|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
3.4.2019 13:12:48   
Noseckamateja24


user posted image
Vem kako se pocutis in kaj vse ti roji po glavi 😊

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Julijke 2019
4.4.2019 8:34:40   
Aleksandra91
Gibi mojega fantka so tako močni in intenzivni, da je na trenutke že malo neprijetno, ampak sem vesela, da ga čutim user posted image samo ne morem verjeti, da je lahko že tako močan? Hkrati pa so brcike včasih čisto pri mehurju, včasih pa čisto pod rebri... ni mi jasno, da je lahko tako velik (že)? user posted image


Drugače pa sem se od začetka zredila nekje za 7-8 kg user posted image user posted image sem pa precej zaprta in vem, da mi zato tehtnica kaže vsaj 0,5kg preveč user posted image user posted image user posted image


Imena že imate? Midva kar ne najdeva nama všečnega imena za fantka...

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Julijke 2019
4.4.2019 9:31:51   
moni284
Zivjo puncee! 😊 Po dolgeem casu se jaavim. Nas mali je tudi zelo aktiven skos, mocni gibi so cedalje bolj, predvsem v spodnjem delu. Teden nazaj mi je G rekla da je med vecjimi in tehta ze okoli kilogram. Trebuh se mi zdi res velik 🤣😁 sem 26. teden in sem se zredila ze 12kg. Oprema in vse ostalo..mislim da bomo pocasi imeli ze vse. Rada bi se popestrila sobo z dekoracijo, kaksnimi nalepkami, z imenom ali kaj podobnega. Kako ste ostale? Ima se katera tezave z zgago ob vecerih? Ste kupovale vsa nova oblacila ali rabljena? 

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Julijke 2019
4.4.2019 9:59:48   
IceLand
Tudi midva ne najdema všečnega imena za fantka. Se mi zdi, da je za deklice veliko več imen kot pa za fantke :) no vsaj takšnih, ki so meni všeč.

Jaz sem kupila nekaj novih oblačil, nekaj mi jih je pa podarila prijateljica, predvsem bodiji parkrat nošeni. Pa copatke, kapice. Tako, da za enkrat recimo da imam, potem bova pa sproti videla kaj še bomo potrebovali.

(odgovor članu moni284)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Julijke 2019
4.4.2019 11:16:22   
grazzia
Hojla!

Sem čisto nova na forumu in se vam pridružujem v nestrpnem čakanju na ta naš julij 2019!

Mene pa zanima, če je katera že bila na zloglasnem glukoznem testu, kako izgleda ipd.?

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Julijke 2019
5.4.2019 14:51:49   
Aleksandra91
Evo, pregled za mano...
ubistvu sem dala samo vodo, je nekaj bakterij bilo, ampak baje zanemarljivo malo.... kri mi danes niso gledali, sem pa naročena 15.4. na OGTT user posted image sem mislila, da bo šlo to mimo mene, ampak očitno ne... upam, da se ne bo še kje povišan sladkor pokazal...


Sem šla danes po pregledu še malo v šoping za cotke in seveda se spet nisem mogla upret user posted image vse kar je tako malo, je tako luštkano!!

(odgovor članu grazzia)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Julijke 2019
8.4.2019 0:24:34   
barb244
Grazzia, jaz sem že opravila test z glukozo. Nič takšnega, prideš tešč, ti vzamejo kri.. V kolikori imaš pod 5,1 dobiš za spit glukozo (3dcl) potem ti po eni uro spet vzamejo kri in cez eno uro ponovno. Fajn je če imaš sabo limono in si jo stišneš v glukozo  je bolj pitna. Mene so strašili kako je ogabna in  morm rečt da je bla prou fina limonda 😂🙂.Če imaš že v  štartu nad 5,1 si avtomatsko označen da imaš slaskor in glukoze ne piješ. Sama očitno nimam težav, saj me niso nič klicali nazaj..  Lp

