|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.11.2021 20:07:28   
Sneezka
Evo je prìsla gospa M v vsej svoji veličini in bolečini😡


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.11.2021 22:40:32   
senorita
Sneezka a si že probala s pitjem krvomočnice? Sem brala, da naj bi pomagala pri ureditvi ciklusov in pri zanositvi. Ne vem, se mi zdi da škoditi ne more 🤷🏼‍♀️

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.11.2021 9:00:53   
Sneezka

Ravno včeraj sem jo prejela. Da poskusim spet. 🙂
IZVIRNO SPOROČILO: senorita

Sneezka a si že probala s pitjem krvomočnice? Sem brala, da naj bi pomagala pri ureditvi ciklusov in pri zanositvi. Ne vem, se mi zdi da škoditi ne more 🤷🏼‍♀️



(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.11.2021 11:22:27   
senorita
Jaz bom čez kakšen teden videla, če je kaj pomagala. Sicer pa ta cikel nimam pojma kdaj je bila O, nisem imela nobene povečane sluzi, razen enkrat ko se mi ni zdela ravno tipična. No mogoče pa je vseeno bila takrat, bomo videli 🤷🏼‍♀️

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.11.2021 15:10:38   
Sneezka

Kako si jo pila? Po M? Do ovulacije? 
IZVIRNO SPOROČILO: senorita

Jaz bom čez kakšen teden videla, če je kaj pomagala. Sicer pa ta cikel nimam pojma kdaj je bila O, nisem imela nobene povečane sluzi, razen enkrat ko se mi ni zdela ravno tipična. No mogoče pa je vseeno bila takrat, bomo videli 🤷🏼‍♀️



(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.11.2021 17:48:16   
senorita
Pila sem jo od konca M pa do približno O, ker ne vem točno kdaj je bila. Sem pa pila po pol litra na dan, po požirkih.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.11.2021 18:07:53   
JackieO
Punce kako ste? Maca kaj novega? Js mam se ene 10 dni do M, tako da se bo spet hitro obrnilo. Se malo pa bo leto naokoli, upam da se nas cimmanj druzi v naslednjem letu! 😁💪

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.11.2021 20:37:29   
fracek
Hej hej. Jaz sem ravno v casu O, predvidevam vsaj, testiram itak ne. Sklepam, ker sem imela po SO spet malo roza rdece na papirju, da se nekaj dogaja. Z M, ki je bila slaba 2 tedna nazaj, bi lahko sla po zamrznjencka, ampak sem dobila novo sluzbo in sem se odlocila, da pocakam vsaj do naslednje M, pa se to vprasanje, ker je pred mano kar naporen mesec. Ne vem, ce je pametno, da cakam, ampak se mi zdi, da nekako ne morem zdaj 2 front imet odprtih. Verjetno bo ze prav, ce cutim tako. @Jackie, predvidevam, da se nisi dobila poste s konzilija ... vse skupaj je res smotano, pa se korona party spet in vprasanje, kako bo zdaj vse skupaj laufalo na klinikah. Po mojem spet v zmanjsanem obsegu. 
Tudi jaz vam zelim, da se cim prej beremo na katerem drugem forumu, ceprav sem na tem ze veteranka in je moje upanje ze malo uplahnilo. Morda pa, enkrat, nekoc ...

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.11.2021 7:34:07   
JackieO
Fracek, res je, poste konzilija se nisem dobila, berem na drugem forumu da nisem edina, tako da sem se malo potolazla. Zgleda se bomo drugo leto spet borile, ce se situacija s korono kaj normalizira. Kar se tice pa tvojega zamrznjecka - js mislim da vsaka zenska ve kdaj je pripravljena na (nov) postopek in ko se ti zadeve postavijo v vrsto bos sigurno vedela, da je treba v akcijo. Tudi telesu ne skodi, da kaksen mesec vec pociva. Js vem da drugo leto nam bo uspelo. 😎💪

