|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 11:04:57   
beba92
Jaz sem narocla na plusminus, jih dobis 20 v paketu plus tri nosecniske, men so se kar prav pokazali


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 11:22:45   
beba92
Tudi jaz sem stara 28, prvic sem pa rodila pri 22. 😊😊 

Mogoce pa nebo M, pri N zna kr fajn spikat, lahko pa tudi pomeni to kee sta zacela delat na tem... 
Letos pa prosim naj bo obilo pluskov 😁😁

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 11:27:38   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Tudi jaz sem stara 28, prvic sem pa rodila pri 22. 😊😊 

Mogoce pa nebo M, pri N zna kr fajn spikat, lahko pa tudi pomeni to kee sta zacela delat na tem... 
Letos pa prosim naj bo obilo pluskov 😁😁



Ne vem, bomo videli. Po navadi me nič kaj ne špika, zdaj skoz čutim neko napetost, ampak v končni fazi je lahko tudi psiha 🤣 No pressure, čeprav malo pa me zanima ali bo kaj ali ne. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 14:49:19   
fracek
Hej hej.


Da vam malo porocam. Danes sem 12. dan cikla in O je skoraj 100% mimo, ker so me ze vceraj zjutraj zacele joske bolet in TT se mi je tudi ze dvignila, pravkar namerila 37,0. Od konca M sva bila nadpovprecno aktivna, pa ne namerno, ocitno je bil taksen cas, tako da je moj vceraj rekel, da je cisto izzet 😆 
Kar se tice "tempiranja" odnosov ... na zacetku sem bila kar malo obremenjena s tem racunanjem, kdaj so plodni dnevi in kdaj bi morala in me je hudo sekiralo, ce sva se ravno v tistem casu kaj skregala. Saj razumete. 🤪 Ko ne glede na to, da sva seksala ko zajca, ni uspelo ze vec kot leto, pa sem se nehala ozirat na dneve. V povprecju pa nekje na 2 dni cez cel cikel ... 
Zal pac ni vse odvisno samo od odnosov ... ce bi bilo, bi verjetno imela ze celo vojsko doma haha.
Toliko za obcutek: na punkciji (IVF) sem pridelala 6 celic (sem stara 38), od tega so se uspesno oplodile 4, od tega sta 2 zaostali v razvoju, dve pa sta se razvili v kvalitetna zarodka. Le-ti se pa se se morajo uspesno vgnezdit ... zanositev je dalec od tega, da bi jo lahko smatrale kot samoumevno. Seveda pa obstajajo tudi srecnice, ki jih dec samo lepo pogleda in .... 😆

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 15:40:20   
rosemarie
Jaz sem si tudi pravkar zmerila temp., ker se ze par dni pocutim, kot da imam rahlo povisano. 37.3°. Korona ni, sem jo ze prebolela. 🤣🤣


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 20:50:51   
JackieO
No moj ima pa korono in zdej noce sexat (ker noce nardit koronskega otroka - ja se je ful za bat, da bi pa ravno zdaj ratalo) in je zdej v samoizolaciji, js z njim v karanteni pa se lahko gledava. 😤😤😤 Deci zjamrani, skoda da sem porabila tisti test vceraj za O. 😡 No bom pa odstevala ta mesec z vami, saj ni druge. Se ne dam. 😎 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.1.2021 6:08:36   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

No moj ima pa korono in zdej noce sexat (ker noce nardit koronskega otroka - ja se je ful za bat, da bi pa ravno zdaj ratalo) in je zdej v samoizolaciji, js z njim v karanteni pa se lahko gledava. 😤😤😤 Deci zjamrani, skoda da sem porabila tisti test vceraj za O. 😡 No bom pa odstevala ta mesec z vami, saj ni druge. Se ne dam. 😎 





