|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.12.2020 14:05:20   
JackieO
Saj ce ti odkrito povem, nisem niti imela prevec upanja, ker se mi zdi to trenutno tako nedosegljivo, da sm se ze kar malo sprijaznila, da ne bo slo tako zlahka. 😤 Ti pa le pozitvno razmisljaj, saj ves, dokler se ne ulije je se vedno upanje. 💪 Pa zdej se bos sprostila med prazniki in bo kot keks minilo do nedelje, ko M ne bo prisla. 🐞


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.12.2020 10:01:35   
Anonimna294
Ja upam da hitro mine do nedelje. Saj ni tako dalec ampak vseeno se vlece😬 zaenkrat se brez izcedka😀 
Punce vsem skupaj zelim carobne praznike in cim vec pluskov, cimprej😀❤️ 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.12.2020 20:24:29   
JackieO
Anonimna upam da je/bo bozicek prinesel en velik debel +! ❤


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.12.2020 21:25:28   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Anonimna upam da je/bo bozicek prinesel en velik debel +! ❤




Ah ocitno nic ne bo, je ze nekaj minimalno obarvanega izcedka.. Tako da jo kar pricakujem jutri ali v ponedeljek🙄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
27.12.2020 14:19:03   
Anonimen
Poskusi z Fertility tabletami. Kljub PCOS sem zanosila z tabletami..jemljem jih od poletja. Mogoče 4 mesece. Imam dve škatle za ženske in eno za moškega če katera želi kupiti prodam po nižji ceni kot so. So zelo drage vendar učinkovite.

Lp

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
27.12.2020 14:59:01   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Poskusi z Fertility tabletami. Kljub PCOS sem zanosila z tabletami..jemljem jih od poletja. Mogoče 4 mesece. Imam dve škatle za ženske in eno za moškega če katera želi kupiti prodam po nižji ceni kot so. So zelo drage vendar učinkovite.

Lp



Jaz sem sicer zdaj jemala Fertilup dva meseca. A vidva sta jemala oba ali samo ti? Za koliko pa prodas vse skupaj? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
27.12.2020 19:50:23   
JackieO
Anonimna kaksno je stanje? Saj poznas nas rek... dokler se ne ulije, je se upanje! 💪 Sem pa zdej med prazniki izvedela, da bo sestricna imela drugega mulcka, pa tamali se niti eno leto ni star. Sem bila skoz super, to me je pa sesulo. Ne da ji ne privoscim, hvala bogu, sem vesela za vse, samo jezna sem, ker nama pa nikakor ne rata. Eni tako enostavno, drugi pa vprasanje kaksno kalvarijo se bomo morali dati skoz. Res se mi zdi nefer! 😤 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
27.12.2020 19:57:59   
beba92
Mene isto jezi, ce izvem za katero znanko da je nosecka... Pa kako jim rata?!!!! 

Prav zavidam jim pa naj sese tako grdo slisi 😠
Potem se pa vprasam a mi bo sploh se kdaj uspelo zanosit ! Pa si poskusam dopovedat sama sebi da zivljenje gre naprej .... 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
27.12.2020 21:55:32   
Anonimna294
Ni se še ulilo, pomoje da se bo jutri. Ni dvoma da ne bi prisla🤷‍♀️... Ah ja, tudi mene kar jezi, ko izvem za katero, ki ji je uspelo, pa mogoce se tako zelo nacrtovano ni bilo... Vsaki posebej privoščim, ampak ni enostavno. Jaz pocakam zdaj se en mesec, potem pa se narocim h ginekologinji🙄 ne bom vec cakala... Do takrat bom pac se jemala te dodatke, oz mogoce celo kaksnega manj. Sva pa zadnjic ze narocila cbd kapljice, ki jih je moj jemal, zgolj zaradi pocutja in vecje sproščenosti, in sva ravno danes razmisljala ce ni ravno takrat ko je uspelo tudi to jemal. Tako da mogoce se to kaj pripomore z njegove strani. Se zna zgodit da tudi jaz ostanem na osnovnih vitaminih in pa dodam samo se te kapljice. Se mi zdi da je itak tezko karkoli rect komu bo kaj pomagalo, itak ne veva ali je drugace zdravstveno vse ok ali ne. Vmes se ze vcasih vprasam ali bo sploh se kdaj uspelo ali ne... 😒


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 10:21:30   
JackieO
Tudi js zacnem po novem letu pritiskati, da mi cimprej opravijo lprs, da vidim ce bo kaj pomagalo. To koronsko stanje bi se pocasi lahko normaliziralo. 😒 Prav jezna sem, ker ne morem nic narediti ampak lahko samo cakam. 😤  Resnicno upam da bo 2021 malce bolj hvalezno! 

