|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.4.2021 18:18:09   
maca51
Tu pa tam me še malo špikne (zategne) na mestu šivov. Kljub temu pa sem vredu.😀 Pa ti?
Moj rjav izcedek se je spet pojavil, sicer v malo blažji obliki a vseeno. Ta mesec res komaj čakam M, da greva lahko končno v nov krog poizkušanja. 😊


Rosemarie držim pesti, da M ne bo in da se boš pridružila Januarkam 2022. 💪🏻 Ena mora otvoriti “novo leto”. 🤪


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.4.2021 19:15:06   
JackieO
Verjetno so ti izcedki posledica operacije? V bistvu je mimo sele en teden, kar je itak cisto normalno, da se se cisti. 
Tud js sm drugace ok, da bi zdej rekla da imam kaksne hude posledice naceloma ne (trkam), me pa zanima, ce bodo M sedaj kaj manj bolece, ker so pozgali zarisca endometrioze. Ampak si mislim da ne, bomo kmalu videli. 🤔
Rosemarie tudi js ti zelim, da otvoris sezono leta 2022 in da gremo potem kar po vrsti, vsak mesec vsaj ena 😁💪🐞

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.4.2021 22:32:52   
Zarjica1
Po dolgem casu se vam javljam. Jutri bo 4 tedne od mojega SS. Pocutje je ok, se mi zdi da sem kar pomirjena s tem kar se je zgodilo. Sedaj komaj cakam da dobim M (nikoli si nisem mislila da bom to rekla)😊. Prisla naj bi 4 do 6 tednov po SS. Mislim da bo potem slo spet nazaj vse v normalo in da bom potem spet "stara jaz".  Ginekolog nama je narocil da naj z zanositvojo se pocakama, tako da sedaj se 2 meseca ne smem zanosit. Se prav butasto slisi,ker si res sedaj samo se bolj zelim pa morava pazit 🙈.  Ampak bo ze, to sta samo se dva meseca 😊.  Na kaksne teste sem se odlocila da se ne bom sla. Sva se z osebnim zdravnikom pogovorila in prisla do zakljucka,da zaenkrat se ni treba. Ker je bilo tako zgodaj,je najverjetneje res bila kromosomska okvara.  Ugotovila sem,da je to res zelo pogosto. Pomaga mi,da gledam raznorazne youtuberke,ki so sle skozi to in opisujejo svojo izkusnjo. Veliko je tudi na blogih tega.. skratka upam,da bo naslednjic vse ok. In pa upam,da bo leto 2022 nase leto 💪😊♥️🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.4.2021 12:05:33   
rosemarie
Zarjica1, jaz tudi kar dosti gledam youtube ali berem razne bloge. :) Skozi to sem tudi ugotovila, da je res to spottanje simptomov brezveze, ker ima itak vsaka ženska kakšne druge ali pa jih sploh nima. Po drugi strani pa bolj kot brskaš, bolj se ti zdi, da se kej dogaja. 🙃
Kar se pa splava tiče ... tut to je na youtubu kr pogosta tema. Je olajšajoče, ko vidiš, koliko žensk je v tem, in vidiš, da nisi sam v nečem. Sem vesela, da si to uspela predelat ... si sploh ne predstavljam teže tega. :( 
Men so tok bedna ta vprašanja tipa: ja kaj pa še čakata? Kdaj bomo kej cartal? Hja, ne vem ... kot da je spočetje otroka tek na 100m in lahk sam mal hitrej tečeš and there you go ... a baby. 😬 Včasih bi res prov koga vsekala, tako mi gre to na jetra. 
Anyway, dons je 27. dan ciklusa. Jst bi rekla, da še kakšne 3 dni do M ... upam, da je sploh ne bo. 🙏🏻

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.4.2021 17:37:30   
JackieO
Zarjica, pogumno naprej, sem prepricana, da vama bo kmalu uspelo in bomo vse v klubu mamic 2022 (da se sebe malo dvignem 😇). Telesu pa le daj cas, da okreva. 🐞


No js imam se tudi kaksna 2, 3 dni do M, prazniki bodo ocitno blesceci. 😁 Vsake toliko cutim da se nekaj dogaja v spodnjem delu, tako da sem v pricakovanju. Maja pa potem spet v akcijo, ni druge. 😎

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.4.2021 9:11:18   
rosemarie
Meni se še nič kaj ne dogaja. Simptomov ni. 🤣 Ne menstruacijskih, ne nosečniških. Počakam do jutri oziroma do nedelje, da vidimo, če pride M ali se kaj kuha. 😬


