|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.10.2021 8:35:15   
rosemarie
Hej punce,midva nisva nic kaj pridna. Zdaj sva bila vsak na svojem poslovnem potovanju, tak da se slab teden nisva videla, imam zdaj zadnji mesec zelo stresen, tako da nimam casa sploh razmisljat o tem kako meseci prakticno bežijo mimo, midva pa še nimava štruce v pecici, al kak že rečejo. 🤣🤣 No ja, bo že. 🤣
Je pri kateri drugi kaj novega? :) Jaz se zanašam na to, da bo, ko bo pravi čas. Če pa po dveh letih še vedno ne bo, potem pa greva dalje. :) 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.10.2021 9:31:16   
maca51
Rosemarie na koncu bo uspelo takrat, ko boš najmanj pričakovala. 🙈

Jaz sem imela včeraj O (napoved G). Je pa moj zbolel ta vikend, tako, da sem ga komaj prepričala (kruto od mene, vem 😔). Upam, da bo kaj ratalo, čeprav sva samo enkrat v času predvidene O. 🤷🏼‍♀️

Moje počutje po Femari: nič posebnega, mogoče malo močnejše špikanje v levem jajčniku na trenutke (na UZ se je tudi videlo lep folikel v levem jajčniku). 😀

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.10.2021 15:54:30   
senorita
Ojla punce, pri meni nič novega, počasi se bližam O. Sem pa ta cikel začela piti krvomočnico, pa da vidim če bo kaj pomagalo. Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.11.2021 12:02:28   
nina.nina
Jaz pa imam nek cudni roza izcedek ze 4 dan danes.. ne potrebujem tampona ali vlozka ker se opazi samo na papirju🤷🏻‍♀️

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.11.2021 12:03:06   
nina.nina
Aja pozabila sem dodat.. pojavi se tu pa tam na dan. 

(odgovor članu nina.nina)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.11.2021 20:48:17   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Rosemarie na koncu bo uspelo takrat, ko boš najmanj pričakovala. 🙈

Jaz sem imela včeraj O (napoved G). Je pa moj zbolel ta vikend, tako, da sem ga komaj prepričala (kruto od mene, vem 😔). Upam, da bo kaj ratalo, čeprav sva samo enkrat v času predvidene O. 🤷🏼‍♀️

Moje počutje po Femari: nič posebnega, mogoče malo močnejše špikanje v levem jajčniku na trenutke (na UZ se je tudi videlo lep folikel v levem jajčniku). 😀



Še vedno nekako upam, da imaš prav in da nama res uspe naravno. 🙂 Čeprav vedno manj verjamem, da bo.

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.11.2021 12:23:19   
senorita
Joj a se še kateri tale mesec noro vleče? 🙄 Ponavadi mi je do O hitro minilo, zdaj se mi pa vsak dan posebej vleče. In glede na to da pijem krvomočnico pričakujem bolj obilen izcedek, da bom res vedela kdaj bo O, ampak zaenkrat ga še ni. Sem sicer par dni nazaj imela nek izcedek, ampak ni bil tak kot naj bi bil pred O. Vedno bolj sem neučakana, ker po eni strani se čas res vleče, po drugi pa kar bežijo meseci in je strah, da nama ne bo uspelo, vedno bolj prisoten 😢 saj se trudim, da o tem ne razmišljam, ampak pride kakšen tak dan. Saj če bi ljudje dali mir glede te teme, bi bilo veliko lažje.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.11.2021 13:02:35   
rosemarie
Meni je kar hitro minilo - sploh zato ker sem res zelo zaposlena. Včasih se mi je tudi neverjetno vleklo.V glavnem, mislim, da bo ovulacija danes/jutri. Imela sem še par teh cheapie ovulacijskih testkov in sem ga naredila včeraj zvečer in danes zjutraj. Danes zjutraj sta bili črtici že enako močni, izcedek pa tudi je vedno bolj tak kot mora bit. Sicer sem rekla, da teh testov več ne bom kupovala, ampak par jih še imam, jih bom porabila. 😁
SO sicer nisva imela že par dni, tako da hudega pricakovanja nimam. Tudi ne vem če nama bo kaj uspelo te dni, ker so res taki napeti dnevi. 🤔 
Napeto pa je tudi pri moževih starših. Jaz tja več ne hodim, ker so konstantno pritiski glede otroka in tega ne zmorem več (mož še kdaj pa kdaj gre, ampak ker ga stalno nadlegujeta vedno manj). Upam, da se zavedata, da potem ko otrok enkrat bo, moji/naši obiski ne bodo nič kaj bolj pogosti.

