|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
31.10.2020 9:47:20   
JackieO
Zivjo punce, tudi js sm v fazi cakanju na M. Danes, jutri, ponedeljek, kdo bi vedel? 😁 Sem pa ze mozoljasta, napihnjena in vse ostale radosti tako da bo kmalu. 😤

Kako ste ostale? Anonimna kako je z M? 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
31.10.2020 10:58:35   
Anonimna294
Se je vlilo danes🤷‍♀️. Bova pa zdaj poskusla z jemanjem Fertilup-a, pa bomo videli.Ko se je zacela M kazati, me je spet kar potrlo in sem si vzela nekaj ur zase, za svoje razmisljanje v miru, solze... Zame je bil tale mesec kar tezek glede soocanja s splavom. Mogoce zato, ker se oktobra toliko o teh stvareh tudi javno govori in me je ves čas vse opominjalo na to. Nasploh pa se mi zdi da tudi vsak mesec tezje sprejmem, da spet ni uspelo. Tako da bova zdaj poskusila se s tem dodatkom, škoditi verjetno ne more. Bo pa zame že to kar podpora, da bom imela v glavi da še dodatno skrbiva za to, da bi kmalu uspelo. Upam, da bom posledično kaj manj razmišljala o tem. Se trudim ne obremenjevati ampak se mi zdi da je tako zelo težko odmisliti, sploh ker vem, da je enkrat že uspelo. 
JackieO, vidva imata Fertility+ ce se prav spomnem? Opazas kaksne spremembe mogoce? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
31.10.2020 11:02:16   
Anonimna294
Se vam pridružujem in sicer je NE pricakujem 30.11. ☺️


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
31.10.2020 13:05:55   
Foxy_foxy
🤗🤗🤗

Moja packa se bo tud najbrz hmal ulila, me ful trebuh boli, ceprav prsi pa ne, pa me ponavad en teden prej ze noro bolijo. Nekak se mi zdi, da tam spodi ni vse ok, morm G mail poslat, sam dvomim, da zdej kej delajo preglede. Tok enih bolecin mam skoz, k niso neznosne, so pa zoprne. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
31.10.2020 13:56:51   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Se je vlilo danes🤷‍♀️. Bova pa zdaj poskusla z jemanjem Fertilup-a, pa bomo videli.Ko se je zacela M kazati, me je spet kar potrlo in sem si vzela nekaj ur zase, za svoje razmisljanje v miru, solze... Zame je bil tale mesec kar tezek glede soocanja s splavom. Mogoce zato, ker se oktobra toliko o teh stvareh tudi javno govori in me je ves čas vse opominjalo na to. Nasploh pa se mi zdi da tudi vsak mesec tezje sprejmem, da spet ni uspelo. Tako da bova zdaj poskusila se s tem dodatkom, škoditi verjetno ne more. Bo pa zame že to kar podpora, da bom imela v glavi da še dodatno skrbiva za to, da bi kmalu uspelo. Upam, da bom posledično kaj manj razmišljala o tem. Se trudim ne obremenjevati ampak se mi zdi da je tako zelo težko odmisliti, sploh ker vem, da je enkrat že uspelo. 
JackieO, vidva imata Fertility+ ce se prav spomnem? Opazas kaksne spremembe mogoce? 



Anonimna prav je, da si zalostna in da te stvari ganejo. Konec koncev si izgubila otroka, kljub temu da je takrat samo sele majhna pikica. Nobena izguba ni manjvredna in verjamem da je tezko. Bos videla, da bo tudi za vaju kmalu posijalo sonce. ☀️Kar se tice Fertility+, midva to konzumirava ja. Kot sm ze napisala v eni drugi temi, od mojega 1. spermigram je bil katastrofa, 2. pa vec kot odlicen. Vmes sva zacela jemati Fertility+. Dvomim sicer, da je to rezultat tega, verjamem pa da je sigurno kak pozitiven ucinek. Kar se pa mene tice, pa ne opazim sprememb. Vsaj ne da bi bile tako ocitne, da bi vedela, da se je pa sedaj nekaj izboljsalo. Skodi najbrz ze ne in glede na to, da si ze bila noseca, mogoce rabita samo malo "vzpodbude" in je ravno to ta vzpodbuda. 😉
Foxy kar naroci se, saj zato so tam da nas pregledajo. Kdaj bos pa prisla na vrsto je pa drugo vprasanje, zato se pa kar cimprej naroci.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
1.11.2020 21:58:05   
JackieO
Punce tud moja M je danes prisla tocna kot ura v vsej svoji velicini. 😤 Ampak se ostajam v tej temi in se preselim na konec meseca, 27. 11. bo naslednji nezeleni datum. Srecno vsem nam 🐞☘


