|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 22:33:34   
accio
Drage moje,


jaz vas redno berem in noro držim pesti za pluske! Se bi pa rada oglasila na temo izcedkov.
Midva sva poskušala eno leto, potem je uspelo. Sem v 25t. EDINI znak, ki sem ga imela (in ga nisem imela prej), je bil izcedek tik pred M. Tak, kot beli tok. Plus boleče prsi, ampak to sem imela vsakič pred M. No, ta izcedek je mene tudi begal in sem naredila na dan pričakovane M test, je pokazal +. Tako da reeees noroooo držim pesti za vse vas! 🤗

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 9:45:46   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Ah jaz vem da bo itak razocaranje spet veliko, ce ni uspelo. Ocitno bo pot do tako zeljenega otrocka kar dosti tezja kot pa sem najprej mislila😔. Ampak bo treba it skozi to, drugega ne preostane. Drzim pesti za ta mesec❤️




Anonimna, sej nam bo uspelo. Bo pa potem toliko bolj veselo in slajse. A ze imas kaksne znake za M/N? Meni se je pojavla slabost, ampak mislim da je to slabost v moji glavi in psihi in mi dejansko sploh ni slabo, ampak samo mislim da mi je. 😤 
Accio hvala za vzpodbne besede, prav manjka te pozitive tukaj. Upam da se ti kmalu pridruzimo. 😇 Midva sva tud zdej v 10. krogu in ocitno bo se trajalo nekaj casa. Zelim ti mirno nosecnost se naprej. 🐞

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 12:04:25   
Anonimna294
Kaj pa vem kako je z mojimi znaki. Ocitno so vsak mesec le v moji glavi oz. spadajo k prihajajoci M. Nic posebnih nimam tokrat, samo obcutljive prsi kot vsak mesec, malo vec izcedka pri katerem se mi pa mogoce le samo zdi da ga je malo vec, ne vem ze vec🤷‍♀️ vceraj zvecer sem pa kaksne 20 minut cutila topo pokoco bolecino v spodnjem delu trebuha tako na sredini, pa danes zjutraj za kratek cas isto. To pa je vse, nic drugega. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 15:38:01   
JackieO
Ja pomoje tud vecina znakov nastane v nasi glavi. Enkrat pa upam da bo tudi realni. 😁 Ceprav js imam tokrat res ogromno izcedka, res ne vem od kod se jemlje. Razen ce sm se res mogoce kej prehladila. Sicer bo kmalu jasno, se 4 dni, ceprav nekega hudega upanja nimam. Oz. ga niti nocem met, ker bo spet zalost. 😑 Vidim pa, da ta korona cas drugim zelo koristi, spet je poplava nosecnic po socialnih omrezjih. 🤨


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 16:09:00   
Anonimna294
Mogoce pa bo kaj na tem, glede tvojega izcedka. Jaaa vse okoli polno nosecnic, ne vem ali sem toliko bolj pozorona na to in se me veliko bolj dotakne, ali je enostavno res letos ogromno nosecnic. Skoraj vsak mesec izvem da je kaksna poznana noseca....😒 Vsaki posebej privoščim ampak trenutno mi ni ravno prijetno ob taksnih novicah... 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 16:11:34   
Anonimna294
Aja pozabila sem na moj precejšen glavobol, ki se je zacel v cetrtek in je trajal vse do vceraj zjutraj. Sicer malo pripisujem prehladu, ki se me je trenutno lotil tako da ne vem... Me je pa pri prvi nosecnosti tudi bolela glava dva dni skupaj, kaksen teden pred M. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 16:49:02   
JackieO
Bomo videli kaj bo ta izcedek prinesel. Verjetno nic dobrega 😤 

Zdej sm se spomnala, da je tud mene bolela glava. Ali pa se mi je spet samo zdelo. Najbrz bo bolj to. 😂 A sta potem probala tisti gel za v noznico? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 19:46:32   
Anonimna294
Ma sva ga uporabila enkrat pa je bilo mogoce malo prevec, mojemu ni bilo ravno vsec, je rekel da ni bil pravi obcutek😂. Ce ni zdaj uspelo, bova pa naslednji mesec, pa bova uporabila manj, kolikor piše... Danes pa ze kar celo popoldne cutim spodnji del trebuha😒. Kot bi me nekaj zategovalo...