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.11.2021 15:20:02   
JackieO
Js sm pa ravno konec z M, ne odstevam do nicesar vec, sem kr nekako obupala. 😂 se nad posto iz konzilija sem obupala, tako da ko bo. Nekako sem racunala, da bi en postopek lahko to leto dala cez, pa zgleda da ne bo ratalo, sploh ce bodo spet kaj zapirali. 🤨 Se pa aprila porociva, tako da se vsaj s tem ukvarjam, sem mislila da se bom bolj z nosecnostjo, pa zgleda da ne bo treba. 😁  Na naju partnerjevi starsi nic ne pritiskajo, najbrz niti ne upajo, ker ne vedo kaksna je situacija (glede na to, da nisva vec rosno mlada za druzino), pri meni pa vedo kaksna je situacija in cakajo kako se bo odvilo. 2022 pa res upam da bo nase leto! 😎

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.11.2021 16:28:37   
Brina11
Hej punce. Jaz imam pa težavo. No pravzaprav sploh ne vem, če je težava. Kakorkoli, prejšnji mesec je hitro šel mimo, začetek zadnje menstruacije je bil 25.9. Cikel imam dokaj reden, ponavadi na 28 dni, včasih se zavleče (res včasih) na 30 dni (od kar delava seveda na otroku in psiha in vse). No, včeraj sem nagruntal, da menstruacije ni. Naredila test iz Dma, first sign, minus. Danes med službo letela po Cb tisti s tedni (plačala k zuta, ker sem šla v At lekarno), piše ni nosečnosti. Menstruacije pa ni. Prsi me bolijo zgolj popoldne (torej včeraj in danes 😂, ker prej nisem imela analize, kot vsak mesec). Spodaj me tišči, ne kot pred menstruacijo ampak drugače. V glavnem testi minus, meni se pa keglja. Prebrala že vse. Vem, kaj vse je lahko. Nekako mi ni, da bi sploh klicala g in se vozila v Klagenfurt, da mi bo povedal, da ni nosečnosti in da je po vsej verjetnosti stres. Enostavno ne vem več, niti se mi ne da več analizira, otopela do konca. A je smotrno se počakat in naredit test se kakšen dan kasneje? Itak vem, da ni razloga za alarm, tudi če zamuja do 3 mesece (ja prebrala vse). Mogoče si želim slišati samo kakšno pozitivno, spodbudno besedo. Da mi nekdo reče, ej meni Tut ni kazalo takoj. Če gledam po najdaljšem ciklusu mi zamuja en teden. Kar nekaj. Kakršnikoli nasvet? Hvala. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.11.2021 18:16:40   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Brina11

