|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovčki 2020
25.12.2019 11:40:34   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Vesele praznike vsem skupaj. 

Meni se je zjutraj pojavil rahlo rjav izcedek. Ma kera izkušnje z tem? Je kaj narobe ali lahko počakam do 31.12 ko mam pregled?



NImam izkusenj s tem je pa lahko cisto nedolzno ali pa ne. Nvm ce bi jst cakala se en teden. Mogoce v petek poklici in vprasaj ginekologinjo. 🤔

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Avgustovčki 2020
25.12.2019 11:54:46   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Vesele praznike vsem skupaj. 

Meni se je zjutraj pojavil rahlo rjav izcedek. Ma kera izkušnje z tem? Je kaj narobe ali lahko počakam do 31.12 ko mam pregled?



Z mene lije sveža kri že od petka. No saj se je malo že umirilo ni več tak hudo. V prvi in drugi nosečnosti sem krvavela in oba otroka donosla ni bilo nič narobe. Ampak to je bilo tak malo da res nisem nekaj paničarla. No zdaj v tretje pa kot da bi imela menstruacijo. 

(odgovor članu Sneezka)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Avgustovčki 2020
25.12.2019 14:03:23   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Vesele praznike vsem skupaj. 

Meni se je zjutraj pojavil rahlo rjav izcedek. Ma kera izkušnje z tem? Je kaj narobe ali lahko počakam do 31.12 ko mam pregled?



Z mene lije sveža kri že od petka. No saj se je malo že umirilo ni več tak hudo. V prvi in drugi nosečnosti sem krvavela in oba otroka donosla ni bilo nič narobe. Ampak to je bilo tak malo da res nisem nekaj paničarla. No zdaj v tretje pa kot da bi imela menstruacijo. 



Pa so ugotovili zakaj si obe nosecnosti krvavela? Si imela kaj prej porod zaradi tega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Avgustovčki 2020
25.12.2019 16:26:44   
Sneezka
Pri meni je bilo glih tolko da se je vidlo na papirju. Zdaj pa nič več..bom vidla kako bo jutri pa potem pokličem v petek če ne bo vredu


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Avgustovčki 2020
25.12.2019 17:02:15   
Anonimen
Tudi jaz sem imela pred 3 tedni rahel izcedek na papirju in potem še dvakrat za tem v razmiku enega tedna. Ampak res vse skup skoraj nič. Na vložku se ni skor nič vidlo. Grozno. Še zdaj grem pomojem vsaj 50 krat na dan na wc pogledat stanje. Sicer se počutim ok in nič ne boli, ampak ves čas me je strah da se bo vlilo in počivam in se pazim... Ne vem, zaradi tega je moja nosečnost zelo nesproščena. Saj mogoče bo na koncu pri vseh vse vredu in je pač to pri nekaterih "normalno". Nekateri pravijo da tudi počitek nima vpliva na to. Ampak bolj kot berem in raziskujem, bolj vidim, da to ni tako redko, ampak jih ima kar precej. Nekatere vsak dan, nekatere samo enkrat, druge na začetku, tretje na koncu... Srečno. Sem pa prvič tudi jaz šla na urgenco. Naslednjič je rekla naj pridem če bo vložek poln oz. če bo prišlo do krvavitve. 


(odgovor članu Sneezka)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Avgustovčki 2020
25.12.2019 17:38:20   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Bodoca mamica1



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Vesele praznike vsem skupaj. 

Meni se je zjutraj pojavil rahlo rjav izcedek. Ma kera izkušnje z tem? Je kaj narobe ali lahko počakam do 31.12 ko mam pregled?



Z mene lije sveža kri že od petka. No saj se je malo že umirilo ni več tak hudo. V prvi in drugi nosečnosti sem krvavela in oba otroka donosla ni bilo nič narobe. Ampak to je bilo tak malo da res nisem nekaj paničarla. No zdaj v tretje pa kot da bi imela menstruacijo. 



Pa so ugotovili zakaj si obe nosecnosti krvavela? Si imela kaj prej porod zaradi tega?



Pri prvi je bil hematom. Pri drugi niso ugotovili. Zdaj pa bomo vidli. 

(odgovor članu LoniRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Avgustovčki 2020
25.12.2019 18:20:08   
Sneezka
Zdaj več nimam nič izcedka je vse normalno. Tako da upam da bo vse vredu


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 16:49:11   
metuljčica12
sneežka..upam da se je situacija umirila.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 17:47:44   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

sneežka..upam da se je situacija umirila.



Ja se je hvala bogu...že cel dan nimam nobenega izcedka tako da mislim da to ni bilo nič takega in bom kar počakala do 31.12 ko mam prvi pregled. V primeru pa da se kaj poslabša pa bom šla kar na urgenco. 

