|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 13:37:06   
Elfika
Joj, drzim pesti za obe, da je to to. 🤩

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 14:34:35   
Sneezka
Jooj upam da ti je uspelo. Končno se v tej skupini nekaj premika na boljse 😀🥰🥰


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 15:23:03   
senorita
Oo Jackie res upam, da nama je uspelo 😍 jaz danes nisem delala testa, najbrž ga bom jutri.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 15:48:10   
JackieO
Sem vprasala se partnerja, ki je poleg komentarjev, da sem izjemno neucakana, potrdil drugo crtico. Sem ze mislila da imam mogoce privide. Sicer mi je vse skupaj res nerealno, sploh da bi ratalo v 1. postopku IVF, prej pa 2 leti ne, tako da jemljem vse skupaj malce z rezervo in bomo videli kaj bo jutri zjutraj drugi test pokazal. Dolga je se pot, ampak upam da bom pocasi korak blizje. 😊😇🥰

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 16:08:17   
fracek
Senorita in Jackie, jaz mislim, da se lahko ze kar z eno nogo in pol veselita in da sta nosecki 🤩 Jackie, na 9. dan sredi dneva in crtica na testku, pa ker imas res vztrajno redne M (na 25 dni se mi zdi, tako kot jaz, zato sem si zapomnila 😁), mislim da test ne laze. M bi mogla ze dobit ne, ce bi bila v naravnem ciklu? Ko je jaz nisem dobila na dan, sem ze vedela, da se nekaj dogaja, ceprav sem potem s testom pocakala se 2 dni za ziher 😅Mocno drzim pesti, da z naslednjimi testki samo se potrdila to, kar danes ze vemo 🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 16:15:49   
lilija11
Pozdravljene punce, bom dodala svojo izkušnjo za malo vzpodbudeuser posted image . Tudi jaz sem v soboto po nekje dveh dneh zamude M delala tale FS test, črtica pa je bila prav taka kot na slikici od Senorite, tako da nisem čisto dobro vedela pri čem sem. V ponedeljek sem potem naredila še digitalni CB (zvečer, ker sem neučakana in nisem mogla počakati do naslednjega jutra), ki je takoj pokazal plus in malo zatem še 2-3 tedne. Tako da jaz bi po svoji izkušnji rekla, da črtica je črtica pa četudi bolj bleda user posted image . Sva pa poskušala več ko leto in bila že napotena v neplodnostno, zato sem še toliko težje verjela da je res to to. Le pogumno naredita CB, držim pesti user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 16:26:24   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

Senorita in Jackie, jaz mislim, da se lahko ze kar z eno nogo in pol veselita in da sta nosecki 🤩 Jackie, na 9. dan sredi dneva in crtica na testku, pa ker imas res vztrajno redne M (na 25 dni se mi zdi, tako kot jaz, zato sem si zapomnila 😁), mislim da test ne laze. M bi mogla ze dobit ne, ce bi bila v naravnem ciklu? Ko je jaz nisem dobila na dan, sem ze vedela, da se nekaj dogaja, ceprav sem potem s testom pocakala se 2 dni za ziher 😅Mocno drzim pesti, da z naslednjimi testki samo se potrdila to, kar danes ze vemo 🤗



Fracek prav imas, zelo redne M imam in nekje v soboto bi jo morala dobiti, ce bi bil cikel normalen/naraven, danes je pa 14 dni po punkciji ni nisem mogla vec zdrzati, saj sama ves kako je. 😊 hvala za podporo punce, upam da se iztece najboljse, bomo videli najprej kaj bo test jutri zjutraj pokazal. 😊
Lilija, hvala za vzpodbudo, meni je sicer kar malo sumljivo, ker imava s senorito isto crtico, isti cas, ampak sedaj si mi vlila se malo upanja, da mogoce FS ni prodal zanic robe. 😅 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 17:04:40   
senorita
Jackie jutri sigurno izveva a je to to ali ne 😊 čeprav jaz sem kar precej optimistična, pomoje nama je uspelo!

