|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
27.12.2019 10:50:32   
hope2018
Nar ne vem kako naj ti pomagam ker sem sama imela probleme s slabostmi 3 tedne ki so se sedaj nehale.... Enostavno sem morala biti v bolniski ker se mi je dvigovalo skoz nisem oa nic bruhala.... Katerokoli hrano sem videlaa se mi je dvignalo vglavnem katastrofa.... Jaz seem vednoo ko sem zacutila da mi je malo slabo vsaj kak keks pojedla da mi je bilo potem lazje... Ceprav si ne mores pomagati z nicemer.... 🙄🙄🙄 Do 13 tedna bo tako potem bo ze bolje ne skrbi😘😘sej ves za otrocicke je treba potrpeti.... 


(odgovor članu NatTim)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Julcki2020
27.12.2019 11:48:59   
Metka234
Jaz na sreco nisem imela tezav s slabostjo, zato ne vem kaj bi pomagalo. Edino ko sem lacna mi rata slabo, pa potem pac jem.

Sem pa danes šla po nosecnicke hlace v hm. Sem kar crne vzela navadne. Joj kako je to udobno. 😃 Na poti do trgovine sem si kar odpela hlace ker me je skos nekaj tiscalo... Pa v lekarni majo eucerin olje proti strijam 1+1 gratis, pa se -20% so meli na eucerin, tako da sem dala 15€ namesto 2x18 😄 Tako lepo diši! Če bi katera šla iskat zdaj. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Julcki2020
27.12.2019 13:55:02   
Bozicka
Punce zdravo. Koliko se vam trebuscki ze poznajo? Nekje sem brala da nekako od 4 meseca naprej. 
Lp

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Julcki2020
27.12.2019 16:00:49   
hope2018
Paa kaj naj recem meni se fajn pozna samo ko se dobro najem haha... Drugacrr pa spodnji del trebuhaa je maloo ven izbocen to je bil ze otej ane k je spehec.... 🙈🙈 Drugac bi reku clovek a si se ti mau zredila hahaha.... No jaa ni se sile hahaha


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Julcki2020
27.12.2019 16:59:18   
Metka234
Jaz ga malo ze imam, verjetno zato ker sta dva. Zjutraj bolj malo, zvecer je pa kar ven. Ampak bi tudi jaz se lahko rekla da sem se zredila par kil ☺ Je pa pomojem cisto odvisno. Danes sem vidla eno k je 17. teden in se ni nic videlo. Ene imajo tak cas pa ze oreng trebuh. Mene hlace tiscijo, po tem najbolj vidm ko v navadnih ne morem nic, me vse moti in se skos popravlam. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Julcki2020
27.12.2019 17:44:02   
hope2018
Jaz tudi ne morem navadnih hlac vec obleci.... Mislim lahko jih ampak zapete so bol tesko ker me vse tisci... Zato sem si zadnjic kuplaa nosecniske hlaceee paaa se pajkice..... Ker tiste ta navadne me tiscijo z gumo... Haha... Vglavnem isto je pri meni zjutri raven trebuh zvecer pa skoci ven....🙈🙈🙈🙈


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Julcki2020
27.12.2019 19:41:43   
Bozicka
Hope imas tudi ti dvojcka? Napisala si, da si kupla pajkice. Obstajajo za nosecnice? Kje se to dobi?  
Hvala

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Julcki2020
27.12.2019 20:03:05   
hope2018
Ne jaz nosim samo fantkaa🙈🙈 v lidlu v soboto so imeliii zelo poceni pa moram reci da zelo kvalitetna roba prvic da mi je tam bilo sploh kaj prav in vsec..... Kupila sem si dvoje hlace Nosecniske potem dvoje pajkice nosecniske in se zabe.... Mislim oa da nimajo vec ker to takoj gre sem bila v soboto zjutraj pred lidlom se huje kt kaksen penzionist hahaha.... Vglavnem meni so top in sedaj me nic ne zuli... 🙈🙈🤗🤗


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Julcki2020
28.12.2019 11:52:12   
Baby2020
Zdravo punce! Tudi jaz sem v veselem pričakovanju in sem komaj zdaj odkrila vašo skupino 😊

Noseča sem prvič, trenutno 10t1d in imam rok 24.7.Nuhalno imam 14.1.Sem pa žal že od 7. tedna na bolniški, saj so mi odkrili 10mm hematom in mi predpisali Dabroston.Do zdaj je bilo vse ok, od 26.12. pa se je pojavil blag rjav izcedek...danes je že boljše in malo manj, vseeno pa sem v skrbeh... Upam da gre samo za kakšno čiščenje hematoma.. Moj gin.je na dopustu, tako da se lahko grem pokazat samo na urgenco.Sem pa na pregledu že videla srček, rokice, nogice...ful kjut 😊Nekih drugih pa težav sicer nimam, slabost je končnoooo malo pojenjala 😁 Upam da ste lepo preživele prvo rundo praznikov :) 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Julcki2020
28.12.2019 12:03:32   
hope2018
Baby dobrodooslaaaa😍😍🤗🤗 ne skrbi ti samo pocivaaaj bos videla vse bo ok... Nuhalna bo en dva tri.... Hihihi..... Jaz imam 9.1. Pregled pri svoji sem tok neucakana.... Se kar vlece tole.... Sem pa danes prvic na doplerju slisala srckaa😍😍😍😍😍 kako lep obcuteeek...ko ves da je s tebojjj juuujj😎😎😎


