|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2021
4.3.2021 9:11:17   
Anonimen
Danes sem zasledila tole:
https://www.dm.si/novo/ugodnosti/knjizice-za-nosecnice-in-starse-445832

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktoberke 2021
4.3.2021 17:43:11   
DaKaNi

Kako je slo na pregledu?? 💞
IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel

Meni je pokazal 26.1.,3 dni po izostanku m, prej nisem tut pomislila na nosečnost, glede na težave se mi je zdelo malo verjetno. Tko da sem bila pozitivno presenečena. Jutri pa prvi pregled naj bi bla v 10.tednu 🤰🤰🤰


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Kdaj pa vm je testek pokazal. Plus? Jaz sem isto imela 6.1 zm, pa sem. Imela ful pozno ovulacijo zato me zanima koliko bi lahko bila noseča 😍






(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktoberke 2021
4.3.2021 18:18:03   
kokica87
Pozdravljene, tudi mi smo v pricakovanju. Sicer mi online izracun pokaze rok 1.11.2021, ampak sem morda bolj oktoberka kot novemberka, ker nisem cisto prepricana glede prvega dne zadnje menstruacije. Kdaj bo bolj tocno pdp bomo pa videli na prvem pregledu, ki ga imam sredina marca. Bo pa to moja druga nosecnost, doma imam ze nadobudnega 6letnika. Malo sem ze pozabila kaj vse me tekom nosecnosti caka, tako da je super takole se povezati. Trenutno imam zelo bolece prsi in zelo sem utrujena, to je pa tudi zaenkrat vse od znakov. Od domacih trenutno ve samo partner, ostalim pa bova povedala po prvem pregledu ce bo vse ok. 


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktoberke 2021
5.3.2021 5:59:53   
DaKaNi

Čestitke kokica, tudi jaz sem konec oktobra po pdp 😁
IZVIRNO SPOROČILO: kokica87

Pozdravljene, tudi mi smo v pricakovanju. Sicer mi online izracun pokaze rok 1.11.2021, ampak sem morda bolj oktoberka kot novemberka, ker nisem cisto prepricana glede prvega dne zadnje menstruacije. Kdaj bo bolj tocno pdp bomo pa videli na prvem pregledu, ki ga imam sredina marca. Bo pa to moja druga nosecnost, doma imam ze nadobudnega 6letnika. Malo sem ze pozabila kaj vse me tekom nosecnosti caka, tako da je super takole se povezati. Trenutno imam zelo bolece prsi in zelo sem utrujena, to je pa tudi zaenkrat vse od znakov. Od domacih trenutno ve samo partner, ostalim pa bova povedala po prvem pregledu ce bo vse ok. 





(odgovor članu kokica87)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktoberke 2021
6.3.2021 17:56:03   
kefa88
Hej punce. se ena tukaj v pricakovanju, rok imam 5.10., predvidevam/upam pa da bo malo prej 🙂 doma imamo ze eno punčko Čestitke vsem!Ali se kateri ze pozna trebušček? 😄🙈 men se zdi da komaj skrivam haha 😄 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktoberke 2021
6.3.2021 19:47:44   
DaKaNi

Čestitke!! Mah jaz sem precej bolj okrogle narave Takda ne vem ali se mikj pozn,ker imam trebuh itak že od prej velik 😂😂
IZVIRNO SPOROČILO: kefa88

Hej punce. se ena tukaj v pricakovanju, rok imam 5.10., predvidevam/upam pa da bo malo prej 🙂 doma imamo ze eno punčko Čestitke vsem!Ali se kateri ze pozna trebušček? 😄🙈 men se zdi da komaj skrivam haha 😄 



(odgovor članu kefa88)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktoberke 2021
7.3.2021 11:23:53   
valeria90
Pozdravljene,
še ena tukaj user posted image user posted image

