|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2020
24.2.2020 19:54:53   
Mariborcanka
Aja..hvala...sem mislila da je uz pač vedno 3d.. Sem zdaj maile poslala na par naslovov, da mi točno povejo kaj zajema pregled in ceno, pa bom pol vidla..

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2020
24.2.2020 21:03:08   
Anonimen
Ja Dravlje imajo 60€ za enega ali za dvojcke. Zajema meritev NS in zgodnjo morfologijo. Če želiš lahko dobiš slikice in postenek na usb, kar se doplača 15€. 


(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2020
25.2.2020 13:55:43   
Stella Marella
Druga tema. A vi ze nosite kompresijske nogavice? Jaz sem mislila, da se to nosi proti koncu nosecnosti. Pa mi jih je ginekologinja ze zdaj svetovala (13. teden), ker naj bi med drugim tudi zmanjšale slabosti... Izkusnje? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2020
25.2.2020 14:02:30   
Sofie

Prvič slišim, da bi se jih uporabljalo. V prvi nosečnosti mi jih ni nihče omenil, sedaj enako.

Imaš kakšne težave?

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2020
25.2.2020 14:23:33   
Stella Marella
Hm, zanimivo. Ne, nimam tezav... Sem jih pa dobila na recept in jih nameravam nositi kot preventivo (baje, da ko se zile ze pojavijo, je prepozno). Ti potem nisi imela nobenih zil proti koncu nosecnosti? 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2020
25.2.2020 16:08:55   
Sofie



Ne. Samo tudi nisem zatekala. Verjetno je tudi s tem kaj povezano. Sem se zredila samo 7kg, bila celo nosečnost precej aktivna. Super je bilo. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2020
1.3.2020 15:55:23   
Sofie



Kdaj pa imate pdp? NS ste že imele? Boste vprašale za spol? 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2020
1.3.2020 18:49:50   
sandrac
Moj PDP je 17.9.  Nuhalno imam ta teden, pa takoj se neobono, kjer bom dobila odgovor tudi za spol. ☺️ pa ostale? 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2020
1.3.2020 19:18:36   
Stella Marella
1.9. ☺️ Nuhalno ze imela. Za spol se nisem vprasala, zaenkrat še ne bom, mogoce kdaj kasneje, ce bom prevec radovedna 🙃

(odgovor članu sandrac)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2020
2.3.2020 15:05:25   
Sofie



Super. Jaz imam ta teden nuhalno, pa mi bodo še pdp določili. Okvirno je sredina septembra. Bomo videli. 
Mene spol zelo zanima😀

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2020
3.3.2020 8:16:13   
Mariborcanka
Jaz pa grem na nuhalno v pon., pa kar odvzem krvi za nifty... 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2020
3.3.2020 8:17:06   
Mariborcanka
Aja pa za spol bom vsekakor vprasala...komaj cakam,da izvem..

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2020
3.3.2020 16:45:37   
Nektarinca
Pozdravljene. Danes sem mela 2.pregled v 10.tednu. Zal je plodu nehal niti srcek in sem jutri narocena na splav.


Zelim vam vso sreco in lepo nosecnost se naprej 💕

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2020
3.3.2020 19:03:02   
Stella Marella
Oh ne... Zalostno 😔 vem, kako ti je... Zelim ti cimprejsnje okrevanje in da ti kmalu uspe... Vso sreco. 

(odgovor članu Nektarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2020
4.3.2020 19:37:09   
Mariborcanka


IZVIRNO SPOROČILO: Nektarinca

Pozdravljene. Danes sem mela 2.pregled v 10.tednu. Zal je plodu nehal niti srcek in sem jutri narocena na splav.


Zelim vam vso sreco in lepo nosecnost se naprej 💕



Uh... moje sožalje... če lahko tako rečem... Drži se... Žal se pogosto dogaja - vem, da to ni tolažba...ti želim, da bo naslednjič uspelo..vso srečo in vse dobro...

