|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
15.10.2020 10:29:42   
beba92
Tudi moja M je prisla danes 😑 pac gremo naprej ane 😊🍀


(odgovor članu Ladybu)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
15.10.2020 10:33:03   
maca51
Anonimna 294 ovulacijska sluz se pojavi pred ovulacijo. Po ovulaciji hitro pride do spremembe sluzi. 😀
Jaz sem zadnje dva meseca delala ovulacijske teste, ki sem jih kupila prek Amazona (so neprimerljivo cenejši) in ko je bil test pozitiven sem takoj vedela, čeprav sta bile na testu v dneh po M in pred O obe črtice nekako enako močni. Na začetku sem se tudi jaz spraševala kako bom vedela, ampak ko vidiš veš, da je to to 🤷🏼‍♀️

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
15.10.2020 13:16:30   
Anonimna294
Hvala maca51. Upam da uspe tale mesec😄 zdaj je ze konec O tako da je na vrsti tole mucno cakanje😂

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
19.10.2020 8:22:28   
Nadja86
Javljam rjavolaski, da ima novo zasebno sporocilo.


Midva tudi danes v akcijo...ceprav imam en kup strahov in pomislekov...ze tako se soocam s kronicno boleznijo, sedaj se vsi ti ukrepi glede covida..kaj bo prinesla prihodnost...strah me je iti v zanositev, po drugi strani pa si je res zelim...

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
19.10.2020 18:47:51   
Foxy_foxy
Ojla. Pri meni nic posebnega, pridno telovadiva vsake dva dni 😁 js sm v samoizolaciji in delam od doma, ce bi bil se moj doma cel dan bi blo pa se bolj lustno 😛 upam, da nisem nic staknila 🤞 


(odgovor članu Nadja86)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
19.10.2020 20:51:11   
Anonimna294
Oooj. Pri meni tudi ni kaj novega, malo manj kot en teden po O. Cakam cez par dni ce bojo kaksni znaki mogoce me presenetli☺️. Zdaj bi mogla pocasi bit vgnezditev. Bomo videli. 


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
20.10.2020 11:27:16   
Cali90
O fino, nova tema. Da se vam še jaz pridružim, čeprav sem na te poti že kar nekaj časa in imam čez 3 tedne prvi posvet v Dravljah pa, da si do takrat malo krajšam čas. Po tolikem času se na neke znake ne zanašam več, ker sem imela itak že vse možne pa je bila vedno potem M. Zanosila sem 2x, prvič so me bolele prsi drugič sem imela samo krče take kot pred M. No pa, da ne bom predolga. Naslednje M ne pričakujem 29.10. 😀

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
20.10.2020 12:48:43   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90
O fino, nova tema. Da se vam še jaz pridružim, čeprav sem na te poti že kar nekaj časa in imam čez 3 tedne prvi posvet v Dravljah pa, da si do takrat malo krajšam čas. Po tolikem času se na neke znake ne zanašam več, ker sem imela itak že vse možne pa je bila vedno potem M. Zanosila sem 2x, prvič so me bolele prsi drugič sem imela samo krče take kot pred M. No pa, da ne bom predolga. Naslednje M ne pričakujem 29.10. 😀



Dobrodošla pri skupnem čakanju na tako želeni +☺️. Sva pa kar skupaj z datumom, tudi jaz je ne pričakujem takrat tako da držim pesti za obe😀 še dober teden naju loči do tja.. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
20.10.2020 13:31:03   
maca51
No pa, da se javim še jaz po dolgem času. 😊 Sem v času pred O, nevem točno kdaj jo naj pričakujem, ampak predvidevam da ta vikend oz. čez en teden. Imam zelo pozne O (okoli 23. dan cikla), zato sem res hvaležna, da obstajajo ovulacijski testi. 😀Ta cikel tudi oba z mojim jemljeva FertilUp (prej sem ga en mesec jemala samo jaz), tako da imam upanje, da bom tudi ta mesec čutila O. 😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
20.10.2020 19:06:36   
JackieO
Zivjo punce, evo da vas se js malo pozdravim. Sem ravno v fazi O, sem si ta mesec koncno kupila digitalne teste O, ker sem bila na UZ in so ugotovili da imam na jajcnikih polip, pa me je zanimalo, ce sploh imam O glede na vse tezave. No pa sem po treh dnevih testiranja zagledala tezko pricakovani smajli, tako da sem se malo potolazla. 😁 Sem pa istocasno probala tudi s tistimi tapoceni iz spleta, pa mi ni nic pokazalo. Tako da, ce je katera kdaj v dilemi, toplo priporocam digitalne. Upam da ste vse ok in zdrave. 😉 🐞 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
21.10.2020 11:12:56   
Ana993
Ojla,punce. Jaz imam zdaj ze drugi mesec digitalne za O. pa moram rečt da zgleda kar lepo zadanejo... :) O naj bi imela zdajle 24...bomo videli.
Ali mislite da res ni dobro...telovadit vsak dan, da je boljše na dva dni? Kako ste ostale? Pozdravček vsem skupaj. :)

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
21.10.2020 11:17:47   
Ana993
maca51, ooo še ena ki ima podobno,kot jaz. bi tudi mogla imeti zdaj ta vikend,ker imam tudi poznejše O... koliko časa že poskušata?

