|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2021
10.11.2020 13:30:28   
Ana993
Zdravo! Ana tukaj na novo,po 5.mesecih poskušanja,tako,da sem še čisto sveža ,saj sva včeraj dobila težko pričakovani plusek user posted image :D
19.11. imam prvi pregled :D

(odgovor članu K__E)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JULIJ 2021
10.11.2020 20:47:21   
Sarzo14
Tudi jaz imam potrditveni UZ in prvi pregled sele 10.12, takrat bom ze 10t noseca, pa imam kratke cikle (23dni), tako da zna biti dojencek ze velik, me skrbi, da bi mogla met takrst ze skoraj nuhalno, ne pa potrditveni UZ. Razmisljam, da bi sla samoplacnisko cez 2 tedna nekam 😇 da bom malo bolj mirna, ker nimam nekih hudih sinptomov. 


(odgovor članu K__E)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JULIJ 2021
11.11.2020 10:52:59   
Nosečka19
Jaz imam potrditveni uz na ginekološki kliniki že pri 7t6d samo zato, ker sem zanosila s pomočjo IVF. Drugače bi isto imela pri svoji ginekologinji nekje pri 10-11t. Se mi zdi, da jih čedalje vec naroča tako pozno. Je pa res ful težko čakati tako dolgo na prvi pregled.
Mene pa malo skrbi, ker nimam cisto nobenih znakov -prejšnji teden me je vsaj tiščalo itd, zdaj pa popolnoma nic.

(odgovor članu Sarzo14)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JULIJ 2021
11.11.2020 12:35:09   
nina**
Jst bom tud v slabem 7t k mam prvi pregled 25.11., sm mela pa vedno tko prvi pregled tm v 7-8t. Znakov pa tud nimam neki velik obcasno slabost.

Sm pa v nedelo mela tak rjavkast izcedek, pa sm klicala pol takoj v ponedeljek ginekologa pa itak vec pocivat, no sej zdej se je umiril. A pijete magnezij? Jst komi spravm te sumece tablete po grlu se mi use uziguje. 

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JULIJ 2021
11.11.2020 18:46:13   
Anonimen
Zdravo,
tudi jaz imam julija predviden rok.
Me pa zelo skrbi, ker sem komaj slab 5. teden in zdaj tri dni sem imela rahlo napete in občasno boleče prsi, danes pa je vse to minilo, prsi so prav splahnele in nič več ni kakšnih bolečin. Občasno me v spodnjem delu trebuha rahlo zvije, kot občutek pred menstruacijo. Imam namreč zelo slab občutek, da se nosečnost ne bo obdržala. 
Kakšne imate ve kaj znake? Edini moj znak je zdaj nek čuden občutek v ustih, imam suha usta in občutek kot da me rahlo peče zgaga. 
Povsod berem, da imajo punce tako na začetku napete in boleče prsi, jaz pa nič več🙁

(odgovor članu nina**)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JULIJ 2021
11.11.2020 20:52:06   
Tabaluga6
Pozdravljena,
jaz sem trenutno v 6. tednu in se je tudi meni prejšnji teden dogajalo, da je kakšen dan bolečina v prsih kar izginila in se nato spet vrnila (čez par ur ali celo čez kakšen dan). Me pa še zdaj pretirano ne boli, ravno toliko da komaj čutim da se nekaj dogaja, krvavela nisem, občasno pa čutim špikane oz. rahlo bolečino v spodnjem delu trebuha. Upajmo na najboljše a ne user posted image . Prvi pregled imam 4.12.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JULIJ 2021
12.11.2020 8:29:17   
Nia82
Dobro jutro punce,


Glede nato, da je zunaj bolj turobno si moramo sami narediti vsak dan mavričen kajne? No pri nas trije lumpiji skrbijo, zato se vsak dan kaj novega zgodi, pa vseeno. Vsakič znova se moramo zavedati,  kako veliko imamo če imamo ob sebi nekoga, ki nas ima rad, smo ljubljeni in ljubimo. Ter, da v življenju štejejo malenkosti ne tista velika materialna sredstva. No vsaj tako je moje mišljenje.
Pazite nase in svoje sončeke...🤗

(odgovor članu Tabaluga6)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JULIJ 2021
12.11.2020 10:45:44   
Majčikaa
Zdravo,

Mi smo tudi v veselem pricakovanju in sicer 12.6.Sem pa tudi jaz se na porodniski do konca decembra drugega otroka. Tretji pac ni bil planiran, je pa ravno tako zazeljen😊Nuhalno imam 30.11. Takrat bomo na sirse raztrobili😆Niffty in ostale presajalne teste bomo koristili le v primeru slabega izvida nuhalne. Nimam pa se 29 let in mislim samo pozitivno😉Trenutno mi je kar slabo, nic ne pomaga razen stalno jesti tudi tisti ingverjevi tableti ne (Antimetil)🙄Fb nimam, kaj pa ali bi bile za kasno skupinico na Viber chatu kasneje morda?Lep dan...