Hej punce. Jaz imam pa težavo. No pravzaprav sploh ne vem, če je težava. Kakorkoli, prejšnji mesec je hitro šel mimo, začetek zadnje menstruacije je bil 25.9. Cikel imam dokaj reden, ponavadi na 28 dni, včasih se zavleče (res včasih) na 30 dni (od kar delava seveda na otroku in psiha in vse). No, včeraj sem nagruntal, da menstruacije ni. Naredila test iz Dma, first sign, minus. Danes med službo letela po Cb tisti s tedni (plačala k zuta, ker sem šla v At lekarno), piše ni nosečnosti. Menstruacije pa ni. Prsi me bolijo zgolj popoldne (torej včeraj in danes 😂, ker prej nisem imela analize, kot vsak mesec). Spodaj me tišči, ne kot pred menstruacijo ampak drugače. V glavnem testi minus, meni se pa keglja. Prebrala že vse. Vem, kaj vse je lahko. Nekako mi ni, da bi sploh klicala g in se vozila v Klagenfurt, da mi bo povedal, da ni nosečnosti in da je po vsej verjetnosti stres. Enostavno ne vem več, niti se mi ne da več analizira, otopela do konca. A je smotrno se počakat in naredit test se kakšen dan kasneje? Itak vem, da ni razloga za alarm, tudi če zamuja do 3 mesece (ja prebrala vse). Mogoče si želim slišati samo kakšno pozitivno, spodbudno besedo. Da mi nekdo reče, ej meni Tut ni kazalo takoj. Če gledam po najdaljšem ciklusu mi zamuja en teden. Kar nekaj. Kakršnikoli nasvet? Hvala. 


Moja kolegica je naredila testov še pa še vsi negativni..je pa mela ravno čez 1 teden redni pregled pri G in ji je tam povedala da je noseča. In po potrditvi nosecnosti šla pa kupila še 1 test pa še vedno negativni. Tak da dokler ni M je upanje 🙂

(odgovor članu Brina11)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.11.2021 19:39:53   
JackieO
Mogoce gres se na krvnega? Bos najbolj ziher. 😉 Sicer pa stres, psiha sta zelo velika dejavnika, mogoce si napsihirana pa sploh ne ves in ti mogoce zato zamuja. Kolegici je zamudila 10 dni, pa ji nikoli ne, ker je vmes imela operacijo zoba in bila takim stresom in se obremenjevala, da ji je telo na tak nacin protestiralo. Pac moznosti je veliko, upam pa da se iztece z enim velikim plusom. 😉 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.11.2021 20:54:25   
rosemarie
Meni je tudi enkrat zamujala 14 dni. Z (zdaj) možem sva takrat komaj začela hodit 😆 mislim, da sva bila skupaj dobre štiri mesece ... to je bil kar šok za oba. 😁 Ampak itak ni blo nič ... razen malo panike ravno okoli božiča. Ko zdaj gledava nazaj ... si želiva, da bi bilo že takrat. 🤣🤣 No, pa ni bilo nič ... in tudi zdaj ni. 🤭 
No, ovulacija je/bo enkrat te dni. Imam že obilo sluzastega ... malo bova aktivna te dni, potem pa izklopim svoje sledenje in psihiranje okoli teh dni po O. 😄😄😄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.11.2021 9:46:35   
Brina11
Ma ja, moje M ni od nikoder. Naredila dva Cbja digitalna, en First Sign, vse negativnoSem klicala svojega ginekologa v At, pa lahko pridem na vrsto šele čez 14 dni, na zavarovanje, sem klicala,kar svojega bivšega ginekologa in lahko pridem samoplačniško že v torek. Rekel je, da je možno vse, da včasih testi zataji jo, da je lahko cista, stres, karkoli. Tako da v torek bomo vedeli kako in kaj. Sem pa tolk jezna sama nase. Prej M točna kot urca, od 23leta,ko sem imela prvega otroka, pa nikakor se nisva odločila za drugega. Zdej ko sem 36, pa mi voda v grlo teče, pa dejmo naši, zafrkava me menstruacija na polnoAl pride točno na datum, Al zamudi kak dan, da sem na tirih, zdej pa se to več tedensko zamujanje. A je res tako težko Al za nosit Al pač prit na datum 😂☝️ držim pa pesti za vse vas, da vam čimprej rata.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.11.2021 14:10:31   
maca51
JackieO čestitke za zaroko 😊
Jaz sem danes na papriju opazila malo rozastega izcedka. Druge razlage, kot to da bi lahko bila vgnezditvena (8. dan po ovulaciji) pač nimam. 🤷🏼‍♀️ Nočem pa seveda imeti lažnega upanja. Bomo videli.🤷🏼‍♀️

