|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 7:52:56   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Anonimna a ne mores spati? 😁 Sem mislila, da sem jaz med zgodnjimi, pa vidim, da ste ene se hitrejse. 😁 

Maca hvala za lepe besede, ampak vseeno cakam da danes "prijateljica" pride. Glede na to, da je vedno tocna, bi se vsak cas morala uliti. 😏Bom pa js tud ta cikel pila krvomocnico, jo imam doma. Kako jo ve pijete? Nekako do O ane? 



Ma ne vem kaj je to, ze drugi dan tako slabo spim in se samo zbujam celo noc. Jaz jo pijem od konca M pa nekaj dni cez O sem koncala. Sporoci, ce pride M, oz ce je ne bo😀 se ti ze kaj pripravlja? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 8:47:08   
JackieO
Ja se mi je zdelo, da je nekak tak proces pitja krvomocnice. 😁 Ah trenutno se nic ni, ampak ponavadi itak kr udari iznenada, nimam nobenih izcedkov prej. Tako da cakam kdaj gospa pride. Hvala bogu sem ta mesec malo bolj custveno stabilna kot prejsnje, da me ne bo potolklo. Se pa bojim naslednjega leta kako bo. 😤


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 12:31:21   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Ja se mi je zdelo, da je nekak tak proces pitja krvomocnice. 😁 Ah trenutno se nic ni, ampak ponavadi itak kr udari iznenada, nimam nobenih izcedkov prej. Tako da cakam kdaj gospa pride. Hvala bogu sem ta mesec malo bolj custveno stabilna kot prejsnje, da me ne bo potolklo. Se pa bojim naslednjega leta kako bo. 😤





Uff potem si pa se bolj v dvomih ali bo ali ne, glede na to da nimas izvedkov. Se malo dlje cakas kot jaz☺️Jooj jaz tako velike upe polagam na vse te dodatke ki jih jemljem, da me je kar strah kako veliko bo spet razocaranje. Sele vceraj so me res zacele bolet prsi, pa danes me celo dopoldne boli trebuh oz je tak obcutek kot da sem ne vem kako telovadila in sedaj cutim trebusne misice, pa obcasno imam krce kot nekje prvi dan M. Pocutje zadnje dva dni je pa tudi bolj v negativo kot pozitivo. Ne vem kaj bo to, upam da se me kaj ne loteva slucajno. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 12:53:37   
maca51
Anonimna194, jaz sem jemala Fertilup 2 cikla. Prejšnji cikel in ta cikel ga ne jemljem, razmišljam, da bi ga ponovno naročila zato, ker se mi je z njim cikel lepo uravnal (M sem vedno dobila pred 40. dnevom).
JackieO je ''prijateljica'' že prišla?

Danes sem dobila EstroLux, pa da vidimo če bo delovalo. :)

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 13:06:28   
JackieO
Ni se prisla, se cakam gospo. 😁 Nimam rada tega cakanja, ce misli pridit je najboljse da pride kar zjutraj, ne pa da potem zavlacuje. Na koncu bo pa jutri, ceprav se ze nekaj casa ni zgodilo, da bi bil cikel dolg 27 dni. Prave packe so to nase M. 😤 Anonimna in Maca, ce se vama ne bo prijelo pri vsem tem zdravju, ki ga jemljeta, se nobeni ne bo. 😁


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 15:35:10   
Anonimna294
Ja ko bi se je prijelo😀😀. Na spletu je itak poplava teh dodatkov in vitaminov, tako da se ze tezko odlocis sploh kaj jemat. Zdaj sem brala se o vitexu, je katera ze slisala? 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 20:19:36   
JackieO
Js se nisem, je pa res da nism prevec "domaca" s temi dopolnili. Maca, krvomocnica, pa se pocas zakljuci. 😉 Uglavnem moje M se ni, ocitno protestira in bo prisla jutri. Zgleda se bova z mojim bolj gledala za praznike. 😂


