|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decemberke 2018
19.5.2018 20:54:04   
Nika90
Ziujo:) tudi jaz ne bi delala panike, pri meni je bilo tako da sem imela malo več krvi od dveh pikic na wc papirju in potem se mi je pojavil rjav izcedek, ki se je vlekel 11 dni - sestra od ginekologinje mi je rekla, da dokler ni močnejše sveže krvi in bolečin v trebuhu ne rabim hodit na urgenco. No potem po teh 11 dneh sem imela prvi pregled pri ginekologinji, ki mi je povedala, da je s plodom vse ok in da veselo miga. Sem pa dobila tablete Dabroston zaradi rjavega izcedka. Upam na najboljše in ostajam pozitivnauser posted image
Če ti je sestra rekla, da pridi k njim na pregled pa kar pojdi v ponedeljek, da boš pomirjena.

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: decemberke 2018
19.5.2018 21:29:07   
allstarka
Nosečke, tri vprašanja:

1. Imate na trenutke občutek, kot da se vam bo menstruacija vlila..zvijanje, zbadanje..?

2. Se kateri že pozna trebušček?

3. Že nosite nosečniška oblačila?

(odgovor članu Nika90)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: decemberke 2018
19.5.2018 22:06:11   
Nika90
Ziujo allstarkauser posted image

1. Mene včasih špika v trebuhu, mogoče tudi malo zvija.

2. Sem v 10t5d in se mi še nič ne pozna.

3. Nosečniška oblačila še ne nosim, je pa res da se boljše počutim v raztegljivih hlačah ali pajkicah ker se mi zdi da me skos nekaj veže, je drugačen občutek kot pred nosečnostjo.user posted image

(odgovor članu allstarka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: decemberke 2018
19.5.2018 23:12:03   
Vijoli_ca
Hvala obema za odgovor... Je bilo zdaj 6h bp. Zdaj pa spet 2 mali kapljici... Bom počakala do ponedeljka pa se šla pokazat k svoji dr da ne zaganjam panike. Razen če bo jutri situacija drugačna. Me je danes to kar šokiralo. user posted image
Zdaj s strahom hodim na wc, sploh kr sem vsake pol ure tam user posted image

(odgovor članu Nika90)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: decemberke 2018
20.5.2018 9:17:38   
Nika90
Te čist razumem, ta šok pa strah kaj to pomeni ampak te rahle krvavitve naj bi bile pri nosečnicah zelo pogoste in ne pomenijo zmeraj najslabše, zato si pomoje lahko brez skrbiuser posted image

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: decemberke 2018
20.5.2018 9:25:51   
Anonimen
Vijoloca, kako si? Upam, da si kaj spala
Je res kot pravijo punce... strah in sok... ampak res ne pomeni vedno najhujsega!

Spikanje in krci, podobni kot pred menstruacijo so razsirjanje maternice, ne pomenijo nic slabega.
Meni se, imam obcutek, ze malo pozna, je pa res, da je to tretja nosecnost in telo ze ve, kaj mora. Pa se malo mi je ostalo trebuscka od prvih dveh in se zvecer ze veselo napihuje user posted image
Jaz pa upam, da me se doooolgo ne bo nihce vprasal, ce se kaj "kuha", ker nimam namena kmalu povedat...

Lepo se imejte, anonimna user posted image

(odgovor članu Nika90)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: decemberke 2018
20.5.2018 22:05:57   
zverinica#

IZVIRNO SPOROČILO: Nika90

Pri komu pa si naročena? Jaz grem k dr. Pušenjaku v ZC Dravljeuser posted image


Tudi pri Pušenjaku :) Kdaj imaš uro?

