|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DECEMBERKE 2020
15.4.2020 11:55:54   
Cara5
Pozdravljene. Mislim, da skupine za decembrske (karantenske😊) otrocicke se ni. Nas je ze kaj? 🙋‍♀️

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DECEMBERKE 2020
15.4.2020 17:12:52   
BeautifulButterfly
Živjo

Tukaj še ena user posted image .
Sem se že včeraj spraševala, kdaj bo katera naredila "Decemberke 2020" user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DECEMBERKE 2020
15.4.2020 19:42:21   
Cara5
Pocasi se bomo zacele nabirat 😊

Jaz imam rok okoli 15.12.,prvi pregled 7.5....se dolga je do tja 😩

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DECEMBERKE 2020
15.4.2020 20:46:45   
mojzv
Ojla... evo se se jaz pridruzim :) Vecina izracunov pri meni kaze na 18.12😍 Kaksne imate kaj znake? Mene utrujenost tako muci da se sreca, da smo v karanteni in lahko spim kolikor hocem!😂

(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DECEMBERKE 2020
15.4.2020 21:25:34   
BeautifulButterfly
Meni kaže 19.12 na eni drugi strani za izračuna PDP na 21.12.2020.

Na prvi pregled se še nisem naročila, mogoče se bom še ta teden. Še kar čakam, da dojamem, da začnem tudi te stvari urejati.

Znaki razen bolečih prsi in včeraj me je zelo ampak res zelo bolelo v maternici ni posebnosti. Danes se je vse umirilo.
Slabosti ni in glava je OK. Vse zaenkrat še lahko jem in mi paše, mogoče edino jogurt presenetljivo bolj kot ostale stvari ampak mislim, da te želje po hrani še pridejo.

Aja bo pa to 3 otročk, imam doma že 2, stara 9 in 8 let. (parček).

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu mojzv)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DECEMBERKE 2020
15.4.2020 21:35:50   
Cara5
Jaz prakticno brez znakov, razen izostale menstruacije in bolecih prsi, pa se teh kak dan ne cutim in me kar zaskrbi.

Hvala bogu brez utrujenosti, ker si tezko predstavljam da bi bila  ob 2-letnici in delu od doma, neuporabna 🤣🥴

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DECEMBERKE 2020
15.4.2020 22:30:37   
mojzv
No moj bo pa prvi in imam sreco, da si lahko prvoscim se malce polezavanja😅 Tudi jaz nic drugega ne cutim, samo se zelo obcutljive prsi. Se malce ne dojemam, da se vse skupaj res dogaja😍

(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DECEMBERKE 2020
16.4.2020 15:31:28   
BeautifulButterfly
Tudi danes nič posebnega ne čutim, kar mi v bistvu ni všeč ampak verjamem, da je tudi tako čisto OK. Ne rabimo prehitevat, saj se bo še veliko preveč dogajalo, da nam sploh ne bo dolgčas in si bomo želele, da bi en dan bil brez bolečin in čudnega dogajanja v telesu.

Sem pa začela jemati "mama tablete" in pa še naprej jemljem železo, saj sem slabokrvna. Apetita nimam, npr. ura je 15:30 in vbistvu še nisem jedla, razen zjutraj smoothie, kavo in pred pol ure en jogurt in kos kruha. user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu mojzv)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DECEMBERKE 2020
17.4.2020 10:39:15   
BeautifulButterfly
Punce se spomnite, da sem pisala, da me spremlja neka bolečina v maternici?
No nekaj ni vredu. user posted image Dobila sem rdeče-rjav izcedek (včeraj zvečer), skoraj me je kap user posted image user posted image user posted image . Danes kličem v moj ZD ampak pri moj G piše, da je 2 tedna ne bo, danes je zadnji dan odsotnosti, dela spet v ponedeljek. Vsi, ki naj bi jo nadomeščali, pa NE dvignejo telefona. user posted image Bojim se, da bo SS. Umiram z vsakim vdihom, izdihom, izdihom in čakam, kaj bo dal prinesel.