Anonimna upam da prijateljica ni prisla! 🐞

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 12:46:20   
Anonimna294
Ja jaz upam, da bom sploh dobila kmalu datum. Neeee ni še prisla, se pa izcedek povecuje tako da vsak cas bo tu😬 jo pricakujem, da je potem cimprej konec in v nov boj. Aja pa narocila sem vitex😂😂 kaj vse jaz ne bom probala ej!!! Upam, da si s tem ne delam kaksne skode😬 sicer saj so samo vitaminski dodatki tako da mislim da nic kaj ni, vitex je pa tudi zeliščni... 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 15:54:46   
JackieO
Pomoje bos ti zivela vsaj do 90ega, glede na zdravje, ki ga jemljes. 😂 Upam pa, da prej se kak plusek docakamo. 😎😊 Js sm danes koncala z M tako da grem v nov, verjetno ze itak izgubljen, boj. Ampak probat ni greh. 💪


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 16:10:02   
Anonimna294
Ne smes it tako pesimisticna v nov krog! Vedno te lahko preseneti in uspe. ❤️ Tu nas je veliko v podobni situaciji, moramo se bodrit in spodbujati med sabo.🤗 
Jaz ze imam kar fajne krce, naj se ze ulije.!! Uglavnem ta mesec jemljem pa sledece😂: Fertilup, d3, omega3 in vitex kapljice, ki imajo dodan cink in b6. In eno skodelico krvomocnice zvecer. Pa da vidimo 😂. Recimo da bo uspelo 🤷‍♀️. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 19:18:00   
JackieO
Dobr da si me spomnala na krvomovnico, jo bom tudi js zacela zdej ko sm konec z M. 😎 Potem imam vsaj malo vec upanja, ker se mi zdi da naredim nekaj koristnega. 😂 Hja nic, naslednje M ne pricakujem 20.1. 12. krog here we come. 😤


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 19:21:00   
beba92
Jaz sem vceraj spet zacela s krvomocnico, tudi ne pricakujem M 20.1 ... Zdaj bi biv pa ze cas za pluske 😊


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 19:48:20   
Anonimna294
Ja mene to kar dost motivira in žene naprej, da vem da nekaj sama poskušam narediti in si pomagati. No jaz pa 26.1. Naj uspe, da bo moj dobil zgodnje rojstnodnevno darilo❤️☺️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.12.2020 21:59:32   
JackieO
Beba potem bova pa lahko skupaj odstevali. 💪Anonimna pa si ze kaj govorila z G, ce je to normalno, da si 1. zanosila tako hitro, sedaj pa ne rata? Vem da je nek normalen cas, da zenska zanosi 1 leto, ampak je zanimivo to kako hitro je v prvo ratalo. Ocitno so se res vse stvari zelo poklople. Vsaj nimas za skrbet, ocitno sta oba plodna. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 5:44:37   
Anonimna294
Nimam pojma, ocitno se je res vse pokloplo, da je uspelo ze v 2. mesecu. Ne nisem se nic govorila z ginekologinjo, nazadnje ko sem bila tam, je bilo videt vse vredu in je rekla da ne vidi razloga, da bi se cakala tako da lahko spet zacneva.. No pa saj verjetno od samega UZ se tako ne vidi dosti, ce bi kaj bilo narobe? .. Zdaj pa je to ubistvu od avgusta, odkar sva res zacela. Tako da upam, da me bo vseeno vzela in dala na kaksen pregled itd. ker ni pa se eno leto odkar je uspelo, se manj pa odkar se ponovno trudiva... Imam pa obcutek da je pri meni kar precej povezano s psiho in stresom, ker sem res pricakovala da bo spet kmalu uspelo in se kar precej obremenjujem s tem. Tako kot si rekla, ocitno sva plodna (upam da se vedno😬) tako da trenutno ne vidim drugega posebnega razloga kot to, da se oba obremenjujeva s tem kdaj bo. Zato tudi poskusam s temi dodatki in vitamini, ker upam da bo s tem uspelo. Moj pa je vceraj zacel tudi s temi cbd kapljicami, pa bomo videli😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 8:20:23   
Cali90
Anonimna veš pri meni je bilo podobno, prvič sem zanosila takoj, v prvem mesecu, sploh ne vem kdaj.. potem sem po operaciji, ko sva spet začela probavati, mislila, da bo itak spet takoj.. pa ni in ni bilo 2 leti nič, jedla vse mogoče, marca, ko se je začela korona sem malo odmislila ampak jedla maco, no pa je uspelo. Ampak spet z žalostnim koncem. Ta mesec sem si pa rekla, da tudi odmislim, da so prazniki itd. no je pa spet uspelo. Upam samo, da v tretje gre rado in da bo zdaj vse vredu.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 8:37:28   
maca51
Najprej Cali90 čestitke za plusek 😊 želim uspešno in umirjeno nosečnost 😊
JackieO in Anonimna294 žal mi je, da nista imele sreče v tem krogu. Ampak držim pesti, leto 2021 bo naše leto. 💪🏻