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 18:52:45   
Sneezka
Jaz verjamem da vama je uspelo 🥰  jaz pa počasi proti ovulaciji..upam da bodo prazniki res magični in se pri meni tudi kaj prime 🙂🥰


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 18:57:22   
JackieO
Senorita drzim pesti za naju! Js zacnem sluzbo ob 6ih, tako da ze vidim da bom zelo zgodaj rogovilila okrog. 😅 Pa tudi vem, da ce bo CB negativen, da se bom tolazila s tem da je se prezgodaj in bom sla v trgovino se po 5 novih testov. 😁Sneezka, zdaj bodo prazniki in se bosta lahko sprostila, naj vama bo bozic naklonjen. 🐞

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 4:52:02   
JackieO


user posted image
Punce kaj pravite? 😁😊 Verjetno je to to ane? 😊❤

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 6:08:29   
fracek
Juhuhuuuu Jackie, to je tooooo! Cestitke do neba! ❤❤❤❤💪💪💪🥳🥳🥳 Zelo vesela zate. 
Senorita, zdaj pa se ti 🍀❤ in moje veselje bo popolno 🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 8:25:17   
Elfika
Jackie, cestitke!!!!! 🤩🍀🥳

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 8:25:45   
rosemarie
Čestitkeeeee punci, to so res prekrasne novičke! 🙏🏻🥰🎀🎄 In to v tako krasnem delu leta! ❤️ 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 8:49:46   
senorita
Jackie čestitke!! ❤️
Jaz sem naredila kar BC mini, ker sem ga še imela doma in...
user posted image
sem tudi jaz noseča 😊😍

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 8:51:42   
Elfika
Senorita, cestitke tudi tebi!!!! 🥳🍀🤩

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 9:11:13   
lilija11
Čestitkeeee senorita in JackieO 🥰 smo dobile najlepša darila ob koncu leta ❤️ 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 10:41:06   
JackieO
Punce hvala, zdi se cisto nerealno in si sploh ne upam vrjet, da to drzi. Dolga je se pot do konca, v bistvu se sedaj resnicna zivcna vojna zacne, ampak da mi je vsaj ratalo zagledat plusek po 2h letih borbe, upanja, zelje... pac nerealno. Borbamo naprej, bomo videli kako bo.Senorita, cestitke! 🥰🥰🥰  Zgleda bova skp odstevale, ce bo le vse tak kot more bit. 😊


(odgovor članu lilija11)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 10:50:41   
Sneezka
Jooj čestiiiiitam obema🥰🥰❤ naj bo nosečnost čimbolj mirna. Oh kako vama privoščim po vseh teh borbah. ❤❤


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 10:57:05   
senorita
Hvala punce ❤️ jaz še kar ne dojemam. Najraje bi kar vsem povedala, čeprav bom raje počakala še najmanj do prvega pregleda 🙈Držim pesti za vse vas, ki še čakate na svoje pluske 🤗 če katera še ni probala s krvomočnico, jo priporočam, čeprav nisem prepričana, če je to pomagalo, ali pa je preprosto bil pravi čas 😊

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.12.2021 11:09:30   
beba92
Ooo punci kok sm js vesela za vaju ♥️ se vedno pokukam v to temo, ce je kaj novega in me je res razveselilo tole danes 😁Sama sem pa v 15. tednu, pocutje se ni taksno kot bi moralo biti ampak ok... Za vse ostale pa drzim pesti da bo zacetek novega leta popoln za vas 🍀

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.12.2021 7:22:28   
JackieO
Beba hvala! Veckrat se spomnem nate in na pikico kako kaj napredujeta. Srecno se naprej! 🐞

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.12.2021 9:55:37   
senorita
Jackie a si se ti že naročila na pregled? Meni so ga dali šele čez en mesec 😅 joj se bo to vleklo

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.12.2021 14:12:09   
JackieO
Ne se, ne upam dokler nimam krvnega v ponedeljek, da vidim kaksna je situacija z beto. Naceloma tak narocajo okrog 8 tedna a ne? Tudi js bi potem morala imeti nekje konec januarja, razen ce nas kej prej vzamejo, ki smo bile na IVF postopku. Pa naj se zivcna vojna zacne ane. 😊


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.12.2021 17:27:31   
mala_miška
JackieO in Senorita čestitke za pluske user posted image user posted image user posted image Želim vama lepo in mirno nosečnost in seveda zdrave dojenčke user posted image

Tudi jaz pridem občasno malo pokukat k vam, da vidim če je kaka nova lepa novička. Drugače pa mi je še vedno občasno slabo, čeprav bom v soboto dopolnila 22 tednov (v 1. in 2. nosečnosti sem bila v tem času že zdavnaj fit in konec slabosti, tokrat pa bo očitno drugače, ker je bilo tudi prve mesece kar pestro, kar se slabosti tiče). V ponedeljek sem imela morfologijo in je zaenkrat vse ok.

Želim vam lepe praznike in držim pesti, da dočakate še kakšen plusek ;)

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?