|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
21.12.2019 5:18:19   
Metka234
Se kaj mazete proti strijam ze? Samo po trebuhu? Meni je kolegica priporocila olje od eucerina, moram v lekarno.


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Julcki2020
21.12.2019 16:46:12   
Koka555
Točno tak kako si rekla, manj veš boljše je. Ja, imam dovoljene izhode iz hiše, tako je napisal moj ginekolog in z tistim listom sem šla svoji zdravnici. Tudi na odločbi od komisije piše isto.

Nuhalno mi bo opravil moj ginekolog, sem zelo vesela da vse on opravi. Vzemi Eucerin olje, jaz tudi sem čula da je ful vredu 👌

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Julcki2020
21.12.2019 16:49:19   
Koka555
Oprosti nisem ti odgovorila na vprašanje, ja prva nosečnost, po 2.letih poskusanja in preiskav. Upam da bo vse ok 🥰


(odgovor članu Koka555)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Julcki2020
22.12.2019 11:23:58   
Metka234
O čestitke, take nosečnosti so toliko slajše. 😍 Super, da maš tako napisano. Meni ni nič napisala in si ne predstavljam da nebi smela pol leta nikamor it, nobenih cunjic sama zbrat itd. No če bom še šla na bolniško bom rekla naj mi tako napiše. Saj nosečniše hlače itd. nekako moraš probat pa kupit ... Al pa k frizerju it. Bom šla po eucerin ja, sicer pa kakor so geni, tako pa je. ☺ Boste kaj pekle za praznike? 


(odgovor članu Koka555)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Julcki2020
22.12.2019 19:13:49   
Bozicka
Punce pozdravljene, evo prvic tu gori, mi je koncno uspele😂😂😂. Zanima me, ce ima katera oz. je imela ze katera kak prehlad in kako si pimaga? Meni ves cas tece iz nosa in kiham. Znorela bom😡. Hvala za vsak odgovor.

(odgovor članu Koka555)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Julcki2020
23.12.2019 7:40:26   
Srečka138
Zivijo, se ena tukaj 😊 trenutno sem noseca 9 tednov. Pdp imam 26.7. 😊Metka234 midve se poznava ze iz prejsnega foruma ko sva skupaj naznanili nosecnost 😄👋
Za vse ostale pa nekaj dogajanja v preteklem casu. Pri G sem bila ze 2x zaradi temno rjavega izcedka, nakar G ugotovi da ni nic narobe in da se plodek lepo razvija, takrat sem videla tudi srcek 😊 to je bilo v 5. In 6. Tednu. V 7. Tednu sem zacela krvaveti kot med M, sem sla na urgenco me je tam G pregledala in rekla da krvavitve v notranjosti ni videti, tako da me je potem samo scistila in predpisala dabroston da se krvavitev ustavi.  Na sredini 8. Tedna pa sem imela 1. Uradni pregled kjer sem dala kri in vodo. Zopet novo razocaranje povisan krvni sladkor. Vem da ima to ze skoraj vsaka 2. Nosecnica in da ni nic takega ampak zdaj se pazim ze 3 dni in sem ostala brez treh kilogramov?!? Trudim se jesti vec drugih stvari ampak kilogrami se vedno padajo. Vmes sem dobila tudi macjo bolezen -mikrosporijo, katera se zdaj lepo zdravi.Slabosti in bruhanje. Hm, o tem raje nebi. Prejsni teden sem bruhala vsak dan nevem tocno zakaj. Ker ponavadi mi je samo zelo slabo, tokrat pa sem podlegla slabosti in zbruhala prakticno vse. 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Julcki2020
23.12.2019 7:43:44   
Srečka138
Bozicka. Zivjo. Jaz sem prehlajena ze kaksnih 10 dni skupaj. Ampak ful! Ko si spiham nos ponavadi zdraven bruham, zabiti sinusi tako da me glava boli nonstop, sluz v grlu in nemorm se odkasljat. Obup. Mi je G rekla da ne smem nobenih ala daleron ali lekadol za v caj 😟 tako da sem trenutno samo na nesladkanem caju in limoni! Gre bolj pocasi ampak ze vidim da bo kmalu bolje.