Po app je datum predviden 29.10.2021, tako da sem ali oktoberka ali morda novemberka, bomo videli user posted image
Sem 6t2d noseča.
Imam par vprašanj, to je prva nosečnost zame, tako da trenutno res še ne vem, kam udariti z glavo.
Kaki naj bi bili občutki?
Mene tu pa tam špikne v spodnjem delu trebuha, občutek je kot špik v jajčnikih al pa podoben občutek, kot pred M. Ni boleče in tudi takoj mine.
Jaz sem brez vsakršne slabosti, jedla bi skoraj vse, izredno smrdi mi samo kako pečeno meso al pa cvrto, pa ful mastna hrana.
Prsi so se mi začele povečevat, to pa ja. Prav lepe so. user posted image

Je vse to normalno? Kaki so vaši občutki?
Pregled imam komaj 24.3., komaj čakam.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktoberke 2021
7.3.2021 11:40:13   
valeria90
Še slikica, črtica se je takoj močno obarvala:) 

user posted image

(odgovor članu valeria90)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Oktoberke 2021
8.3.2021 13:48:27   
flower93
Oj punce, tudi jaz se vam bom pridruzila! user posted image predvideni rok je 11.10.2021. Prvi pregled sem imela v 7t, naceloma bi ga imela sele zdaj ampak ker je to moja prva nosecnost, sem kar malo vztrajala, da dobim kak termin prej, da se tudi nosecnost potrdi. user posted image A je tudi katera od vas bila tako neucakana?
Slabost mineva, koncno lahko tudi kaj postenega za kosilo pojem! Kako je pri vas punce? Vidim,da obstaja tudi fb skupina, kateri bi se pa raje po nuhalnem pregledu (29.03) pridruzila ter ko bova z partnerjem tudi drugim povedala za nosecnost user posted image

(odgovor članu valeria90)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktoberke 2021
8.3.2021 13:59:41   
DaKaNi
Pozdravljene vse nove. Prišla sem ravno iz pregleda, noseča sem nekje 5-6 tednov, vidi pa se GV in rumenjakov mehurček, ponovni pregled imam čez en teden, ko bi se pa plodek že moral videt.. Bomo videli. ❤️🍀
Simptomov nimam še nobenih razen kakšen spikanja. To je to 😍

(odgovor članu flower93)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Oktoberke 2021
8.3.2021 19:20:38   
Anika92

IZVIRNO SPOROČILO: valeria90

Pozdravljene,
še ena tukaj user posted image user posted image

Po app je datum predviden 29.10.2021, tako da sem ali oktoberka ali morda novemberka, bomo videli user posted image
Sem 6t2d noseča.
Imam par vprašanj, to je prva nosečnost zame, tako da trenutno res še ne vem, kam udariti z glavo.
Kaki naj bi bili občutki?
Mene tu pa tam špikne v spodnjem delu trebuha, občutek je kot špik v jajčnikih al pa podoben občutek, kot pred M. Ni boleče in tudi takoj mine.
Jaz sem brez vsakršne slabosti, jedla bi skoraj vse, izredno smrdi mi samo kako pečeno meso al pa cvrto, pa ful mastna hrana.
Prsi so se mi začele povečevat, to pa ja. Prav lepe so. user posted image

Je vse to normalno? Kaki so vaši občutki?
Pregled imam komaj 24.3., komaj čakam.


Čestitke user posted image Midve bova pa blizu, jaz imam po app datum 28.10., prvi pregled pa 25.3. :)
Vse kar si napisala se mi zdi čisto normalno. Meni je na trenutke nekoliko slabo in pa utrujenost je prisotna. Bolečine v spodnjem delu trebuha sem imela prejšnji teden bolj intenzivne, zdaj se je pa umirilo in samo še tam pa tam začutim, da malo zašpika. Komaj čakam prvi pregled, se mi zdi že celo večnost do tja user posted image