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.4.2021 9:13:48   
beba92
Moje m se tudi ni, sam sem 1000% da pride 🤔 me ze krci zvijajo pa energije imam prevec 😂


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.4.2021 9:31:27   
rosemarie
Jaz pa energija ... ne poznam te besede. 😳 Že kakšen teden sem popolnoma useless. Spim vsaj 9 ur pa še bi, če bi lahko. 😬🤣 Nazadnje sem imela neke mini krčke oziroma špikanje levo spodaj par dni nazaj, zdaj pa nič. Sicer me navadno krči začnejo mučit na isti dan, kot pride M, tako da ni nič nenavadnega, da jih še ni. :) hvala bogu nimam nekih PMS težav. 🙈🤭

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.4.2021 13:43:48   
JackieO
Zivjo punce, tudi pri meni se nic ni. Sicer cist normalno, ker ne vem tocno kdaj bo prisla. Me pa vsake tolk casa malo zvija, tako da se pripravlja, verjetno se zna jutri ulit. Me pa dosti manj spika kot ponavadi, mogoce zaradi tega, ker so pozgali zarisca endometrioze? 🤔 No bomo videli, ko pride, ce bo dejansko kaj manj bolelo. 🤷‍♀️ 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 7:50:15   
maca51
Evo punce, moja M je včeraj zvečer le prišla z njo pa tudi  močni krči (kot kaže ni kriva endometrioza, da me vsak mesec bolj boli). Po parih dneh rjavih izcedkov sem že skoraj obupala. Moram pkvedati, da se že nekaj časa se nisem počutila tako slabo. Poleg tega, da me boli trebuh mi je tudi noro slabo in boli me glava. 🙁


Rosemarie, držim pesti, držim pesti, da je ta utrujenost nosečniški znak. 😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 9:28:44   
rozakamela
Živjo punce!
Sem kar dolgo prebirala tole temo in do konca januarja tudi sama bila v veselem pričakovanju. No, pa se je žal končalo s splavom, kar sem izvedela na prvem pregledu... 😕. Za tem sem imela še neka čudna obdobja krvavitev s kosi, trenutno pa sem na prvi “pravi” menstruaciji po vsej kolobocijo in sem happy 😊 Ovir za ponovni začetek s strani ginekologinje nimava, želja je velika, a mislim, da bova morda vseeno počakala še eno M (bolj moj navija za to, da vidiva, ali se je res vse uredilo). Vidim pa zdaj kako se tile dnevi res vlečejo... ko nekaj čakaš 😕Veliko sem brala vaše zgodbe... res ste močne, da ste prestale take težke situacije. Srčno upam, da se bomo skupaj kmalu javljale v novi temi pričakovanja v letu 2022 🤗

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 10:10:41   
JackieO
Rozakamela dobrodosla! Zal mi je za tvojo situacijo, ampak glede na to da si zanosila, verjamem da bosta kmalu docakala nov plusek. ❤ dnevi se res vlecejo, ampak z vso vzpodbudo tukaj gor je lazje, tako da se nam kar pridruzi, ce bodo dnevi predolgi. 😉


No, tudi moja M je danes, kot pricakovano, prisla. Sem vesela, ker ocitno mi tabletke in operacija niso zmedle ciklusa, tako da gre po svojem "redu" naprej. Naslednjo M bi morala (ne) dobiti okrog 27. 5. Imam pa vmes kontrolo pri svojem G, ki bi morala biti ravno v casu O, pa bomo videli kaj bo rekel. 
Se mi ze katera pridruzi ali ste se v cakanju?

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 13:28:10   
Sneezka
Jaz pa sem ravno v času ovulacije..tako da sva pridna 😀  tako da upam da M nebo čez 14 dni 🙂


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 17:09:39   
Zarjica1
Dobrodosla rozakamela! Zal mi je,da si sla cez to zelo tezko preizkusnjo, tudi meni se je zgodilo en mesec nazaj ampak imam veliko upanja za naslednjic. Tako da kar pogumno. Ali si morala iti na abrazijo? Kdaj si dobila potem menstruacijo? Jaz sem skoraj mesec po splavu in je se nimam.. upam da pride hitro, me kar malo skrbi ampak saj bo vse ok. 


