|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovčki 2021
22.12.2020 17:48:26   
Ellie1
Hej,
tudi jaz ne bom jedla teh stvari. Sicer jih imam zelo rada, ampak za vsak slučaj raje ne bom :)
Drugače sem pa imela že pregled. Hormon gre super gor, vgnezdilo se je pravilno, malega pa se še ni videlo. Zgleda tudi, da sem kasneje zanosila kot sem mislila (imam neredne menstruacije). Na ultrazvoku se je videl tudi strdek. Je katera že imela kaj takšnega? Ginekologinja je rekla, da ni nič nevarnega. Pa vseeno vprašam. :)
Naslednji pregled imam 4.1. pa upam, da bo do takrat vse ok in da se bo že kaj videlo :)

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovčki 2021
22.12.2020 18:46:25   
monbienaime
Evo, jaz sem iz prvega pregleda, zaenkrat vse ok, dete se je videlo, utrip je nasla, zdaj se moram pa prijavit na NS. 
Ja, tudi jaz se bom vzdrzala, ze razmisljam kako naj se izgovorim, ko mi bodo ponujal.😄


(odgovor članu Ellie1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovčki 2021
22.12.2020 19:06:07   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: monbienaime

Evo, jaz sem iz prvega pregleda, zaenkrat vse ok, dete se je videlo, utrip je nasla, zdaj se moram pa prijavit na NS. 
Ja, tudi jaz se bom vzdrzala, ze razmisljam kako naj se izgovorim, ko mi bodo ponujal.😄





Rec, da si brez okusa 😂 te bojo kr domov poslali. 
Juhuu, bravo za fajn UZ-je, v katerih tednih pa sta? Js ga bom mela v 10.
Moja slabost ni vec znosna in sm kr slabe volje 😔 v prvi sem 4 m bruhala in sm res upala, da se zdej po kaksnem cudezu izognem. Tako da moja bozicna vecerja bo kruh in sir 🤦‍♀️ ce bo dober dan, bom lahko caj namesto vode. 

(odgovor članu monbienaime)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovčki 2021
23.12.2020 13:14:43   
AnyMary
Zivjo,

prvic v zivljenu plusek, po 8 mesecih poskusanja, stara 36. Mamo to! ❤️ Kako zelo sem presrecna! Po izracunu je datum 28.8. Uf... Skoraj ne morem dojet... ❤️🌞💞🌞💞🌞💞🌞

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovčki 2021
23.12.2020 15:46:51   
nimanorwen
Čestitke AnyMaryuser posted image user posted image

Joj punce, jst imam šele 27.1. pregled, ko bom že v 11. tednu :( Moja gin daje ful pozno, ampak da bo pa tok pozno, si pa nisem mislila :( Verjetno se bom že kar prej prijavila na ns in tudi na nifty.

(odgovor članu AnyMary)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovčki 2021
24.12.2020 6:58:38   
monbienaime


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy



IZVIRNO SPOROČILO: monbienaime

Evo, jaz sem iz prvega pregleda, zaenkrat vse ok, dete se je videlo, utrip je nasla, zdaj se moram pa prijavit na NS. 
Ja, tudi jaz se bom vzdrzala, ze razmisljam kako naj se izgovorim, ko mi bodo ponujal.😄





Rec, da si brez okusa 😂 te bojo kr domov poslali. 
Juhuu, bravo za fajn UZ-je, v katerih tednih pa sta? Js ga bom mela v 10.
Moja slabost ni vec znosna in sm kr slabe volje 😔 v prvi sem 4 m bruhala in sm res upala, da se zdej po kaksnem cudezu izognem. Tako da moja bozicna vecerja bo kruh in sir 🤦‍♀️ ce bo dober dan, bom lahko caj namesto vode. 



Jaz sem bila 7t5d, moja G dela preglede v osmem tednu, pa ta cas ravno prazniki pridejo in ne dela, me je zato narocila malce prej. Sem drzala pesti da se bo ze slisal srcek.Joj si res ne predstavljam, meni prvic ni bilo slabo niti minute, zdaj pa prejsnji teden kar konkretno, pa je zdaj ze bolje. Sem ze prejsnji teden obupavala, ker sem bila cisto neuporabna. Da bi bila pa vec mescev taka...🤯

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovčki 2021
24.12.2020 8:37:46   
Foxy_foxy
AnyMary cestitke 😉


Js mam se tri tedne do pregleda, pol bo tud psihicno mal lazje vse skupi. 
Ful bi rada normalno hodila v sluzbo, samo ce mi bo tok slabo, ne bo slo. Se pol to kr pozna pr porodniski. Ste vidle, bomo dobile 500€ ob rojstvu 😉

(odgovor članu monbienaime)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovčki 2021
24.12.2020 11:17:38   
Nia♡
Tudi jaz sem v tem tednu dobila predbožično darilce - plusek!
Po mojih izračunih sem v 6. tednu.
Tudi partner je bil navdušen nad "mini" darilcem, ki bo dostavljeno avgusta...user posted image user posted image
To je zame prva nosečnost pri 35ih.


