|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
23.9.2019 21:34:55   
Karmmen
Pozdravljene vse nove in vsem cestitke za dobre rezultate. :) Jaz sem nazaj ista kot sem bila, nic vec slabosti, utrujenosti. Celo vec energije kot prej :) sploh po vecerih, ce me razumete 🤗 Drugace pa se mi zdaj trebuh ze kar pozna. (V sredo bom dopolnjen 17 teden) Zvecer ko se vlezem, imam prav izboceno odspodaj. Brcik se nisem cutila kaj, ampak se ima cas. Morfologijo imam 21.10. :) komaj cakam :) 

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: MARČEVKE 2020
24.9.2019 8:38:21   
Anaina
Zdravo punce..

Kako ste?  Jaz sem. Ok... Znaki so se vsi umirili in zdaj uživam... Sem že v 18 tednu. In res mi gre hitro.. Zadnje dni se mi zdi da čutim metuljčke v trebuhu.. Naša punca po po zadnjem UZ prehiteva za 14 dni.. In očitno bo velika pri porodu tako kot sin. Jaz imam morfologija 18.10. Potem pa se enkrat oggt test. 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: MARČEVKE 2020
24.9.2019 9:26:12   
Karmmen
kaj je oggt test?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: MARČEVKE 2020
24.9.2019 9:40:15   
Anaina
Test za sladkorno... Tisto ko 3 ure traja in piješ cukrano vodo pa ti merijo na vsako uro.



(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: MARČEVKE 2020
24.9.2019 10:25:52   
Karmmen
To mam jaz tudi potem po morfologiji. Pa kri mi vzamejo se enkrat, ker sem Rh- :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: MARČEVKE 2020
24.9.2019 14:22:07   
Anaina
Jaz pa moram dat še enkrat za tokso ker se bila negativna..  Tak da me kr nekaj pikanja se čaka..

Drugače imam pa težave z hemeroidi.. Isto kot v prvi nosecnosti😪

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: MARČEVKE 2020
25.9.2019 8:22:04   
sandrag
Zivjo punce...meni se je razpoloženje drastično izboljšalo, slabosti pa skoraj ni več. Jaz tudi cutim mehurcke spodaj :) Sem pa v 15. tednu in čakam na drugi pregled naslednji teden.

Eno vprašanje imam: glede na to, da moram dati urin v petek, pregled imam pa v ponedeljek, je verjetno napotnica že zapisana na kartico, da se oglasim samo v laboratoriju in ne rabim hodit v petek do sestre, da mi jo izda? user posted image

uzivajte

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: MARČEVKE 2020
25.9.2019 13:36:35   
Anaina
Sandrag pomoje boš rabila napotnico če ne daš pri svoji G. Pri nas je tako da  dam pred vsakim preglegledom urin. Ampak mi sestra da lonček in potem tudi ona vzame.. Ko sem pa morala v laboratorij pa obvezno z napotnico.



(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: MARČEVKE 2020
26.9.2019 9:23:33   
AyaDee
Zdravo... včeraj sem dobila krvne izvide in sem bila očitno nekoč v preteklosti s toksoplazmo že okužena. Ali katera izmed vas ve, a to potem pomeni, da se potem ponovitveni test ne dela? ... sem pozabila vprašati in me tako malo iz firbca zanima.
lp

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: MARČEVKE 2020
26.9.2019 9:47:51   
Anaina
Ne.. Ponovitvena test se ne dela.. In tudi pri prehrani ne rabiš pazit, ker imaš že protitelesa.. Tako da boš lahko za božič jedla biftek😂😂 tiste ki se še nismo okužile pa moramo pazit pri prehrani.. Nič bifteka😂


(odgovor članu AyaDee)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: MARČEVKE 2020
26.9.2019 13:55:33   
Karmmen
Mislim, da nas vse najbolj jezi ta biftek letos 😂

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: MARČEVKE 2020
26.9.2019 15:13:42   
AyaDee
Ooooo.... Anaina, hvala za informacijo! Predvsem za tisto z biftekom.... user posted image sem se drugače že sprijaznila, da letos ne bo nič z njim. Punce, ne skrbet... se ga bom za božič najedla še namesto vas 😂😂

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: MARČEVKE 2020
26.9.2019 15:41:42   
Lenchy*
Tudi jaz sem veliko bolje, vendar me zvečer še vedno pesti slabost. Upam, da bo kmalu bolje, trenutno sem 14t2d. Datuma za morfologijo še nimam, sklepam, da ga dobim 9.10.,ko imam naslednji pregled. Se mi je pa počasi začel že poznati trebušček in lahko nosim samo še nosečniške hlače :(
Za vse tiste, ki ste na FBju, se je pa odprta tudi nova skupina Marčevke 2020 (poleg skupine Marčki in Marčevke 2020), če katero zanima.

(odgovor članu AyaDee)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: MARČEVKE 2020
26.9.2019 20:21:54   
zuzu1
Pozdravljene punce, tudi moje stanje se počasi izboljšuje, trebušček pa napihuje 😊

Oh biftek...to me najbolj matra od vsega haha... Ta nova skupina na FB, v njej ne bo treba tako zavzeto predstavljati sebe in ves čas nekaj pisati, da te ne vržejo ven, kakor je bilo omenjeno za 1. skupino? 🙂

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: MARČEVKE 2020
26.9.2019 21:25:47   
Karmmen
Tudi meni je nova skupina super. Prejsna pa totalno razocaranje. 

