Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
RE: Šola za bodoče starše - termini? 27.9.2005 17:00:45
tinkamiška
Neli, pokliči na 543 44 37 med 8 in 9 uro od torka do petka sestro Pavlino, je pa treba bit vztrajen, jst bom poklicala jutri in upam, da se bom lahko zmenila za termin v oktobru.
RE: Šola za bodoče starše - termini? 28.9.2005 18:00:36
tinkamiška
Hoj Neli!
Jst sem klicala danes in se naročila 25.10. Sem pa 26t3d noseča. Se bom pa povsej verjetnosti morala prenaročiti na november, ker sem kasneje zvedla, da imam ravno tisti dan en izpit na katerega čakam že od začetka poletja Eh, bomo pa šli v začetku novembra, kaj čmo.
RE: Šola za bodoče starše - termini? 28.9.2005 20:17:20
Neli1
Tinka!
Imela sem namen danes poklicat, ampak sem po dolgem času neverjetno dolgo spala in seveda prespala uro za poklicat. Sama sem v 27 tednu + 4 dni in se bom verjetno odločila za ta termin, seveda če bo še prosto (pa mislim, da ne bo problema).
Ali morda veš koliko časa traja šola? Ali je dopoldne ali popoldne?