Rosemarie sumljiva utrujenost,upam da je z razlogom 😀🥰

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 19:08:47   
rozakamela
Hvala za dobrodošlico 🤗Sneezka, zelo držim pesti da uspe! 😊 
Zarjica1, jaz sem imel prekinitev s tabletkami. M sem dobila natanko 28 dni po dnevu prekinitve nosečnosti, kar me je zelo razveselilo! Cca. 10 dni po tej M pa sem dobila ponovno blazne krvavitve s kosi, ki se me spomnili na splav 😕 sem pristala na urgenci. Menda je bil sluznica močno zadebeljena, očitno je prišlo do nihanja hormonov. Dobila sem Primolut nor. Zdaj pa sem pri prvi M po tabletkah, ta pa je prišla 31 dni za njimi. Kar je tudi ok 😊
Upam, da pri tebi M pride kmalu. Če pa malce zamuja, naj bo potem normalna in brez kakšnih čudnih krvavitev, kot pri meni... 6 tednov je menda čisto običajno. Vem pa, da se dnevi do tele M zelo vlečejo... 😔 si ti imela abrazijo?





(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 19:46:39   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: rozakamela

Hvala za dobrodošlico 🤗Sneezka, zelo držim pesti da uspe! 😊 
Zarjica1, jaz sem imel prekinitev s tabletkami. M sem dobila natanko 28 dni po dnevu prekinitve nosečnosti, kar me je zelo razveselilo! Cca. 10 dni po tej M pa sem dobila ponovno blazne krvavitve s kosi, ki se me spomnili na splav 😕 sem pristala na urgenci. Menda je bil sluznica močno zadebeljena, očitno je prišlo do nihanja hormonov. Dobila sem Primolut nor. Zdaj pa sem pri prvi M po tabletkah, ta pa je prišla 31 dni za njimi. Kar je tudi ok 😊
Upam, da pri tebi M pride kmalu. Če pa malce zamuja, naj bo potem normalna in brez kakšnih čudnih krvavitev, kot pri meni... 6 tednov je menda čisto običajno. Vem pa, da se dnevi do tele M zelo vlečejo... 😔 si ti imela abrazijo?







Uupam. Žal mi je da si tudi ti mogla skozi to 😐 skoraj ista zgodba kot pri meni lanskega januarja. Želim si, za vse nas, da končno zanosimo in donosimo tako želene otročke❤ letoo 2022 bo naše🥰

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 20:15:15   
rozakamela
Jaz sem prepričana, da bo 2022 naše! Zagotovo! 😊Tudi meni je žal za tvojo zgodbo... kljub temu, da je to tako strašljivo in žalostno, sem vseeno vesela, da nas je nekaj, ki smo doživele podobno - da si delimo izkušnje, da se razumemo... to je zlata vredno. In verjamem, da lepi trenutki še čakajo na nas 😊

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.5.2021 23:40:34   
rosemarie
Tudi jaz sem out. 🙃 Tokratni ciklus sem celo sfurala brez nepotrebnih predčasnih testov. 👌🏻

Anyway, danes se mi je začelo z nekimi rjavkasto oranznimi izcedki (minimalno). Čakam, da vidim v kaj se to razvije, ampak glede na timeline, bo to kar M, ki jo sicer pričakujem uradno jutri. 🙈 Ni to kar tak, spočet otroka. Zavidam tistim, ki jim v prvo uspe. 😬 

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 8:57:57   
Zarjica1
Rozakamela jaz nisem imela abrazije,je slo vse samo hvalabogu. Sem se bala da bom mogla it pa ni bilo treba. 


Rosemarie pocakaj,mogoce pa to ni M. Upam,da ni♥️Res je,ni to kar tako. Vse se mora poklopit pa se potem vcasih ne uspe. 
Jaz pa imam eno vprasanje. Kako ste zadovoljne s svojimi ginekologi? Imate moskega ali zensko? Jaz imam moskega,pri njemu sem bila zdaj sele 2x in razmisljam,da bi se prestavila k zenski v drugi kraj. Sem bila kar malo razocarana nad obravnavo zdaj,ko sem imela SS. Sem vse mogla sama sprasevat in tudi odnos mi ni bil glih fajn.  Si mislim,da so zenske ginekologinje vseeno bolj razumevajoce.. kaksne so vase izkusnje? 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 9:19:05   
rosemarie
Jaz imam zensko G ....in iskreno ni nic kaj drugace kot pri tebi. Meni gre ta njihova tišina na zivce. Vedno vprasa res samo osnove (zadnja M in je to to). Po hitrem postopku ven in ze naslednja not. 🙈 


Moras met pomoje res sreco, da naletis na dobrega G. 🥴

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 9:40:22   
beba92
Moj G je moski in je dalec naokoli najboljsi, tudi pove tako kot je. Sem zadovoljna. 