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Julcki2020
23.12.2019 9:57:46   
Metka234
O Srečka živjo! Jaa, mislim da sva celo isti dan izvedele za plusek. 😊 Upam da se tole pri tebi umiri in bo od zdaj naprej nosečnost mirna! Ker si pa res že dala nekaj čez ... Jaz trkam, da sem sedaj ok, predvčerajšnjim me je bolela glava cel dan (sem si samo malo hladne obkladke dala), sicer pa nimam slabosti. Upam da tako ostane. Jem pa ko sem lačna in kar vse po vrsti, upam da zdravnica ne bo težila če se bom kakšen kg preveč zredila 😄 Glede prehlada bi pa tudi jaz rekla da če se da brez zdravil, čaj z limono, za grlo lahko kakšno islo ... Če pa je visoka vročina bi se pa posvetovala z zdravnikom. Jaz odštevam do nuhalne čez 14 dni. Mi je pa včeraj kolegica povedala kar po telefonu da pričakuje (bi v živo, pa imam vedno neke izgovore - bolniška), je 14 dni pred mano in potem sem mogla se jaz povedat 😄 


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Julcki2020
23.12.2019 10:59:13   
Anonimen
Živijo! Se vam pridružujem na novo. Prvič noseča, rok poroda 2.7.2019. Sem v 13 tednu, tako da sva že imela nuhalno in je vse okej :) Sicer ni hotel pokazati spol, ampak smo, da je zdrav! Sem pa na bolniški že od 7 tedna zaradi krvavitev, kasneje pa hujših krčev in bolečin. Tako da sem že en mesec na strogem mirovanju... 


(odgovor članu Metka234)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Julcki2020
23.12.2019 11:22:28   
Srečka138
Meni je G rekla da zdravljenje prehlada z zdravili traja 7 dni, brez pa en teden...zdej se pa pejt 😂 jst pa komaj diham pa zivim....res isla je tudi za nosecnice? Povsod berem da neoangin ali septulete kao naceloma niso skodljive za plod ampak testiral jih niso za to tako da ne vejo tocno. 🙄....Jaz imam nuhalno 17.1. Upam da bo vse OK. Naslednji je nifty test..kaj menite o tem? Ja, ne? Ce ze bi sla na osnovni paket -350€. Glede na to da sem ostala brez sluzbe se kolebam ali ja ali ne. Je kar drago, ce bo nuhalna ok kar nebi sla, nevem no. Kaj o tem mislite druge?

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Julcki2020
23.12.2019 13:01:46   
Metka234
Jaz sem sicer farmacevtka (sicer ne v lekarni, tako da ne sledim ažurno vsem preparatom, samo kar se jih spomnem iz prakse po faksu), tako da za islo zagotavljam da je ok, ker ni nič hudo učinkovitega notri. :) Za zdravila je pa tako. Pač večina zdravil ni preverjenih na nosečnicah, ker ni etično na njih in otrocih preverjat stranske učinke, tako da skoraj povsod piše, da ne jemat. Tudi sama sem mnenja da če se da zdržat raje ne vzet oz. samo tisto, kar je res nujno. Septaben/neoangina/strepsils/stepfen jaz nebi kar jemala, če res ni nujno - po eni strani itak pomagajo pol ure po tem ko jih zaužiješ, potem pa spet boli.



Zdravo anonimna. Joj, nas ima pa veliko podobne težave. So se krvavitve ustavile? 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Julcki2020
23.12.2019 13:07:26   
Metka234
Glede Nifty pa bom jaz na nuhalni vprašala dr. glede na rezultat ali se mu zdi še kaj smiselno ali ne. Obstaja se DHT (vzamejo kri), ki je v kombinaciji z nuhalno še bolj zanesljiva kot samo nuhalna, ki je cca 80 %. Sicer midva se nagibava k Nifty, mislim da za dvojajčne dvojčke pride v poštev samo Nifty twins za cca 400 €. Ampak bom povprašala dr. in se odločiva na licu mesta. Samo upam, da bodo rezultati že same nuhalne super... 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Julcki2020
23.12.2019 15:34:43   
Bozicka
Hvala vsem za odgovor. Mah te prehladi so res kar nekaj, sedaj pa se izvem, da nebi smela jest prsuta ali suhih salam. In tega res ne jem, ampak evo ravno zadnjic pa sem in sedaj imam cist slabo vest. Kaj ve mislite o tem? En pozdravcek iz sluzbe, kjer se nihce ne ve, samo sodelovka me sprasuje ce sem se zredila😂😂. Aja sem v 11 tednu predviden rok 20.7

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Julcki2020
23.12.2019 16:01:33   
Anonimen
Jaz sem imela težave s krvavitvami 2-3 tedne, s tem, da sem imela potem večinoma samo rjav izcedek.


Kar se tiče Nifty... Jaz sem vprašala po nuhalni, pa je rekla, da noben od teh testov ni 100% in da se vseeno lahko rodi monogloiden otrok. Razen amniocenteze, pa še tu baje ni nujno 100%, če pride do napake pri postopku. Sem bila presenečena, ker tudi sama ponuja Nifty. Ampak glede na dobre rezultate, sem potem vseeno naredila samo še dvojni hormonski test. 

