|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.1.2021 7:09:02   
JackieO
Zivjo punci, dobrodosli. Ocitno bo 2021 plodno leto. 😎 

Mala miska nimam pojma, ce je mozno, da imas 2 loceni ovulaciji. 🤔 Ampak glede na dolzino cikla skoraj dvomim da bi imela O ze tako hitro. Katere teste pa uporabljas? Lahko da so lazno pozitivni.  

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.1.2021 10:04:54   
mala_miška
Kolikor sem brala na netu ne moreta biti 2 v enem ciklu - sploh pa ne v razmaku. Upam, da je vsaj 1 bila user posted image user posted image Imam pa plus in minus teste - trakce, za katere pa tudi ne verjamem, da so ravno 100%

< Sporočilo je popravil mala_miška -- 9.1.2021 10:05:57 >

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.1.2021 11:06:52   
beba92
Pomoje pa ti trakci niso ok, marikatera rece da so zanic... No meni so prav pokazali... 


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.1.2021 11:55:19   
JackieO
Ja dosti smo govorile o teh trakcih, js jim ne zaupam. 🤨


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.1.2021 9:13:24   
Nizile
Oj!


Vi ste ziher vešče glede pitja čaja krvomočnice. Kdaj v ciklusu se pije? A samo od ovulacije do začetka menstruacije al cel cikel, razen v času menstruacije?
Lepo nedeljo vam želim🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.1.2021 9:37:19   
JackieO
Js sm jo pila od konca M pa do O, potem je naj ne bi vec, da ne bi bila M prehuda. Sm jo pa tud js zdej prvi mesec pila, nekaj je se imam, bom se ponovila naslednji krog. 😎😉


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.1.2021 9:40:09   
beba92
Jaz sem jo pila do O, torej vceraj itak mi jo je pa zmanjkalo 😁😁imam se pa kapljice


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.1.2021 21:33:23   
Anonimna294
Zgleda da tud pr nama nic ne bo ta mesec. Je mojga danes v krizu zagrablo, ravn zdej ko bo O in ponavad ga itak tko 3 dni drzi, ker se mu skos ponavlja to.😒😒😒 Nekje v torek naj bi imela O, bom vidla kaj bojo testi pokazali. Zaenkrat je bilo se negativno. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.1.2021 23:21:58   
Suerte24
Ah, jaz pa nimam pojma koliko imam dolge cikle in niti priblizno nevem kdaj imam ovulacijo.


Tako, da tiste ki jo imate tocno oz. krajse cikle ste prave srecnice :) tudi, ce se vam trenutno ne zdi tako.. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.1.2021 11:59:52   
beba92
Ane, srecnice ko si lahk izracunajo...


Sem se ze prehitro pohvalila da semi je skrajsal cikel, spet O na 22. dan .. Jo cutim, intenzivno!  Zdja pa spet to cakanje ...

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.1.2021 12:40:55   
mala_miška
Tole čakanje med O do M res ubija. Se mi zdi, da imam vsakič milijon nosečniških znakov, celo zamidi kak dan, samo potem vedno pride 🤬 Sem že danes mislila, da bo, ker me je zjutraj zvijalo isto kot vsak mesec preden se ulije. Drugače pa je ne pričakujem nekje med četrtkom in ponedeljkom. Saj vem, da bi morala odmislit, pa ne gre 😐 🙄

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 13:01:22   
Anonimna294
mala_miška me smo tudi tako vsak mesec, ko imamo toliko nosečniških znakov. 😀 No vsaj jaz😂 a je že prišla M?? 
Kako ste ostale, kaj novega? Pri meni danes pozitiven O test😀. In hvalabogu je mojega nehalo bolet v križu, tako da sva že včeraj lahko☺️😀. Bova zdaj kar še vsaj 2 dni, da bo za ziher😂


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 14:38:17   
rosemarie
Jaz sem dobila tetko pet dni nazaj, zdaj se je že poslovila. Preden je prišla, sem tudi jaz iz firbca (predvsem pa zato, ker sem v vsakem zvijanju v jajčniku, slabosti, etc. že videla plusek) delala test, ampak je bil itak negativen. 


