|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
1.12.2016 23:26:14   
sarica3
Micka kako pa tebi kaže, že kakšen znak za user posted image ? Zelo stiskam pesti user posted image user posted image user posted image da uspe.

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
1.12.2016 23:57:06   
Micka87
Hvala saricauser posted image ..nazalost, samo znak za prihajocouser posted image user posted image

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
2.12.2016 16:14:30   
miska333
Znaki se mi zdijo zelo podobni vsakomesecnim. Edina razlika je, da me tokrat ne bolijo prsi drugače me pa vedno kar precej...ja nič počakati bo treba user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
3.12.2016 11:04:09   
lelile
Punce jaz sem taka smotka user posted image moj dela, meni doma dolgčas, do dneva D me ločijo trije dnevi, ampak seveda ženska kot ženska neučakana in mogla nardit bedarijo... sem nekaj brala, da lahko O test tudi pokaže nosečnost in jaz valda šla probat se polulat gor, ker res nimam kaj drugega pametnejšega za počet. In rezultat konkretna črticauser posted image jaz pa zdaj valda čist zmedena in ne vem kaj si naj mislim, sem prav jezna nase, da sem sploh kaj delala, ker če ne bo to to, bo pa razočaranje tolk večje. Ah grem raje kar na sončka ven bo bolj pametno. Kako ste ve kaj??

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
3.12.2016 11:14:24   
kkknnn
Tudi jaz sem zasledila da ovulacijski test lahko pokaże nosečnost. Na tvojem mestu bi se lepo odpravila do bliżnje lekarne ali drogerije po en testek. Boš vsaj ziher :) drżim pesti!

(odgovor članu lelile)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
4.12.2016 10:15:44   
miska333
lelile pojdi po nosečniški test! Držim pesti!user posted image

(odgovor članu kkknnn)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
4.12.2016 16:18:11   
Micka87
Moja user posted image ravnokar prisla..user posted image ..iskreno si zelim, da bom edina na seznamu obarvana rdeco! Ajde punceuser posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
4.12.2016 16:32:37   
kkknnn
Micka żal mi je, upam da bo naslednjič več sreče. Jaz imam że vse znake za user posted image , tko da se ne nadejam da b kaj blo, ampak do 8 je še nekaj dni .kako je pri ostalih kaj?

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
4.12.2016 16:57:27   
Katte
Micka87, objem.
Moje M še ni, včeraj bi morala priti. Sem počasi živčna. Testkala še nisem, verjetno bom jutri.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu kkknnn)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
4.12.2016 17:57:16   
kkknnn
Katte drżim pesti :)) upam da vidišuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
4.12.2016 21:49:54   
Reese5
Katte, tudi jaz držim pesti, da bo user posted image , Micka87 zate pa en velik user posted image , srčno upam, da bo v 2017 drugače...Aja, se pozabila napisati kdaj naj bi moja user posted image prišla ta mesec, 23.12. je dan D :) srečno vsem! user posted image

(odgovor članu kkknnn)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 6:46:07   
Katte
user posted image DECEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.12.
user posted image Katte, 6. krog, 2 otroka
user posted image Micka87, 8. krog, 0 otrok

6.12.
user posted image lelile, 1. krog

8.12.
user posted image miska333, 11. krog, 2 otroka
user posted image kkknnn, 1. krog, 1 otrok

10.12.
user posted image Yogi, 3. krog, 0 otrok

11.12.
user posted image sarica3, 8. krog


20.12.
user posted image Pupica*, 5. krog, 1 otrok

23.12.
user posted image Anaina, 8. krog, 1 otrok

24.12.
user posted image Reese5, 17. krog, 0 otrok

25.12.
user posted image Allstar, 17. krog, 0 otrok

Skupaj nas je: 11

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Anaina




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 6:47:58   
Katte
M še ni, test je pa negativen. Nekaj me heca očitno.
Upam, da pride kmalu.
Ne bom pa več na seznamu v decembru, kot sem mislila, ker se preveč vleče in bom padla že v januar.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 7:58:44   
Katte
user posted image DECEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.12.
user posted image Micka87, 8. krog, 0 otrok

6.12.
user posted image lelile, 1. krog

8.12.
user posted image miska333, 11. krog, 2 otroka
user posted image kkknnn, 1. krog, 1 otrok

10.12.
user posted image Yogi, 3. krog, 0 otrok

11.12.
user posted image sarica3, 8. krog


20.12.
user posted image Pupica*, 5. krog, 1 otrok

23.12.
user posted image Anaina, 8. krog, 1 otrok

24.12.
user posted image Reese5, 17. krog, 0 otrok

25.12.
user posted image Allstar, 17. krog, 0 otrok

31.12.
user posted image Katte, 7. krog, 2 otroka

Skupaj nas je: 11

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Anaina




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 8:00:17   
Katte
Bom zaenkrat kar ostala v decembru, ker se je ravno začela M in naslednjo pričakujem okrog 31.12.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 9:13:11   
Yogi
Jaz sem jo tudi danes začutila na polno in vem, da prihaja user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 10:56:40   
sarica3
Micka user posted image
Moja user posted image tudi sigurno pride, imam že vse znake. Se bom pa za nekaj časa poslovila od vas, ker imamo slab spermiogram in smo čist na dnu. Vsem želim da čimprej zagledate plusek.