Veselim se čveka kaj me/nas čaka - nasveta ali napotka...


Prijetne praznične dneve!

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovčki 2021
24.12.2020 13:00:31   
hypnotic

IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

AnyMary cestitke 😉


Js mam se tri tedne do pregleda, pol bo tud psihicno mal lazje vse skupi. 
Ful bi rada normalno hodila v sluzbo, samo ce mi bo tok slabo, ne bo slo. Se pol to kr pozna pr porodniski. Ste vidle, bomo dobile 500€ ob rojstvu 😉



Hej Foxy...a je to kaj novega ali so to tisti paketi ob rojstvu? Nekaj se tudi od občine dobi, pa vendar je od vsake spet odvisno koliko.
Men je tudi slabo...do pregleda oa odštevam- še manj kot teen dni :)
Lepe praznike vsem tukaj in čestitke tistim, ki ste pred kratkim izvedele lepo novičko.

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovčki 2021
24.12.2020 13:29:09   
Foxy_foxy
Koronska dobrota...prej je blo 280 al neki takega, zdej je pa 500€. Obcine majo pa razlicno, Lj da samo ogrozenim.


Js sm si sla dons po tiste ingverjeve tablete v lekarno, upam, da bojo kej pomagale. Jih je ksna ze probala? Dons mlatim juho iz vrecke, zaenkrat nism bruhala, slabo mi je pa skooooz in to kr fajn. Do zdej sm mela parkrat na dan slabost, dons pa ze kr skoz. 

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovčki 2021
24.12.2020 16:45:55   
monbienaime
Mislim da je teh 500€ celo poleg zneska ki ga drzava da ob rojstvu otroka. Ki je bil pa tudi z letom 2020 kar visji kot prej, ce se ne motim. Ne bi pa dala roke v ogenj, samo tako sem jaz razumela. 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovčki 2021
25.12.2020 17:32:30   
AnyMary
Hvala in vsem lepe praznike! 🎄

Letos smo prejele lepo darilo, kajne? ❤️Pa res, baje se 500eur, ko pride avgust 🍀Sem ujela se zadnje dneve pri ginekologinji za narocanje in imam datum 21.1., sem pa proti koncu 5.tedna. 
In kot prebiram-nas je kar nekaj okoli 35 let.Mamo to👍❤️☃️🎄🐞🍀🌞

(odgovor članu monbienaime)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovčki 2021
26.12.2020 19:22:04   
Foxy_foxy
Hej. Kako ste? Js sm cist skozlana, nic ne morem... 😔 Ucer cel dan bruhala, dons sicer nisem, mi ke pa skoz slabo. Jem itak skor nic in sem cist svoh. Se dva meseca tkole...zmesal se mi bo. 


(odgovor članu AnyMary)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovčki 2021
27.12.2020 12:31:37   
Fatamorgana
Zdravo, tudi mi smo v veselem pričakovanju 2. sončka 🌞 pdp imamo po svojih izračunih 5.8., nisem pa še imela pregleda, tako da odštevam dneve da vidim malo pikico 💛 čuvajte se nosečke! 


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovčki 2021
28.12.2020 13:55:09   
hypnotic
Živijo,

meni se je slabost malo umirila. Me pa še vedno trebuh precej matra...že tri tedne me nenormalno šraufa a na wc ne morem tolikokrat kot me zvija user posted image
@Foxy o katerih ingverjevih tabletah to govoriš...Antimetil? In pa me zanima, če ti pomagajo? :)
Mene ločita še dva dneva do samoplačniškega UZ...takrat naj bi bila 8t3d. Komaj čakam :)

Upam, da se ostale dobro držite.

Lep pozdrav

(odgovor članu Fatamorgana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovčki 2021
28.12.2020 16:13:59   
Foxy_foxy
Ooo, kok dobr, da so se ti mal umirile, js sm se prou zjokala zutri.


Ja, te tablete so in ne pomagajo cist nc. 
Juhuuu, sporoci po pregledu ❤️

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovčki 2021
29.12.2020 11:32:06   
Nia♡
Mene slabost, na srečo, ne matra.
Le "švoh" se počutnim na trenutke in polno enih sprememb je bilo - ščipanje v križu, srbeča koža in lasišče...
Zadnje dni predvsem nespečnost - aaa

Drugače pa želim menjat svojo gin. - klicala sem Suzano P. Marinšek (Celje) a ima vse zasedeno...
Mogoče katera priporoča katero gin.?


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovčki 2021
29.12.2020 12:56:15   
Nia♡
aH, nisem več odlašala in se naročila h gin. Metki Klemenšek, ki je še imela prostor za nove pacientke...
Ampak bo dolga, datum za prvi pregled imam šele 22. januarja....