(odgovor članu Nika90)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: decemberke 2018
21.5.2018 13:26:52   
Vijoli_ca
Takole
Sem bila na pregledu in sem videla bitje srčka svoje pikice user posted image
Kakšna skala se mi je odvalila od srca...
Imam manjši hematom za posteljico 2,5x5mm in je kot kaže to vzrok blage krvavitve. Dobila sem svečke estima, kontrola pa naslednji teden ko bi naj drugače imela svoj prvi pregled.
Bila s tudi v UKC na oddelku za transfuzijsko medicino, vsi faktorji so ok.
Hvala punce za vse. Za pozitivne misli in pogum user posted image

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: decemberke 2018
21.5.2018 18:59:32   
vesnaa007
Živjo! user posted image Se še jaz pridružujem, imam PDP 13.12 pa sem v 10t4d in sem prvič user posted image . Me pa zanima, če ima katera nuhalno pri dr. Strah? Ali bolj priporočate Pušenjaka?

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: decemberke 2018
22.5.2018 13:39:55   
decemberček95
No jaz pa vas zapuščam user posted image . Sem imela prvi pregled pri 7t4dneh, kjer je bilo vse bp...drugega pa pri 11t4d, a žal utripa ni bilo več. Sedaj je vse že mimo in bomo pač poizkusili še enkrat :)
Vseeno srečno vsem ostalim mamicam in nosečkam in vam želim zdravo nosečnost! user posted image user posted image

(odgovor članu vesnaa007)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: decemberke 2018
22.5.2018 16:18:41   
Vijoli_ca
Ojoj... Drži se user posted image

(odgovor članu decemberček95)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: decemberke 2018
23.5.2018 14:19:33   
Keri123
Pozdravljene nosečke,
sem študentka 3. letnika Fakultete za vede o zdravju in bi Vas lepo lepo prosila, če si vzamete minutko časa in rešite anketo, ki mi bo v veliko pomoč pri izdelavi diplomske naloge.
Hvala!! user posted image
https://www.1ka.si/a/168374

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: decemberke 2018
26.5.2018 9:38:53   
MinaBambina
Jaz sem imela v cetrtek prvi pregled in imam zaenkrat pdp 31.12., ampak mi je rekla, da mi ga bo mogoce po nuhalni spremenila. Sem pa se ze narocila pri doktor Zebeljanu za nuhalno, ki jo imam 21.6. user posted image .

(odgovor članu Keri123)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: decemberke 2018
26.5.2018 18:47:29   
Vijoli_ca
Jaz sicer upam da bo v sredo kontrola pokazala da je vse ok. Ampak me veseli da imam še eno silvestrsko v bližini user posted image
Dr. Zebljan je v Mb ali? Jaz mislim, da bom šla na nuhalno v UKC, ker mi zaradi starosti pripada na napotnico user posted image

(odgovor članu MinaBambina)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: decemberke 2018
27.5.2018 8:46:23   
MinaBambina
Drzim pestiuser posted image , javi kaj ti bodo rekli.
Ja, dr. Zebeljan je v Mbju, ga ful hvalijo, tak da bomo vidli cez slab mesec kak bo.

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: decemberke 2018
28.5.2018 12:47:29   
Vijoli_ca
K njemu sem imela namen iti tudi jaz pa sem potem ugotovila da morem zaradi napotnice v UKC.
Srede me je strah ko... Tak kot sem se je prej veselila mi od včeraj nekaj pravi da ni ok.
Sicer sem imela srečo in slabosti sploh ni bilo, razen ko sem bila lačna, to je zdaj izginilo. Pikanje v prsih tudi... Kaj pa vem, lahko so se znaki umirili sami od sebe ali pa zaradi ss. Še 48h pa da vidim kaj počnem letos za novo leto user posted image
Držim pesti za ostale, da vam vse lepo in mirno poteka

(odgovor članu MinaBambina)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: decemberke 2018
29.5.2018 21:28:05   
Anonimen
Drage punce, tudi anonimna se poslavlja od vas. V cetrtek sem imela pregled v osmem tednu... plod je bil pa velik za 6t in brez utripa :-( v ponedeljek sva se enkrat preverile za vsak slucaj, ampak je ostalo enako. Tako da sem dobila tablete, da se bo scistilo...

Ravno sem se sprijaznila, da nas bo pet, ko nas je angelcek zapustil...

Vsem vam zelim prijetno in mirno nosecnost, sploh tiste, ki ste nosece prvic, izkoristite vsak trenutek :-)

Srecno do konca!

