|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MARČEVKE 2021
3.7.2020 20:39:38   
nasmejanapupa

Živjo punce!
Po približno dveh letih neuspehov se nama je končno nasmehnila sreča. Danes zjutraj z drugim jutranjim urinom zagledala sem težko pričakovan plusek- (jutri ponovim, da še bolj potrdim)
Glede na spletne aplikacije imam PDP 11.03.2021. Vesela bom, če se mi pridruži še kakšna srečka nosečka, da malo počvekamo. user posted image
Moja ginekologinja je na dopustu tako, da bom morala zaenkrat verjeti samo dvema pozitivnima črticama. ;)

Vesela kot radiooooo...

Pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MARČEVKE 2021
3.7.2020 22:36:52   
lillchy123
Iiiii, koncno! 🥰🤗😇 in cestitam! jaz sem plusek zagledala 28.6., ko me je ze posteno skrbelo, kaj hudica je narobe z mano, tako da sem si ob plusku u bistvu oddahnila, da ni nic narobe in da sem res nosrca 🥰 moja 4.nosecnost, in kljub temu, da jem samo jogurte, sem napihnjena kot baloncek. Sem glih dons ugotavljala, da se pocutim kot regratova lucka 🤣 sem pop*** in si sla kupit nosecniske hlace, ker zgledam kot v 5.mesecu, se pa zdaj, ko me ne tisci vec vse ful boljse pocutim. Drugace pocutje ok,Pdp imam po izracunu 8.3. 

Glede pregleda pa ne skrbi, jaz bom imela prvi pregled sele v 10.tednu. imam sicer opcijo iti prej, ampak pred 7.tednom moja g sploh ne jemlje.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu nasmejanapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MARČEVKE 2021
6.7.2020 10:40:53   
Srečka138
Zivjo. Moj pdp je 5.3.2021. Je moja 2. Nosecnost. Uspelo nama je takoj, kar me je res zelo presenetilo, namrec za prvo nosecnost sva se trudila pol leta, kasneje sem imela ogromno tezav s krvavitvami in tako se je v zacetku leta v 11. Tednu od naju poslovil najin srcek.
Kako ste kaj? Kako se pocutite?

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MARČEVKE 2021
6.7.2020 12:54:06   
lillchy123
Srecka138 moje sozalje. Jaz sem lani rodila v 24.tednu, zaradi komplikacij sva se po sedmih tednih poslovila od najine srcice. Jaz vsem nam mocno stiskam pesti, da gre tokrat vse lepo po planih..Se trudim odmisliti vse slabo in biti pozitivna, prvi pregled pa naj bi imela sele sredoli avgusta, ker se nama z g dopusti ravno krizajo. In zato mi je g ponudila samoplacnisko 15.7. Pa me je po pravici kar strah iti. 


Jaz sem zaenkrat le norooo zaspana..bi po malici kar stoje zaspala..


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MARČEVKE 2021
6.7.2020 20:13:14   
nasmejanapupa
Takole, drugi test je pokazal še temnejšo drugo črtico. Sedaj samo čakam, da bom lahko šla na UZ in zaslišala srčka (da ni kje prazna gestacijska vrečka).
Čutim blage krčke, kot pred menstruacijo, še vedno hodim na toaleto in se v strahu obrišem. ;)
Bistvene utrujenosti še ne čutim tako, da zaenkrat bp. user posted image

Glede splava sem v skrbeh, tako da bom do 12-tega tedna kar cepetala, saj sem preko 39 let. In kar sedaj berem me kar zmrazi.

Dajte pozitivne vibracije vlivati na forum, da se bo vsem dobro izšlo...

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MARČEVKE 2021
6.7.2020 22:52:55   
lillchy123
Nasmejanapupa, jaz sem ravno dopolnila 42.let. ti se poskusi cimbolj sprostit in cim manj skrbet. Vse bo ok, vem, da bo 🥰 

Midva sva se odlocila, da grem drug teden na samoplacniski pregled, predvsem zato, da se pogovorim z g kaj me caka, da se bova lahko organizirala.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu nasmejanapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MARČEVKE 2021
7.7.2020 8:27:40   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Srecka138 moje sozalje. Jaz sem lani rodila v 24.tednu, zaradi komplikacij sva se po sedmih tednih poslovila od najine srcice. Jaz vsem nam mocno stiskam pesti, da gre tokrat vse lepo po planih..Se trudim odmisliti vse slabo in biti pozitivna, prvi pregled pa naj bi imela sele sredoli avgusta, ker se nama z g dopusti ravno krizajo. In zato mi je g ponudila samoplacnisko 15.7. Pa me je po pravici kar strah iti. 