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 18:09:35   
LoniRR
Zanimivo, da ne ugotovijo zakaj celo nosecnost krvavis 🤔 pr taki znanosti te samo skrbi potem 9 mesecev.Snezka saj lahko je cisto nedolzno in je npr. Postelca se prilepila na maternico in si tam zakrvavela ali kaj podobnega. Glede nato da je bil rjav madez mislim da nima kaj biti. Problem je sveza kri, to je pa lahko kaj ostalo se od vgnezditve...🤔
Mene pa slabost matra. Ne skoz ampak pride v valovih in traja da mine. 😢

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 20:36:05   
Bibsyy
Men isto, komej čakam do 12. tedna, ker takrat slabost baje mine.
UPAM, ker če bom celo nosečnost takšna bojo ljudje okrog mene FAJN trpel :)
Drugač pa nisem še ugotovila kaj mi pomaga. Enkrat kokakola, drugič radenska, tretjič nič..jedla bi pa samo toaste.

noro.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 20:47:01   
Sneezka
Jaz pa slabosti niti pikice nisem mela..pa si potihem včasih želim da bi vsaj kakšna slabost prišla, da bi bla bolj ziher da je vse tko kot mora bit. Mogoče pa bom med tistimi srečnicami ki nimajo slabosti. Komaj čakam pregled da se malo pomirim da je vse vredu😊


(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 21:20:10   
LoniRR
Tole s slabostjo ni pravila. V prvi nosecnosti mi je bilo slabo tm od ene 7tedna naprej samo zjutraj dokler nism pojedla ksnga sendvica. Zdaj mi je pa cez cel dan, najraje po jedi. Prihaja v valovih in se mi kot kepa dvigne cmok. In lahko samo cakam da mine. Obupno mi smrdi ksna hrana kot so ribe npr. In tako tezko hranm dojencico z njimi k se mi zdi da cev dan se voham pol haha. Imam pa prijateljico, ki je skoraj celo nosecnost zelooooo trpela- bruhala in sla rodit z manj kilami kot pred porodom tko da snezka bodi vesela da ti ni slabo. Hehe jst pa tokrat nima special hrane se. Sem pa v prvi se posebej dva meseca pred koncem vsako jutro pojedla toast z majonezo tko da nej ti tekne 😉. Meni ni nic prevec posebej ljubo ker mi je pol sam slabo. Se moj heca da bomo tokrat prisparali na hrani hahaha 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 21:58:59   
madjanca
Uff ja slabosti. V prvi nosecnosti mi ni bilo slabo samo v sedmem mesecu, potem pa je mali zacel pritiskat na zelodec in veselo slabo naprej. Ampak sem pa dosti manj bruhala kot sedaj. Me pa jezi, zakaj se rece jutranja slabost, ce traja cel dan.. 


V prvi nosecnosti sem shujsala 7kg do nekje 5 meseca in mi je ginekologinja kar tezila ze, da se moram zaceti rediti ker ni ok za otroka. Ampak drugega kot fante in soft bombonov nisem spravila po grlu :( rodit sem sla na koncu s +3kg od teze pred nosecnostjo. sem pa odkrila sedaj tablete Antimetil. Meni zaenkrat kar dosti pomagajo. Bomo pa videli, kako dolgo se bodo. 
O okusu pa nebi, samo mastno in slano bi jedla nonstop - toasti, burgerji...

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 22:02:31   
madjanca
Aja se to me zanima.. kdaj boste razveselile ostale z novico? Midva bova cakala verjetno tam do 12 tedna ampak ne vem, ce bom uspesno nasla razloge zakaj naenkrat ne jem prsuta in tatarca pa niti nazdravit vec nocem z nikomer (ceprav k sreci ze prej nisem nekaj nazdravljala).. sem pa tudi ze narocila preko spleta oversize tunike :)


(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 22:17:52   
LoniRR
Hehe na koncu jih ne bos rabila, ce bos kot v prvi nosecnosti imela samo 3kg vec. No jst bruhala nism in sem se solsko redila do roka. Po roku sem pa 11dni vzhajala k buhtl in sm prov cutla kako se sirm. Upam da tokrat ne bo tko. Hm jaaaa junk food tut men disi ampak pol mi je slabo. Danes sem za vecerjo pojedla 2 trikotna sircka in par smokijev in cudez- ni mi slabo jupiii. Oblek si pa ne rabim jst nic kupovati ker imam se vse skoraj novo. Oz. Bo zdaj se lazji ker bom mela trebuh na poletje 🤣
Midva bova povedala po nuhalni. Mali sem narocila bodi z napisom avgusta 2020 bom izgubila status edinke. Tko da bo ubistvu ona novico sporocila 😂😉

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 22:21:16   
LoniRR
Glede razlogov pa imam jst sreco, ker gladko recem da dojim in me noben nic vec ne vprasa. 😉 napihnjen trebuh je pa posledica hrane in premal gibanja 🤣🤣🤣 upam da bo slo na tak nacin do februarja 🤔