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JULIJ 2021
13.11.2020 22:06:10   
Elyn1
Zivjo vsem!
Tudi sama sem srecka nosecka. Po mojem stetju od prvega dne zadnje menstruacije sem v 6. tednu, narocena pa sem na prvi pregled ze prihodnji teden, kar se mi zdi sicer malce prehitro, glede na to, da narocajo med 8. in 10. tednom, ampak se veselim. 😊Simptomov prakticno nimam, razen bolecih prsi, ki pa so me tako ali tako vedno bolele pred menstruacijo. Na sreco mi (se) ni nic slabo in upam, da bo tako ostalo, jemljem pa prenatalne kapsule Novalac 😊 Srecno vsem! 

(odgovor članu Majčikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JULIJ 2021
14.11.2020 14:18:45   
Mal_
Hej vsem skupaj!

Danes zjutraj sem tudi sama zagledala plus na testu.. Moja reakcija? Tak huronski jok... Gre za to, da se nimam službe in v kratkem se mi je to obetalo, da jo dobim, saj sem ravno končala šolanje. In predstavljala sem si, kako si bom sedaj uredila življenje, ker z dvemi otroci in brez službe je težko iz meseca v mesec.. Sedaj pa to. Jezna sem nase in na partnerja, ker nisva bila dosledna pri zaščiti, ker nisva dovolj razmišljala o tem.. Ker se mi zdi da se mi sedaj vse podira. Kaj bo z mano, mojo službo? Kako se bom lahko povezala z drugim otrokom, če bom kmalu imela še enega dojencka? Drugi otrok je star leto dni, ravno se osamosvaja, prvi otrok je star 4 leta in je za samostojen, se rad igra. In že tako mi zmanjka časa da bi se z njima igrala tako kot bi si želela jaz, kaj šele denarja, da bi jima kupila kaj novega, ustvarjalnega, zanimivega. In zaradi neumnosti, zaradi take lahko miselnosti sem se sedaj spravila v tak položaj??? Kako bom sedaj dobila službo? Kako bom spet s tako malo porodnisko, tremi otroci?? Trenutno sem v tako slabem psihičnem stanju, ker se mi zdi da sem si totalno uničila nadaljnjih nekaj let.. Pa ne misliti, da otroka ne bom imela rada, seveda ga bom, je le moj in seveda ga bom vesela.. Samo ne sedaj. Nisem se še sprijaznila s tem, da sem si zamocila tako zeljeno prihodnost.. Ah... Ne vem, ne morem se veseliti. Ko bi vsaj že imela službo, bi to sprejela tako lahko. Lagati pa ne morem potencialnim delodajalcem, kako me bo kdo tako vzel?? 

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JULIJ 2021
14.11.2020 14:29:14   
K__E
Hej Mal_! Nekako te razumem.. tudi sama sem v podobnem položaju.. le da imam doma enoletnico, pravtako pa sem končala šolanje, in iščem službo.. midva sva sicer zavestno zacela delati na otrocku, ker pac imava oba z mojim v svoji druzini brata in sestro, katera sta od naju oddaljena 7 let (noben ni povezan..) zato sva se odlocila, da bova imela otroka z malo starostno razliko.. moj je v bolniski že leto in pol, sicer je imel minimalno plačo.. tako da zdaj vsi trije nekako shajamo z majhno bolnisko in minimalno mojo porodnisko.. edino kar me glede financ tolazi je to, da se z letom 2021 min. porodniska zvisa na 400€ (iz teh bogih 256 ki jih imamo zdaj..). Bodi mocna, leto in pol se stisnemo zobe, potem pa sluzba! Vem da je tezko, nemores si privoscit stvari, tudi otrocku bi rad kdaj kej kupil pa negre.. ampak, vse se zgodi z razlogom! VSE❤️

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JULIJ 2021
14.11.2020 17:40:03   
Ana993
Skoraj enako kot jaz user posted image

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JULIJ 2021
14.11.2020 21:11:49   
Mal_


