|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovčki 2020
30.6.2020 14:28:37   
Avgust 2020
Pozdravljene bodoče mamice. Jaz sem skoraj vsak dan z vami in vas spremljam, samo pišem malo bolj redko. Je zadnje dneve vroče in nimam prave volje pisat. Se bolj v senci držim 😁🤪😜.

Drugače se še kar v redu počutim, so mi pa začele malo noge zaotekat. Sem se danes komaj obula. Imam pa zdej vsaj razlog, da si lahko kupim nove natikače. Jih že nekaj časa ogledujem 🤪😁. Upam, da se ostale dobro počutite in da pridemo srečno do konca. Mamo me to... 😁

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Avgustovčki 2020
30.6.2020 20:30:20   
Lelly28 RR
Punce tudi jaz vas redno spremljam, ampak trenutno enostavno nisem prišla do minutke, da odpišem user posted image

Kar se tiče blazin za dojenčka, močno odsvetujejo vsi. Moja 3 letnica je še vedno brez in ji nič ne manjka.
Kar se tiče spanja me veseli, da nisem edina, ki v tej vročini ne morem spat in tudi zelo težko najdem udoben položaj. Da o stalnem nočnem lulanju raje ne zgubljam besed user posted image . Zjutraj, ko se malce shladi in je mehur prazen bi z veseljem malce pospala, pa mi moja punčka ne pusti, tako da sem kak dan res utrujena zvečer.
Kar se tiče pa plavanja je bilo tale vikend na slovenski obali GUŽVAAAA. Mi smo si privoščili še zadnji oddih predno pride baby, ampak brisače skoraj nisi mogel spraviti na tla, da o tem da je bila vrsta za v morje rajši ne izgubljam besed.
Morda že veste v kateri izmed porodnišnic bi rade rodile? Jaz si zelo želim v LJ, čeprav trenutno živimo v NM in imam porodnišnico 3 min stran. Porodno torbo bom pripravila že konec tedna, saj imam občutek da bo tole pred rokom (8.8.2020). JE pa res da bom tudi jaz konec avgusta stara 30 in bo to moje sigurno najlepše darilo, tako kot zate LONIRR user posted image Upam, pa da ne bodo spet prepovedali partnerja pri porodu in obiskov,zaradi novega vala Covida-19 user posted image
Kar se tiče pa pregledov mi je pred 10 dnevi povedala da je teža otročička že okoli 2260g in da je obrnjen lepo na glavico, kar je super. V petek imam ponoven pregled, potem pa ker je na dopustu, sem se zmenila da se oglasim, takoj ko pride nazaj, ker potem me bo pa že morala vsak teden pregledat. Imam pa tudi jaz občutek, da imam ogrooooomen trebuh,čeprav se nisem nekaj veliko zredila skozi nosečnost. Ravno danes mi je soseda rekla, da sploh ne zgledam da bom čez 1 mesec rodila, ker nisem nič zatečena ali zeloo debela. user posted image
user posted image

(odgovor članu Avgust 2020)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Avgustovčki 2020
1.7.2020 11:32:22   
Avgust 2020
Pozdravljene... Jaz bom verjetno rodila kar v Brežicah, mi je sicer najbližje in tudi prijazni se mi zdijo. Sicer imam PDP šele 28. 8. in je do takrat še kar nekaj časa; me pa sedaj malo skrbi prisotnost partnerja pri porodu, ker situacija glede virusa ne izgleda nič kaj rožnata.

Tudi meni pravijo, da ne izgleda, da bom že tako "hitro" rodila, ker imam zaenkrat še dokaj majhen trebuh. Imam pa drugo sredo pregled in upam, da je z mojim user posted image vse OK. Včasih se mi kr trebuh premakne, ko se obrača in naslanja ali brca. Včasih me pa prav "nesramno" tišči v mehur user posted image user posted image .