Lp, anonimma user posted image

(odgovor članu Vijoli_ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: decemberke 2018
30.5.2018 15:32:08   
Vijoli_ca
No pa se še jaz poslavljam... Srček je nehal biti pred par dnevi, glede na to da je od prejšnjega ponedeljka plodek se malo zrastel. Me očitno tisti vikend občutek ni varal user posted image
Ostalim srečkam user posted image želim vse naj naj.

Anonimna drži se in en velik user posted image se mogoče tipkava v kakšni 2019 temi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: decemberke 2018
1.6.2018 10:04:44   
Cathy4ever
Pozdravljene decemberke 2018.
Tudi jaz bi se vam rada pridružila. PDP imam 17. 12. in zdaj komaj čakam nuhalno, ki jo imam čez 1 teden.
Z žalostjo berem, da ste nekatere že zapustile ta pogovor zaradi SS. Želim vam uspešno naslednjo nosečnost in držite se!
Moja prva nosečnost je bila uspešna, imam zdravo 3-letno hčerko, pri drugi nosečnosti pa so mi na nuhalni povedali, da je 1:9 možnosti, da ima plod DS. Potem je tudi biopsija pokazala DS in sem se odločila za splav. Imela sem veliko težav, da sem to sprejela, ampak upam, da bo tokrat situacija drugačna in da bom na nuhalni dobila dobre novice. Če rezultati ne bodo odlični, bom šla pa še na NIFTY test za ziher.
Drugače sem pa od 6. tedna naprej preživljala kar hude celodnevne slabosti z občasnim bruhanjem, ki so se sčasoma spremenile predvsem v jutranje in večerne slabosti, zdaj pa so večinoma samo še večerne slabosti ... čeprav sem ravno danes zjutraj po dveh tednih spet bruhala ... ampak vse bo za zdržat, samo da bi otrok bil zdrav, saj na koncu samo to šteje.
Enkrat zjutraj sem odprla hladilnik in malo je manjkalo, da bi bruhnila direktno vanj, heheh ... je prišlo popolnoma brez opozorila.
Trebušček imam že močno napet in samo še čakam, kdaj me bo kdo kar direktno vprašal, če sem noseča. Hočem počakati vsaj do nuhalne, če bo šlo.
Lepo nosečnost vam želim še naprej!

(odgovor članu Nika90)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: decemberke 2018
13.6.2018 12:31:17   
arena
Punce a uživate v nosečnosti? Mene počasi kronična zaspanost zapušča user posted image
Kaj mogoče katera ve če ja na FB-ju že kakšna skupina za decembrske?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cathy4ever)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: decemberke 2018
13.6.2018 18:02:16   
Pinky92
Živjo skupina na fbju je že. Lahko mi napises pod zs ime preiimk pa te dodam 😊

(odgovor članu arena)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: decemberke 2018
15.6.2018 9:09:08   
MinaBambina
Pinky92, kaz sem ti tudi poslala zs. Upam, da si vidla oz. da bos user posted image

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: decemberke 2018
18.6.2018 21:36:22   
Tajhi
Pozdravcek vsem decemberkam user posted image
Tudi jaz bi se vam z veseljem pridružila user posted image pdp imam 2.12. In tudi midva sva presenečena zagledala user posted image preden bi zacela z jemanjem Clamida zaradi mocno policisticnih jajcnikov tako da sva bila res vesela, da je uspelo brez pomoci in kot je ponavadi, ko najmajn pričakuješ user posted image sedaj sem v 17 tednu, za nama je nuhalna svetlina pri dr. Žebeljanu, 16.7. naju caka ze morfologija in se res veselim. user posted image upam da se nas nabere čimveč, vsem pa želim mirno in lepo nosečnost! user posted image user posted image

(odgovor članu MinaBambina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: decemberke 2018
21.6.2018 10:17:22   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato prosim, rešita oba:)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: decemberke 2018
22.6.2018 16:01:50   
Keri123
Nosečkee :) lepo vas prosim, če si vzamete nekaj minut in izpolnete mojo anketo in mi s tem veliko pomagate pri moji diplomski nalogi o zdravstvenem stanju nosečnic.Hvala!
https://www.1ka.si/a/168374

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?