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Julcki2020
28.12.2019 12:11:19   
Baby2020
Hvalaaa 😊😊😊 jooj super, komaj čakam, da bom na istem kot ti in slišala srček ❤ to so tako lepi trenutki... jaz sem bila že na UZ čisto paf ko sem videla tisto malo pikico 😊 upam da hitro mine teh 14 dni do nuhalne, da mi malo odleže in da spet vidim, kar se pač videt da 😁


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Julcki2020
28.12.2019 12:23:46   
hope2018
Uuu na nuhalnii se vidii veliko vec hehehee.... Najbols je 4d ko naredi posnetek... Jaz sem ga zelela ker to je lep spomin.... In moram priznati ga vsak dan pogledam hehehe.... 🙈🙈🙈😍😍🤗🤗👶👶👶So me pa kljub temu da so na nuhalni rekli da je vse ok prestrasili ko sem morala dati se dvojni hormonski na koncu sem prisla ze do nifty testa... In ja vse okkk hvala boguu ampak tisti teden je bil eden najbolj mucnih.... In sedaj res komaj cakam ze naslednji uz... 🤗🤗


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Julcki2020
28.12.2019 12:49:07   
Baby2020
Jaz sem se za DHT sama odločila, tako da imam 6.1.odvzem krvi za hormonski test in potem 14.1.nuhalno. Nevem zakaj, ampak gin. mi je razložil, da je takšen postopek, ker se kri za test jemlje v točno določenem tednu, ko je vsebnost nevem česa najvišja. Joj ti vmesni šoki so res neprijetni, ampak če se vse srečno konča, jih hitro pozabiš in se veseliš naprej 👼😄

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Julcki2020
28.12.2019 14:39:46   
Srečka138
Zivjo punce. Jaz pa se ponovno ze od vceraj spopadam s krvavitvami 😒 sicer blazjimi kot zadnjic, vseeno upam da se danes zvecer koncajo, drugace moram ponovno zaceti jemati dve tableti dabrostona na dan 😐. Zakaj sploh prihaja do krvavitev? Tiste ki ste jih imele, kaksne razloge so vam povedali G? O mojih krvavitvah mi ne ve povedati nihce, so iz cisto neznanega razloga 😔Na trenutke se mi dozdeva kot da me moja G sploh ne jemlje resno in se sploh ne potrudi da bi prisli stvari do dna, vedno me samo na hitro pogleda in poslje domov nic pa ne obrazlozi situacije 😖

(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Julcki2020
28.12.2019 15:31:29   
hope2018
Srecka meni je mojaa rekla da naj jemljem dabroston do 12 tedna dve tableti.... Jaz sem v 13. Tednu pa ga se vedno jemljem in ga bom dokler ne porabim vseh skatlic🙈 tako da kar nadaljuj z daborstonom boljse je! 


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Julcki2020
28.12.2019 15:47:59   
Srečka138
Trenutno jemljem 1 tableto na dan in me je ta krvavitev kar malo presenetila sem mislila da se bo koncno koncalo s krvavitvami, mi je pa sestra pri G rekla da ce se krvavitev ponovi naj zacnem po dve tableti na dan, tako da bom pocakala do zvecer kaj se bo zgodilo, ce ne zacnem jutri z dvema tabletama na dan. 😐

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Julcki2020
28.12.2019 16:44:46   
Metka234
Hej hej. Jaz sem imela rahel krvav izcedek tocno pred enim mesecem, od takrat jem 3x/dan dabroston in ga nameravam še naprej. Bom rekla zdravnici tudi po 12 t da bi mogoce se kaksen teden, ali da bi pocasi zmanjsevala vec tednov. V tujini tudi do 16. tedna jemljeno... Trenutno sem 11t0d in komaj čakam da mine ta teden do nuhalne (+ dht/nifty), da vidim če izgleda vse ok. Sem skos do zdaj ful pocivala in se pazim, zdej sele grem za kaksno uro na obisk kam, v trgovino itd. Meni so rekli da ni videti hematoma oz. da ne vejo zakaj pride do krvavitve (dve G sta to rekli) in ne vejo napovedati kako se bo razvilo. Tako da kar preostane je da se pazis oz. poslusas svoje telo, jes dabroston in upas na najboljse. Pred nosecnostjo sploh nisem vedela da je toliko teh krvavitev...