Ampak vajin baby - tudi, če bi bil spočet v času, ko eden izmed vaju preboleva korono - ne bi bil samo "korona baby". Bil bi zaželjen, skrbno načrtovan iz ljubezni. ❤ Mogoče ga moreš samo malo masirat. 🤣🙈

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.1.2021 6:54:49   
beba92
Kako je pa s tem npr da ima moski vrocino oz se slabo pocuti (karkol od angine, gripe in orehlada), a vpliva to kaj na plodnost tisti cas? 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.1.2021 10:18:20   
Nizile
Živjo,

a to si naročila te trakce? Verjetno so paličice boljše, samo so Clearblue precej dražji. Koliko dni pred ovulacijo pa začneš testirati? Predvidevam, da bližje je ovulacija bolj močno so trakci obravani. A se motim?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.1.2021 11:03:31   
beba92
Ja palcke so, testirala sem 2x na dan, od 10.dne, isto obarvane crtice mi je pokazalo 22.dan


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.1.2021 18:47:01   
maca51
Zdravo punce :D

Ker je govora o O testih naj povem, da sama kupujem teste kar prek Amazona (najcenejši). Po navadi pa kupim tiste poceni trakce. Jih pa naročim kar večjo količino (mislim da jih je 60), zraven pa pridejo še plastične šalčke za urin. Mislim da je znamka MomMed.

Ta mesec delam O teste od 13. dneva cikla in nisem še dobila pozitivnega teste :O Danes sem 29. dan cikla, zadnja dva cikla sem imela dolga 31. dni. Ah ja, sploh ne vem več kaj je s tem mojim ciklom. Pregled pri G imam čez dva tedna, a se bojim da mi bo načrte spet prekrižala ta M. user posted image


Ali še katera pogosto preračuna kdaj bi imela PDP če bi se mogoče prijelo? :P

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.1.2021 19:41:05   
Nizile
Oj!


Koliko časa pa čakaš, da jih dobiš? A kvaliteta je pri vseh enaka ne glede na ceno. A so clearblue kaj bolj kvalitetni? Nimam pojma o teh testih, cene se pa precej razlikujejo, zato me zanima kako je s kvaliteto pri teh najcenejših. Sem pa tudi že večkrat slišala, da nekaterim testi ovulacije sploh niso zaznali, pa so kljub temu zanosile

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.1.2021 20:16:02   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

No moj ima pa korono in zdej noce sexat (ker noce nardit koronskega otroka - ja se je ful za bat, da bi pa ravno zdaj ratalo) in je zdej v samoizolaciji, js z njim v karanteni pa se lahko gledava. 😤😤😤 Deci zjamrani, skoda da sem porabila tisti test vceraj za O. 😡 No bom pa odstevala ta mesec z vami, saj ni druge. Se ne dam. 😎 





Ampak vajin baby - tudi, če bi bil spočet v času, ko eden izmed vaju preboleva korono - ne bi bil samo "korona baby". Bil bi zaželjen, skrbno načrtovan iz ljubezni. ❤ Mogoče ga moreš samo malo masirat. 🤣🙈



Nic ne bo, sej veste kako je ko se moski slabo pocuti - z eno nogo v grobu. 😂
Js O trakcem ne zaupam. Sem imela te iz plusminus strani pa so skoz kazali negativni. Pr CB je pa takoj pokazalo. In sm takrat naredila test iz firbca tudi s temi trakci pa je se vedno bil negativen. 
Drugace pa glede na to kako slabo pocutje vpliva na kvaliteto spermijev, mislim da je Beba sprasevala. Baje zelo vpliva, so tud men rekli v neplodnostni, ker je imel moj 1. spermiogram zelo slab, naslednjega pa super, da je to normalno in da niha in zavisi od dosti faktorjev, tud prehrane, lahko da je prebolel kak prehlad/virus, skratka vse. In ni receno da ima partner zmeraj top kvaliteto. 
Z racunanjem PDP sm ze tud js mela opravkw, ko mi je 2x malo zamujala. 😊😂 Zdej se probam vsega vzdrzat, ker pridem potem cist prevec nahajpana. 😤