IZVIRNO SPOROČILO: K__E

Hej Mal_! Nekako te razumem.. tudi sama sem v podobnem položaju.. le da imam doma enoletnico, pravtako pa sem končala šolanje, in iščem službo.. midva sva sicer zavestno zacela delati na otrocku, ker pac imava oba z mojim v svoji druzini brata in sestro, katera sta od naju oddaljena 7 let (noben ni povezan..) zato sva se odlocila, da bova imela otroka z malo starostno razliko.. moj je v bolniski že leto in pol, sicer je imel minimalno plačo.. tako da zdaj vsi trije nekako shajamo z majhno bolnisko in minimalno mojo porodnisko.. edino kar me glede financ tolazi je to, da se z letom 2021 min. porodniska zvisa na 400€ (iz teh bogih 256 ki jih imamo zdaj..). Bodi mocna, leto in pol se stisnemo zobe, potem pa sluzba! Vem da je tezko, nemores si privoscit stvari, tudi otrocku bi rad kdaj kej kupil pa negre.. ampak, vse se zgodi z razlogom! VSE❤️


Tudi mene čisto malo tolaži tole zvišanje porodniske, čeprav mislim vseeno se poslati prošnjo za delo in upati na najboljše... Težko je res, ob vseh teh velikih praznikih in rojstnih dnevih nabiram drobizke da bi otroke razveselila, pa nikakor ne uspem vedno.. Tako me mori ta nosecnost sedaj, cel dan že razmišljam o tem in ne vidim nič pozitivnega... Tudi jaz sem taka da si pravim da se vse zgodi z razlogom.. Ampak ne vem zakaj tak udarec sedaj, ko sem si res mislila življenje postavit v red, narediti kaj na sebi, zrihtat stanovanje, delati in služiti denar... Upam da se kmalu pomirim.. Verjetno mi je tako težko tudi zato, ker sem obe prejšnji nosečnosti preživljala skrajno neprijetno, meni je bilo grozno, zredila sem se obakrat 30kg, vedno sem bila utrujena in počutje je bilo vse prej kot super sijoče.. Tudi obdobje po porodih je bilo katastrofalno.. Od poporodne depresije po prvem porodu do brezvoljnosti in pomanjkanja energije po drugem, ob čemer sem imela konstantne občutke slabe vesti, ker se starejši otrok ni hotel več toliko družiti in crkljati z mano, jaz pa nisem bila sposobna se raztrgati na dva dela, dojencka ki se je izredno rad dojil in mojega prvega otrocka, ki je do takrat predstavljal ves moj svet...  Ne vem.. Čakam še na ta občutek pravi, pa na to da se sprijaznem. Lažje bi bilo če bi imela družbo, ker sem večino časa sama z otroki.. Sedaj pa je ta korona vse pokvarila, pa so občutki slabši se zaradi tega, ker se ne moremo normalno družiti.. Eh, naj že mine današnji dan, polno glavo imam vsega.. Hvala za lepe misli drugace❤️

(odgovor članu K__E)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JULIJ 2021
17.11.2020 22:13:51   
Anonimen
Heej punce!
Kako ste kaj? Kakšno je počutje? Kakšno znaki? So isti ali vam kaj nihajo? Meni je bilo v 5. tednu rahlo slabo, zdaj v 6. tednu pa nobenih slabosti, samo prsi me rahlo bolijo sicer pa počutje ok, morda le večja utrujenost.
Zanima me kakšen izcedek imate?😊 Jaz imam tak voden izcedek pa ne vem ali je to ok ali ne? Malo sem šla brat po forumih in vse pišejo o belem toku, jaz imam pa bolj mokro vodeno. 🤔 




(odgovor članu Mal_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JULIJ 2021
19.11.2020 12:17:45   
Mal_
Zdravo vsem.

Anonimna, jaz nekih znakov sploh nimam, razen tu pa tam me malo tisci spodaj.. Res nič posebnega. Sicer pa je izcedek normalen, dokler ne smrdi, je zelen, krvav ali kaj podobnega.. Ana, danes si imela /imaš pregled.. Javi kaj😊Jaz se mogoče počasi navajam na misel o se enem otrocku, vem pa da mi bo zelo težko, ker sem večinoma sama za vse.. Pa strah me je kaj bojo ljudje rekli, takole se brez službe in tri otroke... Ah, kaj pa hočemo, tako očitno mora biti.. Mogoce me pa kdaj vseeno čaka kaj lepega.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JULIJ 2021
19.11.2020 19:57:37   
Saymn
Zdravo punce...evo tudi mi v pricakovanju datum nekak zracunan 7.7.po moje 🙂 smo v 8t in je moja 4 nosecnost, 2x ss mela in eno hvala bogu zdravo puncko imamo 🥰 prejsni tedn v cetrtek imela pregled vse uredu, potem pa od pregleda naprej pa do vceraj imela malo rjavega izcedka, vceraj pa kri...danes spet pregled pikica raste in srcek bije pravi g.da je vse uredu in da mi samo en hormon manjka zato te krvavitve...dobila estima ge progesterone..do naslednjega pregleda pa strogo pocivanje in bolniska 3.12.pregled. cestitke vsem noseckam ❤