Upam, da ste ostale OK in da vas vročina me muči preveč. Sicer pa itak menda ne bo dolgo trajala. Pa tudi če, pomagati ne moremo nič in bo treba zdržat. Pa čeprav pod klimo in v domači banji.

Glede dopusta pa še nič ne vem. Sva hotela it za par dni na nek kmečki turizem v Posočje, pa imajo vse termine zasedene. Mogoče nama uspe bone unovčit v začetku avgusta. user posted image user posted image

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Avgustovčki 2020
1.7.2020 22:24:02   
LoniRR
Uf jst pri prvi nisem zatekala v noge nic. Tokrat pa cim se je vrocina zacela gleznja sploh ne vidim tok mam otecene. Drugace pa tudi meni pravijo da imam majhen trebuh in napram prvi se strinjam, ker se vedno vidim cez njega ko se brijem 😂😂😂. Hm jst bom kr v Lj. Ponovno rodila. Drugace pa gremo mi v petek po sluzbi na morje za cev teden in me kr malo mineva ko vidim kaka guzva je 😤. Sama nvm ce bi rinila ampak moja enoletnica pa rabi malo zabave. No ja pa moj tudi. Glede zabave v trebuhu pa je tudi pri meni noro. To ni okrogel trebuscek ampak ena cudna elipsaa 😂. Kot da caka da ga ogovorim in prec zacne plesat. Drugace pa je.tudi meni zacelo postajati vroce. Prej se nisem imepa toliko tezav, ksn teden pa prov uzivam ko je slab vreme. Sj vem samo se en mesec ampak po drugi strani pa ooo se cev mesec. Pa kok sm bla pametna da jst cez poletje nam noseca 😃🤣🤣😁. Jaaa LERRY bomo praznovali dvojno. Jst imam rok le 4dni pred rojstnim dnem in ce bo pol toliko zamujal kot je prva bo glih tm tm. Glede kilaze pa sm jst do sedaj pridobila 7,5 kg.


(odgovor članu Avgust 2020)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Avgustovčki 2020
2.7.2020 6:25:16   
puncka.
Mi pa na zalost najbrz ne gremo letos nikamor na dopust, ceprav bi ja vsi se kako potrebovali. Pri rihtanju hise je res ogromno dela, se posebej ce delas skoraj vse sam. In se to vlece ze par mesecev.. Pa se ni konca 🤦‍♀️ampak bo ze. Bomo pa drugo leto sli, ko bosta se dvojcka z nami 😋

Tudi letos glede te corone in to.. Rajsi ne reskiramo 😊mene tudi skrbi, da bi obiske ali prisotnost pri porodu ukinli.. Upam, da zdrzi dokler rodimo, ker pri prvi mi je res veliko pomenila tista urca, ko je moja lahko prisel na obisk 😊Jaz bom rodila v Po.. Sem ze prvic in sem imela super izkusnjo. Tudi ginekologinjo imam tam, pa eno operacijo sem imela tam in je vedno blo vse odlicno 😉 ceprav mi je blizje Izola, se nekako raje zapeljem gor 😊Glede vrocine tudi mene ubija ej. Imam zeloooo rada visoke temperature, ampak zdej mi je malo prevec in me cisto izmuci, ce kaj delam okrog hise in tako. Hvala bogu vsaj zatekam ne. Pri prvi nosecnosti pa sem jaz normalno lakirala nohte na nogi in se brila do konca.. Zdaj pa ni sansss. Nee eno ne drugo 😂😂 Meni se trebuh zdi ogromen. Ceprav vsi se cudijo kje je drugi dvojcek 😱

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Avgustovčki 2020
13.7.2020 17:28:01   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: puncka.