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.11.2021 9:42:49   
rosemarie
Jaz bi naj čez cca. 3 dni dobila M. Zaenkrat vse brez posebnosti, razen bolečih prsi - me ne muči mič posebnega. Sploh ni pričakovanja, da M ne bi prišla, glede na to, da me do zdaj še nikoli ni pustila na cedilu. 😒😂

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.11.2021 12:41:45   
JackieO
Rosemarie, pusti se presenetiti, enkrat pa more tud nas pustit na cedilu, madona! 😁

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.11.2021 16:09:23   
maca51
Živjo punce! 🙋🏼‍♀️
No pa da se jaz povem svoj “upd_ate” 😜. Prejšni teden sem imela na vsaka dva dni rjav izcedek, v soboto pa spet tist “suhi dan” pred M. Tako, da sem bila v soboto in včeraj kar precej potrta. 😢 Včeraj se je spet pojavil balg tjav izcedek, ki je danes že temnejši. Pričakujem, da se bo jutri vlilo. 😩

To je bil moj prvi cikel s Femaro in po eni strani sem imela visoka pričakovanja. Po drugi strani pa glede na najino aktivnost res ne morem pričakovati pozitivnega rezultata. V petek 29.10. mi je G na pregledu rekla, da naj bi bila O naslednji dan, torej v soboto. Vsi znaki, razen izcedka so nakazovali na to, da bi ovulacija res lahko bila v soboto, a izcedek je vztrajal do torka, 2.11., torej predvidevam, da se je G zmotila in je bila O šele v torek. Glede na prihjajočo M se ujema. Je pa res, da sva imela SO samo tisto soboto, v ponedljek pa sva že zbolela in je bila zadnja stvar na katero sva pomislila še kaka posteljna aktivnost. 😢

Včeraj sem razmisljala, da bom na naslednjem pregledu rekla G naj naju pošlje kar na konzilij, saj kot berem pri tebi JackieO bo spet trajalo, da se kam premakne. Če pa vmes uspe s Femaro (imam jo še za dva cikla/za letos še bo haha) pa toliko boljše.  😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.11.2021 18:08:20   
JackieO
Maca, sem mislila nate in upala na najboljse! Mogoce bo pa naslednji cikel bolj plodovit, saj ves da smo optimisticne punce! 😁😎 
Kar se tice pa konzilija... korona je kar omejila zadeve, od konzilijev do postopkov, tako da js bi ti toplo priporocala, kot si sama rekla, da jim reces da dajo papirje naprej. Js bom skoraj 3 mesece cakala samo odgovor, ki naj bi ga dobila v enem mesecu. Kje je potem sele postopek, na koncu vse skupaj traja pol leta pa nisi nic naredil. Seveda lahko rata vmes naravno, hvala bogu ce le uspe, ampak tko si bos pa vsaj malo naprej spravila stvari in ko bos/bosta pripravljena lahko gresta v postopek. 😉

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.11.2021 9:41:27   
rosemarie
Mene je včeraj po SO presenetilo malo pink spottinga, M pričakujem jutri. Zgleda ne bo spet nič, ker pač … da je bila to vgnezditvena je 0,0001% možnosti. 😬😂 Oh well, še en mesec je torej mimo, zdej pa res že traja eno leto … no decembra bo uradno eno leto menda. 😬 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.11.2021 11:57:19   
senorita
Tudi moja M me seveda ni pustila na cedilu 🙄 je pa vsaj prišla ob normalnem času in ni spet zamudila. Čeprav sem se kar sesula, ko sem opazila prvo kapljico. Sem imela več upanja zaradi krvomočnice. No očitno je vsaj pri dolžini cikla pomagala, tako da jo bom pila še naprej in upala na najboljše..