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Julcki2020
28.12.2019 17:27:36   
Srečka138
Zdaj ko malo razmisljam, ta teden sem zacela spet ogromno kasljati in kihati in verjetno je prislo do krvavitve ce mi je v notranjosti pocila kaksna zilica? Ker vcasih ko kihnem se mi zazdi kot da se mi bo cela maternica izstrelila vem cetudi jo podprem z roko me se vedno kar zaboli 😕😕 in vrjetno mi notri kaj poci in prihaja do krvavitev?!? 🤔

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Julcki2020
28.12.2019 18:48:53   
Metka234
Res ne vem. Možno bi bilo, da vsako napenjanje škoduje, ampak po drugi strani pa kaj vse ene ženske delajo in v večini ne krvavijo. Je pa res da nismo vse enake. Sem pa tudi jaz taka da hočem vedno vedet vzrok in me ti odgovori "ne vemo zakaj" v 21. stoletju ne prepričajo. Upam da čim prej pride julij in z njim naši škratki in da bodo skrbi potem drugačne, manj usodne. 🐞

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Julcki2020
28.12.2019 18:55:21   
Metka234
Hope, si kupila angel sound? Katerega in super da si že slišala. Sem videla da ene še dolgo nič ne slišijo.


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Julcki2020
28.12.2019 19:23:07   
Yuma92
Pozdravljene, moj rok poroda je 18.7.2020 tako da se vam pridruzujem :D... Se ima katera hude slabosti? Jaz nemorem nic, cisti sem "hin" od teh slabosti😑... Bruham sicer ne, do zdaj sem samo enkrat pa se to prejsni teden. In pa prsa ubijalsko bolijo, se katera z enakimi "problemi"? 😊


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Julcki2020
28.12.2019 21:27:49   
hope2018
Jaaa angel sound sem kupila ampak kar preko aliexpresa za 15 eurou.... Je tocno tak kot originalen in je super zadevcaa😍😍😍😍 cakala sem ga kaksen mesec... Ampak sem ga pa takoj narocila ko mi je gin. Potrdila nosecnost... Ker sem vedela da bo nekaj casa trajalo da pride k nam v slo. Meni se te originali zdijo pretirano dragii niso pa nic boljsi.... Tako da vam priporocam ce mislite kaj kupovati na aliexpresu pod orders vam vrze ven angel sound in je res top! 


(odgovor članu Yuma92)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Julcki2020
29.12.2019 9:29:05   
Baby2020
Srecka tudi jaz zdaj ze drugic "krvavim" (ni sveza kri, bolj rjav izcedek) in nobenkrat nisem izvedela zakaj. Sem na Dabrostonu (2 tabletki na dan) in bolniski, to pa je tudi vse. Res pa je, da so mi po prvi krvavitvi odkrili hematom...morda je to pogojeno eno z drugim. Nevem. Ne dobis konkretnega odgovora, ne na urgenci, ne pri svojem gin. Vedno isto: upajmo na najboljse. Tako da dobro vem kako izgleda to cakanje na boljse. Groza 😖😖😖 ceprav se trudis bit pozitiven in optimisticen, nikakor ne mores odmisliti. Svetujem ti, da forumov ne prebiras, mene so se bolj prestrasili in potrli. Poglej kaksen dober film, pojdi na kratek sprehod, preberi knjigo, resuj krizanke...karkoli, da vsaj malo preusmeris misli. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Julcki2020
29.12.2019 10:52:35   
Baby2020
Yuma, zdravo 😊 moje slabosti se pocasi koncujejo (upam da ni to samo zacasno izboljsanje), ampak sem imela v 8. in 9. tednu podobno situacijo kot jo imas zdaj ti. Slabo mi je bilo za znoret! Nic ni bilo od mene, do 12h sem lezala in probala "predihat" slabost... zanimivo je, da se mi je v nosecnosti zagabilo meso. Prenesem samo cistega purana ali kak piscancji file, pa se to maximalno 2x na teden. Od slabosti naprej sem skoraj vegi 😁😁 glede bolecih prsi, tudi mene bolijo, vidijo pa se ze povecane modre zile. Mislim, da smo vse sle cez podobne stopnje 😆Hope, hvala za nasvet glede angel sound, sem si ga pravkar narocila preko aliexpress-a za 15 eur. V Sloveniji prodajajo popolnoma enak izdelek v Baby Centru za 59 eur 🤦‍♀️😏

(odgovor članu Yuma92)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Julcki2020
29.12.2019 13:17:19   
hope2018
Toooo vidiss baby...... Najbolsss je to prek alija ne caka se dolgoo pa see poceni je isti smorn.... S kje pa mislis da soo te k jih pri nas prodajajooo s kitajskeee dddd.... 🙈🙈🙈🙈🙈 Tko da bos kmaluu slisala bejbijaaa jupiiiiii fajna zadevca jaz vsak dan poslusam zjutraj in zvecer😍😍😍😍 ko bi vsaj se obstajali taksni kot pri gin. Uz domaci hahaha skoz bi ga gledala hahahaha... Tudi pri meni so se slabostii zacele v tem tednuuu pomirjatiii tako da ocitnoo sem prestalaa tistoo najhujse obdobje🙈🙈


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?