Jaz sem zaenkrat le norooo zaspana..bi po malici kar stoje zaspala..



Bi lahko napisala kaj se je po rojstvu zakompliciralo? Ali je bilo bolj to krivo, da je bila zelo nedonosena?

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MARČEVKE 2021
7.7.2020 8:34:44   
Srečka138
Jaz imam pregled cez 9 dni, takrat bom v 8. Tednu. Komaj cakam da vidim ce je vse na svojem mestu.
Sem videla da imajo v lidlu zdak enkrat nosecnisko blazino in oblacila, bom sla vrjetno kaj kupit, sploh blazino, ker ze zdaj s povstrom spim..

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MARČEVKE 2021
7.7.2020 19:44:42   
lillchy123
Srecka138, ja kriva je bila ekstremna nedonosenoat, zarafi cesar je prislo do odmrtja crevesa in nato do poskodb mozganov. Je bilo grozno, ampak moja pikica je vedno z mano v srcku. Je pa sprozila toliko premikov in prinesla toliko lepega v moje zivljenje, da ji bom vecno hvalezna. Zaradi nje sem spoznala, kaj vse zmorem in kako mocna sem. In mi je hudo, ker ljudje ob njeni omembi obnemijo, da vidijo samo zalost in smrt. Ja, tudi jaz se vedno obcutim bolecino, predvsem pa ob spominu nanjo obcutim mir in toplino. Tako da tukaj ni nobenega negativizma, le neskpncna mir, moč in ljubezen. Za vse nas in nase pikice. 🥰



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MARČEVKE 2021
7.7.2020 19:47:56   
lillchy123
Haha, srecka, te cisto razumem, jaz imam ze naroceno blazino 😂 

Sem se danes narocila na pregled 15.7. In zdaj sem ze na trnih. Nasmejana pupa, si se ti tudi ze narocila na pregled?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MARČEVKE 2021
7.7.2020 19:50:05   
lillchy123
Nasmejana pupa, za krcke pa pomaga pitje magnezija. 



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 8:18:01   
Srečka138
Zaalostno je to da zeli clovek cloveku pomagat pa mu zal ne more. Enako so govorili meni pri splavu, lahko ti pomagamo z dabrostonom, vse pa je odvisno od rumenega telesca, ali bo obdrzalo plod ali pa bo pac odmrlo, resit pa zal ne morejo. Sem pa imela krvavitve ze od zacetka ko sem izvedela za N, tako da res nisem mogla pricakovat da bom donosila, sploh pa ker sem bila prvic N sploh nisem upala vrjet da se mi to lahko dejansko zgodi. Ampak nimas kaj, dejansko se vse zgodi z razlogom...

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 8:18:42   
Srečka138
Ste drugace ze komu povedale da ste nosece? Ali bostep ocakale do pregleda, ali se kaj dlje

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 9:18:49   
lillchy123
Moji mami in sestri. Ostalim se ne, vsaj do potrditve ne.



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 10:03:43   
Srečka138
Midva bova tokrat pocakala do nuhalne, da bo ziher vse ok. Upam sicer da sploh pridem do nuhalne.Danes me ze cel dopoldne nekaj spika v desnem jajcniku, sem ponoci naredila nek cuden gib ko sem se obrnila in je nekak pocilo, upam da ni nic narobe..

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 10:39:31   
lillchy123
Po moje je vse ok in si samo prevec obcutljiva na to, kaj vse se dogaja stvojim telesom. Mene skoz po crevesju zvija in na momente ratam panicna, da imam popadke, potem pa se pomirim. In je zaenkrat res vse ok. Se mi zdi, da so taksni obcutki cisto normalni, sploh glede na prejsnjo nosecnost. 



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 11:54:00   
Srečka138
Hja verjetno res. Sem spila magnezijevo tableto za vsak slucaj in je bolje. Zaenkrat.
Kdaj ste imele prvi dan zadnje M? Jaz sem imela 23.maja

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 12:01:38   
lillchy123
1.6. Hm. Meni zate zracuna pdp 27.2.2021? 



