|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2021
21.5.2020 9:12:59   
Anonimna294
Ojj punce.🥰Upam, da ste vse ok in da poteka tako kot mora. Jaz vas žal zapuščam, sem imela v ponedeljek ss. 😔Upam, da se pri vseh vas dobro konča. Je pa to nekaj najhujšega, kar se ti lahko zgodi, si nisem niti približno predstavljala, da je tako hudo. Počasi prihajam k sebi in poskušam vse skupaj predelati. Upam, da bo naslednja nosečnost ok. Sem pa vesela, da se je sčistilo samo oz. Imam še v ponedeljek pregled ampak mi je že po enem dnevu padel hormon za več kot 300 enot tako da je rekla ginekologinja da je šlo za kompletni splav. 
Naj se vaša nosečnost nadaljuje lepo in želim vam lepe trenutke v in po nosečnosti🥰❤️

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarke 2021
21.5.2020 10:04:50   
hroscek
Ojoj, zelo mi je žal... Upam da si čimprej opomoreš user posted image

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarke 2021
21.5.2020 15:16:11   
Summer5
Mene tudi v to skupino... Kaj pa če jo za kratek čas narediš vidno, da gremo vse notri in potem skriješ. Ti magari napišemo samo začetnice.. 

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarke 2021
21.5.2020 16:17:43   
Nija24

Sem napisala nekaj sporocilc nazaj ime in priimek:) Nina Mihalič
IZVIRNO SPOROČILO: Summer5

Mene tudi v to skupino... Kaj pa če jo za kratek čas narediš vidno, da gremo vse notri in potem skriješ. Ti magari napišemo samo začetnice.. 



(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarke 2021
21.5.2020 16:45:54   
Diary1991
Meni se zdi prav da je skupina zaprta oz zasebna, saj ustanovitelj skupine vse spusti noter kdor da prošnjo. Gre namrec za cisti zacetek nosecnosti in osebne podatke ter marsikdo noce,da vsi na fb-ju že izvejo,kdo in kaj je delil nekaj s skupino v tej res zgodnji nosečnosti.


(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarke 2021
21.5.2020 18:34:22   
Nija24

Skupina je zaprta. Meni poslete prosnjo za prijateljstvo in vas jaz dodam v skupino :)
IZVIRNO SPOROČILO: Diary1991

Meni se zdi prav da je skupina zaprta oz zasebna, saj ustanovitelj skupine vse spusti noter kdor da prošnjo. Gre namrec za cisti zacetek nosecnosti in osebne podatke ter marsikdo noce,da vsi na fb-ju že izvejo,kdo in kaj je delil nekaj s skupino v tej res zgodnji nosečnosti.





(odgovor članu Diary1991)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarke 2021
22.5.2020 11:14:35   
hroscek
Jaz se vam na FB verjetno pridružim po 1. pregledu. Naročili so me šele v 11. tednu...Se bom kar načakala user posted image

(odgovor članu Nija24)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarke 2021
22.5.2020 14:43:42   
lubidu
Živjo punce, nekaj me zanima. Tudi sama naj bi pričakovala malo bitjece v januarju, 5.6. imam prvi pregled pri gin. in upam da bo vse ok. Zanima me kako gledate sedaj na hrano v restavracij, raznih dostavah na dom ipd. A ste kej posebi previdne pa raje jeste samo doma pripravljeno hrano, al na to nič ne pazite? Ful mam rada razno azijsko hrano in sm jo v tem času tudi že jedla, sam mam malo pomisleke glede tega... Verjetno sicer samo kompliciram (pa malo preveč berem po internetu) :)

Zanima me tudi kaj kej uporabljate od kozmetike? Vse kar sem do sedaj uporabljala mi namreč tako smrdi, da mi obrača želodec. Vsi vonji me izjemno motijo, sam z nečim se morem mazat, ker mi zateguje kožo user posted image Ima še katera take težave?