(odgovor članu grazzia)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Julijke 2019
8.4.2019 11:39:41   
Aleksandra91
Jaz priznam, da me skrbi glede testiranja, pa ne vem zakaj... ampak toliko berem kako komplicirajo za (po njihovo) povišan sladkor in potem diabetolog --> 4x dnevno merjenje --> dieta user posted image Ne želim si tega! user posted image

Si pa merim vsake toliko tudi sama sladkor, ker imam v službi to možnost in imam zjutraj, ko že spijem sladko kavo in tudi jem doma pred službo (ponavadi kruh z marmelado user posted image ) in ga nimam nikoli več kot 4,8 ... Tako, da UPAM, da tudi na testiranju ne bo!

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Julijke 2019
8.4.2019 11:50:41   
IceLand
Jaz sem si enkrat doma zmerila,m sicer zvečer, pred tem sem spila kozarec mleka in sem imela 6. Do katere meje pa je normalno?user posted image

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Julijke 2019
9.4.2019 8:26:57   
Aleksandra91
Res ne vem koliko bi naj bilo pri nosečnici, ker so že na splošno te vrednosti smešne....
Pri "normalnem" je zgornja meja na tešče 6,2 ali 6,3 (odvisno od lab.), če pa nisi več tešč pa je meja do max. 11...
Medtem, ko je pri nosečnici zgornja meja na tešče 5,1 user posted image , ne vem pa koliko je lahko po obroku...

Jaz mislim, da če si si merila zvečer in si čez cel dan jedla OH + ostale dobrote, da 6 ni veliko user posted image


Ali boste šle na 3d/4d? Saj ne vem, če sem že vprašala mogoče user posted image

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Julijke 2019
10.4.2019 16:19:13   
Noseckamateja24
Kako je pa z brcikami? 😊 moj malcek spet zeloo mocno brca 😊  me posteno nabrca 😍


(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Julijke 2019
10.4.2019 16:46:19   
IceLand
Noceckamateja v katerem tednu pa si?Moj je se vedno kakor kdaj. Vcasih aktiven vcasih pa bolj spi :)

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Julijke 2019
10.4.2019 16:47:59   
Noseckamateja24
26. teden 😊 bo res drzalo tisto z povecanjem plodovnice 🤗


(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Julijke 2019
10.4.2019 17:05:29   
IceLand
Ja res :) potem imam  se 2 tedna cas :)Ze imate velik trebuh? Meni je ravno danes rekla sodelavka da se mi je vidno povecal :)

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Julijke 2019
10.4.2019 17:16:22   
Aleksandra91
Moj je tudi zelo aktiven, včasih je že boleče, ko že rine svoje rokice ali nogice ven, da se mi prav bulica naredi.... Ampak kar naj bo živahen! Tako vsaj veš, da je vse ok! user posted image
Meni se zdi trebušček ogromen... zdaj eni pravijo da mam velikega, drugi pravijo, da je majhen user posted image nemoreš vedet user posted image Si ga pa merim drugače in imam v 27t 92cm obseg, kaj pa ve?user posted image



Se katera spopada z groznim išiasom user posted image Jaz imam težave že več kot 1 teden in nič ne kaže, da bi šlo na boljše... user posted image

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Julijke 2019
10.4.2019 17:24:57   
IceLand
Jaz si merim trebuh od sramne kosti pa do popka. Posevno gor. Ce se centimetri ujemajo z tednom, seveda so mozna manjsa odstopanja, potem je naceloma vse ok :) npr 24 teden, 24 cm.https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/pregnancy-week-by-week/expert-answers/fundal-height/faq-20057962 

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Julijke 2019
10.4.2019 17:43:40   
Noseckamateja24
Mene sprasujejo ce bom kmalu rodila 😊😅 zgleda da bo otrocek visok po  fantu 


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Julijke 2019
11.4.2019 9:01:09   
Aleksandra91
Aja točno, merila bi si tudi lahko, tega se sploh nisem spomnila user posted image