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.11.2021 14:57:43   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Mene je včeraj po SO presenetilo malo pink spottinga, M pričakujem jutri. Zgleda ne bo spet nič, ker pač … da je bila to vgnezditvena je 0,0001% možnosti. 😬😂 Oh well, še en mesec je torej mimo, zdej pa res že traja eno leto … no decembra bo uradno eno leto menda. 😬 



Pri nama bo pa 2 leti. In se spomnem k sva bila se bolj na zacetku in je bil moj cist zivcen, ce mu je kdaj kej "uslo", da se ne bi kaj prijelo. 😂 no zgleda je bila vsaka skrb odvec. 😁 Zdej pa zivcen vsak mesec, ker upa da se je kaj prijelo. 😂 Ah ja, new year, new start pravijo, tako da racunam na obetaven zacetek leta, ce bo korona dovolila. 🙄 Imam pa se 1 teden do M, vsake toliko me ze malo "kljuva" spodaj, tako da zgleda bo spet tocna. 😏

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.11.2021 15:57:13   
Sneezka
Pri nama tudi 2 leti odkar sem takrat zanosila in se je končalo z splavom. Upaam res na novo leto da bo bolj veselo za vse nas. Da končno dobimo svoje sončke❤


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.11.2021 12:24:12   
maca51
Rosemarie kako kaže? Upam na lepe novičke.🥰 v teh časih nam bi prav prišla kakšna lepa novica. 😊

Včeraj sem poslala mail v Postojno za UZ, pa sem na njihovi spletni strani videla, da so do nadaljnega ustavljeni vsi nenujni postopki. 😰😢 Čakam sicer še odgovor, ampak nisem preveč optimistična. Ah ta korona. 😢

Kakorkoli, včeraj sem bila tretji dan cikla in sem spet začela s Femaro, lahko samo upam, da rata lep folikel. Upam, da nama rata imeti SO na 2 dni, tako ne bova nič zgrešila (🤞🏻).

No pri nama je že dve leti pa pol odkar sva brez zaščite. Marca pa bo dve leti odkar načrtno delava na 👶🏻. Hitro se obrne. 😭

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.11.2021 13:12:00   
Anonimen
Pozdravljene punce,Danes mi je ginekolog naredil celoten pregled in povedal da imam desni jajcnik “malo” policisticen.. se je katera s tem srecala? Kako je z zanositvijo?

(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.11.2021 7:06:33   
JackieO
Maca js sm dobila odgovor konzilija in bi morala z naslednjo M (drug teden) v postopek, ampak se tudi cakam kaj mi bodo odgovorili iz Postojne - racunam na to, da me sprejmejo. 😎😁
Anonimen, sama izkusenj s policisticnimi jajcniki nimam, je pa tega ogromno napisanega na internetu. Mislim da je tezava policisticnih jajcnikov predvsem nereden cikel in odsotnost O, zato pa punce tezje zanosijo. Verjetno se potem pomaga s kaksno hormonsko terapijo za vzpodbuditev O in ureditev cikla. Najboljse bi bilo, da bi svojega G vprasala kaj sedaj pomeni "malo" policisticen in kako vpliva to na zanositev. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.11.2021 12:39:22   
Anonimen
Sicer je povedal da naj kar poskusava in ce po pol leta ne bo nic, naj pridem in bova zacela  “zdravljenje” oz  urejala cikel in O s tabletami. 

(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.11.2021 18:40:05   
maca51
JackieO super, da si dobila odgovor konzilija 😊 so se ti v Postojni oglasili? Meni so dali termin za UZ, torej, kot kaže delajo nemoteno naprej. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.11.2021 19:16:18   
JackieO
Maca, ja sem jih dobila, konec tedna grem po injekcije in se zacnem pikat, tako da bo zgleda se letos ratalo it skozi en postopek, mogoce bo pa celo pozitiven. 😁😊😎

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.11.2021 20:08:22   
maca51
Jaz imam tudi konec tedna UZ. Sicer se mi zdi, da je čisto prezgodaj (11. dan cikla) in se bom morala verjeto zanašati še na svoj občutek/znake. 🤷🏼‍♀️Bom pa G rekla za konzilij, čeprav paihično res nisem še pripravljena na to (kdo pa je 😰). 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.11.2021 19:22:44   
JackieO
Te popolnoma razumem, pomoje nobena od nas ni na to pripravljena, ampak js pravim da je cilj vreden vsega tega potovanja. Kar pogumno. 😉 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?