Tudi ce sem 10000% prepricana da bo prisla oo jaz trola pa sem vseeno sla delat test in itak je bil negativen... 😠😠  Bolje da vse teste porabim pa bo mir 😂😂😂Aja danes je ze 34. dan pa se ni M ... Bo spet daljsi cikel😳

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 10:01:23   
JackieO
Tudi moj G slovi kot zelo dober, pa sem zdej imela operacijo in nisem bila zadovoljna. Kar se tice operacije nimam pripomb, kar se pa tice informacij pa no comment. 🙄 Zelo razocarana. Sredi meseca imam kontrolo in me res zanima kaj bo rekel, glede na to da mi je napisal, da se bova na kontroli vse pogovorila (t.j. en mesec in pol po operaciji 🤦‍♀️). Ze to, da mi v vseh teh letih ni naredil enega UZ, sploh zdej k je vedel, da imava tezave z zanositvijo - zalostno res. Tudi js se bom prestavila, ker sem se itak preselila, ampak sem vztrajala, ker naj bi bil tako dober. 😟


Imam pa sedaj ravno M in prvic po nevem koliko letih sploh nevem da jo imam. Brez vsakega krca, bolecine, zvijanja. Ocitno je laparo vsaj tukaj pomagala. Ce ne bi imela mini krcev preden sem jo dobila, ne bi sploh vedela da bo. Res je ocitna razlika. No, vsaj nekaj dobrega, ce se ze prijelo ni. 😁😇
Beba js testov raje sploh nimam oz. imam samo enega, ki ga sparam, ce bi slucajno rabila ampak itak ga nikoli ne. 😂 Se poznam in vem da se ne bi mogla upreti, pa raje nimam. 😊

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 13:16:58   
rozakamela
 Gin. imam jaz žensko. Dokler ni bilo nobenih težav, je bilo samo: datum ZM, ali kadite? In je to to. Po SS oz. ko sem imela kakšne težave, je bila bolj občutljiva, poslušna. Je pa še vedno tako, da moram vse sama spraševati, sama od sebe mi bolj malo pove...Moram pa zelo pohvalit ginekologe oz. vse gin. osebje na urgenci. Imam lepe izkušnje z njimi. To so pa res krasni ljudje ❤️ 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 13:35:29   
maca51
Rozakamela dobrodošla med nami. ♥️


Rosemarie se je pri tebi že vlilo? Dokler se ne vlije je še upanje. 🤞🏻😊


Jaz sem v zadnjem letu zamenjala dva ginekologa. Prva ginekologinja je prenahala z delom junija, potem pa je nadomeščal ginekolog, ki je bil super. Res se je zelo zavzel, odgovoril na vsa moja vprašanja, mi svetoval,.. Zdaj pa je prišla nova ginekologinja za stalalno h kateri grem deset_ dni na pregled, pa bomo videli kakšna je. 🤷🏼‍♀️ Vsi pravijo, da je super. 😊

No moje slabo počutje se je prenehalo že včeraj popoldne, zdaj lahko spet normalno funkcioniram. Ti kar malo zavidam JackieO, da si brez kakršnihkoli nevšečnosti. 😜

No danes razmišljam ali se naj prijavim jutri samoplačniško na odvzem krvi (4.dan ciklusa), ali nej še malo počakam na pregled, da mi da G napotnico. Rada bi čimprej izvedela in imela izvide v roki, da lahko pokažem moji G na pregledu. Po drugi strani pa nevem ali preveč silim z glavo v zid, ker bo rada čimprej to opravila, na koncu pa bom tako ali tako dobila napotnico in mi bo žal teh 60€. 🥴

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 15:25:09   
rosemarie
maca51, se je, ja. 😔 Sva oba malo žalostna, sploh jaz. Včeraj je še izgledalo pozitivno, ker se mi ponavadi dosti bolj na hitro vlije, včeraj pa sem imela cel dan samo neke mini rozkaste in rjavkaste izcedke. Je pa verjetno vse odvisno od hormonov, ker je tudi nasploh zaenkrat dosti manj boleča M in tudi ne tako močna, tak da vsaj nekaj dobrega v vsem slabem.
V glavnem, jovo na novo. Zdaj je pa ze pol leta okoli skoraj. 🤭😏 Vedno težje je. 😔

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?