Mi pa na zalost najbrz ne gremo letos nikamor na dopust, ceprav bi ja vsi se kako potrebovali. Pri rihtanju hise je res ogromno dela, se posebej ce delas skoraj vse sam. In se to vlece ze par mesecev.. Pa se ni konca 🤦‍♀️ampak bo ze. Bomo pa drugo leto sli, ko bosta se dvojcka z nami 😋

Tudi letos glede te corone in to.. Rajsi ne reskiramo 😊mene tudi skrbi, da bi obiske ali prisotnost pri porodu ukinli.. Upam, da zdrzi dokler rodimo, ker pri prvi mi je res veliko pomenila tista urca, ko je moja lahko prisel na obisk 😊Jaz bom rodila v Po.. Sem ze prvic in sem imela super izkusnjo. Tudi ginekologinjo imam tam, pa eno operacijo sem imela tam in je vedno blo vse odlicno 😉 ceprav mi je blizje Izola, se nekako raje zapeljem gor 😊Glede vrocine tudi mene ubija ej. Imam zeloooo rada visoke temperature, ampak zdej mi je malo prevec in me cisto izmuci, ce kaj delam okrog hise in tako. Hvala bogu vsaj zatekam ne. Pri prvi nosecnosti pa sem jaz normalno lakirala nohte na nogi in se brila do konca.. Zdaj pa ni sansss. Nee eno ne drugo 😂😂 Meni se trebuh zdi ogromen. Ceprav vsi se cudijo kje je drugi dvojcek 😱





Evooo mi prisli z dopusta. Tako hitro minilo da kr jooj. No pri mas je skoz nekaj in zdj smo v akciji postavitve otroske sobice. Kr noro ko smo dubli vse naenkrat. V soboto jogi in danes pograd in omare (pa je bilo po narocilu naroceno pri razlicnih izvajalcih). No in mam doma obupno stanje. Najhuje pa ko lahko le gledam, ker ne morem pomagati pri tezlih opravilih. Uoam da bo cimprej sestavljeno, da lahko pomijem in koncnoooo zacnem za dojencka rihtati. Pa ve imate ze vse pristimano? Tko da verjamm puncka da je tebi se toliko huje ko imas dva in hlrati se gradite.
Joj meni je ze misel mucna, da ne bo obiskov. Pri prvi sem komaj cakala da je prisel na obisk, da sem se lahko stusirala in malo odpocila. Zdj pa ne samo da ni obiskov, se moje cmrlice ne bom vidla 3 dni. Obup. Jst obozujem poletje ampak letos pa komaj trpim. Od vrocine so mi noge v gleznih zatekle kar sm prvic dozvela. Pri prvi tega ni bilo. Hehe jst pa ravn obratno. Pri prvi nism mogla lakirat in brit, zdj pa se vedno kmot

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Avgustovčki 2020
15.7.2020 20:25:00   
Lelly28 RR
No ja jaz sem prvič rodila v vročinskem valu ( ravno takrat je bilo tisti teden v LJ 38 stopinj), letos glede na vreme ne bo tako hudo, ampak tale sopara ubija.
Zatekanja nisem imela ne prvič, ne sedaj. Edino trebuh imam pa tokrat ogromen, se mi zdi da v prvo se je teža lepše razporedila povsod.
Kar se tiče pripravljenih stvari imam že 1 mesec vse cunje lepo zlikane v omari, porodne torbe pa še nisem pripravila, nekako čakam da pridem do časa user posted image .
No ja sedaj samo upamo lahko, da bo partner dovoljen pri porodu, UKC LJ je že prepovedal obiske zaradi korone , upam da se bo do avgusta to še spremenilo čeprav malo verjetno.
Imaste že zbrana imena? Midva sva se z mojim že 100x premislila user posted image
user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Avgustovčki 2020
15.7.2020 23:22:04   
LoniRR

Lelly28 RR jst sm zacela malo razmisljati tudi v opciji, da bi rodila v Kranju, kjer se vedno lahko pride partner tudi na obisk. Bom pa vidla ko bom mogla rodit, ce se to nav se 3x spremenil 🤷‍♀️.Imena sva izbrala predkratkim. Za puncko sva ga malo spremenila. Se vedno vztrajam na presenecenju tko da smo imeli malo tezje delo, ker je bilo treba za oba spola najti ime. Jooj pri prvi nobenih tezav. Prec sva se zmenla kako ji bo ime in je tko ostlao. Tokrat pa kr ne pa ne. 
No omara je ze postavljena in spucana tko da bom lahko zdj pospravila in iz kleti prinesla cunce za dojencka da pocasi pristimam. Glede torbe za v porodnisnico pa bom verjetno zadnji moment. Tko sm narjena hehe. Tut na dopust pakiram predno gremo zadnji dan. 