Tak da gremo zdaj dalje.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 15:39:46   
JackieO
Zivjo punce, evo tud js sm zdej v fazi cakanja na M. Sodec po O bi morala prit v ponedeljek, torek, tako da se 1 teden pa veselo v nov krog. Pocasi se bo zacelo spikanje, pa napihnjenost, skratka eno samo veselje. 🤨 Anonimna veselo na delo! 😁


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 19:33:39   
Nizile
Pozdravljene punce,


sama sem trenutno par dni po M, v fazi čakanja na O. Ta mesec sem nabavila clearblue ovulacijske palčke, pa bomo videli, če bo kaj na tem. Razen tega merim BT in pijem krvomočnico

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 20:23:27   
beba92
Kje pa si nabavila cb palicice?  Verjetno so kar drazje od navadnih?


Jaz pa sem nekaj dni po O.. Se mi zdi, spika me enkrat tu enkrat tam, napihnjena pa sem kot balon...zacuda se pa nimam bolecih bradavic kot ponavadi... Zdaj pa cicat pa cakat da mineta pribl. dva tedna 😊😊
A je ze katera tik pred M? Da lahko stiskamo pesti, da je nebo🍀

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 20:48:31   
fracek
Tudi jaz v fazi cakanja da ne pride al da pride M, tam v nedeljo, ponedeljek. Znakov nobenih posebnih, samo joske do Koroske 🤭, kot zmeraj nic oprijemljivega. 


Drzim pesti za vse ostale. 🤞

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 21:14:13   
mala_miška
Tudi moja je tik pred vrati... od četrtka do ponedeljka enkrat se zna prikazat (seveda upam, da ne). Imam pa tudi jaz prsi, napete in boleče, in sicer ta mesec že od ovulacije oz. sredine cikla dalje, tako da še ponoči spim v modrčku user posted image .

Stiskam pesti za vse ostale!

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.1.2021 21:42:54   
Nizile
V dm- ju sem jih nabavla. So pa precej dražje...10 komadov pride 26 evrov. A so baje tudi bolj zanesljive od trakcev.  So pa za občasno rabo,  ne ravno za vsak mesec, ker bankrotiraš. Jaz sem jih vzela, da vidim, če O sovpada s padcem BT nekje na sredi mojega cikla (M na 26-28 dni). Potem so bom bolj po BT in drugih simptomih orientirala. Držim pesti za vse, da nam čimprej rata


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.1.2021 13:47:54   
Anonimna294

Upam, da bomo ta mesec uspešnejše. 😀
No nama včeraj ni uspelo, sva samo padla v posteljo oba, tako da bova kar danes☺️😀  drugače pa bi imela danes PDP, če bi se nosečnost obdržala. 😔. Še dobro, da sem v službi, da nimam časa toliko razmišljat o tem, pa še popoldan imam toliko dela, tako da bo kar minil dan. Še dobro da je čas O, da sem nekako pozitivna danes, drugače bi me pomoje kar potolklo😒. Počakam še teh 14 dni, če pa ni uspelo, pa se naročim h G. 🙄


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.1.2021 14:05:27   
beba92
Punce kok casa ze poskusate?  Zdaj januarja bo eno leto odkar poskusava....


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.1.2021 14:06:56   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Punce kok casa ze poskusate?  Zdaj januarja bo eno leto odkar poskusava....





Pri nama bo februarja eno leto.. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.1.2021 14:44:34   
mala_miška


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Punce kok casa ze poskusate?  Zdaj januarja bo eno leto odkar poskusava....





Pri nama je bilo decembra 1 leto

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.1.2021 17:08:36   
Nizile
Da načrtno poskušava, bo zdaj 4 mesec. Drugače sva pa že 1 leto brez zaščite, ampak sva pazla, zda 4 mesece pa ne več.


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.1.2021 19:36:36   
JackieO
Pri nama je lih ta cikel eno leto. 😞 Sem pa danes govorila s svojim G, seveda mi ne zna povedat kdaj tocno bodo sprostili ukrepe in mi naredili mojo NENUJNO operacijo, ampak optimisticno planirava nekje marca. S tem da morem en mesec prej jemati KT, tako da v bistvu imava zdej se en cikel poskusanja. Naslednji cikel bodo potem streli v prazno (kar so pa itak ocitno ze zdej tud 😂😤). Skratka do M se imam 5 dni, standardno spikanje se je zacelo, tako da jo ze skoraj "veselo" pozdravljam. 😡


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?