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 17:41:09   
Srečka138
Ja, tudi meni je prvic. Ampak sem potem naracunala 5.3.2021 zato ker sem imela kasneje ovulacijo kot bi jo mogla imet. In sem posledicno kasneje zanosila. Vsi "kalkulatorji" racunajo za obicajno dolzino cikla, torej 28 dnevni cikel, pri katerem je ovulacija nekje 14. Dan cikla. Do zdaj sem imela tut jaz cikle dolge 28 dni, zadnje dva mesca pa sem mela vse nekaj pomesano, in sem ovulacijo cutila sele okrog 20. Dneva cikla, in sem prejsni mesec dobila M sele na 32. Dan cikla, maja pa bi jo morala dobit na 34. Dan cikla, pa je hvala bogu nisem. Upam da razumes 😂 uglavnem imela sem kasnejso ovulacijo in se tudi pdp premakne za cel teden.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 18:00:08   
lillchy123
Razumem. Itak potem ce je velika razlika po uz gin prestavi pdp. Kako pa se stejejo tedni v tem primeru? 🤔 

Se en teden do pregleda jupiiiiii

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MARČEVKE 2021
8.7.2020 18:05:29   
Srečka138
Predvidevam da se stejejo enako, samo je plod za en teden manjsi. Ti povem vec ko naslednji teden pridem iz pregleda, kdaj mi bo G postavila pdp. Povedala ji bom kdaj sem imela ovulacijo, ce ji bo to kaj pomagalo, potem naj pa sama presodi na podlagi izmerjenega ploda.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   MARČEVKE 2021
8.7.2020 22:44:19   
nasmejanapupa
Janurja 2020 sem se zglasila pri svoji ginekologinji in povedala, da želiva otroka in da ne gre zanositi. Tudi spermiogram od mojega sem imela poleg (vse bp).

Januarja, februar in marec sem jemala Clomid in Dabroston tablete za vzpodbujanje ovulacije, čeprav vem da sem imela svoje ovulacije.
Redne M na 29-31 dni. (ja, tako obupana sem že bila)...
Mi je pa ginekologinja rekla, da sem le že v letih in da nisem "idealna".

Po jemanju tablet nisem več prepoznala svojega telesa ni bilo sluzi, ovulacije sploh nisem čutila, čeprav jo je ginekologinja na UZ videla.
Vedno se je videl pa tudi samo en folikel. Ampak mi je vsaj tu za spodbudo dejala ginekologinja, da rabimo samo enega - močnega. ;)
Tako, da sem uvidela, da tablete niso zame...

V času korone sem veliko presedela za računalniku in brskala po spletu.
Naletela sem na metodo NNS - Naravno načrtovanje družine po metodi Sensiplan (priročnik).
Gre za opazovanje cervikalne sluzi oz. sluz materničnega vratu, ter tudi merjenje BTT (bazalne telesne temperature - z digitalnim termometrom
meriš temp. pod jezikom zjutraj ob 5-6h - preden da vstaneš).
Le te sem se posluževala 2 meseca maj, junij. V maju sva ovulacijo zgrešila.

V juniju sem dodala še strogi jedilnik - brez bele moke (jedla sem proso, kalčke, tuno, pirin kruh, brez belega sladkorja). Jedla za kosilo
zelenjavno juho, kosila polnozrnat riž s kombinacijo bučka, gobice, puran, piščanec, večerja zelenjavna juha. Pila ingverjev čaj, ajdov čaj in njivsko preslico.
Izgleda, da je nekaj od navedenega le delovalo. ;)

Vem, da sem zanosila med 12.6. in 13.6. (me je 12.6. ob 21h zelo špikalo v L jajčniku), user posted image sva pa 11.6.zjutraj (pravijo da se v jutranjih urah raje prime -
ravno zaradi umirjenosti telesa).

So me pa danes poklicale iz ambulante in me bodo sprejele še v času pred odhodom na dopust, v petek 10.7.

Držite pesti punce!!!

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   MARČEVKE 2021
8.7.2020 22:50:51   
nasmejanapupa
Povedala nisva še nikomur, bodo morali počakati do NS ali do rezultatov NIFTY-a...

(odgovor članu nasmejanapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MARČEVKE 2021
9.7.2020 8:21:17   
lillchy123
Ooo, potem imamo vse tri drig teden pregled 😊 nadmejana pupa, glede krckov je kej boljsr?

A smem vprasati, kako to da gres na nifty? Midva sva ravno v studijah in zaenkrat vodi nipty..

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu nasmejanapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MARČEVKE 2021
9.7.2020 8:37:36   
lillchy123
Ma nee, tiimas ze jutriii!!! Drzimo pesti, ti pa porocaj 😊



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?