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 21:03:51   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js se nisem, je pa res da nism prevec "domaca" s temi dopolnili. Maca, krvomocnica, pa se pocas zakljuci. 😉 Uglavnem moje M se ni, ocitno protestira in bo prisla jutri. Zgleda se bova z mojim bolj gledala za praznike. 😂





Ali pa je sploh ne bo😀😀 še je moznost!! Drzim pesti😀 no jaz grem pa danes ze kar spat, ker je ocitno prislo za mano to da dve noci nisem ravno veliko spala🙉

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 8:35:23   
JackieO
Moje M se vedno ni, edini mesec ko sem bila pripravljena, da pride me j*** v glavo ta packa. 😁 Imam mini krcke, tako da ocitno se nekaj pripravlja, sam ocitno ne more izplavat na plano. 😤 Cicam in cakam. 😤 Anonimna koliko se imas ti? 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 8:40:28   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Moje M se vedno ni, edini mesec ko sem bila pripravljena, da pride me j*** v glavo ta packa. 😁 Imam mini krcke, tako da ocitno se nekaj pripravlja, sam ocitno ne more izplavat na plano. 😤 Cicam in cakam. 😤 Anonimna koliko se imas ti? 


Imam obcutek da vama je uspelo ta mesec. Saj ves....takrat ko si najmanj mislis!!! Drzim pesti, sem kar na trnih se jaz😀 jaz moram dobit v nedeljo. Ze kr s strahom hodim na wc, ker ne vem kateri dan bom imela izcedek. Lahko je ze od danes naprej🤷‍♀️. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 10:07:10   
JackieO
Js pa ne verjamem, sploh ker imam krcke, kar je pri meni znak, da nekaj bo. Ah, bo treba pocakat, da se gospa odloci priti, ni druge. 😤 Drzim pesti zate, da ti bozicek prinese najlepse darilo. ❤ Bi ze bil cas, da dobimo kaksno darilo 😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 12:19:45   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js pa ne verjamem, sploh ker imam krcke, kar je pri meni znak, da nekaj bo. Ah, bo treba pocakat, da se gospa odloci priti, ni druge. 😤 Drzim pesti zate, da ti bozicek prinese najlepse darilo. ❤ Bi ze bil cas, da dobimo kaksno darilo 😊





Hvala❤️ ja res bi ze bil cas.... No mene ze po malem prijema da bi kaksen test naredila😂 vsak mesec znova se moram prepricevat da ne smem prej delat. Upam da zdrzim. Naj ze zaprejo vse, da ne bom imela kje kupit😂

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 12:39:13   
JackieO
Saj si lahko za bozicno darilo kupis test, pa si brez slabe vesti. 😁 Pac podaris sama sebi test pa je. 😇 V tem bozicnem casu nam je tud to dovoljeno, ceprav vemo, da je mogoce nesmiselno. 😊 Ah js jo pa se vedno cakam, res mi ze gre na zivce, cele praznike bom imela pokvarjene, ker se ne ulije in bom potem cela "cotasta", ko bo prisla. 😤 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 13:04:33   
Foxy_foxy
Dejte lulat no...js navijam user posted image user posted image user posted image

JackieO mene je tud mal zvijal user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 13:05:41   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Saj si lahko za bozicno darilo kupis test, pa si brez slabe vesti. 😁 Pac podaris sama sebi test pa je. 😇 V tem bozicnem casu nam je tud to dovoljeno, ceprav vemo, da je mogoce nesmiselno. 😊 Ah js jo pa se vedno cakam, res mi ze gre na zivce, cele praznike bom imela pokvarjene, ker se ne ulije in bom potem cela "cotasta", ko bo prisla. 😤 





Hvala za spodbudo, pomoje bom res sla😂 se hitr pustim prepricat😂 sem razmisljala o tistem mullerjevem zgodnjem testu, ki bi naj toliko prej pokazal, ceprav dvomim no ampak glih tolk verjamem da bom tega vzela😂 navijam da je ne bo in da bos imela super lepe praznike❤️ a ze kaj razmisljas o testu, zdaj ko ze ubistvu zamuja🙉

