|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
11.11.2020 17:47:54   
Suerte24
Beba no!! Nikar ne obupaj!! Vse se dogaja z nekim razlogom, tudi tebe pikica čaka, ob pravem času bo 😊


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
11.11.2020 19:27:28   
Anonimna294
Drzim pesti za vse nas, ne smemo obupat! Jaz se blizam O, glede na aplikacijo naj bi bila v petek. Me pa danes kar precej spika na desni strani, ne vem ce me je ze kdaj takole. Ta mesec sva zacela s Fertilup ampak ne vem ce je ze tako hitro lahko kaksna sprememba, da bi bilo mocnejse spikanje zaradi tega. Je pa O test zaenkrat se negativen, tudi ovulacijske sluzi se ni ravno... Pricakujem pozitiven test jutri ali v petek.. Potem pa spet cakanje, mi je res tecno ampak je pac del tega.

Punce ne obupajmo, uspelo nam bo! 🐞


(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.11.2020 9:58:06   
Sneezka
Pozdravljene. Evo moja M je v vsej svoji veličini prišla..tako da gremo naprej. Sem pa zdaj tak daleč, da bom odstranila vse za vsaj 1 mesec..tudi ta forum in aplikacijo menstruacije. Sem dobila nasvet..sexaj ker ti paše ne ker delaš otroka..pa ne pazit kdaj je ovulacija. Saj ko se spomnim pred 1 letom nisva na nič gledala..pa je uspelo..po splavu pa samo neko spremljanje tega pa unga..pa se samo psihiram..tako da bom nekaj časa odsotna tukaj..želim vam pluskee..naj bo veseli december za vse ❤🙏


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.11.2020 12:51:12   
Ana993
Hvalaa vsem :D Nobenih znakov,edino špikanje v jajčnikih, in malo občutljiva desna joška user posted image ostalega pa nič. no danes mi je že bilo malo slabo,
in pa kruli po trebuhu user posted image pregled imam čez 1 teden in upam,da bo vse ok :D Poročam dalje :D

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.11.2020 12:54:30   
Ana993
Vsem ostalim pošiljam pozitivne misli in držim pesti tudi za vas :D nikoli ne obupat,mirno naprej s pozitivo in upanjem. verjamem da vam bo uspelo. Lepe stvari je vredno čakat,verjemite. Naj bo še tako težko,upanje umre zadnje. maste to,borke ste in sem sigurna,da vam bo prej ali slej uspelo. Pozitiva velja,punce :D Mislim na vas user posted image

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.11.2020 14:50:18   
Foxy_foxy
Sneezka pametno, tud js sm en mesec to nardila, pol sm pa hitr zacela pogresat sotrpinke, ker kokr to psihira, pa tud pomaga.


Js sm poslala ginek. mail, da se mi zdi, da neki ni ok in da prosim za posvet. Bom vidla kok casa bo trajal, ker ni urgentno. 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.11.2020 16:45:10   
Suerte24
Pa foxy zakaj misliš da bi bilo kaj narobe? Sej ne poskušata se ravno dosti časa😊


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.11.2020 18:04:46   
beba92
Ana993 kaj pa kak povecan izcedek, krci? 


(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.11.2020 22:22:40   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: Suerte24

Pa foxy zakaj misliš da bi bilo kaj narobe? Sej ne poskušata se ravno dosti časa😊




Ne, ne mislim, da bi blo tko kej narobe. Po mojem mi neki hormoni divjajo nenormalno. Taka se nikol nism bla, boli me cel mesec neki, kr fajn depresivna, lasje izpadajo, koza unicena, zdredila sem se ful...vse pa nekak soupada z odstranitvijo maternicnega vlozka. Ko sm ga dala notri me je dva meseca mal peglalo, pol je blo pa ok, zdej pa to traja ze pol leta in res tezko to folgam. Moj pravi, da sem drug clovek, kar vem tud sama. Tud prej sm mela kontracepcijo, pa me nikol ni tkole zdelalo, ko sem nehala. Cutim, da neki ni ok in ce nic ne naredim bom pomoje potonila. Lahko, da je pa neki cist drugega, samo nekje morem zacet brskat. 

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 8:25:40   
Anonimna294
Foxy_foxy upam, da cimprej ugotovis vzrok in da se ti izboljsa🤗



Moj O test je se kar negativen, sem ze zdaj malo zmedena. Vceraj sem imela kar dosti sluzi skozi dan in tudi spikanje v spodnjem delu, tako da sem pricakovala da bo pa danes test pozitiven, ampak ne... Ves cas pa sta prisotni obe crtici ampak je druga itak dosti bolj rahla tako da je negativno. Teste delam ze od ponedeljka pa se mi zdi da je ves cas ista obarvanost testne crtice. Naredim se danes popoldan oz. proti veceru in jutri zjutraj... 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 9:27:59   
Suerte24
Ja, vcasih nas telo res heca. Pri meni se ni nobenega znaka za M. V nedeljo in pon sem med služijo videla krvave nitke, tako da sem čakala da se bo ulila pa se ni nič 😐 kaj mislite da je to? 
zgleda da bo cikel se kar naprej dolg.. Že 35 dan :( 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 9:42:10   
JackieO
Anonimna kdaj pa imas pricakovano M? Moj test za O je bil vceraj zjutraj pozitiven, kar pomeni da bi potem cez 14 dni dobila M in se popolnoma sklada s pricakovanim datumom. Tako da je mogoce se prehitro? Pomoje nima smisla, da delas dnevno toliko testov, mogoce najboljse zjutraj, ko so rezultati najbolj relavantni. Tudi js sm imela prej rahlo crtico, vceraj je bila pa crtica konkretna, tako da se najbrz tud pri teb ze kaj pripravlja. 😉


