|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovčki 2020
5.1.2020 21:32:22   
Anonimen
Metuljčica jaz nisem iz sebe spravla niti besede na pregledu. Mogoče 15 ko imam se 1x kontrolo. V tistem trenutku pa ni bilo šans.  Sem šla nazaj brat pa nisem zasledila... v katerem tednu si zdaj bila? 

(odgovor članu metuljčica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Avgustovčki 2020
5.1.2020 21:43:00   
PIKAPOKA51
Veliko moči za naprej :) mislimo na tebe :)


(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Avgustovčki 2020
5.1.2020 21:58:52   
metuljčica12
V 8 tednu..😪

Upam da mi uspe kako rect jutr pri gin.

(odgovor članu PIKAPOKA51)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Avgustovčki 2020
5.1.2020 22:00:00   
madjanca
Joj zelo mi je zal 😥 zelim ti, da cimprej uspe ponovno. 


Jaz imam pregled sele 20.1. Danes ponoci pa sem v zivo sanjala, da sem imela splav... ko sem se zbudila sem najprej pogledala v hlace. Se mene je sedaj postalo strah.. 
Vsem tukaj posiljam 🐞🐞🐞🐞🐞

(odgovor članu PIKAPOKA51)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Avgustovčki 2020
5.1.2020 22:01:29   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

V 8 tednu..😪

Upam da mi uspe kako rect jutr pri gin.



Lahko ti recem samo da joči če ti bo lažje. Jaz se vsaki dan zjočem ker drugače ne gre. Enkrat bo že prišel dan ko več ne bom jokala. Nimaš kaj druga. 

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Avgustovčki 2020
5.1.2020 22:06:31   
Sneezka
Zjoči se kolko rabiš. Vzemi si čas za žalovanje potem pa pozitivno naprej. 🐞🤗


Meni se zadnja 2 tedna nonstop sanja o otrocih. Večino nekaj slabega..upam da jutri ne bo kaj slabega na pregledu. Verjetno podzavest dela svoje. 

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 6:32:17   
metuljčica12
upam, da vam sanje ne postanejo resničnost.
jokam, ko imam krče..ko grem na wc in vidim kri..
metmaris, tudi tebi želim veliko moči. vem, da nama bo enkrat uspelo.

< Sporočilo je popravil metuljčica12 -- 6.1.2020 6:46:34 >

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 6:48:34   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

upam, da se vam sanje ne postanejo resničnost.
jokam, ko imam krče..ko grem na wc in vidim kri..
metmaris, tudi tebi želim veliko moči. vem, da nama bo enkrat uspelo.



Metuljčica lahko mi pišeš na zs. Vem kak ti je. Sama sem dala skozi identično. In ja seveda nama bo uspelo. Meni he bilo se toliko hujse ker sem si tak zelela polrtnega bebija. In prvo oktobra ni ratalo pol pa koncno in pol se ti sanje razblinijo v trenutku. 

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 10:22:55   
Tasykaa RR
Pozdravljene punce 😊 redno vas berem pišem vam prvič 😊 vsem vse dobro do konca 🥰 in žal mi je za vaju Metmaris159 in metuljčica12 😪 vem kako vama je 😪 sama imam za sabo 2 zadržana splava( enega v 17 tednu-naravna zanositev enojajčnih trojčic in v drugo 10 teden blighted ovum) tokrat bi naj bil pdp 25.8 prvi pregled imam 13.1 💪 in upam na najboljše 🥰 


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 11:27:05   
Sneezka


Tasykaa dobrodošla. Želim ti vse dobro in lepo nosečnost. Jaz pa mam danes popoldne pregled. Živčki delajo na polno spala nisem skoraj nič. Upam na najboljše. Se javim upam da z dobrimi novicami. 


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 11:33:31   
Tasykaa RR
Hvalaa 🤗 snezkaa držim pesti 🥰 in javi ko bo pregled za tabo 🥰 vse dobro 🥰 


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 13:50:12   
Mikimiška13
Še ena avgustovka oz. avgustovček na poti in sicer s pdp-jem 7.8. Danes smo imeli 1. pregled in je bilo hvalabogu vse bp. Mali je celo migal z rokami in nogami user posted image Je pa to najin 1. otrok, pridelan v postopku IVF, zato sem jaz do konca 1. trimesečja še v bolniškem staležu. Drugače nimam pa nobenih simptomov. 99% časa sem za to hvaležna, 1% si pa želim, da bi pa vseeno čutila kakšne spremembe, da bi bila bolj mirna tisti čas, ko čakaš od pregleda do pregleda. Zdaj čakamo NS 30.1., da bo še ati spoznal malega podnajemnika.