(odgovor članu Brina11)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.11.2021 16:35:19   
senorita
O maca držim pesti, da bo plusek 🤗

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.11.2021 18:55:19   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

JackieO čestitke za zaroko 😊
Jaz sem danes na papriju opazila malo rozastega izcedka. Druge razlage, kot to da bi lahko bila vgnezditvena (8. dan po ovulaciji) pač nimam. 🤷🏼‍♀️ Nočem pa seveda imeti lažnega upanja. Bomo videli.🤷🏼‍♀️




Jej, to je dober znak! 😍 Drzim pesti za plusek.
JackieO, waaa čestitam za zaroko! Poroka in samo planiranje te res totalno zaposli. ☺️

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.11.2021 8:35:10   
JackieO
Hvala punce. ❤ Ooo maca zgleda bo se en plusek kmalu, zdej pa odstevamo s tabo in drzimo pesti! 🐞

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.11.2021 11:59:44   
beba92
Maca drzim pesti da se mi pridruzis.Da se malo javim, slabo mi je za znoret, komaj se drzim pokonci .. hja najtezji so taprvi trije meseci in ce bi lahko izbirala, bi jih kar preskocila 😁 tudi pregled sem ze dala skozi in je zaenkrat vse ok. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.11.2021 9:47:06   
JackieO
Beba uzivaj v teh slabostih, mislim da bi se ti vse z veseljem pridruzile. 😉
Maca kako si? Kdaj bos delala test? 😁

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.11.2021 12:12:05   
maca51
Test bom delala v ponedeljek/torek. Trenutno sem v karanteni, doma pa nimam nobenega testa. Tašče pa ravno ne morem prositi, da mi prinese test (vem, da bi z veseljem to naredila, ampak bi potem hotela vedeti tudi kaj je pokazalo). 

Moje počutje je malo slabše zaradi korone. Nimam pa nobenega znaka za nosečnost. Niti špikanja v maternici/jajčnikih, niti špikanja v prsih, kot ponavadi. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.11.2021 15:16:59   
senorita
Haha beba a to si nas hotela malo potolažit? 😁 Se mi zdi, da bi res vse z veseljem bile na tvojem mestu, tudi če to pomeni, da bi nam bilo ves čas slabo 😂
Maca no saj po eni strani še dobro, da boš čim pozneje naredila test in bo toliko več možnosti za plusek. Držim pesti 🍀

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.11.2021 17:20:02   
Sneezka
Jaz bi pa mogla dobit M že v ponedeljek. Zdaj pa od takrat samo neki roza izcedek😡 nevem kaj je zdaj spet to..sem že čist zmešana od vsega skupaj 😐


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.11.2021 21:24:18   
maca51
Snezka, če je izcedek zelo blage barve bi jaz vseeno na tvojem mestu naredila test. 🤷🏼‍♀️

Joj jaz sem že kar precej nestrpna. Sicer sem imela danes in v torek spet malo rjavega/roza izcedka (zelo svetlo rjavo/roza). Tako, da pojma nimam pri čem sem. Bomo videli čez 4-5dni, čeprav si že zdaj razbijam glavo s tem, da bi si lahko teste naročila prek neta. 🤦🏻‍♀️ Bi vsaj prej vedela pri čem sem. No nakoncu me bo pa “presenetila” M. 😢

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.11.2021 21:55:33   
JackieO
Maca drzim pesti zate, zgleda se nekaj dogaja, upam na najboljsi izid! Kar se tice pa testov - boljse da jih nimas in ga naredis, ko bo cas. Vem da je tezko, ampak sigurno bo potem vsaj jasen rezultat. 😉

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?