|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
14.8.2017 21:45:51   
bučka5
Zdravo. Tudi moja tecka je prispela :/. Naslednje ne pricakujem 5.9...in tokrat res upam da je ne bo ;).

Navijam za vse da je ne ugledate ta mesec ;)

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
15.8.2017 12:21:20   
Pozitivka14
Hej,
Tudi mene lahko skoraj črtate namreč vse kaže da bo prišla, namreč dobila sem rjavkast izcedek kar pomeni prihajajočo teto v naslednjih dneh. 😏
Punce koliko časa pa se ve že trudite za naraščaj?
Midva s partnerjem imava sicer ze nekaj let nezaščitene odnose ampak da bi pa prav delala ... samo pred leti ko si imela umetno in potem naravno zanosila v naslednjem ciklu... zal je bila IMN. Potem se pa potrebovala kar dolgo da sem prebolela izgubo...
sedaj pa je čas da gremo v nove bitke. 😉

Kaj počnete na tak lep sončen dan?


(odgovor članu bučka5)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
16.8.2017 9:35:53   
darja91

IZVIRNO SPOROČILO: darja91


IZVIRNO SPOROČILO: darja91

user posted image user posted image AVGUST 2017 user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

5.8.

lila9


9.8.

bučka5


10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1



15.8.

Pozitivka14


24.8.

Shana86

Allstar


25.8.

darja91


31.8.

MartinaTaja


Skupaj nas je: 7

Nosečk:


user posted image


Navijačice:
Katte, bejbibu, sarica3





(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
16.8.2017 9:38:47   
darja91
Oh, zaenkrat je vse v rdečem, držim pesti za vse ostale! user posted image
Midva sva šele na začetku poskusa zanositve, to je 2.krog.
Sva pa včeraj odšla na morje, da sva se malo sprostila in odmislila vse skupaj user posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
16.8.2017 16:10:15   
NKKK
Živjo dekleta najprej čestitam vsem ki ste že videle user posted image in držim pesti za vse ki jih še niste da jih boste čim prej user posted image , tudi jaz je ne pričakujem oziroma mi zamuja že tri dni šla sem delat test danes in pred včerajšnjim vendar je bil pri obeh rezultat negativen sicer se mi je zdelo da sem danes videla izredno izredno bledo črtico samo to se mi verjetno že prikazuje user posted image mogoče se mi le prestavlja vendar vseeno sem zelo živčna... Kaj si ve mislite ali ponovim test v petek zjutraj če M še ne bo? Znake za M sicer imam saj imam mazoljcke, boleče prsi in počutim se za nikamor samo spala bi.

< Sporočilo je popravil NKKK -- 16.8.2017 16:15:41 >

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
16.8.2017 20:36:51   
Pozitivka14
Hej NKKK,

Drzim pesti, da se vsaj tebi ta mesec uresnici zelja.
Glede testa.. kaj naj ti recem. Ne glede na vse naredi kar cutis to je najbolje.
Jaz bi ga verjetno na tvojem mestu (ce bi mi uspelo zdrzati) se enkrat naredila test v petek. user posted image

Jaz sicer se nisem dobila tetke ampak vsi moji "klasicni" znaki kažejo da pride do konca tedna. user posted image
Razen utrujenost oz. zaspanost je minila.

Darja91 morje je top za sprostitev. Meni se je letos ravno na morju ponovno dvignil libido lahk recem kot da sem se ponovno zaljubila v mojega.
Imate vi kdaj problem s tem?


(odgovor članu NKKK)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
17.8.2017 8:54:48   
darja91
NKKK ja če M do jutri ne bo, ponovi test in boš videla kako bo. Držiim pest za user posted image . user posted image

Pozitivka14, še vedno je mogoče, da ne pride. user posted image
Ja meni je pomagalo, da sem čisto odmislila vse skupaj in sva bila veliko bolj sproščena. Midva sva na morju vedno bolj aktivna, kot pa doma. Te pa razumem, kaj misliš. Včasih zaradi hitrega tempa in premočne želje, kar malo pozabimo kako imamo rade naše fante user posted image