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 14:01:02   
miska333
lelile si naredila test??? Me firbec matra user posted image
Žal mi je za vse, ki ste že dočakale M in držim pesti za ostale, da je ne boste.
Jaz imam do M še nekaj dni, na trenutke imam že občutek, da jo bom zdaj zdaj dobila, na trenutke pa brez znakov. Tokrat vsaj nosečniških znakov nimam in se niti ne slepim...

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 14:02:17   
miska333
sarica3user posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 14:54:02   
lelile
Evo danes zjutraj sem naredila test baby check in je bila zelo zelo rahla črtica potem sem pa za hec naredila še CB digital in je bil minus, zdaj pa ali še ni dovolj hormona al bi mislite BC kazal lažnouser posted image ?? Jutri ponovim, se ne bom prehitro veselila. Me pa non stop po jajčnikih in križu špika, če naredim hitri gib se mi malo zvrti, in rahle slabosti pa utrujenost, tako da je kar nekaj znakcev, ampak sej veste kako je s tem. Žal mi je za vse, ki ste dočakale tečko in držim pesti za čim več črtic oziroma pluskovuser posted image .

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 16:15:19   
kkknnn
Zdravo. Vsem ki ste dobile user posted image upam da bo več sreče januarja. Drugače kar se tiče testa baby check .... nimam besed na ta test. Tokrat sem że slišala da riše lażne črtice, da vem da se ga bom izogibala na ves krog. Jaz sicer upam da je to to in da imaš za cb še premalo hormona. Je le občutljiv na 50 enot, tko da narefi jutr zjutri še enega in pomojm bi że mogl bit bolj jasno vse. Te črtice bojo tud mene pokopale :))) se še s prejšne N spomnim kok je blo enoh odtenkov haha. Zdj bom probala zdrżat do dneva D pa da vidimo :) mam pa że vse znake za user posted image , utrujena in nasplošmo zlooo občutljiva, vse me v jok spravi haha. Drugače pa me zanima je katera że kdaj opravljala test z lekarne medismart early pregnancy test? Izkušnje???

(odgovor članu lelile)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
5.12.2016 20:08:58   
Pupica*
Žal mi je za vse, ki morate v novi krog in še naprej držim pesti za user posted image
Tudi moje izkušnje z baby checkom so "zanimive". Pri prvi nosečnosti mi ni pokazal črtice zelo dolgo časa (CB je imel istočasno že zelo močno črtico), prejšnji ciklus pa mi je zjutraj pokazal črtico, popoldne pa je prišla user posted image
V bodoče delam samo še CB. Ostalih testov niti ne poznam.
Me pa matra ovulacijski test. Ovulacijo pričakujem jutri ali pojutrišnjem. Še včeraj mi je test kazal rahlo črtico, danes pa sem naredila dva (zjutraj in popoldan) in na nobenem ni črtice. Čisto sem zmedena.


(odgovor članu kkknnn)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
6.12.2016 10:23:57   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: lelile

Evo danes zjutraj sem naredila test baby check in je bila zelo zelo rahla črtica potem sem pa za hec naredila še CB digital in je bil minus, zdaj pa ali še ni dovolj hormona al bi mislite BC kazal lažnouser posted image ?? Jutri ponovim, se ne bom prehitro veselila. Me pa non stop po jajčnikih in križu špika, če naredim hitri gib se mi malo zvrti, in rahle slabosti pa utrujenost, tako da je kar nekaj znakcev, ampak sej veste kako je s tem. Žal mi je za vse, ki ste dočakale tečko in držim pesti za čim več črtic oziroma pluskovuser posted image .


Podobno situacijo sem imela novembra, ko je Viola kazala user posted image , CB pa je bil na dan izostaka M negativen.
No, čez 2 dni je tudi CB pokazal pozitivno.

Kar se tiče pa Baby check testa - nimam izkušenj z njim, ampak je že tolikim puncam poakazal lažno pozitivno, da ga nimam namena kupit niti v sanjah.

(odgovor članu lelile)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
6.12.2016 10:37:25   
lelile
Tudi sama sem slišala ogromno negativnih komentarjev za baby check in ga definitivno več ne kupim, zdaj še počakam kak dan in sprobam first sign. Danes naj bi dobila user posted image in srčno upam, da je ne bo.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
7.12.2016 9:08:24   
lelile
Evo jaz javljam svojo situacijo. zgodaj zjutraj sem naredila baby check, ki mi je še en ostal in first sign. Na BC je že bila bolj izrazita črtica, na FS pa že ena zelo rahla, tako da jaz mislim da bo kar to touser posted image user posted image znaki so pa že precej močni. Volčja lakota ( danes ob 3 zjutraj sem si šla senvič nardit, prej niti v sanjah ne bi jedla ob taki uri. Potem še pa en zajtrk ob 6 user posted image nenadne slabosti, ki pridejo in minejo kot bi odrezal, utrujenost, špikanje v spodnjem delu trebuha, višja telesna temperaura. Vam pa moram povedat, da se mi je vedno zdelo hecno, kadar sem slišala izjavo od žensk, da so že zelo hitro čutile, da so zanosile. No ta mesec je bilo tako pri meni. Nek drugačen filing ne znam ga niti opisat, res čudno, ampak mojemu sem v času po ovulaciji rekla, da sem prepričana, da je uspelo, da se čisto drugače počutim. Držim pesti za vse vas, ki še čakate na rezultate, da čimprej ugledate črtice in pluskeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelile)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?