Jaz sem zadnje par dni malo pozabila na krvomočnico 🙈 sva bila pa toliko bolj aktivna 😏😜Čakam na O (delam teste in pričakujem pozitivno čez dan, dva) in pa razmišljam, kaj vse bi si kupila za naslednji cikel. Nekako imam že v podzavesti, da ta krog pa ne bo uspelo. 😢

Anonimna294 glede dodatkov sem slišala tudi par dobrih komentarjev za Inofolic. Sicer ne poznam tvojih težav, ampak je bolj namenjen ženskam s PCOS. Mogoče pa pomaga 🤷🏼‍♀️ Ampak drag je pa toliko, da me je kar stisnilo pri srcu. 😕

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 9:02:58   
Anonimna294

Cali90 ja to me najbolj skrbi, da bo pa zdaj trajalo in trajalo. 🙄 A so te potem takoj naprej poslali na preiskave, ko si prvic sla? Pri meni zdaj se ni eno leto in ne vem kako bo. 🤷‍♀️In cestitaaaam za plusek! Drzim pesti in verjamem, da bo slo do konca vse vredu! ❤️
Maca51 nisem se slisala Inofolic, moram malo pogledat kaj je to. Jaz tezav z M in O nimam. Ciklusi so skoraj na dan natancni, O tudi vedno cutim in kadar sem delala teste, je vedno pokazalo pozitivno. Ce pa so kaksne druge tezave pa se nic ne vem, ker se nisem bila pri G. Upam da niso, glede na to da je ze enkrat uspelo. Bom pa tudi jaz tale mesec delala ovulacijske teste. 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 9:08:18   
JackieO
Cali iskrene cestitke za plusek. ❤


Ah sej psiha je pomoje problem pri vecini. Ampak kako pa popolnoma odklopiti zadevo pa tud nevem. Najbrz si lahko reces 20_x_ "ne sekiram se", ampak realnost je pa potem druga. Sej js vem da nam bo uspelo, upam da bo to ze v tem letu, ki prihaja in se bomo lahko dobile s podmladkom na kavici in se spominjale "trnove" poti do nasih pluskov. 😊😉  Do takrat pa vzpodbuda in druzba tukaj gor pa bodo meseci hitreje minili. 😎

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 9:11:15   
JackieO
In tudi js bom verjetni ta cikel delala O teste, imam se ravno 3, pa mislim da je najboljse da jih cimprej porabim, da bo potem mir. 😁 Novih kupovala vec ne bom. 😤

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 17:04:39   
Anonimna294
Ja jaz sem kar precej neuspesna pri tem, da bi odmislila. Itak brez aplikacije vem, kdaj so plodni dnevi in takrat se zacne moja nervoza, a bo ali ne... Jaz pa sem kupila nove. Skoda ker te digitalne ne mores samo teh testkov kupit namesto celega kompleta. A se slučajno kje dajo narocit, jaz nisem zasledila? 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
29.12.2020 21:51:24   
JackieO
Ves da sem js ze isto studirala, da je dost neracionalno, da mores zmeraj kupiti komplet. Js sm sicer do zdej samo enega, ampak bi bilo veliko bolj prakticno, ce bi se dalo samo testercke kupit. Torej ta mesec spet akcija O testov, ce bo kaj pomagalo. 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?