(odgovor članu Pozitivka14)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
17.8.2017 11:06:14   
Yogi
Meni je danes nekaj reklo naj naredim test, ker se počutim drugače kot pred menstruacijo in je bil BC pozitiven. Ker vemo, da je izredno nezanesljiv, sem kupila en random pink dye test in je brez dvoma pozitiven. Bolijo me noge kot pri virozi, joške in jajčnike mi bo pa verjetno razneslo vsak čas. Ne vem kdaj je bila O, je pa danes 30. dan po M, tako da verjetno še nisem v izostanku, ampak je pokazalo že prej, ker na 30. dan nimam nikoli M. Vedno kasneje.
Upanja nimam, ker je tole 24. krog in 4. nosečnost. V bistvu bi morala iti ta mesec na histeroskopijo ne pa tole user posted image BMK.

< Sporočilo je popravil Yogi -- 17.8.2017 11:15:50 >

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
17.8.2017 11:28:12   
darja91
Ooo Yogi supeeer! Vesela zate user posted image

Sedaj pa na čim več user posted image user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
17.8.2017 13:58:56   
Allstar
Ja Yogi čestitkeee user posted image user posted image !
Veliko boljša izbira v primerjavi s histeroskopijo user posted image !
Čestitke in srečno do konca nosečnosti in naprej user posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
17.8.2017 14:32:21   
Katte
Yogi, čestitam in držim pesti, da gre vse super do konca!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
17.8.2017 16:17:35   
Pozitivka14
Yogi bravooooo user posted image user posted image tako vesela zate. user posted image
evo moja tečka pa le prišla na obisk. pa nič zato, še je čas... user posted image

Darja91 ja res pozabimo kako jih imamo rade sploh se to rado zgodi, če imaš kar stresno službo (da ne bo pomote rada jo imam). dnevi gredo včasih tako hitro naokoli, da kar pozabim da že teden dni nisva. user posted image
Kot si rekla na morju smo vsi bolj aktivni. user posted image

joooj punce moje jaz sedaj samo še čakam katera bo naslednja, ki bo javila dobro novičko. user posted image user posted image

A katera od vas jemlje Clomid? Kateri dan ste ga začele jemat..jaz jih imam namreč še na zalogi pa ne vem, če sem si prav zapomnila, kateri dan tečke moram začet jemat. Če se ne motim od 3 do 7 dne. Ima katera kakšno izkušnjo?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
17.8.2017 23:08:15   
Trinica
Yogi, držim pesti, da bo vse ok in čestitke user posted image

(odgovor članu Pozitivka14)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
18.8.2017 8:28:41   
Anonimen
Punce vem, da je bila že veliko besed okoli O in O tetov, ampak vseeno rabim nasvet oz. potrditev.

Naredila sem O test kateri je bil pozitiven. V navodilih piše, da pride do ovulacije 12-24h po pozitivnem testu. Sedaj pa k vprašanju, O test je bil pozitiven včeraj, user posted image pa smo predvčerajšnjim ali je možno, da pride do oploditve?

(odgovor članu Trinica)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
18.8.2017 10:16:22   
Yogi
Koliko vas je user posted image user posted image
Je možno, seveda. Še boljše bi bilo, če bi še danes.

Hvala vsem! Če gre še ta v franže, se moram pa res v roke vzeti in iti čez vse preiskave ali pač nehati, ker mi ni prijetno ob mislih nanje (čakalne dobe, neprijazno osebje, urejanje vsega tega... ob koncu bom 50 user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
19.8.2017 9:52:42   
lila9
Yogi čestitke še z moje strani.
Mene pa tudi pobarvaje v rdečo. Ta mesec sem začela s klomifenom, pa me zanima če je v času ovulacije še katero mučila slabost, vrtoglavica, napihnjenost in bolečine v trebuhu. Uglavnem... po koliko časa tegobe minejo. Je pa res, da me ne spremljajo na Uz. Bi bilo pametno poklicati ginekologa v ponedeljek? Malo me muči, mer je danes sobota bolečine so pa vsek dan hujše...