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
2.11.2020 13:34:37   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Punce tud moja M je danes prisla tocna kot ura v vsej svoji velicini. 😤 Ampak se ostajam v tej temi in se preselim na konec meseca, 27. 11. bo naslednji nezeleni datum. Srecno vsem nam 🐞☘





Hvala za vse napisano 🤗. Danes sem dobila Fertilup tako da zacneva. Sem dobila malo energije in zagona nazaj. Saj potem kar gre ampak ko vidim da je M prisla, imam pa res res slab dan ali pa dva. Zdaj ze koncujem z M ker imam nekje 4 dni samo, drug teden imam potem O. Drzim pesti tudi zate! 🐞🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
2.11.2020 16:35:49   
Foxy_foxy
Js jo tud cakam, mam identicne simptome kot prejsnji mesec k se zacnejo 14 dni preden pride. Jutri me bojo zacele najbrz prsi bolet, pol bo en teden tko in pol se bo ulila.


Dons sm bla po 14 dneh v sluzbi...madona, kok se hitr polenis, sploh zdej k smo bli bolj doma, k itak nikamor ne mors. Sploh pa mi grejo te maske zuni blazno na zivce 😬

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
2.11.2020 21:31:00   
maca51
Zdravo punce 😊 Jaz imam še en teden do M. Poleg občutljivih prsi, ki se pojavijo pred M nimam nobenih posebnih znakov. Občasno me špika v levem jajčniku, kar mi vlije vsaj malo upanja, da bi lahko ta mesec uspelo. Vendar se nočem prehitro veseliti. 😞

Mislim, da je ena spraševala kako vemo/čutimo kdaj imamo ovulacijo? No pri meni je tako, da če ne bi delala O testov sploh ne bi vedela kdaj jo imam. Odkar jemljem še FertilityUp pa čutim na dan O, da imam malo bolj občutljive bradavice, kot ponavadi. 😀

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
3.11.2020 7:38:29   
beba92
A ima katera izkusnje s tem da ji O test nikoli ni pokazal dveh crtic? Namrec delam ga ze od 8. dne, 13. dan sem bila na pregleda, na Uz se je videlo da bo cez par dni, mogoce cez teden O, vendar je se do danes ni bilo niti nobenega spikanja...aja pa 20. dan ciklusa je ze... Malo sem zmedena... 



(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
3.11.2020 8:18:12   
Suerte24
Ja jaz sem spraševala, če vse čutite ovulacijo. Jaz že pred KT nisem nič čutila, je pa res da takrat nisem bila na to pozorna, ker je blo to 4 leta nazaj ko se s tem se nisem ubadala. Ta mesec sem čutila res blago spikanje, ampak če nebi bila pozorna verjetno tudi ne bi opazila.


Pa jaz tud nikoli nimam bolečih prsi pred menstruacijo. Se mi zdi, kot da imate vse takšen znak, jaz pa nikoli. 😂
Glede testov ovulacije je pa tako, jaz jih še nisem probala, pa jih mislim kupit naslednji mesec, če se zdaj ni nič prijelo :) kar digitalne od CB. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
3.11.2020 10:59:34   
Foxy_foxy
Js sm tud spraševala, kok časa čutite ovulacijo. Glede na to, da mene 14 dni skoz neki boli je to bl težko definirat user posted image

Moj je reku, da se neki čudnega z mano dogaja, ker tok cukra k ga "morem" zdej pojest, ga nikol ne... mogoče pa kej bo :D čeprav js sm odmislila in se sprogramirala, da ne bo nič.