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 11:03:30   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Anonimna kdaj pa imas pricakovano M? Moj test za O je bil vceraj zjutraj pozitiven, kar pomeni da bi potem cez 14 dni dobila M in se popolnoma sklada s pricakovanim datumom. Tako da je mogoce se prehitro? Pomoje nima smisla, da delas dnevno toliko testov, mogoce najboljse zjutraj, ko so rezultati najbolj relavantni. Tudi js sm imela prej rahlo crtico, vceraj je bila pa crtica konkretna, tako da se najbrz tud pri teb ze kaj pripravlja. 😉





Ja glede na M, bi naj bila danes O, ampak itak je mozno kaksen dan gor ali dol tako da se zna bit do konca vikenda enkrat pozitiven test. Test od vceraj delam na 12 ur, da ne bi pac zgresila vrha LH. So tako imava na dva dni, tako da verjetno ne bom zgresila O ampak jaz grem vedno tko na ziher rajsi, pri vsaki stvari😂. Malo me samo bega da je crtica tok rahla🤷‍♀️ 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 11:26:08   
Ana993
Krči so bili enaki kot pri M. izcedek je bil rjavkast sam en dankar je gin.potrdil da je blo vgnezitven, potem pa nic vec. no včeraj sem imela krce kar me je malo skrbelo,ampak mislim da je to ker se trebuh pac navaja na nosečnost...

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 17:11:39   
Anonimna294
Ana993 si ti imela tudi digitalne CB ovulacijske teste?  Ce ni prevec osebno vprasanje, sta imela SO takrat ko je bil pozitiven? 😀... No jaz sem ravno zdajle spet naredila test, in je zdaj pa pozitiven, tako da bova kar danes spet poskusila sreco, je pa tudi ravno na dva dni☺️😂 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 17:18:19   
beba92
Jaz sem imela tiste iz plus-minus, pa sva imela SO tri dni zapored (1 dan pred plusom, tisti dan ko je bil plus in en dan kasneje) zdj pa cakam a se je kaj izcimlo iz tega ceprav s lem ze tak izmucena in pesimisticna glede tega 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 18:00:55   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Jaz sem imela tiste iz plus-minus, pa sva imela SO tri dni zapored (1 dan pred plusom, tisti dan ko je bil plus in en dan kasneje) zdj pa cakam a se je kaj izcimlo iz tega ceprav s lem ze tak izmucena in pesimisticna glede tega 




Ocitno nas je vec v takem obdobju. Js sm tud rekla, da ta mesec se pocakam, potem pa dam tole malo na stran, ker se mi lahko sama se zmesa. Prevec sem obremenjena s tem in pod stresom in je potem se slabse. Upam da bom lahko cim bolj odmislila in se sprostila v "veselem" decembru. 🌲 Ocitno bom morala pocakati na laparoskopijo, pa se bo potem mogoce kej prijelo. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.11.2020 18:04:08   
Foxy_foxy

IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

Krči so bili enaki kot pri M. izcedek je bil rjavkast sam en dankar je gin.potrdil da je blo vgnezitven, potem pa nic vec. no včeraj sem imela krce kar me je malo skrbelo,ampak mislim da je to ker se trebuh pac navaja na nosečnost...


Mene je v prvi nosečnosti kr dolg tko trebuh bolel, pa je blo vse OK. Tud zakrvavela sem in se je vse lepo sfuralo, brez težav.

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.11.2020 17:29:00   
Ana993
Midva sva nekako kar ugibala in sva ravno tako da sva 5 dni pred pozitivnim ovulacijskim skoraj vsak dan in seveda na dan O tudi in tudi en dan kasneje :D ampak mislim da se je prijelo točno na dan O. ker sem čutila nekako ostro špikanje potem ponoči... ugibam. Imela sem CB digitalne ovulacijske. te so najboljši in res zadanejo zgleda. Še maloo do pregleda... vi pa pridno v akcijo! :D Držim pesti <3

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.11.2020 17:42:13   
beba92
Uf sem ti kr faus ko bos vidla svojo malo pikico 😍 

A je 9. dni po O prehitro za test? Pomoje ja ane 🤔 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.11.2020 19:38:02   
JackieO
Je ja, se niti ni receno da je prislo ze do vgnezditve. Pomoje najboljse, da pocakas na dan ko bi morala dobiti M. Pa se takrat je lahko prehitro. Vem pa, da firbec dela svoje. 😉 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.11.2020 19:59:18   
Suerte24
Nekaterim test pokaže že prej, ni pa nujno. Najbolje, da počakaš do izostanka M, ker če bo npr. zdaj negativen, ni nujno da je to res pa boš samo en test več porabila. Če boš zdrzala😂


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.11.2020 20:05:47   
beba92
Seveda me matra, zenska radovednost pac😂😂 imam se 5 dni do M. Joj to cakanje😁


(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.11.2020 20:34:18   
Suerte24
Hahah, ja verjamem, ampak ti svetujem da kar počakaš, če le lahko😊😊


Jaz tudi še čakam da pride :) 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
15.11.2020 23:07:47   
beba92
Hojla.

Je ze kaj novega pri kateri? 😊Jaz se cakam par dni da pride M, ampak ocitno bo zares prisla.. 🙄

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?