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Avgustovčki 2020
22.7.2020 15:30:25   
puncka.
Zivijo punce. Izgleda smo vse malo lene zaradi te vrocine, pa nobena potem ne pise😵

Jaz ''prezivljam'' dneve. Sicer zelo aktivno ampak ok. Smo celo bili za 2 dni v toplicah in nemorem verjet, da sem bila tako sproscena v kopalkah. Cisto iskreno se mi je ****alo za moj velik trebuh 😊😊nisem se pa kopala, ker je bila v tistih bazenih zeloooo topla voda.. Cisto nic za osvezitev 🤦‍♀️Drugace za dojencke je ze vse pripravljeno. Tudi torba je ze v avtu, ker res ne vem kdaj me bo presenetilo. Sicer je do PDP se mesec dni, ampak bom po moje kar med prvimi rodila. Imam jutri pregled, pa bomo vidli kako pa kaj. Imam pa zaxnje dni neke krce konstantno pa vse me dol tisci. Imam obcutek da bo zdaj zdaj en od dvojckov pokukal vn 😵😵 pa trebuh se mi je tudi zd spustu 😊Me prav zanima a je katera ze rodila? Midva imava imena izbrana. Za puncko sva jih imela ze od nekoc.. Za fantka pa sva nekje na polovici nosecnosti dorekla 😊 je bilo pa lazje izbirat, ker sva vsak nekako enega dolocila ki nama je vsec 😋 Druge punce kako ste? Meni hvala bogu noge ne zatekaj vec.. S kg sem pa na 14kg +.. Tako, da sem kar zadovoljna 😊 sem mislila, da avtomatsko nosecke z dvojcki dobijo dvojno tezo.. Pa sem enako dobila zdaj kot v prvi nosecnosti 😊

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Avgustovčki 2020
27.7.2020 20:58:16   
Lelly28 RR
Danes bila na pregledu, vse ok. Menda sem šolski primer nosečnice. Tako, da samo še čakam kdaj bo, upam da na PDP ker mi je noro ušeč datum 😁  moja najljubša številka je 8 in PDP imam 8.8. 😉

Torbo imam tudi jaz že pripravljeno, imena so tudi že izbrana, sedaj pa crklanje s mojo princesko predno pride nov baby v hišo 😄Tale sopara je kar smotana, sploh ponoči ampak upam da se uspete hladit in veliko pit. Kar sd tiče kg, trenutno sem na +16 kg, prvo nosečnost sem rodila na +17kg tako da pričakujem enako. Edino prvo nosečnost sem imela tudi malcd več ritke, sedaj je pa vse samo na trebuh šlo 🤰🤰

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Avgustovčki 2020
4.8.2020 22:25:22   
LoniRR
Lelly28 se malo pa imas pdp. Puncka ti bos pa prej? Joj jst mam se 2 tedna do roka in iskreno si zelim da ne bi prehiteval. Imam se veliko stvari za postimati. Danes imela pregled in ze drugic CTG. Vse ok. Otrocek koncno obrnjen tudi dol. Imam obcutek da se je mogu spustit, ker me zgaga vec ne muci jupiiii. No pa cep se mi po malem lusci. Pocasi se pripravlja ampak 2 tedna lahko se pocaka. Drugace pa komi cakam porod. Je bil prvi tako lep da upam da bo ta tak ali se lazji. No pa kukr kol. Mislm da rezultat odtehta vse. Mene se toliko bolj matra ko nvm kaj bomo imeli in me zdj pa ze mal firbec muci. Ze pri pakiranju bo dvojno delo ko bom mogla vzeti za oba spola oblekce. Nooo se malo pa ne bomo vec v enem kosu 🥰