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JULIJ 2021
19.11.2020 22:00:27   
Anonimen
Saymn, tudi jaz sem imela 2 ss in tokrat grem iz dneva v dan z velikim strahom, opazujem znake in vsako najmanjšo spremembo in potem paničarim kaj vse bo lahko narobe. Kakšne imaš pa kaj znake? Meni se zdi, da se mi znaki vsak dan malo zmanjšujejo, kar ni ravno ok.
Jaz od 5. tedna jemljem Estimo tako preventivno in mi je bilo rečeno, da se Estime ne da več dobiti. Mi lahko zaupaš v kateri lekarni si jo dobila? 

(odgovor članu Saymn)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JULIJ 2021
20.11.2020 9:11:05   
Nanovo
Kot da bi brala svojo zgodbo....samo da imam za razliko od vas 1 otroka starega 13m. Oba s partnerjem sva trenutno brez sluzbe po vec kot 50 poslanih prosenj me nocejo niti v proizvodnji kaj sele v moji stroki...glede na vso situacijo ki vlada trenutno v sloveniji sem ob pogledu na tester obmolnknila in padla v jok....ceprav vem da sva si sama kriva ampak vseeno ni bilo planirano trenutek strasti :( vem da se vas tu vecina veseli in da se vas je kar nekaj trudilo za dojencka upam da me ne boste gledala postrani....sicer sem se narocila in imam pregled 10.12. takrat bom ce bom v 8t in 4dni ampak nenehno razmisljam da bi naredila splav. Partner pravi da me podpira vendar vidim da mu je hudo ampak ne morem mimo tega da bi zaradi tega dolgorocno trpela vsa druzina poleg tega da nimamo sluzbe smo tudi v podnajemu kajti domov se nimamo moznosti vrniti ne k njegovimi ne k mojimi.....res sem vesela za vse vas ki se tega nadvse veselite ampak sama sem v totalnem ****u...moram pa priznati da razen tega da nimam menstruacijo nimam poponoma nobenega drugage znaka 🤷‍♀️


(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: JULIJ 2021
20.11.2020 10:45:00   
Ana993
tudi jaz nimam posebnih znakov, včeraj imela prvi pregled,pa se ni še nič videlo ploda,samo gestacijska vrečka. sem pa v 6.tednu. čez dva tedna ponovimo.

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: JULIJ 2021
20.11.2020 14:28:03   
Saymn
Estimo sm dobila na recept pri moji g....znakov nimam ma prou nobenih ze od ceuga zacetka, mi je blu ful cudnu glede na prejsnje nosecnosti k mi je stalnu kej manjkalu..ampak tudi zdej dvomim da se bo obdrzalu, ker namesto da bi se zmanjsevalo kao izcedek se je sam 10_x_ povecalo plus krvavitve, taku da razmisljam da bi sla do urgence, vem pa da bi tudi notri ostala karkoli bi blu..


Kar se tice pa splavov je blu pr meni pa taku, prva nosecnost nas je udarla k strela z jasnega nobenmu nc jasnu kjub zasciti in tela narest splav ker se enostavnu nism cutla da bi imela otroka pol sm na pregledu vidla da sta dvojcka, je biu se hujsi sok in sm se potolazla sm rekla okej bomo obdrzali..ampak pomoje je blu tu ze podzavestnu da ne zelim pa je slu vse skupi, druga nosecnost nacrtovana vse uredi, tretja nosecnost po nasi neumnosti bi se reklu 😄 je bla tamala stara dobrih 14m, me je spet sesulu ker je mickana kako bom z dvemi majhnimi in hvala bogu imam zlatega partnerja k me je podpiru 200 na uro..pregled imela v 11t ampak srcek je nehu bit ze v 8t, taku da tudi tle se mi zdi da sm jo od unga tam gori dobila po tazadnji 😀 in ta cetrta je bla nacrtovana in se mi takulele dogaja...