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: MARČEVKE 2020
30.9.2019 9:02:24   
sandrag
Hej punce.. tudi jaz sem z drugega pregleda. Sem v 15t2d. Z našo pikico je vse vredu. Drugače pa tudi jaz še nisem prebolela toksoplazme in se bom morala še naprej pazituser posted image

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: MARČEVKE 2020
2.10.2019 13:34:21   
Marčevka25
Hej, eno vprasanje mam...sm dobila izvide se iz DHT...in se je vrednost iz 1:4700 zmanjsala na 1:2400...ostali dve vrednosti sta 20000. Zakaj se je tok zmanjsal? A me lahko kaj skrbi?

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: MARČEVKE 2020
2.10.2019 14:18:52   
sandrag
Kolikor sem jaz brala po netu Pušenjaka in ga po svoje razumela, DHT lahko poslabša ali izboljša rezultate na 10% od tega kar pokaže nuhalna in tistim, ki imajo nuhalno boljšo od 1:3000 niti ne priporoča, saj jim v primeru slabega rezultata še vedno pride razmerje nad 1:300, amniocinteza pa jim še vedno ne pripada, samo bolj prestrašene so lahko.
Ampak glede na to, da sem imela jaz 1:850 brez DHT (nuhalna 2,1mm, nosna kost vidna), se mi zdi tvoj dober rezultat. Jaz sem šla pol na Nifty in je pokazal, da je vse ok.

(odgovor članu Marčevka25)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: MARČEVKE 2020
2.10.2019 15:14:57   
Marčevka25
Ja, pri meni je bila tudi nosna kost vidna in nuhalna je bila 1.7mm.

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: MARČEVKE 2020
3.10.2019 19:39:43   
Anaina
Dober večer punce..

Kako ste kaj? Kako kaj trebuščki?  Tu je ratalo pravo zatišje... Ste vse pobegnile na FB? 

(odgovor članu Marčevka25)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: MARČEVKE 2020
4.10.2019 14:58:52   
Kolikaa
Zgleda so res use na fb pobegnle. Js zdej sm brez problemov use je super. Zdej cakam na morfologijo, k jo mam konec meseca. Drugace kar se busija tice ga je mal ampak folk kr ne opazi, tk da se jih za enkrat zloo mal ve😊 kar se tice pa kg sm pa slaba dva kg prdobila, sem pa ravno 17 t. 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: MARČEVKE 2020
9.10.2019 14:38:12   
Lunica2
Hej hej,

da se se jaz po dooolgem casu malo javim. Pocutim se fino, trebuscek rastee na polno, zgleda kot da sem v 6 mesecu🙈 sem pa v 19t😂 cez slaba 2 tedna dni imam morfologijo, komaj ze cakam😊 me pa se vedno pestijo noznicne tezave, glivice, izcedek.. Eh, upam da se ne razvije v kaj drugega. Zdj imam mlecno kislino, upam da bo kaj pomagala,ker naceloma takoj ko neham z zdtavljenjem, je isto😭 Se se katera bojuje z izcedki? 

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: MARČEVKE 2020
9.10.2019 18:20:40   
Anaina
Ja res je pravo zatišje.. Jaz sem zaenkrat super.. Upam da tako ostane.

Glede izcedjov jaz nimam več težav.. Preventivno pa cirka 2x na teden vstavim vitagyn c.. Kako ste pa kaj z dodatki..  Folna in podobno jemljete kaj?  Jaz jemljem elebaby.. Če je katera slučajno z MB z okolico.. Danes se je v starem Mercator centru začel outlet baby center.  Se splača.. Vozicki in vse so od - 50 %. Midva sva nabavila JOLLZ DAY za 500 eur.. Voziček pa res zakon.. Lahko Komot voziš z eno roko in lepo se zloži.. Imajo pa tudi oblekice, flaske, dude, varuške.. 😁

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: MARČEVKE 2020
10.10.2019 15:22:01   
Iskrica86
zdravo dekleta. vidim da nisem veliko zamudila in da ste se nekam skrile pred tem dežjem in ohladitvami user posted image

Js sem folno kislino in mislim da jo bom mogla do konca zaradi mojega sladkorja imam pa folicin.

drugače sem kar vredu razen utrujenosti ki je pa včasih neznosna bi tudi stoje zaspala če bi se dalo in zvečer hodim z kuram spatuser posted image user posted image

Mi še vedno ne vemo kaj bomo imeli saj se vedno uspešno skrije. upajmo da izvemo ko imam morfologijo 5.11 pri moji G in 12.11 v ljubljani.

Dekleta imate pri pikapolonici 15% popust na vse vozićke od danes pa do 25.10. mi2 še vedno ne veva kaj bi vzela

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: MARČEVKE 2020
17.10.2019 19:35:16   
Anaina
Pozdravljene punce....


Ste res vse pobegnile na FB?  Tukaj je pravo zatišje... Jaz imam jutri morfologijo in upam da bo vse ok.. Kako se kaj počutite?  Jaz sem super.. Se mi pa trebuh na pram prvi nosečnosti res fuuul pozna. 

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?