|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 13:17:16   
beba92
No upanje ostaja do zadnjega kajne? Mogoce pa ne pride... Drzim pesti za to🐞


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 13:25:34   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

No upanje ostaja do zadnjega kajne? Mogoce pa ne pride... Drzim pesti za to🐞




Jaa, upam pa dokler ne pride M☺️

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 17:22:08   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Punce koliko dni se vas loci do (ne) pricakovane M?

Mene se pribl. 10-14 dni odvisno a bo dolg cikel al ne .😊😊 


Jaz bi jo mogla dobit v torek. Danes sem test spet naredila, ma ne morem si pomagat, naslednjic jih ne kupim vec takole prej. Je blo negativno, no zdajle me pa tud ze nekaj zvija tako kot ponavadi pred M, tako da pomoje bo kar prisla.... 🙄😔



Anonimna dokler se dejansko ne pojavi je se upanje! 😉 Je pa res da so ti testi katastrofa, ker te potem samo dekoncentrirajo. Boljse jih je sploh ne net, ker ce jih mas je tezko zdrzat. 
Drugace pa js morem dobit M okrog 10.9. Se zdaj niti ne obremenjujem vec tolk s tem, ker itak vem da bo prisla. Po izracunih sodec imava nekje 4% moznosti da naravno zanosim. 😖 Tako da sedaj odstevam do naslednjega spermiograma, da bo potrjeno in da lahko greva v nadaljnje postopke. Ampak bova prisla do tistega zasluzenega pluska, vam povem. 😊💪

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 18:32:57   
Anonimna294
Ja res je. Pa se narocila sem jih cel paket, se dobro da so bili tako poceni😂. Ah kaj naj, tako pac je to pri meni... Sem pa tecna tak da brezveze. Moj me ze komaj prenasa. Jaz pa komaj cakam na pozitiven test ali pa da se M prikaze, da je konec teh dvomov in ugibanja pa da lahko greva v nov krog. Ma res obcudujem vse ki se trudijo oz trudite ze dalj casa. Vem da so negativni in optimisticni trenutki vsak mesec in to vedno znova.... Jaz sem se kar prevec zanasala, da ce je prvic uspelo takoj, da bo tudi zdaj... Vem da se ni vse izgubljeno ampak vseeno..... Bomo videli. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 20:55:52   
Anonimna294
Ravno se mi je zacelo nekaj kazat, tako da ocitno bo kar M😔😔

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 22:48:19   
JackieO
Tudi ce bo, pa pogumno v nov krog! Slej ali prej bo ratalo, bos videla. 💪 Vem pa da to vsakomesecno cakanje ubija in razocaranje je vsakic vecje. Moj nama je zdej narocil Fertility+, mogoce pa kaj pomaga. Si ze kaj o tem razmisljala? Mogoce pa res kaj pripomore. 😁 Upanje res umre zadnje. 😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: || pricakujemo julija
31.8.2020 9:31:13   
Anonimen
Uffff jaz sem pa cisto na trnih. Itak nism zdrzala in 5 dni prej se mi na bc izrise svoh crtica. Sicer me je bc ze takole zajebaval pa potem ni bilo nic iz tega. Itak se mi zdi da imam ze vse nosecniske znake 🤦‍♀️ no cakam vikend ni druge...


(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: || pricakujemo julija
31.8.2020 9:41:49   
Ana993
Jaz bi tudi mogla dobit M okoli 10.9.,tako da...ni druge kot čakat...je pa to neki najtežjega,vsaj meni...jst sem tudi taka
da bi čimprej že kar šla testirat,čeprav vem da je še prezgodaj...in imam tudi zaloge testov v predalu...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: || pricakujemo julija
31.8.2020 11:13:38   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uffff jaz sem pa cisto na trnih. Itak nism zdrzala in 5 dni prej se mi na bc izrise svoh crtica. Sicer me je bc ze takole zajebaval pa potem ni bilo nic iz tega. Itak se mi zdi da imam ze vse nosecniske znake 🤦‍♀️ no cakam vikend ni druge...