(odgovor članu valeria90)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktoberke 2021
10.3.2021 11:03:34   
Nanini
Tako je, jaz delam v DMu in za knjizico za nosecke potrebujes samo DM kartico, knjizico za starse pa dobis, ko predhodnji mesec nakupis otroskih stvari (npr.plenice, dude,mleko ipd.) nad 10 ali 15evrov in ti v aplikaciji posljejo kuponcek, ki ga moras aktivirat, da ti potem v DMu dajo knjizico. 😊Sicer sem pa tudi jaz oktoberka, rok imam 2.10. 👶 Sem v 11t in od 6.do 10. tedna sem imela hude slabosti (brez bruhanja), ter bolece prsi. Zdaj so se hvalabogu malce umirile slabosti, vendar se pride kak dan, ko ki ni ok..Aja, pa kava mi je zasmrdela do amena 🤢


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktoberke 2021
10.3.2021 18:19:48   
Nanini


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Danes sem zasledila tole:
https://www.dm.si/novo/ugodnosti/knjizice-za-nosecnice-in-starse-445832



Moj prejsnji post z DM se je navezoval na tole, pa mi ni hotelo skopirat citata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktoberke 2021
10.3.2021 19:52:15   
Nerodka


IZVIRNO SPOROČILO: Nanini

Tako je, jaz delam v DMu in za knjizico za nosecke potrebujes samo DM kartico, knjizico za starse pa dobis, ko predhodnji mesec nakupis otroskih stvari (npr.plenice, dude,mleko ipd.) nad 10 ali 15evrov in ti v aplikaciji posljejo kuponcek, ki ga moras aktivirat, da ti potem v DMu dajo knjizico. 😊Sicer sem pa tudi jaz oktoberka, rok imam 2.10. 👶 Sem v 11t in od 6.do 10. tedna sem imela hude slabosti (brez bruhanja), ter bolece prsi. Zdaj so se hvalabogu malce umirile slabosti, vendar se pride kak dan, ko ki ni ok..Aja, pa kava mi je zasmrdela do amena 🤢






Zgleda, da nisem edina z groznimi slabostmi. Mene se držijo že dobre 14 dni. Ta teden mi je takooo slabo, da sem na bolniški. Ima katera kakšen nasvet, kako omiliti slabosti? Zaenkrat sem ugotovila, da mi malo pomaga mrzel ingverjev čaj z limono ali pa samo limonada. Na srečo nimam težav z apetitom, jem lahko zaenkrat vse, edino sladko mi ne paše.

(odgovor članu Nanini)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktoberke 2021
10.3.2021 20:03:34   
Nanini
Jooj, ne govori... to so take slabosti, da tezko razume kdo, ki jih ni dozivel.. meni je bilo slabo od jutra do vecera.. kot sem napisala, je bilo najhuje od 6. do 10. tedna.. meni so ''pomagale'' prestice Kviki in samo voda.. pa se ta je cez cas tezko sla po grlu, kr sem imela ful cuden okus v ustih.. (Še sedaj imam nek cuden priokus, ampak veliko bolje kot prej.. ) Jedla sem lahko tudi banane, vendar so mi cez cas povzrocile taksno kislino, da sem jih morala nehati jesti. Aja...pa zelena jabolka... tista kisla... se mi zdi, da so mi malo pomagale pri orebavi v zeldocu in s tem olajsale slabost.. Drugace sem pa na trenutke jokala od sile...in mislim, da pomaga vsaki nekaj drugega.. in pa čas :/ pac potrebno je zdrzat in v tem casu se kar se da zaposlit z necim... aja pa...moj je moral gretje ful zmanjsat, ker ce mi je bilo vroce, je bilo se huje..V katerem tednu pa si?