(odgovor članu Bozicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Julcki2020
23.12.2019 16:56:10   
Metka234
Anonimna, pa tudi ko je vse ok nameravaš biti še naprej doma in počivati?


Božička, eh, če si pa enkrat jedla salamo pa ni vrag, da bi glih ta bila okužena s čim. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Julcki2020
23.12.2019 17:05:40   
hope2018
Hei heiii babikee zabikee.... Evo da se se jaz javim po dolgem casuuuu......


Bozickaa, anonimnaa.,srecka dobrodoslee🤗 blazene med nosecnicami hehee
No jaz sem imelaa nuhalno prejsnji teden.... Doktor pravi vse ok... Vendar na izmerjeno nuhalno je se vseeno predlagal dvojni hormonski...... Narediva dht...... Rezultat se bolj pade..... Ampak se vedno je bil v mejah normalee in nizko tveganje.... Meni vseeno ni bilo ok ker vem da vse mojee sovrstnicee so imele dosti visji rezultat kot jaz... Ampak ja vemd a se ne da primerjati...... Ampak vseeno.... Me klicejo in recejo da po tem takem predlagajo nifty..... Jaa takoj sem bila za..... Sla sem do zdravnice mi je razlozila in rekla da mi priporoca nifty basic... Ta k stane 350 eurou... In ja verjele ali neee v cetrtek sem oddala kri.... Danes me klicee dr. In sporoci da so rezultati prisli in da je vse uredu.... Zelela sem vedeti tudi spol tako da je samo se potrdil da je decek🙈🙈🙈👶👶👶😍😍😍😍😍 Presrecnaa in niti malo mi ni zal centa za nifty.... Ceprav sem rekla da ga ne bom delala ce bo nuhalna ok... Ampak sem ga vseeno in bi ga v drugo se enkrat.... Tako daa najbolj mucno je oa seveda bilo cakanje na rezultat... Pod stresom sem bila ceu teden.... Vglavneem evo zdaj lazje zadiham in bozic proslavim tko k se ga more😘🤗🙈🙈

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Julcki2020
24.12.2019 4:59:55   
Metka234
Super hope! ☺


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Julcki2020
24.12.2019 11:24:18   
Srečka138
Malo pa me zanima kdaj ste kaj imele prvi dan zadnje M. Ker imamo vse dokaj blizu pdp 😆

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Julcki2020
24.12.2019 11:27:16   
hope2018
Jaz sem imela 25.9. Pdp pa imam 2.7.


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Julcki2020
24.12.2019 12:25:00   
Metka234
12.10. ZM, PDP 18. 7. oz. 20. 7. 


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Julcki2020
24.12.2019 15:56:54   
Bozicka
Punce zdravo, jst pa zadnji dan menstruacije 14.10 in pdp tudi 20.7, isto kot Metka ceprav nimava isti zadnji dan m.
Lp

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Julcki2020
24.12.2019 17:55:33   
Srečka138
Punce vesele in blagoslovljene bozicne praznike. Zelim vsem nam da bomo predvsem zdrave in zadovoljne, ter seveda polne ljubezni. ❤

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Julcki2020
25.12.2019 11:09:37   
hope2018
Hvalaaaaaaaaa enakooo tudii jaz zelimm vseeemmm vamm daa bo predvseem zdravoo in z veliko ljubeznii obdanoooo...... Za kar pa ne dvomimo anee... Sam see da naseee lepotkeee spoznamooo jupiiii🤗🤗🤗🤗🤗🤗👶👶👶🎄🎄🎄🎄🎄🎅🎅🎅🎅🎅🎅


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Julcki2020
25.12.2019 16:52:59   
Metka234
Ja hvala in enako želim vsem nazaj ☺ Naj bo prva polovica leta predvsem zdrava, naslednja pa poleg tega še razigrana 😍


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Julcki2020
26.12.2019 21:00:15   
NatTim
Čer, punce! In dobrodošle vse nove 😉

Imam vprašanje - kako lajšate slabosti?? Men je sicer od začetka že slabo, ampk je bilo do tega tedna znosno. V ponedeljek me je neka trebušna viroza zdelala orng, od takrat mi je muka!! Bruhat ne, dviguje se mu skos, občutek slabosti, nemoči.. Katastrofa!!! Če se bom do vikenda naprej še tako počutila, grem na BD. Ker tudi ne morem bit dolgo pokonci na nogah. V glavnem, jaooo.. 
Aja, da še odgovorim. PDP 20.7, ZM 14.10

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?