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 14:18:29   
JackieO
Sem razmisljala, ampak zato ker si me ti zdej napalila 😂 Glede na to, da grem danes v trgovino ga mogoce kupim in potem bomo jutri videli kaksna bo situacija, ce se se ne bo ulila. Pocaka se vedno lahko na kak naslednji mesec, ce prej pride. 😁 

Foxy hvala za "tolazbo", si sploh ne upam pomislt, da bi kej bilo, zato kar cakam da pride. 😎 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 14:31:28   
Anonimna294
No naj ti povem, da sem kupila test. Pa ne enega ampak tri. Itak enega sem mogla ze kr porabit, zato da bo zdej mir. Itak da ni niti sledi o drugi crtici 🤷‍♀️🙉 4 dni prej pa še popoldanski urin. No zdej sm srecna ko sm naredla enga😂

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 14:46:32   
JackieO
Hahahaha neverjetne smo. 😂 Mislim da mene caka ista usoda po sluzbi. Da vidim tisti - in dam potem mir, ker zdej si me cist razvnela. 😁 Pa sploh pomisla nisem na test! 😤 Grozna sm. 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 14:57:12   
Foxy_foxy
Ma niste grozne. Men je dva dni prej zutri pokazal minus, cez dva dni pa popoldne plus...pozitiva punce!! 😉 Sem pa pol vrgla stran 8 skatlic k sm jih skrivala v omari v kopalnici, da ni moj vsak mesec zavijal z ocmi k sm jih delala🤦‍♀️ smo kr vse isto nore! 😁


Js bi kr tle ostala, ste bolj prijetne in klepetave 😉

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 18:00:11   
JackieO
Foxy ti kar ostani z nami. Rabimo pozitivo 😊😇 Seveda da sm naredila test in seveda da je negativen. Sedaj bom pa cez 1 uro dobila M, sigurno. 3x sem do zdaj delala test in vsakic je bilo tako. 😏 Moj je ze zavijal z ocmi, je rekel zakaj ne pocakam do nedelje. Do nedelje??!! 😮😮 Tu se vidi, da res ne razumejo zensk. 😂 Hja nic, pa cicajmo in cakajmo, da se M ulije, nimam kaj. Ocitno bom za bozicka dobila prijateljico namest ostalih daril. 😏


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.12.2020 18:57:21   
Foxy_foxy
Ah shit no 😐 ves kaj je pa plus, da loh jes cez praznike kar hoces in kokr hoces...to je kr privilegij 😉 moja bozicna vecerja bo kruh in sir, pa kosilo tud, pa cez tri dni zajtrk, kosilo in vecerja tud 😁

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.12.2020 8:01:45   
Anonimna294
Ojej foxy, prava bozicna vecerja😂 ampak saj bos zdrzala, za to mislim da bi zdrzala tudi samo na vodi, samo da vama je uspelo in da bo vse ok! Drugace si vredu?
JackieO kaj zdaj, si dobila ze M??  🙉

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.12.2020 11:10:23   
JackieO
Seveda je prisla packa danes, z 2!!dnevno zamudo. 😤 Tako da bodo res hudi prazniki. 😁 Vec srece naslednje leto! 2021 bo nase leto! 😎 Stiskam pestke, da vsaj tebe razveseli plusek v nedeljo. ❤


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.12.2020 11:48:34   
beba92
Oh lahko vsaj sir jes, jaz sem pri prvi nosecnosti jedla samo kruh in pila vodo...cele 4 mesece, ampak nevem od kot so sle kile gor😁😁


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.12.2020 12:16:16   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Seveda je prisla packa danes, z 2!!dnevno zamudo. 😤 Tako da bodo res hudi prazniki. 😁 Vec srece naslednje leto! 2021 bo nase leto! 😎 Stiskam pestke, da vsaj tebe razveseli plusek v nedeljo. ❤





Aaaa daj no🙄. Da ze dobis malo upanja ker zamuja, potem pa pride! Ah ce ti priznam, mam vsak dan bolj obcutek da ni uspelo🤷‍♀️🙄. Ne vem. Se mi zdi se tako dalec do nedelje, se dobro da so prazniki zdej. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?