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
23.10.2020 14:10:27   
maca51
Ana midva poskušava že eno leto. Pa vidva? 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
24.10.2020 17:26:56   
Ana993
Midva pa slabe pol leta... upam,da nam čimprej rata...user posted image

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
24.10.2020 20:58:20   
Anonimna294
Cali90 ze imas kaksne znake za morebitno nosecnost ali pa da prihaja M? Meni se je sele danes pojavila obcutljivost prsi, ceprav so obicajno bile obcutljive za kar precej prej kot sedaj, ko je se slab teden do M. Prav tako se ne pocutim nic napihnjeno kot ponavadi, obcutim pa obcasno napetost in kaksno spikanje. Ampak to se mi je pa tudi drugace pred M dogajalo, tako da si s tem ne morem nic pomagat. Nisem pa ta mesec nekako nic optimisticna, da je uspelo, pa ne vem zakaj, tak obcutek pac. Se bo kmalu pokazalo, ker ze 2 do 3 dni prej dobim izcedek...


Kako ste kaj ostala dekleta, kaj novega? 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
25.10.2020 8:48:32   
Cali90
Hm, nobenih znakov, niti za M niti za nosečnost. Ne spremljam tega več toliko kot včasih. Sem malo obupala nad tem, da bo uspelo naravno. Sem pa danes sanjala, da sem rodila punčko in sem bila nadvse srečna. Ampak kaj ko se potem zbudiš 😢

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
26.10.2020 10:46:04   
Ana993
Evo,jaz imam danes smajlija na O. testu...tako da,akcija user posted image

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
26.10.2020 10:59:03   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Hm, nobenih znakov, niti za M niti za nosečnost. Ne spremljam tega več toliko kot včasih. Sem malo obupala nad tem, da bo uspelo naravno. Sem pa danes sanjala, da sem rodila punčko in sem bila nadvse srečna. Ampak kaj ko se potem zbudiš 😢



Držim pesti, da se te sanje enkrat uresničijo!! 🤗Tudi jaz sem danes sanjala in se cisto vse spomnim, so bile pa kar neke sanje. Pa res slabo sem spala, dvakrat sem morala tudi na wc.... Nekih tipicnih znakov nimam, prsi so samo malenkost obcutljive, kot vedno pred M. Se vedno samo obcasno kaksen krc obcutim in rahlo napihnjenost.. Sem pa danes spila kavo in mi sploh ne paše, mi je slabo ze kar eno uro odkar sem spila... Pa jo drugace pijem vsak dan 🤷‍♀️. Ne vem ali je to kaj povezano ali pa mi pac danes ni pasalo. Se par dni do M... 🙄😀
Ana993 drzim pesti da bo ta mesec vajin!! 🐞

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
26.10.2020 11:43:22   
Foxy_foxy
Stiskam pesti tud js za vaju!!

Js sm nekje na sredini ciklusa najbrz, sej sploh ne vem. Ta mesec pa res nic ne racunam, ker itak nimam kej. Mogoce je tko se boljse za psiho, da se ne ukvarjam s tem vsak dan. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
26.10.2020 14:44:09   
maca51
Včeraj je bil tudi pri meni pozitiven ovulacijski test, tako, da že komaj čakam, da mineta dva tedna. 😅

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 8:11:37   
Anonimna294
Ooj punce. Jaz sem vceraj popoldan naredila ze en test, ker mi je bilo noro slabo, kar se mi do zdaj se ni zgodilo. In je bila lepo vidna druga crtica, se vedno rahla ampak vidna. No pa sem danes zjutraj ponovila, pa je bila zal samo ena crtica oz. je bila vidna druga ampak res res rahlo in se to po 10 minutah, ko naj bi bil test ze neveljaven. Dosti manj vidna kot vceraj. Do M se imam nekje 2 dni, tako da vem da je zelo zgodaj ampak zdaj mi pa itak ne da miru. 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 8:16:54   
Anonimna294


user posted image
Se slikca vcerajsnjega testa. Malo slabse se vidi ampak v zivo je bila malce bolj vidna. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 9:47:18   
Foxy_foxy
Joooj, stiskaaaam da bo jutri se bolj vidna!!! 🥰 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 9:57:38   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Joooj, stiskaaaam da bo jutri se bolj vidna!!! 🥰 





Hvalaa!! Tudi jaz mocno upam da je to to! Nisem pa cisto nic napihnjena kot obicajno pred M, prsi pa so vsak dan bolj obcutljive. ☺️ Aja in ze dva dni res slabo spim in sanjam kr nekaj, ceprav slab spanec trenutno pripisujem temu, da sva se preselila in se moram navadit. In zjutraj se zbudim lacna kot volk, kot da ze en mesec ne bi jedla😂 upam na plusek🥰

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 11:00:00   
Cali90
Anonimna to je pozitiven test. Kar vsak dan ga naredi in glej če črtica temni. No jaz pa z drugo novico, pomoje bo danes prišla M, prejle, ko sem se obrisala sem že imela malo rjavo na wc papirju. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?