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktoberke 2021
11.3.2021 15:40:04   
Anonimen
Oh, meni se je tudi poslabšalo s slabostjo :(.
Najprej mi je bilo rahlo slabo od cca 5 tedna čez dan ampak je pomagalo, da sem po malem grickala navaden TUC in pila mrzlo Cockto. V torek sem se pa ful mučila v službi in bila ful na stranišču, ker mi je bilo res grdo slabo... Sem potem včeraj ostala doma pa klicala zdravnico, da mi je odprla bolniško. Jo imam pa odprto dokler se ne izboljša. Ker tole je res groza.
Bruham tud dva požirka vode :(. Moj mi bo šel danes v lekarno po rehidracijski prašek. Sem pa čist slaba, težko dolgo pokonci :(
Se tolažim, da vsaj user posted image lepo raste in komaj čakam pregled čez malo manj kot 2 tedna :)

(odgovor članu Nanini)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktoberke 2021
12.3.2021 6:06:05   
Nerodka
Živjo punce. Glede moje slabosti je že dosti bolje..je kar pomagal teden počitka. Upam, da sem ta hujši del dala skozi, da bo sedaj samo čedalje bolje. Sem pa konec 8. tedna. Po sili razmer sem za nosečnost povedala že v službi (zaradi bolniške) in pa v eni organizaciji, v kateri sodelujem, ker bi morala iti na obsežen zdravniški pregled in na fizično zelo obremenilen tečaj, ki pa za nosečnice ni primeren. Vejo tudi starši in bratje (moji in moževi). Komu ste ve že vse povedale?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktoberke 2021
12.3.2021 8:56:08   
TanJa_123
Ojla. Ne vem, če bom sploh pravilno napisala to sporočilo, saj nisem vajena RR.
Pričakujem konec oktobra, naslednji teden imam šele prvi pregled. Sem v bolniški, zaradi slabosti. Prav grozno se počutim. Upam, da slabost mine, saj bi rada uživala v nosečnosti kolikor greuser posted image

Rada bi se priključila FB skupini, sem že v zasebno pisala Chatarinchy tu na RR. A mi lahko katera pomagauser posted image

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktoberke 2021
12.3.2021 11:14:25   
Nanini


IZVIRNO SPOROČILO: Nerodka

Živjo punce. Glede moje slabosti je že dosti bolje..je kar pomagal teden počitka. Upam, da sem ta hujši del dala skozi, da bo sedaj samo čedalje bolje. Sem pa konec 8. tedna. Po sili razmer sem za nosečnost povedala že v službi (zaradi bolniške) in pa v eni organizaciji, v kateri sodelujem, ker bi morala iti na obsežen zdravniški pregled in na fizično zelo obremenilen tečaj, ki pa za nosečnice ni primeren. Vejo tudi starši in bratje (moji in moževi). Komu ste ve že vse povedale?



Super, da si na koncu 8.ga tedna...od tu naprej (je vsaj meni slo) veliko bolje. Se vedno mi je sicer dostikrat slabo, ampak zelooooo manj. Kave se pa zdaj ne morem ne vohat, ne pit.. Jaz sem moji in partnerjevi druzini povedala takoj, v sluzbi pa nekje v 6 tednu. Pogruntale so, ko sem nehala piti kavo (namrec drugace jo rada pijem).. v nedeljo bom 12. teden in cez teden in pol imam nuhalno..tako da, ce bo vse ok, zacnem govorit novico tudi ostalim 🙂

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktoberke 2021
12.3.2021 13:55:57   
Kuma
Da se javim tudi jaz :D včeraj sem imela prvi pregled. Sem v 9t in vse zaenkrat izgleda uredu :D na nuhalno sem se že kar naročila tako da sedaj napeto čakam 7.4. 😁 


Sem pisala tudi za fb skupino :) javi mi prosim če nisi dobila mogoče ker se tudi jaz tu ne znajdem preveč 🙈😁
Glede slabosti pa, tusi jaz trenutno uživam ker je kar minila (prva dva tedna je bilo kar hudo) tako da upam da ostane tako 😁😁 srečno tudi vsem ostalim 😁😁

(odgovor članu Nanini)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktoberke 2021
12.3.2021 14:36:26   
kefa88
Meni so slabosti minile, najhuje je bilo 2 tedna, sem bolj kot ne preležala. Jedla sem lahko skozi, malo po malo, ampak o hrani nisem mogla razmišljati.