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 5:52:14   
rosemarie
Uf, ja ... vem kako je. Med korono tudi midva nisva bla aktivna. Ampak sva jo imela oba naenkrat in nama tak obema ni nič pasalo. 
Jaz si bom morda v naslednjem ciklusu merila ovulacijo. Do zdaj nisem bila še nikoli 100% glede nje, ker pač nimam nobenih posebnih simptomov. M še čakam ... vsaj do 10.1. bi morala biti tu, morda že kaj prej. :) No, ali pa sploh ne. Upam!



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 7:23:06   
Nizile
Potem takem bom tudi jaz nabavla Clearblue teste, če so bolj zanesljivi. Prejšnji mesec naj bi bila po bazalni temperaturi sodeč ovulacija na 14 dan cikla. Ker tudi jaz nimam nekih očitnih simptom, bom preverila še s testi. Če sem prav seznanjena O nastopi 24 do 48 ur potem, ko je test pozitiven. A imam prav? Da bova lažje natempirala SO. Na vsake 2 dni nama ne znese, ker pri vseh teh obveznostih in službi jaz čez teden zvečer ponavadi padem v posteljo. Ostanejo samo vikendi, kar pa je premalo in hitro zgrešiš ovulacijo.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 12:41:19   
fracek
Jackie, masko gor, pa pohopsat 😂 Drugace pa vem kako je to pri nasih dedcih, 37,2 temperature, pa ze nosis cajcke, pa kot da so na smrtni postelji. Bogi bogi 😆


Beba, tudi pomojem mnenju povisana temperatura oz. bolezen vpliva na kvaliteto semena. Moskim se na primer mocno odsvetuje tudi savnanje, neugodno vpliva na plodnost. Pa se marsikaj drugega tudi, od prehrane dalje ...
Sem zadnjic pozabila napisat glede pogostosti SO. Najina izkusnja pri spermiogramu, ki je bil sicer 2x dober. Prvic se nisva mogla vzdrzat tiste 3 dni pred oddajo in sva en dan prej migala. Drugic pa sva upostevala in sva nazadnje 4 dni prej. Razlika je bila v tem, da je bilo pri prvem vec gibljivih semencic, pri drugem pa manjse stevilo gibljivih, ampak, kolikor se spomnim, so pa bili plavalci bolj kvalitetni. Na dva tri dni bi bilo potemtakem najbolj optimalno. 


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 13:03:58   
beba92
Se eno vprasanje, ker vem da veste do podrobnosti o O 😁😁

Ko se pojavi bolj gost in belkast beli tok a je to pred ali po O in pa kdaj zacnejo joske bolet ko je O ze mimo? 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 14:20:34   
Nizile
Kolikor je meni znano, se to dogaja vse po ovulaciji. Takrat pride do dviga progesterona. Posledica tega so boleče joške.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 14:23:54   
fracek
Hehe Beba, same nastudirane tu gor 😆 Plodna sluz kot beljak napoveduje ovulacijo oz. nakazuje plodne dneve (zaradi strukture sluzi semencice lazje potujejo do jajceca), ko se zgosti, je O najverjetneje ze mimo oz. je manj moznosti za zanositev ze zaradi pogojev, ki jih nase telo ustvarja.