Vsem želim vso srečo še naprej in upam, da bom naslednji teden sporočila eno lepo novico, da sva še z vami in ne, da se je tokrat pot tu za naju končala. user posted image

Danes sem seveda naredila še en test in ja, še kaže pozitivno, logično, samo da sem se malo pomirila, ampak to še ne pomeni, da se vse že zaključuje. Sem naredila zato, da se prepričam, da se mi prejšnjič ni bledlo a sva res videla II. Še primerjala sem oba pozitivna testa in nevem, mogoče solzne oči, hormoni, živčna, utrip na 500, ampak se mi zdi, da je danes črtica bolj bleda kot zadnjič, kar spet ne kaže dobro.

Bom nehala pisat. Lepo se imejte. user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DECEMBERKE 2020
17.4.2020 12:44:47   
Anonimen
Lahko se greš pokazat na ginekološko urgenco, vsaka bolnišnica s porodnišnico bi jo morala imeti. To je kar nujno stanje, krvavitve pred prvo potrditvijo nosecnosti, saj lahko krvavitev/bolecine kazejo na to, da je vse ok, lahko gre za ss ali pa za imn, kar je pa nevarno za nosecnico in zato ni za odlasati. Jaz bi na tvojem mestu sla takoj na urgenco, ti nimajo kaj rect. Ker 3 dni se sprasevat in cakat kaj bo ni glih. Plus pri nekaterih dabroston zadrzi oz prepreci ss v primeru pomanjkanja progesterona.

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DECEMBERKE 2020
17.4.2020 18:32:20   
*cokolada*
Še ena nosečka tukaj🍀💕🍀🤰🤰


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DECEMBERKE 2020
17.4.2020 18:38:45   
BeautifulButterfly
Sem klicala v ZD in dobila zdravnika, ki nadomesca mojo G. 👍👍🤗
Dobila recept (kar preko telefona, ni mi bilo treba osebno se oglasit) za Dabroston. Sem morala 3x sestro vprasat ce se ne da nic dobit da se to ustavi pa je potem vendarle sla G vprasat in mi je predpisal te tabletke. Sestra je svetovala Lekadol in da naj pocakam cez vikend oz ce se poslabsa da naj grem na urgenco ker oni delajo samo do 14h. 🙄
Sem ze vzela 1 tabletko. Zvecer se eno in tako dokler ne dobim moje G da me vzame na pregled in pove, kaj bova naredili. 
Zaenkrat brez bolecin oz vsaj niti priblizno ni tako kot je bilo v torek zvecer. Rjav izcedek se ostaja ampak v zelo blagi obliki, pac tisto kar misli ven pridet bo pocas spucalo ven. Upam da se ustavi karkoli ze je to 🙏🤞🙏🤞
Porocam kaj bo in drzim pesti da bo vse OK 🥰

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DECEMBERKE 2020
17.4.2020 21:01:15   
Cara5
Res stiskam pesti zate 🐞🐞🐞 Nocem ti vzbujat lazjega upanja, ampak jaz sem vprvi nosecnosti tudi krvavela ob priblizno tem casu. In na koncu je blo vse ok.Sicer pa tudi mene zaskrbi ta odsotnost znakov 🥴 upam na najboljse, za vse nas. Pa forumom in samodiagnosticiranju se skusam izogibat 😆
*cokolada* dobrodosla 😊 kdaj imas PDP? 


(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DECEMBERKE 2020
18.4.2020 10:44:22   
*cokolada*
Konec 


(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DECEMBERKE 2020
18.4.2020 10:46:52   
*cokolada*
Konec decembra😊 no upam da bomo vse srecno prsle do tam🍀. V prvi nosecnosti sm mogla lezat do 10 tedna. Upam da tokrat ne bo potrebno ker mam 10m punčko in si ne predstavljam zdej se te "tezave". 