Zdaj sem že 10 teden, povedla sma že obojim staršem, moji sestri, mala je v vrtcu povedla, drug tedn se kolegicam povem, razen pri eni se bom malo počakala, ker je imela pred kratkim spontani splav. V službi sem šefici povedla, po pregledu v četrtek še povem ostalim sodelavkam.meni se ni dalo več čakati s tem 🙂

(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktoberke 2021
14.3.2021 21:57:02   
DaKaNi
Pozdravljene 🤰🤰

Za fb skupino lahko pišete tudi meni, pa vas dodam 😍

(odgovor članu kefa88)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktoberke 2021
15.3.2021 8:00:43   
Kuma


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Pozdravljene 🤰🤰

Za fb skupino lahko pišete tudi meni, pa vas dodam 😍



Hejla 😊😊 jaz sem ti kar poslala. Ampak nič ne vidim če mi je res poslalo ali ne 🙈 sporoči če nisi nič dobila prosim. 😁

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Oktoberke 2021
15.3.2021 13:54:41   
valeria90

IZVIRNO SPOROČILO: Anika92


IZVIRNO SPOROČILO: valeria90

Pozdravljene,
še ena tukaj user posted image user posted image

Po app je datum predviden 29.10.2021, tako da sem ali oktoberka ali morda novemberka, bomo videli user posted image
Sem 6t2d noseča.
Imam par vprašanj, to je prva nosečnost zame, tako da trenutno res še ne vem, kam udariti z glavo.
Kaki naj bi bili občutki?
Mene tu pa tam špikne v spodnjem delu trebuha, občutek je kot špik v jajčnikih al pa podoben občutek, kot pred M. Ni boleče in tudi takoj mine.
Jaz sem brez vsakršne slabosti, jedla bi skoraj vse, izredno smrdi mi samo kako pečeno meso al pa cvrto, pa ful mastna hrana.
Prsi so se mi začele povečevat, to pa ja. Prav lepe so. user posted image

Je vse to normalno? Kaki so vaši občutki?
Pregled imam komaj 24.3., komaj čakam.


Čestitke user posted image Midve bova pa blizu, jaz imam po app datum 28.10., prvi pregled pa 25.3. :)
Vse kar si napisala se mi zdi čisto normalno. Meni je na trenutke nekoliko slabo in pa utrujenost je prisotna. Bolečine v spodnjem delu trebuha sem imela prejšnji teden bolj intenzivne, zdaj se je pa umirilo in samo še tam pa tam začutim, da malo zašpika. Komaj čakam prvi pregled, se mi zdi že celo večnost do tja user posted image



Super Anika, čestitke tudi tebi oz tudi vsem drugim :)

Mene tudi še vedno tu pa tam špika, prav smotan občutek.

A ve ste se kej zredile že takoj na začetku??
Jaz se sicer že ful časa nisem tehtala dosledno, ampak sem se pomojem zredila eno ali dve kili, pa sem komaj v 7. tednu. user posted image morem reč, da od vedno imam fobijo pred kg. Pa se mi sploh ne zdi, da pretiravam s hrano, nasprotno, skoraj nič sladkega, solate, uravnotežena prehrana. Je pa res, da sem veliko pretiravala v januarju pred zanositvijo, in se mi morda od tega pozna. Bo treba pazit user posted image

(odgovor članu Anika92)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Oktoberke 2021
15.3.2021 18:03:03   
Nerodka
Jaz sem v 9. tednu, pa imam zaenkrat -1 kg, saj ze 14 dni bruham. Sicer pa mi še kar paše jesti, kljub slabostim, zato pretirane izgube teže ni. Sem pa v prvi nosečnosti takoj pridobila 1kg in tudi vsi naslednji so šli hitro gor. Na koncu sem imela +20 kg.


(odgovor članu valeria90)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?