Prsi zacnejo bolet, kolikor sem prebrala, po O zaradi dviga ravni progesterona, ki ustvarja pogoje za morebitno nosecnost. Obstajajo pa tudi pogosti zapisi, da so bolece prsi lahko znak neravnovesja hormonov, pri nekaterih pa celo kot posledica prekomernega uzivanja kofeina in sladkarij. V neplodnostni ambulanti je testiranje hormonov tudi prva preiskava, ki jo opravis. Marsikatera pa jo opravi ze prej tudi samoplacnisko, da vidi, ce slucajno tu kaj ne stima. Po prenosu zarodka pa prav vsem predpisejo progesteronsko podporo. 
Ce sem kje mimo vsekala, me prosim popravite. Upam, da sem kaj pomagala 😉

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 15:57:05   
beba92
Ok hvala za odgovore, ker sploh nevem a sem ze imela O ... Neke povecane sluzi ni bilo... Danes je pa ze 19.dan


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 16:16:24   
Nizile
Kako dolge cikle pa imaš? Js imam na 26-28 dni, pa je ponavadi nekje na sredini. Je pa res, da včasih nimam nekih izrazitih simptomov, potem mi je težje določit. Zato pa merim še BT, ki mi ponavadi na sredi zazna tisti padec temperature, ki se zgodi po O


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 16:27:14   
beba92
Nevem..nazadnje je bil dolg 30. dni, en cikel prej pa 37🤔




(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.1.2021 18:34:15   
JackieO
Fracek ti povem da zdej ziher kak mesec nic ne bo, ker verjetn bo bogi vsaj se kake 3 tedne. Itak sem jo tud js fasala, pa se ne pocutim najboljs, sam za take stvari se pa nism prebolna. 😊😂

Js imam O 11. dan ciklusa, dolgi so pa 25 dni. Nekako mi vedno stima, da ko je O test pozitiven, cez tocno 14 dni dobim M. Na zalost. Tako da zdej ze spet odstevam do M. Samo se 11 dni pa pride in v nov, brezkoronski krog. Upam. 😁 Potem bi pa ze pocasi lahko kej sprostil in mi privoscil lprs, drugace bom res drugo leto na vrsti. 😤

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.1.2021 12:19:39   
Anonimen
Zdravo punce, že nekaj casa vas berem. Midva e nekaj mesecev delava na 👶, a žal še ni uspelo. Zadnje dva cikla sem imela malo zmede, danes sem bila na pregledu, g me je poslal na pregled krvi, čeprav je zadnja m bila za božič. BHCG je bil <5. Vem da to še ni nosečnost, zanima me ali je takšna vrednost normalna za nenoseče, ali obstaja kaj upanja za ta mesec. 


(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.1.2021 17:59:51   
mala_miška
Pozdravček še od mene! Tudi jaz vas že nekaj časa berem, sedaj pa sem se odločila, da se vam pridružim. Za plusek se trudiva že eno leto. Bo pa, če bo uspelo, to tretji otrok. Doma imam že 2 najstnika, pa tudi sama nisem več med najmlajšimi (38), vendar želja po 3. kar ne izgine. Tudi prva se je pustila čakati skoraj 1 leto, medtem ko je bil 2. presenečenje. Moja želja so vedno bili trije. Tretji je bil mogoče v neki nedoločeni prihodnosti, saj sva imela oba nesigurne in slabo plačane službe, jaz sem bila nekaj let tudi brez, potem pa smo nekako uredili tudi to plat. Moja želja je ostala, mož pa ni bil za to. Sva se pa pred dobrim letom na to temo resno pogovorila, in je končno pristal, da bi poskusili še v tretje. Zdaj pa miganje in čakanje, slednje je zame sila težavno, saj bi rada, da se vse zgodi takoj in mi je že včeraj prepozno user posted image

Občasno delam tudi ovulacijske teste, vedno mi pokaže O nekje sredi cikla, ki je 28-32 dni, ta mesec je bilo pa ful čudno. Ker se mi je že 8. dan pojavil tak prozoren izcedek, sem za foro naredila O test in je bil kao pozitiven, isto potem naslednji dan. Mi je bilo ful čudno, zato sem jih delala potem še naprej do 15. dne, vsako jutro ob približno isti uri - 3 so bili negativni, 3 pozitivni - bi prilepila sliko, pa je ne znam user posted image
Zdaj pa ne vem, kako je s tem. user posted image Je to sploh možno, ali so testi zanič? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?