Baje BC niso najbolj zanesljivi tako da pomoje boljse da pocakas izostanek in naredis CB. Se mi zdi da je potem razocaranje samo se vecje, ko dobis neko upanje. Anonimna294 kako kaze? Upam da gospa tecka ni prisla. 😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: || pricakujemo julija
31.8.2020 11:44:17   
Anonimna294
Se kaze po malem tako kot vsakic na zacetku. Tako da mislim da kar res bo. Nimam pa nic vec krcev, samo vceraj sem jih imela preden se mi je nakazalo, da pride. Zdaj spet ni nic kaj, jutri pa vrjetno pride v vsej svoji velicini, pa krci zraven... 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: || pricakujemo julija
31.8.2020 19:01:29   
JackieO
Sporoci kaj bo. 😉

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 9:09:58   
Anonimen
Punce jaz mislim da se selim v majčke 🙈 sicer bom v soboto se naredila cb digital ampak crtica na cb se temni...


(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 9:43:33   
beba92
Cestitkee🤗🤗😊😍😍 koncno ena lepa novicka 😁 morm pa priznat da sem kar malo "faus" ampak vseeno zelo zelo vesela, saj mi da kar upanje da bo pri meni tudi enkrat+


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 9:46:01   
Anonimen
Ves da bo. Koliko casa pa delata na dojencku? Sej pri nas tudi ni v prvo (ce sploh je). Sva ze par mesecev brez zascite. Malo je takih ki jim v prvo rata ali v drugo oz tretje...


(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 9:58:46   
Ana993
Oooo,čestitkeuser posted image Zelo lepa novica in končno malo pozitive :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 10:06:50   
beba92
8. Mesec ze... Meni se zdi dolga doba, prvic je uspelo 5. 😊 itak da bo 👍


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 10:11:15   
Anonimen
Itak da bo. Mogoce pa ze ta mesec 💪


(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 13:18:41   
Anonimna294
Anonimna cestiiiitkeeeeee❤️😀😀 vsaj ena, ki ji je uspelo😀.... Pri meni pa ne vem kaj se dogaja, se kar noce in noce ulit tale M. Ze od nedelje nek rjav izcedek, ki enkrat je drugic pa ga ni... Danes ali jutri bo pa ze menda prsla🙄

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: || pricakujemo julija
1.9.2020 19:35:34   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce jaz mislim da se selim v majčke 🙈 sicer bom v soboto se naredila cb digital ampak crtica na cb se temni...




Juhuuuu!!! 🥰 🥰🥰🥰🥰 Cestitke 😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: || pricakujemo julija
2.9.2020 8:31:11   
beba92
Meni se ze kaze da bo prisla M, ze imam tiste znacilne krce😥😥😥 cisto sem obupana 🙄


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: || pricakujemo julija
2.9.2020 9:37:16   
Anonimna294
Evo tud moja je koncno prisla tako kot zna😂🙄 zdaj pa ze tud komaj cakam da mine in da gremo v nov boj😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: || pricakujemo julija
2.9.2020 16:02:43   
Ana993
Jaz imam oz,naj bi mela še 8 dni do M.... bomo videli :)

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: || pricakujemo julija
3.9.2020 9:35:24   
Ana993
Punce...ali v tem času med ovulacijo in dvema tednoma...pazite kaj na prehrano,bolj zdravo itd in pijačo,ali jeste/pijete vse normalno?

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: || pricakujemo julija
3.9.2020 22:07:24   
JackieO
Js skoz jem isto. Je pa res da se ze nasplosno izogibam beli moki in sladkorju kolkr se da. Pa moj nama je zdej narocil prehranska dopolnila Fertility+ in recimo da bo to kej pomagal. 😊😁 Manj ko kompliciras boljs je, vrjetn. 😏

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: || pricakujemo julija
5.9.2020 8:56:16   
maca51
Zdravo punce, še ena, ki nestrpno pričakuje + tukaj. 
Aktivna sem bila že v skupini pričakujemo junija, ampak se skupina nenako ni obdržala 🙁Trudiva se že več kot eno leto, oba sva stara pod 30. Ali katera pije čaj krvomočnice oz. kakšne so vaše izkušnje z njo? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?