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 20:59:52   
JackieO
No saj bo kmalu jasno koliko so ti najini znaki realni. 😁 Js sm ze razmisljala, da bi sla teste kupit, pa raje ne, da nisem potem v skusnjavi in se razocarana po vrhu. 😁😇 So pa ti zadnji dnevi najbolj neprijetni. Samo cakas lahko... 😤


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 21:06:21   
accio
V enem letu sem tudi jaz imela nešteto znakov za nosečnost, med drugim: boleč križ, vmesno krvavitev (kao vgnezditvena 🙄), noro boleče prsi, slabost, špikanje v jajčnikih, vrtoglavica, utrujenost.


Na koncu je bil samo izcedek tisti tapravi. 😅 Vse ostalo pa psiha. Jaz čutim, da bodo pluski zdaj zdaj v teli temi. 🤗 Čakam, katera bo prva!


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 21:16:42   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

No saj bo kmalu jasno koliko so ti najini znaki realni. 😁 Js sm ze razmisljala, da bi sla teste kupit, pa raje ne, da nisem potem v skusnjavi in se razocarana po vrhu. 😁😇 So pa ti zadnji dnevi najbolj neprijetni. Samo cakas lahko... 😤





Ja jaz imam enega ze doma, digitalnega, ki ga hranim ze par mesecev, za takrat ko bo M zares zamujala. Za prej sem pa kupila ponavadi kar tiste majhne, trakce. Ampak ta mesec pa ne bom, sem si prepovedala😂

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.11.2020 22:21:17   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: accio

V enem letu sem tudi jaz imela nešteto znakov za nosečnost, med drugim: boleč križ, vmesno krvavitev (kao vgnezditvena 🙄), noro boleče prsi, slabost, špikanje v jajčnikih, vrtoglavica, utrujenost.


Na koncu je bil samo izcedek tisti tapravi. 😅 Vse ostalo pa psiha. Jaz čutim, da bodo pluski zdaj zdaj v teli temi. 🤗 Čakam, katera bo prva!





Ocitno nas je potem vecina z istimi problemi in vsemi znaki. Menda bo ja kmalu tudi pri nas tisti "pravi", pa tudi ce bo samo eden. Ali pa tud ce znakov sploh ne bo. 😁 Ali vama je potem po enem letu naravno uspelo? 
Anonimna zato js raje sploh nimam testov doma. Tistim trakcem ne zaupam, CB mi pa itak ne pride v postev, ker zmeri M pride. 🙄 Sem pa brala na spletu, da lahko tud z domacim testom, ki vsebuje urin in sladkor potrdis nosecnost. Sem ravno toliko prismukjena, da bi se kaj takega sla probat. 😂😊😇

(odgovor članu accio)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 1:58:32   
Milena007
Hej, punce.

Vidim, da ste vse nekam črnoglede. Saj ni čudno, če je november, pa tele megle, pa še zaprti moramo biti v svojih občinah. user posted image . Ampak še malo in pride veseli december.
Jaz pravim, glavno da smo zdrave. user posted image bo že prišel. Spomnim se, ko sem bila še najstnica, če mi je kaj bilo poklonjeno, tega nisem cenila. Če pa sem se morala za nekaj truditi, eee, to pa sem cenila in pazila na to. Tako bo tudi pri user posted image . Vedele bomo, kako smo se namučile, zato bomo toliko bolj cenile jutranje slabosti, pa bolečine v križu, neuspešna zadrževanja urina in na koncu sam porod. user posted image user posted image user posted image
Malo vas moram v dobro voljo spraviti. user posted image
Midva tudi ta mesec nisva čisto nič delala na bebici. Ampak decembra bova res. user posted image