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Avgustovčki 2020
4.8.2020 22:27:44   
LoniRR
Aja kar se teze tice pa sm na +11kg pa dvomim da bom nelaj veliko se dobila, ker se zdj v enem tedni nisem nc zredila in pomoje se bo malo uatavilo. No ja pa sj se cajta nimam redit ko skoz skacem za mojo princesko. 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Avgustovčki 2020
6.8.2020 16:45:34   
puncka.
Mi se ze cartamo od 4.naprej 🥰mala dva sta taka cukra, da bi ju pojedla. Zacelo se je samo od sebe pol so pa se malo pomagali. Za moje pojme je slo vse super. Tik tak sta bla tuki in hvala bogu ni bilo treba CR. Boljsi potek, si ne bi mogla zelet.

Sta pa rojena v 37 tednu (36/1) pa sta zato malo svohcena. Mleko si poskusam stiskat, samo ni se skoraj nic. Ona dva pa trenutno papcata flasko, da dobita malo na moci in tezi. Sta pa mela za dvojcke super mere. Vecji 2630gr pa 48cm, manjsi pa 2450gr pa 45cm :) Vsem, ki ste se doma 2v1 zelim sreco in cimhitrejsi porod 🥰

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Avgustovčki 2020
6.8.2020 18:43:00   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: puncka.

Mi se ze cartamo od 4.naprej 🥰mala dva sta taka cukra, da bi ju pojedla. Zacelo se je samo od sebe pol so pa se malo pomagali. Za moje pojme je slo vse super. Tik tak sta bla tuki in hvala bogu ni bilo treba CR. Boljsi potek, si ne bi mogla zelet.

Sta pa rojena v 37 tednu (36/1) pa sta zato malo svohcena. Mleko si poskusam stiskat, samo ni se skoraj nic. Ona dva pa trenutno papcata flasko, da dobita malo na moci in tezi. Sta pa mela za dvojcke super mere. Vecji 2630gr pa 48cm, manjsi pa 2450gr pa 45cm :) Vsem, ki ste se doma 2v1 zelim sreco in cimhitrejsi porod 🥰



Oooooooo cestitkeeeee 🥰❤❤😍. Super da si naravno rodila. Bi imela mogoce voljo malo opisati porod. Sej sm ze rodila ampak ko si rodila naravno dvojcke me zelo zanima kako to poteka. No ce ti ni prevec osebno seveda. Eh kilce bota pa hitro pridobilaaa. Ful vesela zate 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Avgustovčki 2020
6.8.2020 18:53:20   
puncka.
Hvala 😊

