|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
18.4.2019 6:15:47   
Noseckamateja24
Za otrjevanje sem pila Magnesol 2x na dan pa zmern pocitek in se zmerla mi je mat.vrat  tko da se naredi "neumno" in kar pejdi v porodnisnico in naj te pregledajo😊   pritisk vsaj mojem primeru je zdej ceu  bau bau 🙄. Vcasih se mi zdi  da paniko naredijo za brez veze.Danes grem pa na 3d koomi cakam da vidim  kdo se skriva notri 🤗

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Julijke 2019
18.4.2019 8:31:39   
Aleksandra91
IceLand - meni je maserka oz. fizioterapevtka rekla, da sem najverjetneje dvignila nekaj težkega, ali pa naredila gib, ki ga ne bi smela... Je pa danes mogoče maloo boljše. Jaz res upam, da se počasi uredi, ali pa vsaj omili tale bolečina, ker vama povem, da sem čisto obupana in brezvoljna postala... Počutim se totalno nekoristno user posted image nič ne morem delati normalno.. ne hoditi, ne sedeti, ne ležati, ne obračati se ponoči, ne delati gospodinjskih opravil, ma nič... da sem včeraj prav imela neke momente in se jokala v eno... na koncu se mi je moj smejal, da ni tak hudo, da pretiravam in naj neham... Očitno me je nekaj prijelo user posted image luna mogoče user posted image


Glede otrdevanja jaz začnem opažat proti koncu službe in pa doma, da mi v roku 1 ure naenkrat začne otrdevat in mi otrdi za par sekund (max. minutko), nato pa popusti, ampak to en za drugim, zagotovo 5-8x. Magnezij jemljem 2x dnevno - zjutraj Magnesol, ko pridem domou pa vzamem Magnex tabletko... Je pa baje to normalno, ampak je neprijeten občutek...


Popek imam še zaenkrat vredu, razen ko se mali postavi v čuden položaj mi ga ven rine user posted image No pa kr naj ostane notri!


Meni se je tudi apetit okrepil zadnje čase, upam, da zdaj na koncu ne bom dobila še enkrat toliko gor kg user posted image


Noseckamateja poročaj kako bo na 3d, jaz ga imam naslednji teden in že komaj čakam, da ga (jo?) vidim user posted image

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Julijke 2019
18.4.2019 23:35:46   
Noseckamateja24
Ena zelo lepa izkusnja 😍 ni mi žal  centa. Dobila sva slikce na usb in izvedela sva spol 😊   toplo priporocam  ce je kasna v dvomih bi sla ali ne 💖   bila sva pa v ZD DRAVLJE 😊


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Julijke 2019
19.4.2019 8:06:44   
Aleksandra91
Super, samo da sta zadovoljna! user posted image

Midva greva tudi naslednji teden in že komaj čakava oba, da vidiva najino pikico user posted image upam, da se bo lepo pokazal in pa da še enkrat potrdi spol, da lahko potem še zadnje stvari nakupim, čeprav zagotovo ne veš do zadnjega user posted image

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Julijke 2019
19.4.2019 11:15:58   
Noseckamateja24
Sva mela res sreco da smo vidli obrazek, prstke 💕😊😊 mi je slo kar na jok 😭 komaj cakam da pride na svet.  Vrjamem da komaj cakas in ti zelim  uzivanje v gledanju pikice 😊😊


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Julijke 2019
9.5.2019 8:53:39   
Aleksandra91
Punce kako ste kaj?
Kako se hitro čas obrne pa je že skoraj mesec naokoli user posted image meni gre čisto prehitro, kaj pa vam?


No da delim z vami, kako je bilo na 3d/4d user posted image ko sva šla na pregled se je zdravnica res takooo zelooo zavzela za celoten pregled, da sem bila čisto zaljubljena! user posted image pogledala je čisto vse in naj bi bilo vse OK! Edino naš lump je bil obrnjen prečno in imel obrazek obrnjen proti mojem križu in se ni pustil motiti in ga v obrazek nismo videli. Dobro, sem si mislila samo, da je vse vredu.... Potem pa je omenila, naj se oglasiva čez kakšen teden ali dva, da si bo vzela 5 min časa in bomo še enkrat poskusili pogledat obrazek user posted image in res sva včeraj ponovno šla k njej. In naš lump, se je pokazal user posted image itak je vsak dojenček svojim staršem najlepši, ane user posted image user posted image user posted image zdaj še bolj komaj čakam, da pride na svet!!


Drugače imate že sobice pripravljene? Jaz še nimam... bova pa počasi začela urejat, ker večina stvari že imava, samo zraven se morava spravit!

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Julijke 2019
9.5.2019 9:20:17   
IceLand
Pozdravljene,

Oo Aleksandra91 kako lepo, jaz tudi komaj čakam 3d/4d ga imam čez 14 dni :)

Drugače meni se v službi vleče, po mesecih mi gre pa kar hitro. Ampak se že veselim, da grem na porodniško. Midva sobico počasi urejava.. treba je še vse oprat in malce dekoracije pa bo :) moram še iti skozi cotke in preveriti kaj še rabim in pa dokupiti kozmetične pripomočke.