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
19.8.2017 19:51:45   
Katte
Pozitivka, Lila, jaz sem že večkrat jemala klomifen.
Jemala sem ga od tretjega dneva M pet dni, lahko ga jemlješ tudi od petega dne. Menda ni kakšne hude razlike.
Jaz nisem imela kakšnih stranskih učinkov, samo O sem ful čutila. Sem pa imela najmanjšo dozo - 25 mg. Pri meni je deloval štirikrat od petkrat.
Srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
21.8.2017 14:18:57   
darja91
IZVIRNO SPOROČILO: darja91



user posted image user posted image AVGUST 2017 user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

5.8.

lila9


9.8.

bučka5


10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1



15.8.

Pozitivka14

17.8.

Yogi


24.8.

Shana86

Allstar


25.8.

darja91


31.8.

MartinaTaja


Skupaj nas je: 10

Nosečk:
1


user posted image


Navijačice:
Katte, bejbibu, sarica3








< Sporočilo je popravil darja91 -- 21.8.2017 14:19:53 >

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
21.8.2017 14:25:03   
darja91
Živjo punce, kako ste?
sem popravila seznam, ki je zaenkrat bolj rdeč. user posted image

Držim pesti za vas Shana86, Allstar in MartinaTaja. Naši reziltati bodo prišli v parih dneh user posted image Me je kar malo strah, ampak pridno čakam na zaostanek, da bomo testkali user posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
21.8.2017 14:55:15   
Shana86
Yogi bravo bravo bravoooo user posted image ful sem vesela zate!

Klomifen: jaz sem imela grozne stranske učinke... bolečine, napihnjenost, razdražljivost, depresija... nisem bila za nikamor.

Jaz imam že rjav izcedek, tako da se spet napoveduje M, se od vas poslavljam user posted image Sem res upala, da bom vsaj 1x med tistimi srečnicami, ki takoj pridejo do otročka, ampak se bomo tudi tretjega očitno načakali - če sploh bo. Na laparo še enkrat ne grem.

Navijam pa še naprej za vse user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
22.8.2017 9:44:06   
MartinaTaja
Ojla

Najtežje obdobje od O do user posted image . Čakanje na user posted image ... sem 6 dan po O in izcedka ogromno, dosti več kot običajno, moram imeti obvezni mini vložek, vem, da to še nič ne pomeni ampak upanje zadnje umre

Upam, da seznam do konca obarvamo zeleno, držim pesti za vse nas

Yogi čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
22.8.2017 11:02:41   
Anonimen
Heiii... evo da se še jaz priklopim ne pricakujem je 28.8 ...imam pa eno vprasanje a ima katera podobne izkusnje ze kak teden me bolijo dojke in cezdalje bol so tezke doma sem vs cas brez nedrcka ker ce ga imam boliii za znoret v jajcnikih me pa spika cez dan na vsake tolk? Mogoce kaki znaki? user posted image user posted image user posted image želim vam čimveč user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
22.8.2017 12:15:12   
darja91

user posted image user posted image AVGUST 2017 user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

5.8.

lila9


9.8.

bučka5


10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1



15.8.

Pozitivka14

17.8.

Yogi


24.8.

Shana86

Allstar


25.8.

darja91


28.8.

Anonimen


31.8.

MartinaTaja


Skupaj nas je: 11

Nosečk:
1


user posted image


Navijačice:
Katte, bejbibu, sarica3






< Sporočilo je popravil darja91 -- 22.8.2017 12:16:23 >

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
22.8.2017 12:21:08   
darja91
@Allstar, @MartinaTaja in Anonimen, držim pesti še za nas, da nam uspe in zagledamo user posted image

Anonimen, mene sicer bolijo vendar ne preveč, tako da lahko normalno zdržim cel dan. Špika me pa še čizto nič, tako da nevem. To kar si ti opisala so pa seveda lahko nosečniški znaki user posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
27.8.2017 8:26:45   
Inna23
Evo se javljam tokrat ne pod anonimen danes zjutraj smo naredili test in ke pokazau rahlo drugo crtico user posted image ceprav smo 3 dni prehitriii takooo da smoo v veselem pricakovanju 😃😃 še kaksna nosecka? Use ki pa se cakate na user posted image vam zelim veliko srece pa da cimprej zagledate carobneuser posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?