Kar nekaj nas je nosečk okoli 35leta tukaj...
Kakšne teste boste vse opravile?

(odgovor članu Nia♡)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovčki 2021
29.12.2020 13:10:27   
monbienaime
Tudi meni so se slabosti umirile, razen rahle utrujenosti sem veliko bolje. Edino bradavice me bolijo, ze ce se mi majica drgne, ko se prvo dete priklopi kar malo zajamem sapo.😄 Je tukaj morda katera, ki se doji? Jaz imam namen nadaljevati, zelim si tudi dojit v tandemu, ce bo vztrajala do poroda. Ceprav je G ze zavijala z ocmi, ko me je vprasala do kdaj sem dojila, pa sem povedala da se nisem zakljucila. 😂
Lep dan! 

(odgovor članu Nia♡)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovčki 2021
29.12.2020 15:05:10   
Foxy_foxy
Js mam namen samo nuhalno delat, ce bo pa slab rezultat se bom pa naprej z G menila. Ampak verjamem, da bo vse ok. 
Mene tud bradavicke bolijo, ne morem spat na trebuhu. 
Dons se nism bruhala, se matram k norc, sam mene to bruhanje tok zmatra...
Pa potres me je tud napsihiral, v 5. nadstropju se je fajn treslo, padale stvari s polic...ni blo fajn 😐

(odgovor članu Nia♡)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovčki 2021
29.12.2020 17:50:02   
nimanorwen
Ja, jaz sem 35, 36, ko rodim ... Bom šla na ns in nifty. Nazadnje je bila slabša ns, kot sva pričakovala, tk da nama je bil nifty res vreden vsakega centa. Sicr nekak zaupam, da bo vse ok. Bolj me je strah, da kr ne bi bilo več srčka user posted image

Pri slabostih mi pa full pomagajo mentolovi bomboni, uni trdi. Sicer sem pa ful vesela, da mi je slabo ... vsaj vem, da se neki dogaja user posted image

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovčki 2021
29.12.2020 20:17:33   
Foxy_foxy
Js se tud tolazim s tem, da piscancek zdravo raste, ampak vesela pa lih nism, da mi je slabo. Mami in sestra nista mele nobene slabosti, js pa umiram...loh bi se to mal porazdelilo 😁


(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovčki 2021
29.12.2020 23:38:02   
Rossie
Zmeraj več nas je! Kako lepo! Meni je tudi noro slabo. Pri prvi mi skoraj ni bilo, zelo mi je pomagal šport - po njem sem imela tudi apetit in je šlo. Sedaj sem pa doma z gospodično 1,5 🙄 še predno vstanem sem utrujena in sita dneva. Upam, da hitro mine. Moškemu bom postavila oltar pomoje. Vse štir vogale v bajti skup drži. Hodi v službo, kuha, pere, pospravlja, pa še mene prenaša, k sem vsa zoprna, ker mi je grozno, da je vse na njega padlo. V nedeljo sem bla zoprna, ker je hotel it turno, jst pa ne morm z njim. Sej pol sem se skulirala 🤦‍♀️ upam da mine, resnično... shujsala sem 2 kg v slabih 3 tednih. Pa je to praznično obdobje tisto, ko se jaz kar uspešno redim  (itak pohem vse, kar vidim) 😜 pregled imam 6.1. Se že veselim. Šla bova na nuhalno, tako kot pri prvi. Če bo vse bp, bo to edini dodatni pregled. Lepo se imejte in uživajte v praznikih. Aja! Proti slabosti mi še najbolj pomaga Coca Cola. Dons sem clo kopalnico zribala 😉

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovčki 2021
30.12.2020 8:01:56   
AnyMary
Tudi mene daje nespecnost.  Budna sem ze od 4:30 zjutraj, nikakor mi ne uspe zaspat nazaj. Potem pa se potres, nas je spet kar zamajalo.

Bolijo me  prsi in obcutek imam da sm ze 2 tedna na Pms-ju. Vse te tegobe bodo poleti poplacane ❤️ 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovčki 2021
31.12.2020 9:15:31   
hypnotic

IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Ooo, kok dobr, da so se ti mal umirile, js sm se prou zjokala zutri.


Ja, te tablete so in ne pomagajo cist nc. 
Juhuuu, sporoci po pregledu ❤️


Hej, hej....
včeraj imela pregled. Po Zadnji menstruaciji naj bi bila 8t3d, UZ pokazal 8t6d, kar pa naj bi bilo zanemarljivo, saj za spremembo PDP upoštevajo razliko +5 dni, tako, da moj PDP ostaja 8.8.2021 :)
Vse je bilo OK in se otroček lepo razvija.
Vsem nosečkam želim lep vstop v novo leto.

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?