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 15:59:07   
Tasykaa RR
Mikimiška13 tudi tebi čestitke 🥰  čeprav je vse tak maloo še se na uz fuuul lepoo vidi 🥰 važno da je vse vreduu 🥰   


(odgovor članu Mikimiška13)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 16:04:01   
Sneezka
Zgodba se je končala. Ni bitja srčka. Sem nekako vedela. Verjetno že pred 2 tednoma. Tako da se poslavljam od vas. Želim vam vsem zdravo nosečnost in naj bodo vaši srčki zdravi. 


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 16:12:51   
Tasykaa RR
Sneezka žal mi je 😪 če želiš mi lahko pišeš zasebno. Pa recimo ni možna kasnejša zanositev in mogoče čez par dni ponoven pregled? Ne vem so primeri ko pa potem je utrip,  ali se to vidi po velikosti ploda. Drugo je ko je utrip pa ga naslednjič ni več. Na žalost je splavov veliiiikooo preveč 😪😪


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 16:15:24   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Zgodba se je končala. Ni bitja srčka. Sem nekako vedela. Verjetno že pred 2 tednoma. Tako da se poslavljam od vas. Želim vam vsem zdravo nosečnost in naj bodo vaši srčki zdravi. 





Pa ne še ti. Kr ena za drugo. Hudo je hudo. Če kdo ve pol ve tista ki je dala to skozi.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 16:44:17   
metuljčica12
joj Sneežka, :( teh splavov je res preveč. Zelim ti veliko moči.

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 16:59:38   
Sneezka
Rekla mi je da ni možnosti. Ker je tudi krogec okrog zarodka premajen in ni možnosti za razvoj. Tako da ni upanja. Težko je ampak nemoremo nič. Narava naredi svoje. 


(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 17:04:52   
Tasykaa RR
Ginekologinja že ve ja 😪 pač mislila sem ko včasih pa se zmotijo tudi. Ven daj, ne drži v sebi 😪 vem kako ti je 😪 jaz sem dosti Pušenjaka brala in se mi je tudi vedno vtisnilo; če je z nosečnostjo vse vredu, ne pride do splava. In najt v nečem tolažbo 🤗🥰 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 18:16:17   
Sneezka
Jaz sem tudi upala da bo rekla da pa mogoče so kakšne možnosti ampak žal ne. Nemorem vplivati na to. Je rekla da je ogromno tega ko se otrok ne razvija pravilno in srček ne bije. Bova predelala to in potem novim zmagam naproti. 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Avgustovčki 2020
6.1.2020 19:22:30   
Tasykaa RR
Proti temu na žalost res nič ne moremo same 😪 in tega je na žalost vse preveč 😪 ni druge kot predelat in pa novim zmagam nasproti 🥰  


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Avgustovčki 2020
7.1.2020 11:15:08   
metuljčica12
upam, da je z bodočo mamo vse ok.

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Avgustovčki 2020
7.1.2020 11:16:00   
metuljčica12

IZVIRNO SPOROČILO: Mikimiška13

Še ena avgustovka oz. avgustovček na poti in sicer s pdp-jem 7.8. Danes smo imeli 1. pregled in je bilo hvalabogu vse bp. Mali je celo migal z rokami in nogami user posted image Je pa to najin 1. otrok, pridelan v postopku IVF, zato sem jaz do konca 1. trimesečja še v bolniškem staležu. Drugače nimam pa nobenih simptomov. 99% časa sem za to hvaležna, 1% si pa želim, da bi pa vseeno čutila kakšne spremembe, da bi bila bolj mirna tisti čas, ko čakaš od pregleda do pregleda. Zdaj čakamo NS 30.1., da bo še ati spoznal malega podnajemnika.

čestitke in vse dobro ti želim.

(odgovor članu Mikimiška13)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Avgustovčki 2020
7.1.2020 13:31:21   
Tasykaa RR
Punce eno vprašanjee, kako so pri vas izgledali prvi pregledi? Ste imele samo uz ali tudi pregled krvi in vode? 😊 ko pri meni prvič sem imela vsee potem drugič samo uz, zdaj pa še čakam na prvi pregled, ne rabim bit tešča torek bo spet samo uz 🥰 


(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Avgustovčki 2020
7.1.2020 22:01:33   
Mikimiška13
Mene so najprej stehtali in izmerili pritisk, potem je pa najprej naredil vaginalni UZ, ker se je tam najlepše videlo, izmeril ga je z UZ preko trebuha, potem je pa spet vaginalno še enkrat vse počekiral. Na koncu je izpolnil materinsko knjižico, mi dal en kup prospektov za nifty, dvojni hormonski test, toksoplazmozo ipd., razložil vse teste in kdaj se jih dela. Dal mi je napotnico za laboratorij (hemogram, sladkor in voda), ko pa sem dobila izvide (v roku ene ure), pa sem jih prinesla nazaj, da jih je pogledal in mi dal datum za naslednji pregled (ne NS, ampak redni). Vse skupaj je trajalo cca. 2,5h.

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?