Jaz že komaj čakam 3d/4d, da ga vidim user posted image

Greste kam na morje, za prvi maj, ali kasneje? Midva imava zaenkrat splanirano samo za prvi maj, greva malo na vikend oddih, jeseni bova pa videla kako bo user posted image

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Julijke 2019
11.4.2019 12:35:01   
IceLand
joj na morje se pomislila nisem. dobra ideja user posted image drugace pa nisva imela nic v planu... sem bolj raymisljala da bomo sli drugo leto, ko bom na porodniski.
koliko ste se pa ze kaj zredile? jaz sem se okoli 8,5 kg se mi zdi veliko. upam da ne bom imela na kocu + 20 kg user posted image

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Julijke 2019
11.4.2019 13:42:22   
Noseckamateja24
Kje pa si narocena na ultrazvok? Meni iz postonjske porodnisnice sploh ne odpisejo. 


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Julijke 2019
11.4.2019 18:47:18   
Aleksandra91
Narocena sem v Velenju pri dr. Levakovi. Sva bila ze tam na nuhalni in sva bila nadpovorecno navdusena in sva se odlocila, da greva k njej tudi na 3d/4d :)

IceLand tudi jaz sem se zredila ze okoli 8kg, tako da se ne sekiraj, verjetno nisva edini 😁 upam pa tudi jaz, da se ne bom zredila se enkrat toliko! Bog ne daj!!!

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Julijke 2019
12.4.2019 13:53:28   
Noseckamateja24
Kako pa kej z pritiskom? Do zdej sm ga vedno mela 90, zdaj pa kr skocu na 130... ma katera izkusnje kako naj ravnam v tej situaciji? 


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Julijke 2019
14.4.2019 9:20:12   
Umma3
PunceDelim tole povezavo, če bi katera rada brezplačno prisluhnila predavanju o pripravi na porod. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157248410529679&id=270049604678
Pripročam. 👍

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Julijke 2019
17.4.2019 9:22:23   
Aleksandra91
Noseckamateja, jaz mislim, da 130 še vseeno ni previsok pritisk, povišan se smatra, če preseže zgornji 140. Sem pa tudi jaz pred nosečnostjo imela vedno nižjega, zdaj v nosečnosti pa se giblje okoli 115-125 user posted image


V ponedeljek sem imela testiranje za sladkor... moram rečt, da ni bilo tako hudo, kot sem pričakovala... za rezultate so rekli, da če bo kaj narobe, me pokličejo isti ali naslednji dan. No glede na to, da do danes klica nisem dobila, mislim in upam, da ga tudi ne bom in je verjetno vse vredu! Superr!user posted image


Imam pa težave z išiasom.... oh, groza. Da se mi že meša od bolečine. Sem bila včeraj na masaži in pa kinezio trakce mi je namestila, zdaj pa da vidimo kako bo... Je logično, da takoj ne bo boljše, upam pa da v roku 1-2-3 dni user posted image


Kako ste pa kaj z otrdevanjem trebuha? Jaz opažam zadnje 3 dni, da mi popoldan večkrat otrdi, kar naenkrat imam občutek, kot da imam kamen namesto trebuščka... pa jemljem Magnezij, tako, da ne vem čemu bi to pripisala, občasno čutim še rahle krče spodaj... predvidevam, da je to normalen pojav v nosečnosti? user posted image

(odgovor članu Umma3)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Julijke 2019
17.4.2019 10:58:14   
IceLand
Aleksandra91 mogoče bo masaža pomgala, od česa pa to sploh pride?
Meni se zdi da imam malo trši trebuh kot prej. Popek je še vedno isti, noter obrnjen. A ga že imate ven?
Jaz se pa zadnje čase po hrani počutim tako čudno, ne vem kako bi opisala, ni mi ravno slabo samo kot da me tiši.. pa kar naprej sem lačna user posted image

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?