Kako ste ostale se vredu počutite?

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Julijke 2019
9.5.2019 9:22:36   
IceLand
Aja, sem hotela vprašati kako pa čutite kaj brce/premikanje doječka? Ali redno vsak dan ob približno enakem času ali je odvisno od dneva. Meni je sedaj rekla, da naj začnem počasi spremljati.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Julijke 2019
13.5.2019 8:50:30   
Aleksandra91
Jaz že odštevam dneve v službi, delam še do konca maja in se mi zdi, da bolj kot gre proti koncu bolj sem neučakana in komaj čakam, da minejo še tile 3 tedni user posted image

Midva tudi počasi, počasi... čakava še samo previjalno, potem pa akcijauser posted image , postlico sicer že imava sestavljeno, ampak je postavljena kar v en kot user posted image morava malo prebelit, čeprav sva belila leto dni nazaj, pa nalepke sva naročila, potem pa jaz operem in zložim cotke in dokupiva še stvari, ki manjkajo pa bo pripravljeno user posted image vsaj msilim, da.. aja pa na csd mi še tudi ni uspelo it user posted image .


Brcike so tako nepredvidljive, ponavadi je zvečer vedno aktiven, skozi dan pa čisto različno.... jih pa zaenkrat redno čutim.. če se mi zdi, da jih kdaj čutim manj pa poslušam srček, da se "pomirim" user posted image user posted image

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Julijke 2019
14.5.2019 10:48:02   
IceLand
Aleksandra91 kdaj imaš pa rok? Jaz bom delala do približno 1.7. potem pa končno porodniška, komaj čakam. Sem že naveličana.

Tudi jaz čutim različno od dneva, mogoče je odvisno, kako je obrnjen. Upam, da se na koncu obrne na glavo, da bo šlo vse po planu :)

Ime že veste ali še ne? midva oklevama med dvema… se bova verjetno na koncu odločila.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Julijke 2019
15.5.2019 14:02:54   
Aleksandra91
Rok imam 15.7., tako da nastopim s porodnisko 17.6., ampak moram pokoristiti se 10 dni lanskega dopusta, zato grem prej :) in ze res nenormalno komaj cakaaammmm!! Saj mi rece kdo, da sem nora, zakaj ne grem v bolnisko, ampak se hvalabogu vredu pocutim in mi res ni za "izkoriscati" bolniske.. se prehitro lahko kaj narobe pride...

Ime... hm, ne vem, recimo, da ga imava, bova videla v prihodnjih dneh, ce si premisliva... lazje bi mi bilo izbrati imena za 10 punck :)

Sva ravno danes izvedela, da je najina previjalna pripravljena, tako, da jo bova sla v kratkem iskat.... komaj ze cakam, da se zacne urejat!

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Julijke 2019
1.6.2019 12:23:26   
Noseckamateja24
Hej julijke kako ste? Še malo in bojo naši zakladki  prišli na svet 😍😍😍 hitro hitro čas beži 💣💬mate že use pripravljeno? 


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Julijke 2019
3.6.2019 17:45:05   
IceLand
Ojla

Res je..čas beži. Katera ima prva rok? Jaz sem sigurno zadnja pdp 30.7. :)

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Julijke 2019
5.6.2019 13:04:39   
Aleksandra91
Oojla. Jaz imam rok 15.7., tako, da malo se ja. Me pa zadnjih nekaj dni vse tisci dol, tudi cutim ga zelo nizko... Upam, da zdrzima cimdlje (no na koncu bom pa cez rok)...

Pripravljeno imava skoraj vse - blazino za previjalno se potrebujeva in banjico, aja pa cotke se moram oprati... Pa ve? 

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Julijke 2019
6.6.2019 22:40:14   
Noseckamateja24
Tle te popolnoma zastopim. Ko hodim  mam obcutek da bo kar zlezu otrok vn, pa tako me scipa(kot da se pripravlja festa)  rok  mam pa 16.7 😊😊


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Julijke 2019
21.6.2019 8:30:38   
Noseckamateja24
Prejemite lep pozdravcek od najine princeske,  danes ponoci nas je presenetla 😄 srecno julijke 😄


(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Julijke 2019
21.6.2019 9:13:50   
IceLand
Noseckamateja24 ČESTITAM!! user posted image user posted image
Želim vam vse lepo in upam, da si tudi ti ok preživela vse skupaj.

Joj tudi jaz komaj čakam na ta dan. Čeprav me je malo strah user posted image

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Julijke 2019
16.7.2019 13:47:33   
IceLand
Kje ste Julijke, je ze kaj novega pri vas? Jaz se cakam...😊


(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Julijke 2019
8.11.2019 10:25:16   
Noseckamateja24
Heiila kako ste julijke? Rastejo otrockii? Ze uvajate gh? Mi smp zaceli ze pri 3.5 mescih ker je bla non stop lačna🙂 in seveda pripravljena 👍. 


(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Julijke 2019
18.11.2019 20:51:19   
sasi13
Je katera iz Savinjske? Okolica Braslovč, Polzela... 



_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 445
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?