Ma seveda! Zdaj iskreno nevem tocno kaj imas za naravno, ampak za moje pojme je to naravno hehe. Prisla sem odprta 2-3cm na pregled pa so me zadrzali v bolnici in naslednji dan so rekli, da bodo sprozli. Zjutraj sem imela ze malo vec popadkov in odprta sem bla 4cm. Po klistirju so se zaceli redni popadki tako, da so me dali v porodno ob 10ih. Potem so mi nastimali EA (pri dvojckih ti pripada zastonj), ker je bolj kompliciran porod. Potem so okoli 11ih dodali umetne popadke, predrli ovoje in ob 14.50 sta se skrata rodila. Prvi manjsi je bil glavicno, drugi vecji je bil v medenicni ustavi vendar je slo hvala bogu brez rezanja. Sicer so me zeleli ze takoj prerezati ampak sem rekla, da bi vsaj prvega rodila brez, ker me prvic niso rezali. Pa je slo potem vse tako hitro, da se je drugi rodil v 4min po prvem brez rezanja. Je blo pa v porodni ene 10 ljudi. Dva drzita trebuh, da se drugi dvojcek ne obrne precno, pa babice 2,pa en ginekolog dela UZ, pa 2 studentki pa 2 pediatra.. Tako da pestro.. Se dogaja.. 😋 Je bil pa problem, ker je drugi dvojcek postavu svojo nogo pred glavico prvega in bi bla nogica prva v porodnem kanalu ce je ne bi odmaknu. V takem primeru bi moral biti CR. Hvala bogu se je vse odlicno izteklo. Tudi nic nisem zmatrana kakor po 1.porodu ko nisem zelela EA. Zdaj je bilo ubistvu 1000_x_ lazje,pa ceprav sta bila dva 😊res lepa izkusnja! Zdej sta stara 2 dni in skrbim vse sama za njiju. Odlicno se pocutim res 😊🥰 totalno druga zgodba kot po prvem porodu. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Avgustovčki 2020
6.8.2020 20:35:31   
LoniRR
Ooooo kok je toooo fino prebrati. Kako lepa porodna zgodba. Super da imas tako lepo izkusnjo in to dva. Res obcudovanja vredno. Jaaa to je zame naravno. Pac vaginalni porod. 🥰😍. Joooj pa da dva zdaj obvladas. Se vidi da uzivas v novi vlogi 👏. Hm EA sem jst pri pri prvi vzela ko sem lani rodila in sem jo imela zastonj 🤔. Kje si pa rodila? Dejansko jo racunajo? A ksne druge protibolecinske tut? Uf mene to se caka ampak komaj cakam. Ni me.nic strah. Ze prvic me ni bilo strah. Sicer bi rada da se malo pocaka, ker si zelim se album narediti ua hcerko (spomini na prvo leto), po drugi strani pa komaj cakam. Da vidim kaj bo -puncka ali fantek, kako bo izgledal/a. Edino skrbi me kako bom pol lahko se posvecala prvorojenki. Bojim se da bi bla zapostavljena ali imela obcutek da jo imam kaj manj rada. Bolj me skrbi za njo 😭.  Moj soncek je 🥰. 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Avgustovčki 2020
7.8.2020 6:43:41   
puncka.
No ok hehe ker tudi zame je 😊 V Po sem rodila. Ja drugace jo racunajo, sicer pa ne vem tocno koliko je cena.. Okoli 200eur? Mozno? 🤔 Glede drugih protibolecinskih nevem, se nisem niti pozanimala, ker je ze na pregledu ginekologinja predlagala EA, ki pri dvojckih cas_ti ZZZS in pol sem kJa mene je tudi bilo strah, kako bo ko se rodita. Pa kako bom imela se kaksnega otroka rada, tako kakor imam hcerko. Ni zdej umam pa se dodatna dva, ampak se ti pa srce kar veca in veca 🥰 Mogoce bo na zacetku tezko, ker je vasa se majhna ampak verjemi, da bo na koncu super da ima se bratca ali sestrico 😊 boste nasli nek nov ritem, ki bo sigurno za vse OK. Kaj ji pa tudi lahko ze das da ona naredi. Da obrise dojencku rito z robckom, da odnese plenico v kos, da namaze kremico.. Saj bi to znala? Nevem tocno koliko je stara.. Se mi pa zdi da vsaka malenkost je vredna, da se otrok pocuti pomembnega 😊 Pa sam bo tudi kdaj tati pocival dojencka pa bosta vidve punci kam posebaj odsli, da bo imela se vedno te posebne trenutke s tabo 🥰

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Avgustovčki 2020
7.8.2020 9:42:06   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: puncka.