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
3.11.2020 13:40:43   
Anonimna294
Punce a mogoce katera pozna Prefert gel? Oz ima kaksno izkusnjo? Jaz sem danes narocila, pa bomo videli, bova ze ta mesec preizkusila...☺️

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
3.11.2020 14:50:16   
Suerte24
Foxy, mogoče pa je to to :) Če se prav spomnim, ti ne poskušaš ravno dosti časa ane?

Anonimna294 pojma nimam kaj je to, mi lahko bolj opišeš? :)

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
3.11.2020 15:09:16   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Suerte24

Foxy, mogoče pa je to to :) Če se prav spomnim, ti ne poskušaš ravno dosti časa ane?

Anonimna294 pojma nimam kaj je to, mi lahko bolj opišeš? :)



Gre za gel, ki se pred SO aplicira v nožnico, naj bi pa s svojo pH vrednostjo izboljševal gibljivost in vzdržljivost spermijev. Uporablja pa se v treh najbolj plodnih dnevih oz pac okoli ovulacije.

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
3.11.2020 15:53:36   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: Suerte24

Foxy, mogoče pa je to to :) Če se prav spomnim, ti ne poskušaš ravno dosti časa ane?

Anonimna294 pojma nimam kaj je to, mi lahko bolj opišeš? :)



Junija sm odstranila kontracepcijo, tko da ni prou dolg. Sam vseen, k si zelis, je vse predolg 😁
Anonimna294 js ne poznam tega. 

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.11.2020 18:32:52   
Sneezka
Jaz pa sem zdaj nekje 1 teden pred M. Danes me grozno špika v levem jajčniku😑 počutje pa zanič..samo ležala bi


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.11.2020 18:38:11   
beba92
To cakanje ubija, kajne🙄 

Jaz sem pa vceraj koncno zagledala || na O testu in sicer na 21. dan !!!!Kdaj dejansko pride do O? Po pozitivnem testu? 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.11.2020 18:49:28   
JackieO
Beba v mojih navodilih pise, da si v naslednjih 48ih urah najbolj ploden, tako da ja, verjetno vmes pride do O. 😉 Ocitno imas daljse cikle, da imas tako pozno O? Js sem imela 13. dan pozitivni test, M imam pa na 25, 26 dni. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.11.2020 20:21:15   
beba92
Vsaj ne rabis celo vecnost cakat na O oz potem na M 😄😄 ja imam zelo dolge cikle,od 30-38 dni🙄🙄🙄🙄


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.11.2020 20:31:52   
Cali90
Meni so se tudi cikli po zadnji nosečnosti skrajšali in sem prav vesela, da je vsaj vse to čakanje krajše. No čeprav že toliko časa čakam na ta +, da je ubistvu vseeno ali so dolgi 20 ali pa 40 dni, predolgo traja že vse skupaj 😡

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.11.2020 21:39:59   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Vsaj ne rabis celo vecnost cakat na O oz potem na M 😄😄 ja imam zelo dolge cikle,od 30-38 dni🙄🙄🙄🙄




Ja res je, edina dobra stvar v vsem tem je, da so vsaj cikli kratki in se hitro obrne, ce ze nic druga ne gre kot bi moralo it. 😤No potem si zdej v akciji, da M cez 14 dni ne pride. 😁 Srecno, drzimo pesti 😏

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
5.11.2020 8:06:52   
beba92
Hvala, mogoce pa ze koncno uspe 😁 kako ste pa ostale punce? Kaj je novega?


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
5.11.2020 9:47:30   
Foxy_foxy
Ojla.

Jaz čakam, da se mi ulije...identični znaki kot prejšni mesec...nažiranje, mozolji, afte v ustih, boleče prsi...poln kufr mam tega, res! 14 dni na mesec se počutim nikakvo, to je pa tud za en drek veste :(

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
7.11.2020 18:28:48   
maca51
Danes je tudi mene premagala radovednost in neučakanost. Naredila sem test in bil je negativen. Sicer imam do M še dva dni, ampak vseeno me je to precej potrlo. 😢

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?