Punce, vse bo ok. user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 8:51:47   
Anonimna294
Hehe, ja sem tudi jaz ze zasledila da obstaja nekaksen domaci test😂 tud pri meni ni dvakrat za rect da ne bom kdaj probala, ce drugega ne, se pa nasmejis malo😀 kako si kaj danes? Ze kaksen nov znak za M ali N? 😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 13:28:39   
JackieO
Nobenih znakov, ne za eno, ne za drugo. Se krci, ki sem jih imela 10 dni so izginili. Prav tako izcedek se je precej zmanjsal. 😏 Tako da zdej cicam in cakam, ce bo kaj priteklo v cetrtek. 😁 Pa ti, kako si? 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 15:04:02   
Ana993
Punce,glavo gor in pozitivno naprej. Za vsakega se najde sreča in tud vam se bo zgodilo :D Jaz verjamem v to:D Nekako se v drugi skupini ne vklopim zgleda v debate, tako da razmišljam,da bi ostala kar v tej,če lahko :D Lahko bi naredile skupino na FB,če ga imamo vse? Bi bile za? Nekako se mi dopadete vse skupaj,pa bi si mogoče lahko krajšale dneve,če ste za :D Vsem pošiljam lepe in pozitivne misli in ogromno sreče <3

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 15:14:47   
accio

Ocitno nas je potem vecina z istimi problemi in vsemi znaki. Menda bo ja kmalu tudi pri nas tisti "pravi", pa tudi ce bo samo eden. Ali pa tud ce znakov sploh ne bo. 😁 Ali vama je potem po enem letu naravno uspelo? 
Anonimna zato js raje sploh nimam testov doma. Tistim trakcem ne zaupam, CB mi pa itak ne pride v postev, ker zmeri M pride. 🙄 Sem pa brala na spletu, da lahko tud z domacim testom, ki vsebuje urin in sladkor potrdis nosecnost. Sem ravno toliko prismukjena, da bi se kaj takega sla probat. 😂😊😇


Sem pozabila prej napisati - HVALA za lepe želje. user posted image

Ja, psiha je res lahko grozna stvar. Sicer je eno leto normalna doba za zanositev, ampak meni se je noro vleklo, pa naj kdo reče, karkoli hoče. Sem bila že kar obupana. Uspelo je naravno, moj ima OK spermiogram, jaz bi pa ravno morala iti na pregled, sem pa zagledala plusek. Midva sva sicer tako srednje poskušala, ker je moj vmes imel težave z depresijo, pa mu ni bilo do ničesar, potem so pa antidepresivi ful vplivali na erekcijo (bom direkt napisala, ker mi je brez veze, da grem okoli ovinka). Pa so šli meseci. user posted image Potem je šel na polovičko tablete, pa je bilo bolje in nama je uspelo.

Vmes sem poskusila z maco in krvomočnico, ampak ni bilo učinka. Verjamem, da komu pomaga, meni je pomagalo samo pri nekem dodatnem upanju oziroma občutku, da imam nadzor nad situacijo.

Vsem pošiljam en velik objem in komaj čakam na user posted image user posted image !

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 16:43:22   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Nobenih znakov, ne za eno, ne za drugo. Se krci, ki sem jih imela 10 dni so izginili. Prav tako izcedek se je precej zmanjsal. 😏 Tako da zdej cicam in cakam, ce bo kaj priteklo v cetrtek. 😁 Pa ti, kako si? 





Mene danes spet boli glava ampak se vedno to pripisujem prehladu, ker imam res zamašen nos. Izcedek se je pri meni tudi zmanjsal, ampak imam pa ves cas tisti obcutek vlaznosti...pa se vedno obcasno cutim spodnji del trebuha. Vcasih kaksen spik, vcasih pa nekaksno zategovanje. In obcutljive prsi... Ah jaz pa do sobote, takooooo se vlece!!! 😒

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 18:10:38   
JackieO
No js sm bila ocitno prehitra, krci in izcedek so nazaj, tako da sklepam da ta izcedek zavisi od krcev, glede na to da ga je spet za izvoz. Pomoje sem res neko vnetje pokasirala, ker tole sigurno ni normalno. 😤 Bos videla, da nama bo hitro minil teden, ceprav najhuje je to, da itak vem da bo M prsla, potem grem polna upanja v nov mesec oz. krog in je spet eno samo cakanje. 😤 Pa danes sem bila pri zobarju in so mi namerili temperaturo 36.1, v zgodnji nosecnosti se pa naj bi dvignila a ne? Torej lahko samo cakam da gospa pride. 😤