(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DECEMBERKE 2020
18.4.2020 16:03:50   
metmaris159
Pozdravljene. Jaz sem sicer pri oktoberkah ampak sem malo brala tukaj. Decembra sem sama imela ss. Isto krvavitev v 6 tednu. Dobila dabroston prvi dan 2x 2tableti potem pa dalje 2 tableti na dan. Ni pomagalo nič. Je šlo naprej. Isto pa me je preko trebuha zasekalo v službi čez 1 uro sem začela krvavet. No po prvi M sem ponovno zanosla. 
IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Sem klicala v ZD in dobila zdravnika, ki nadomesca mojo G. 👍👍🤗
Dobila recept (kar preko telefona, ni mi bilo treba osebno se oglasit) za Dabroston. Sem morala 3x sestro vprasat ce se ne da nic dobit da se to ustavi pa je potem vendarle sla G vprasat in mi je predpisal te tabletke. Sestra je svetovala Lekadol in da naj pocakam cez vikend oz ce se poslabsa da naj grem na urgenco ker oni delajo samo do 14h. 🙄
Sem ze vzela 1 tabletko. Zvecer se eno in tako dokler ne dobim moje G da me vzame na pregled in pove, kaj bova naredili. 
Zaenkrat brez bolecin oz vsaj niti priblizno ni tako kot je bilo v torek zvecer. Rjav izcedek se ostaja ampak v zelo blagi obliki, pac tisto kar misli ven pridet bo pocas spucalo ven. Upam da se ustavi karkoli ze je to 🙏🤞🙏🤞
Porocam kaj bo in drzim pesti da bo vse OK 🥰



(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DECEMBERKE 2020
18.4.2020 16:06:11   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Pozdravljene. Jaz sem sicer pri oktoberkah ampak sem malo brala tukaj. Decembra sem sama imela ss. Isto krvavitev v 6 tednu. Dobila dabroston prvi dan 2x 2tableti potem pa dalje 2 tableti na dan. Ni pomagalo nič. Je šlo naprej. Isto pa me je preko trebuha zasekalo v službi čez 1 uro sem začela krvavet. No po prvi M sem ponovno zanosla. Upam da se konča pri vas srečno
IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Sem klicala v ZD in dobila zdravnika, ki nadomesca mojo G. 👍👍🤗
Dobila recept (kar preko telefona, ni mi bilo treba osebno se oglasit) za Dabroston. Sem morala 3x sestro vprasat ce se ne da nic dobit da se to ustavi pa je potem vendarle sla G vprasat in mi je predpisal te tabletke. Sestra je svetovala Lekadol in da naj pocakam cez vikend oz ce se poslabsa da naj grem na urgenco ker oni delajo samo do 14h. 🙄
Sem ze vzela 1 tabletko. Zvecer se eno in tako dokler ne dobim moje G da me vzame na pregled in pove, kaj bova naredili. 
Zaenkrat brez bolecin oz vsaj niti priblizno ni tako kot je bilo v torek zvecer. Rjav izcedek se ostaja ampak v zelo blagi obliki, pac tisto kar misli ven pridet bo pocas spucalo ven. Upam da se ustavi karkoli ze je to 🙏🤞🙏🤞
Porocam kaj bo in drzim pesti da bo vse OK 🥰






(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DECEMBERKE 2020
18.4.2020 21:11:41   
mojzv


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Sem klicala v ZD in dobila zdravnika, ki nadomesca mojo G. 👍👍🤗
Dobila recept (kar preko telefona, ni mi bilo treba osebno se oglasit) za Dabroston. Sem morala 3x sestro vprasat ce se ne da nic dobit da se to ustavi pa je potem vendarle sla G vprasat in mi je predpisal te tabletke. Sestra je svetovala Lekadol in da naj pocakam cez vikend oz ce se poslabsa da naj grem na urgenco ker oni delajo samo do 14h. 🙄
Sem ze vzela 1 tabletko. Zvecer se eno in tako dokler ne dobim moje G da me vzame na pregled in pove, kaj bova naredili. 
Zaenkrat brez bolecin oz vsaj niti priblizno ni tako kot je bilo v torek zvecer. Rjav izcedek se ostaja ampak v zelo blagi obliki, pac tisto kar misli ven pridet bo pocas spucalo ven. Upam da se ustavi karkoli ze je to 🙏🤞🙏🤞
Porocam kaj bo in drzim pesti da bo vse OK 🥰