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Avgustovčki 2020
26.12.2019 22:30:00   
madjanca
Ma problem je bil ker sem hujsala, v trebuh pa se sirila. Sem imela sreco, da sem se skrivala za delovno haljo, kjer se to ni opazilo... sedaj pa sem v pisarni in bodo valda vsi opazli, da me samo v trebuh napihuje.. hehehe.. ja sem pa imela naceloma kar vecina cunj do konca pri prvi nosecnosti. Se celo hlace.. trebuh je sicer na koncu bil tako majhen, da v porodnisnici niso verjele, da sem en teden cez rok 😁 


Jaz na nuhalno verjetno ne bom sla, ker nekako ne zaupam temu pregledu in prevec truda je bilo vlozenega v tole nosecnost in pomojem se ne bi odlocila za splav v primeru slabih rezultatov. Pa tudi vse veckrat slisim, da so slabsi rezultati in na koncu vse ok. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Avgustovčki 2020
27.12.2019 5:46:35   
metmaris159
Mi smo sedaj povedali že vsem. V bistvu je malo težko lagat da delaš pa to dejansko ne ker si v bolniški zaradi krvavitev. Čeprav v bistvu še ne vem kaj bo s to nosečnostjo. Krvavitve že en teden vztrajajo. Zmesalo se mi bo pocasi. Samo ponedeljek čakam in upam da bo kakšna vzpodbudna novica. 

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Avgustovčki 2020
27.12.2019 10:24:44   
LoniRR
Oh metmaris upam da bo vse ok. Vidim da tele krvavitve sploh niso tako redke. Meni js zaenlrat hvalabogu to neznano in upam da tako ostane. Drzim pa pesti za vse, ki imate kakrsne koli krvavitve, izcedke da je le kaj nedolznega in bo otrocek lepo donosen.
Jst pa na nuhalno gledam bolj kot na pregled kjer bom videla svojga otrocka kako se razvija. Glede podatkov pa tudi sama nism med zaupljivimi in nisem niti nikoli premisljevala kaj bi naredila v primeru slabega rezultata. Nama je v prvem poskusu uspelo zanositi pa vendat nvm ce bi sprejela kar tako splav. Tokrat pa vem da ne bom sla na vse samoplacniske preglede kot prvic 😉. 

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Avgustovčki 2020
27.12.2019 10:54:02   
Sneezka
Midva sva povedala staršem. Ostalim pa verjetno po nuhalni. Jaz se bom odločila za nuhalno, ker je to prvi otrok in želim čim manj premišljevanja če bo kaj narobe. Drugače pa prvo prvi pregled pa potem naprej. Komaj čakam ta torek..bolj se bliža bolj se dnevi vlečejo 😊 

Kako ste ve z prebavo? Jaz sem občasno zelo zaprta. Sicer nisem imela nikoli dobre prebave. Si bom verjetno donat nabavila. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Avgustovčki 2020
27.12.2019 11:30:20   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Midva sva povedala staršem. Ostalim pa verjetno po nuhalni. Jaz se bom odločila za nuhalno, ker je to prvi otrok in želim čim manj premišljevanja če bo kaj narobe. Drugače pa prvo prvi pregled pa potem naprej. Komaj čakam ta torek..bolj se bliža bolj se dnevi vlečejo 😊 

Kako ste ve z prebavo? Jaz sem občasno zelo zaprta. Sicer nisem imela nikoli dobre prebave. Si bom verjetno donat nabavila. 
[/quote


Jaz sem ene 4 litre donata ze sama spila 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Avgustovčki 2020
27.12.2019 11:33:51   
LoniRR
Hehe sneezka jst imam pregled sele 20.1., ko bom ze v 10.tednu. Tko da bo kmalu zatem v roku 2h tednov se nuhalna. Kr neki vse na kupu, sedaj pa samo cakam in se mi kr vlece ampak ok. Ko bo prvi pregled mimo gre potem vse kr hitro. Meni je nuhalna vsec, ker vidis podrobno svojega otrocka, dobis slikce oz. CD in imas res lep spomin. Malo mi je mimo da je samoplacnisko glede na namen pregleda ampak tko pac je. Je pa moja ginekologinja med unimi, ki naredi na vsakem pregledu hiter UZ, da poslusa srcek otrocka in gibe in to mi je res super. 
Glede zaprtja jst se nimam tezav. Mogoce tudi zato, ker pojem ogromno vlaknin. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Avgustovčki 2020
27.12.2019 13:28:01   
Sneezka
Kakšna pa je cena nuhalne?


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Avgustovčki 2020
27.12.2019 13:40:59   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Kakšna pa je cena nuhalne?





Okoli 70eur. Ne spomnem se tocno zneska. Vem da je bilo s cdjem ene 10eur drazje

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?