(odgovor članu Nektarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2020
5.3.2020 15:05:11   
Sofie



NS je za mano. Zgleda vse ok. Zdej čakam še nifty rezultate. Naj bi bili v roku enega tedna. Takrat bo tudi spol potrjen. Zdej je namreč še vedno možnost, da so se zmotili. 

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2020
10.3.2020 12:20:44   
Sofie

Danes so mi sporočili rezultate nifty testa. Tveganje je nizko, pričakujemo pa punčkouser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2020
11.3.2020 13:41:34   
Mariborcanka
Jaz pa imela v pon. nuhalno in morfoloskega, vse bilo videti super..na rezultate nifty se čakam..danes pa imela redni ginekol.pregled in jje zdravnica tudi kratek uz nardila (mogoce zaradi praktikantke-ne vem ce vedno dela v 12.tednu),tako da sem ta teden ze 2x vidla mojo puncko - tako je kazalo na uz (spol), za ziher bomo pa vidli,ko bodo rezultati niftyja..

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2020
11.3.2020 14:07:41   
Sofie

Super. Jaz imam naslednji pregled šele konec meseca. Itak mi zdej ni kej preveč prijetno hodit v Zdravstveni dom. Že tega, da moram prej v laboratorij me je kar malo groza.

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 2020
16.3.2020 21:37:48   
Mariborcanka
Ojla..danes dobila rezultate niftyja..vse vredu in res je punčka :)

Kako se ve kaj počutite? Jaz moram reči,da sem bolj slabo...še vedno čisto brez energije...še pod tuš mi je težko it :( zdaj sem že par dni v bolniški na srečo (še zaradi pritiska, stalne vročine, glavobolov..) Upam, da tisto res drži, da gre baje po 3.mes. nasplošno počutje na boljše...sedaj sem ravno dopolnila 13 t... Poročajte malo kako ste :)Lp

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2020
16.3.2020 21:44:05   
Sofie



Jaz sem super. Imam kar srečo. Kot da ne bi bila noseča. Upam, da tako tudi ostane. 
Zaradi korone delam od doma, malo mi manjka več gibanja. Komaj čakam, da bo spet vse normalno. 
Čestitke za punčko. 

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2020
17.3.2020 7:49:09   
Stella Marella
Jaz danes zacenjam ze 17.teden, cas leti! Se mi ze kar pozna. Počutim se vecinoma zelo dobro, energija je prisla nazaj:) je pa res, da sem prejsnji teden spet 1x bruhala, kar naenkrat. Pred tem je bilo 2 tedna vse super. V 15.tednu sem cutila prve gibe :))) in od takrat me nas otrocek nonstop prijetno zgecka ;) ve ze cutite kaj? 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2020
17.3.2020 10:08:39   
Mariborcanka
Hvala Sofie, tudi tebi čestitke za punčko ;)Ja zanimivo kako je naše počutje različno...sem bila vesela,da nimam nič slabosti, ampak so pa zato drugo tegobe..upam, da bo res kmalu boljše. Glede korone pa itak katastrofa..samo to bi še manjkalo, da še to dobim :( Zato me je še bolj groza spet v službo it. Bi z veseljem delala od doma, ampak pri nas žal ne gre...Imam sicer pisarniško delo, ampak vseeno si več v stiku z drugimi,kot če si doma. Bomo vidli kak bo počutje v prihodnje, če bom lahko šla delat..Stella Marella ti pa si že malo pred nami ne :) Mora bit lepo, ko že čutiš migljanje :)

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2020
17.3.2020 10:28:02   
Sofie
Stella Maris ti si pa hitra glede gibov. Katera nosečnost pa je to?


Pri meni je druga, pa itak še nič ne čutim. Računam da nekje v 18t bi že lahko. 
V prvi nosečnosti sem čutila gibe nekje v 20t. 
Meni drugače čas kar leti. 
Kdaj imate pdp? 

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2020
17.3.2020 17:39:49   
Mariborcanka
Jaz imam popravljen pdp 21.9. Ve?


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?