Pa prosim ostante aktivne tudi na forumu, razne FB skupine so izjemno bedne user posted image

Ostanite v cvetju user posted image

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarke 2021
22.5.2020 14:57:22   
Anavie

Jaz jem normalno, kar mi pase - predvsem sadje, zelenjavo in oh, meso mi pa smrdi 🤢 pazim samo da vse prej dobro sperem, pa držim se nekaterih omejitev glede rib in surovega mesa (biftki in podobno).  Glede kozmetike težav nimam, ker že od prej ne uporabljam kakšnih posebnih izdelkov, mažem se pa samo s kokosovim in ricinusovim oljem. 
Na forumu pa ostajam aktivna, ker fbja sploh nimam :) 
IZVIRNO SPOROČILO: lubidu

Živjo punce, nekaj me zanima. Tudi sama naj bi pričakovala malo bitjece v januarju, 5.6. imam prvi pregled pri gin. in upam da bo vse ok. Zanima me kako gledate sedaj na hrano v restavracij, raznih dostavah na dom ipd. A ste kej posebi previdne pa raje jeste samo doma pripravljeno hrano, al na to nič ne pazite? Ful mam rada razno azijsko hrano in sm jo v tem času tudi že jedla, sam mam malo pomisleke glede tega... Verjetno sicer samo kompliciram (pa malo preveč berem po internetu) :)

Zanima me tudi kaj kej uporabljate od kozmetike? Vse kar sem do sedaj uporabljala mi namreč tako smrdi, da mi obrača želodec. Vsi vonji me izjemno motijo, sam z nečim se morem mazat, ker mi zateguje kožo user posted image Ima še katera take težave?

Pa prosim ostante aktivne tudi na forumu, razne FB skupine so izjemno bedne user posted image

Ostanite v cvetju user posted image



(odgovor članu lubidu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarke 2021
27.5.2020 16:18:12   
Rozarozca
Nina kaksno imas profilno, da vem katera Nina je ta prava? 😁

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarke 2021
27.5.2020 17:31:29   
Montserat
Jaz sem pa našla na fbju to skupinico🤗 zapises v iskalnik januarcki 2021,in ce malo dol poskrolas je ta skupinica in Nina Mihalič je skrbnica😊 zdaj jaz sem kar poslala zahtevek za pridružitev skupinici.. a še naknadno tebe, Nina dodam in pošljem sporočilo?😊
IZVIRNO SPOROČILO: Nija24


Sem napisala nekaj sporocilc nazaj ime in priimek:) Nina Mihalič
IZVIRNO SPOROČILO: Summer5

Mene tudi v to skupino... Kaj pa če jo za kratek čas narediš vidno, da gremo vse notri in potem skriješ. Ti magari napišemo samo začetnice.. 






(odgovor članu Nija24)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarke 2021
28.5.2020 21:53:42   
Nija24

Evo skupino lahko najdete na fb:) pridite in se nam pridruzite😁 bi pa blo lepo ce napiset_e ko vas potrdim v skupini, da str iz ringaraja foruma:)
IZVIRNO SPOROČILO: Montserat

Jaz sem pa našla na fbju to skupinico🤗 zapises v iskalnik januarcki 2021,in ce malo dol poskrolas je ta skupinica in Nina Mihalič je skrbnica😊 zdaj jaz sem kar poslala zahtevek za pridružitev skupinici.. a še naknadno tebe, Nina dodam in pošljem sporočilo?😊
IZVIRNO SPOROČILO: Nija24


Sem napisala nekaj sporocilc nazaj ime in priimek:) Nina Mihalič
IZVIRNO SPOROČILO: Summer5

Mene tudi v to skupino... Kaj pa če jo za kratek čas narediš vidno, da gremo vse notri in potem skriješ. Ti magari napišemo samo začetnice.. 









(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarke 2021
30.5.2020 8:01:29   
PridnaBiba
Živjo tudi jaz vas malo spremlja, sem pa ravno med jan/feb tako da bom po prvem pregledu videla kam bom bolj pasala. Verjetno pa v januar... 5.2.2021 mi piše pdp po zadnji M 


(odgovor članu Nija24)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarke 2021
30.5.2020 10:12:13   
lubidu
Ojla, eno vprašanje za tiste, ki ste že imele prvi pregled pri ginekologu. Koliko časa traja celoten pregled in kako zgleda? Svojega imam v petek dopoldan in me zanima zaradi službe.

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarke 2021
30.5.2020 19:36:47   
PridnaBiba
Nisem še imela zdaj a vem že od prej...