No ok hehe ker tudi zame je 😊 V Po sem rodila. Ja drugace jo racunajo, sicer pa ne vem tocno koliko je cena.. Okoli 200eur? Mozno? 🤔 Glede drugih protibolecinskih nevem, se nisem niti pozanimala, ker je ze na pregledu ginekologinja predlagala EA, ki pri dvojckih cas_ti ZZZS in pol sem kJa mene je tudi bilo strah, kako bo ko se rodita. Pa kako bom imela se kaksnega otroka rada, tako kakor imam hcerko. Ni zdej umam pa se dodatna dva, ampak se ti pa srce kar veca in veca 🥰 Mogoce bo na zacetku tezko, ker je vasa se majhna ampak verjemi, da bo na koncu super da ima se bratca ali sestrico 😊 boste nasli nek nov ritem, ki bo sigurno za vse OK. Kaj ji pa tudi lahko ze das da ona naredi. Da obrise dojencku rito z robckom, da odnese plenico v kos, da namaze kremico.. Saj bi to znala? Nevem tocno koliko je stara.. Se mi pa zdi da vsaka malenkost je vredna, da se otrok pocuti pomembnega 😊 Pa sam bo tudi kdaj tati pocival dojencka pa bosta vidve punci kam posebaj odsli, da bo imela se vedno te posebne trenutke s tabo 🥰



Uf kr pretirana cena. V Lj. je zastonj EA. Nvm pa kako je v Kranju, kamor bom verjetno tokrat sla. Drugace pa torkat mal razmislam da bi vzela Ultivo ampak pod pogojem da bom imela svoje popadke in prsla v porodnico ze na polovico. Ce bo tako kot pri prvi ko so mi prozli in se je vs eskupaj pricelo v porodni pol verjetno kr EA. 
Jaa.stara je 15 mescov in ze dobro razume ko ji kaj reces tko da zavedala se bo zihr. Definitivno jo bom vkljucevals poleg. To imeti dan za naju pa imam ze od starta isti plan. Morva biti tudi sami kdaj in uzivati. Ati pa tudi svoj trenutek z dojenckom. Pa to se niti ne bojim, ker ze za to skrbi fenomenalno in je njegova ljubica 🤣. Res drug druzga tok porajtata da je mami dostkrat sam en vmesn faktor 🤣🤣🤣. 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Avgustovčki 2020
7.8.2020 14:51:53   
Lelly28 RR
Čestitke puncka.


Jaz tudi rodila včeraj zvečer v LJ, vse brez kakšnega lajšanja bolečin ker sem prišla 8cm odprta, kjub temu d kakšnih hudih popadkov ni bilo.  Obe s punčko sva zdravi, 3930g in 54cm je bilo kar zahtevno spraviti ven ampak sem imela super babco tako, da je šlo brez rezanja in danes, ko sem se naspala sem že super 😁Malo je smotano, ker ni obiskov v porodnišnici ampak upam, da greva v nedeljo že domov. 
Kako kaj ostale? 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Avgustovčki 2020
11.8.2020 12:03:44   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: Lelly28 RR

Čestitke puncka.


Jaz tudi rodila včeraj zvečer v LJ, vse brez kakšnega lajšanja bolečin ker sem prišla 8cm odprta, kjub temu d kakšnih hudih popadkov ni bilo.  Obe s punčko sva zdravi, 3930g in 54cm je bilo kar zahtevno spraviti ven ampak sem imela super babco tako, da je šlo brez rezanja in danes, ko sem se naspala sem že super 😁Malo je smotano, ker ni obiskov v porodnišnici ampak upam, da greva v nedeljo že domov. 
Kako kaj ostale? 



Oooo lelly28 cestitkeeee. Ooo hudo tak porod si jst zelim. No trenutno sm se v enem kosu in mam tocno 1 teden se do PDPja. Pa upam da tut pocaka do takrt. Zdj mam se hcerko bolno in res je nebi zelela pustiti same 😭. Nooo vidve pa upam da sta ze doma. Si v Lj. Rodila? Jst bi sla v Kranj zrd obiskov 🤔

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Avgustovčki 2020
17.8.2020 10:53:47   
puncka.
Kako ste novopecene mamice/nosecke? Je se katera rodila? Mi bomo jutri stari 2 tedna in uzivamo skupaj. Mala pikca sta pridna. Papata, spita in kakata. Vcasih malo pojokata. Ampak je pa res imet uzitek dva dojencka.. So tako luskani ej🥰