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: JULIJ 2021
20.11.2020 14:56:58   
Elyn1
Zivjo vsem,
jaz sem tudi ze imela pregled in UZ in kot sem ze zadnjic slutila, se mi je zdel datum termina ful prehiter, saj sem noseca sele nekje 6.teden, tako, da ne vem, zakaj so me tako hitro narocili. Ampak smo pa za trenutek celo videli srcek utripat in potrdili nosecnost. Na ponoven UZ grem sedaj cez 3 tedne, takrat bom izvedela PDP in drzim pesti, da bo vse super 😊❤️Moje pocutje je se zmeraj normalno, nobene slabosti ali utrujenosti.Izcedek imam tudi jaz, kakor beli tok in po mnenju moje ginekologinje, ni to nic nenavadnega.


(odgovor članu Saymn)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: JULIJ 2021
20.11.2020 20:54:18   
Saymn
Evo bejbe... moja nosecnost se je zau zakljucla...zdej prsla sz pregleda, sm pa sama izlocla k sm sla na stanisce...taku da drzim pesti za vse vas naj se dobro iztece vse in predvsem cuvajte nase ❤


(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: JULIJ 2021
21.11.2020 13:28:42   
Mal_

Hej nanovo. Kakšno je stanje, ste se kaj pomirili, odločili? Jaz sem bila odločno proti temu, da grem na splav, ker je blo tole po moji neumnosti in bomo dete obdržali. Upam da tudi vi najdete kako rešitev, tako, d bo vsem ok in da boste srečni. Glejte tu predvsem nase, ne na mnenja drugih. 
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Kot da bi brala svojo zgodbo....samo da imam za razliko od vas 1 otroka starega 13m. Oba s partnerjem sva trenutno brez sluzbe po vec kot 50 poslanih prosenj me nocejo niti v proizvodnji kaj sele v moji stroki...glede na vso situacijo ki vlada trenutno v sloveniji sem ob pogledu na tester obmolnknila in padla v jok....ceprav vem da sva si sama kriva ampak vseeno ni bilo planirano trenutek strasti :( vem da se vas tu vecina veseli in da se vas je kar nekaj trudilo za dojencka upam da me ne boste gledala postrani....sicer sem se narocila in imam pregled 10.12. takrat bom ce bom v 8t in 4dni ampak nenehno razmisljam da bi naredila splav. Partner pravi da me podpira vendar vidim da mu je hudo ampak ne morem mimo tega da bi zaradi tega dolgorocno trpela vsa druzina poleg tega da nimamo sluzbe smo tudi v podnajemu kajti domov se nimamo moznosti vrniti ne k njegovimi ne k mojimi.....res sem vesela za vse vas ki se tega nadvse veselite ampak sama sem v totalnem ****u...moram pa priznati da razen tega da nimam menstruacijo nimam poponoma nobenega drugage znaka 🤷‍♀️







(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: JULIJ 2021
21.11.2020 13:32:28   
Mal_

Oo kok sm vesela za dobre novičke! Res lepo da je še srček pokazal, ta kaj več pa nič hudega, boste vseeno lazje počakali te tri tedne ko veste da je vse ok😊
IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Zivjo vsem,
jaz sem tudi ze imela pregled in UZ in kot sem ze zadnjic slutila, se mi je zdel datum termina ful prehiter, saj sem noseca sele nekje 6.teden, tako, da ne vem, zakaj so me tako hitro narocili. Ampak smo pa za trenutek celo videli srcek utripat in potrdili nosecnost. Na ponoven UZ grem sedaj cez 3 tedne, takrat bom izvedela PDP in drzim pesti, da bo vse super 😊❤️Moje pocutje je se zmeraj normalno, nobene slabosti ali utrujenosti.Izcedek imam tudi jaz, kakor beli tok in po mnenju moje ginekologinje, ni to nic nenavadnega.





Saym, žal mi je za tvojo situacijo😔 upam da se dobro držiš.. In ti želim vso srečo naprej. 
No jaz sem se pa s situacijo sprijaznila, sprejemam nosecnost.. Za prvi pregled sicer sploh še nisem klicala, sem pa itak sele dopolnila 6t in se mi ne mudi nikamor. Prej želim poiskati kako delo, vsaj za par mesecev. Bo vseeno lazje potem. Edino strah me je potem reakcije morebitnega delodajalca, ko bo izvedel za nosečnost.. 

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: JULIJ 2021
23.11.2020 14:56:43   
Ana993
Žal mi je za tako novico :(

(odgovor članu Saymn)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?