Joooj, drzim pesti da bo vse vredu, sporoci kako bo😊 
No, sama sem klicala za prvi pregled vceraj, pa so mi rekli, da zaradi situacije delajo preglede veliko pozneje, tako da ga bom imela sele v tednu 1-5.6 :( Res sem zaskrbljena zaradi tega, da ne bi bilo karkoli narobe z otrockom... :( 

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DECEMBERKE 2020
18.4.2020 21:51:26   
*cokolada*
Js bom slana samoplacniski  ultrazvok😊  ne bom zdrzala


(odgovor članu mojzv)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DECEMBERKE 2020
19.4.2020 20:02:10   
Cara5
Jaz imam pregled sicer "ze" 7.5. ampak sr mi do tja vseeno zdi cela vecnost 😆Pa so v tem korona casu sploh na voljo samoplacniski pregledi? Kolegici so celo nuhalno prestavili pred dvema tednoma 😳


BeautifulButterfly, sporoci kaj ti jutri rece gin. 🐞

(odgovor članu *cokolada*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DECEMBERKE 2020
19.4.2020 21:37:15   
*cokolada*
Baje da ena dela v Ljubljani🤷‍♀️jutri bom poklicala in se narocila


(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: DECEMBERKE 2020
20.4.2020 10:52:24   
Pinky2
Zdravo cokolada,
Kje v ljubljani pa si se narocila za samoplacniski ultrazvok? Jaz ze nekaj dni neuspesno klicem na leonisce, da bi se narocila pri ginekologu. 

(odgovor članu *cokolada*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: DECEMBERKE 2020
20.4.2020 16:29:20   
BeautifulButterfly
user posted image Hey hey še sva tu user posted image
Ker nisem priklicala, sem pisala mail. Po 3h čakanja dobim odgovor, da sem naročena na pregled 25.5.2020 popoldne.
Če mi ni čeljust do tal padla, pol nevem kaj mi je v glavi pol zaropotalo user posted image user posted image user posted image user posted image

Več kot očitno so tabletke pomagale oz. pomahajo - saj se je vse umirilo. Držim pesti, da tako ostane in da bo sedaj mirno naprej. user posted image user posted image user posted image

Nevem zakaj me, glede na težave k so se pojavile, ne pokličejo na hiter pregled, da samo pogledajo, kaj se je zgodilo in ali je vse OK. user posted image

Ampak pozitivno naprej! Ker BOM takrat v 11t,user posted image ne razmišljam, ali bi šla ampak KAM bom šla na samoplačniški UZ. user posted image
Lepo prosim, tiste, ki veste, kje ga sedaj opravljajo, za namig, kontakt, nasvet. Hvala user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil BeautifulButterfly -- 20.4.2020 16:31:05 >


_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Pinky2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: DECEMBERKE 2020
20.4.2020 17:29:28   
Robidkaa
Pozdravljene!
Še ena nosečka tukaj. PDP imam po izračunih na internetu 6. decembra. Je pa to 3. otroček. Imam dva fantka - 4 in 2 leti, ciljamo na punčko ;). Prvi pregled pa šele 25. 5. ... oh joj.
Srečno.


(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: DECEMBERKE 2020
20.4.2020 20:07:19   
Iris93
Rok po izračunih 8.12.. Trenutno v 7.tednu s krči kot pri menstruaciji... Hvala bogu brez krvavitev. Držimo pestiiiii 🍀🍀🐞🐞


(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?