Accio res sem vesela za vaju, vidim da tudi vidva nista imela ravno najlazje poti. Upam da se ti kmalu pridruzimo. 🐞

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
23.11.2020 20:10:52   
Anonimna294
Ja saj pri meni bo pomoje tud kar lepo prisla M. Nimam občutka da bi kaj uspelo... Se dobro da se zacne kazat kaksna dva dni prej izcedek, da ne bom rabla do sobote cakat😀 vsaj nekaj, da si za kakšen  dan prihranim zivce😂. Ja moja temperatura je tudi nizka, ceprav baje to ni pokazatelj pri vseh nosečnicah....ne vem... 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 8:25:42   
JackieO
Ja sem brala, da bi morala po bazalni temperaturi merit in preverjat, to se mi pa res ne da. Ker nima smisla. 😤 Itak zdej samo cakam da se ulije, da se lahko potem spet smilim sama sebi kak dan, dva. 😁 Mogoce nam bo pa praznicni december in bozicno vzdusje bolj naklonjeno. 😇


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 8:59:15   
Anonimna294
Kot bi brala svoje misli😂 pomoje nas je vec takih ki se malo smilimo same sebi kaksen dan ali dva. Mene danes ze drzi, da bi sla po sluzbi kupit kaksen test😒😂 upam, da se uspem upret! 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 9:22:24   
JackieO
Sploh ne govori! Vceraj sem se peljala iz sluzbe in sem si rekla, evo poklicem mojga, ce je doma grem direkt domov, ce ga ni, grem po test. Seveda je bil doma, se vesolje mi sporoca naj ne norim ampak me takooo mika. 😁 Kljub temu, da vem kaksen bo rezultat. 😤 Dobro da nimam primerne trgovine pred nosom in se morem namensko v dm peljat, ker bi se najbrz spufala na testih. 😊😇😂 Pa da ne bos mislila, danes zjutraj sem probala "domaci" test pa se kar nic ni zgodilo. 😂 Pomoje res boljse da grem kupit test, da vidim ta minus in bo mir. 😁 Mislim da mi ni vec pomoci. 😟😂


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 11:20:41   
fracek
Hej punce. Sem se odlocila, da se vam malo pridruzim in se sama dodam svoj "piskrcek", medtem ko cakam na razplet tega meseca. Ne pricakujem M okrog 30.11., morda kaksen dan, dva ali tri kasneje, se mi cikli malenkost spreminjajo. V bistvu najbrz cakam na cudez po skoraj 2,5 letih poskusanja in po dveh neuspesnih postopkih oz. prenosih v okviru IVF. Ampak upanje ostaja.
Znaki: joske me bolijo ze od ovulacije dalje, ampak to je pri meni stalnica, tako da nic oprijemljivega. Testov nimam doma, pa tudi sicer jih v teh letih nisem naredila vec kot 5, se mi zdi stran metanje denarja. Ce bi jih kupila na rezervo, pa bi bila veejetno druga zgodba 🙃
Drzim pesti za vas, da se kateri nasmehne sreca 🤞

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 12:32:01   
Anonimna294
Se dobro da nimam casa zjutraj pred sluzbo še ta test delat, ker se mi ne kjubi prej vstat, ze tako vstajam zelo zgodaj. 😀 kako pa si ga naredila ce lahko vprasam. Kao ce si noseca, naj se sladkor ne bi stopil al kako ze. 😂 Sam pomoje je mal tud vazno razmerje sladkorja in urina😂 no kaj pa vem.... Uglavnem ja jaz znam skocit po en test hitro po službi, ali pa probam z O testom, se imam ravno enega... Baje reagira tudi na nosecniski hormon in pokaze še celo prej kot test nosecnosti. Drugac pomoje ne bom srecna 😒


Fracek dobrodošla med nami! Meni je kar lažje ko takole mal počvekamo na tem forumu. Upam da tudi tebi cimprej uspe! 🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?