Obicajno daš urin, da preverijo nosečnost medtem ko čakaš, potem greš noter, pogledajo vaginalno kje je plod, ne traja dolgo max 10-15 minut razen če se veliko pogovarjaš potem se na koncu. Dobiš slikico in je to to

(odgovor članu lubidu)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarke 2021
31.5.2020 19:57:03   
lubidu
A krvi pa ti niso vzeli? Ker meni je sestra naročila naj bom tešča, ker grem baje še v laboratorij.

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarke 2021
31.5.2020 23:10:13   
PridnaBiba
Ja, tudi. Kri, pritisk, tehtanje... 


(odgovor članu lubidu)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarke 2021
1.6.2020 7:01:51   
Anonimen
Dobro jutro, tudi jaz se vam pridružujem, plus zagledala v sredo, prvi otrok😁 Po mojih izračunih je pdp 5.2, pregled imam pa sele julilja. Kdaj ste naročene na prvi pregled ? 😁


(odgovor članu PridnaBiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarke 2021
1.6.2020 18:41:48   
hroscek
Jaz mam šele v 11. tednu pregled (začetek julija). V 1. nosečnosti sem imela v 9. tednu. Nimaš kaj, zaradi korone zdaj naročajo kasneje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarke 2021
2.6.2020 9:03:42   
Buba251
Pozdravljene 🙂 se ena, ki se vam pridruzi v januarju. Prvi pregled imam 17.6. Po aplikaciji pa pdp 25.1. Znaki od zacetka bolece prsi, ne pase mi nic sladkega, jem cez cel dan po malo. Aja pa napihnjenost, ter zaprtost. Za naju bo to prvi otrok. Moja zgodba je pa, po parih letih matranja, par postopkov ivf za nama vse neuspesno, diagnoza: pcos. Nama je ratala spontano 🙈 se danes ne verjamem, nestrpno cakam prvi pregled, ker so takrat ne bom mirna. Srecno vsem, da to speljemo do konca ❤️

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarke 2021
3.6.2020 7:47:13   
PridnaBiba
Ooo, to pa je lepo slišati :)

Jaz sem včeraj dobila datum pregleda 30.6, sem pa danes 5t1d, rok 2.2.2021 Postajam vsak dan bolj neka utrujena, pa že samo če grem bolj hitro po stopnicah gor in dol sem zadihana, lačna pa tudi tako da jem večkrat po malo ker količinsko veliko mi ne paše. Malo je še spikanjw tu in tam prisotno, prsi pa 0, vse enako... 

(odgovor članu Buba251)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarke 2021
4.6.2020 8:38:04   
Cosmic girl
Pozdravljena mamasite❤️
pridruzuje se vam se ena januarcica🙈Se vedno malcek v soku ampak prihajamo k sebi, ker se vedno nisva zaupala nobenemu saj cakava na prvi pregled- 15.6 sem prav srecna, da to delim z vami.

(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarke 2021
4.6.2020 9:39:27   
Cosmic girl
Tudi jaz bi se vam rada pridruzila😉Samo ne vem katera Nina M. je prava

(odgovor članu Nija24)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarke 2021
5.6.2020 10:24:42   
Lučki
Pozdravljena dekleta,

tudi jaz sem ena izmed tistih "januark", čeravno zelo zgodnja, saj imam PDP 5. januarja. Z veseljem se bom pridružila tudi skupini na FB, samo da mine še NS in da bo vse v redu.

Mimogrede, iskrene čestitke vsem!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarke 2021
5.6.2020 18:52:00   
Rozarozca
Ojla! Se tuki da napisem. No.. vceraj sem imela prvi pregled (7t4d) in me je G vprasal koliko otrok imam doma pa sem mu odgovorila da enega. Potem pa mi je rekel: no, zdaj dobite se dva.Videli smo dvojcke. Obema utripa srcek in oba sta enako velika, primerna za te tedne. Zdaj pa me je NENORMALNO strah, saj izgleda da sta oba v isti vrecki. A katera ve ce je nujno da imata torej oba isto posteljico, ce sta v isti vrecki?Taksna nosecnost bi bila namrec zeeelo rizicna 😭 prav v strahu sem. Naslednji pregled imam 30.6. 

(odgovor članu Lučki)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?