Zdaj se je obema vnela ucka. Ampak bomo ze to postimali. Malo so nas prestrasli v P glede teze, da ne raste. Ampak je potem pustila patronazna vago in sta se v enem tednu zredila za 200gr.tako,da res ne vem kaj so v P izmerili.. Samo po zdravi pameti delat pa ne prevec komplicirat in uzivat😊 veliko pomeni, ce je mama mirna. Otrok to obcuti in je potem tudi on tak. Jaz zdaj vidim, kako sem bila pri prvem zivcna in je blo tezje kakor zdaj z dvemi 🤦‍♀️ ampak kaj cmo. Prvic si neizkusen in poslusas vse mozne nasvete in beres stvari na netu in kompliciras brezveze😥 
Upam, da ste vsi OK! 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Avgustovčki 2020
17.8.2020 11:30:23   
Avgust 2020
Pozdravljene mamice in tiste, ki ste še 2v1. Najprej čestitke vsem, ki ste že rodile; naj bodo otročki zdravi, pridni in naj lepo napredujejo.

Jaz sem 5.8. pristala v bolnišnici zaradi povišanih vrednosti jetrnih testov. Naredili so preiskave in po ponovni hospitalizacije zaradi bolečin ugotovili, da imam žolčne kamne. Od takrat sem na strogi žolčni dieti in skozi po malem lačna ker skoraj ničesar ne smem jest. Se mi pa nenormalno "lušta" svežega sadja. 🤪Ker je med pregledom ginekologinja ugotovila, da je otrok nekoliko manjši, so se zaradi tega odločili, da mi sprožijo porod. Torej sem sedaj že tretjič v bolnici in čakam, da se začne kaj dogajat.Lep pozdrav vsem. 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Avgustovčki 2020
17.8.2020 12:57:48   
LoniRR
Oooo avgust2020, nic kaj prijetna situacija. No jst sm tudi pristala v proodnisnici in sicer popadki ampak se ne odpiram tko kot treba. Bomo pa kmalu zibali a ne?
Ooo punckaaa to pa tako fino prebrat, da ti je z dvema tako lustno. Se pa strinjam glede kompliciranja da manj kot ga ie bolje je

(odgovor članu Avgust 2020)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Avgustovčki 2020
17.8.2020 19:09:32   
Avgust 2020
Res ni bilo najbolj prijetno, ampak se je dalo potrpet.


Sem bila pa danes že ob sedmih naročena za sprejem v porodnišnico, ker so se odločili da sprožijo porod saj plod rahko zaostaja v rasti. Po oddaji krvi in urina sem morala počakat na izvide, da so preverili kakšna je situacija. Po pregledu je zdravnica ugotovila, da sem odprta samo dva prsta in da se MV še ni čisto zmehča. Ob enajstih dopoldne sem tako dobila zdravilo za dozorevanje MV in sedaj že nekaj ur čakam, da se začne "akcija". Otročku je zgleda bolj všeč jutrišnji datum; pa baje bodo tudi planeti v boljši konstalacija za porod kot pa danes😜🤪😁
Upam, da se tudi pri tebi vse dobro izteče in da obe jutri crkljava svoji štručki. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Avgustovčki 2020
17.8.2020 19:57:29   
LoniRR
Oooo se malooo. Meni bojo jutri prozili, ker sr vedno upajo da se bo naravno razpletlo. Popadke predihavam ze cev dan, odpiram pa se ne (pri prvi imela isto tezavo) in so se odlocli da ne bojo vec cakali ker se zadeva ne premakne. Tko da potihem kr upam da jutri tist gel prime in cimprej vse skupaj mine, ker sem ze rahlo utrujena ker sem sla sele okrog pol4ih zjutraj v postlo in dremala med 5min. Popadki 😢


(odgovor članu Avgust 2020)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?