|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberčki 2021
24.5.2021 15:17:12   
mojcy1
No, mene so prebrali - sem suhica, ki se sicer ne redi, zdaj pa raste samo trebuh 🙄🙄 tako da.. Sem povedala vsem, ki so imeli pogum in me direktno vprasali... Teh je cela množica...

Sem pa sicer nacrtovala vse deliti po nuhalni, ki jo imam v sredo 🤞🤞🤞 upam, da bo vse v redu ❤️❤️ sicer tezav nimam in skoraj ne vem, da sem noseča (samo popoldan utrujena na kavču 🤣🤣) 

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Decemberčki 2021
24.5.2021 15:21:21   
Boxy
Oh sem ti kr malo fauš obojega hahahaha. 😁🤦‍♀️ Mene pa zdaj spet nekaj slabost mantra..nevem zakaj zdaj spet ta agonija..pa če bi vsaj čokolada imela okus po čokoladi 🥺 vse se okuša drugače, vse ima drugačen vonj.. Eh.. Brezveze.. Drzim pesti da bo v sredo vse BP 💪

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Decemberčki 2021
25.5.2021 19:33:07   
hanna10
Evo punce pa sem opravila se nuhalno vse tako kot mora bit dojencek je pridno ze zrastel in je res en poseben obcutek ko slis bitje srčka in kako se razvija ter da je vse tako kot je treba🥰🍀sem se pa odlocila tudi za nifty vseeno tudi na podlagi OK izvidov ker sem tako čutila oz sva se z partnerjem tako odločila🙂Držim pesti še za vas punce itak pa bo tako kot je treba bit!💪💪

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Decemberčki 2021
25.5.2021 21:11:16   
Miu123
Tudi za mano je nuhalna, vse je v redu, tako da sem zelo vesela 🥰🍀 ne vem se, ali bom sla se na nipty, Pusenjak mi je sicer rekel, da glede na rezultate ni potrebe, ampak bom se razmislila....Sicer pa je na nuhalni napovedal spol - 90% za puncko 😍, ampak zdej pa skos tuhtam o unih 10% 😅 in o tem, da se ne morm nic kupovat za oblect 🙈 kaksne imate druge izkusnje s pravilnostjo napovedi spola na nuhalni?

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Decemberčki 2021
26.5.2021 11:29:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Miu123

Tudi za mano je nuhalna, vse je v redu, tako da sem zelo vesela 🥰🍀 ne vem se, ali bom sla se na nipty, Pusenjak mi je sicer rekel, da glede na rezultate ni potrebe, ampak bom se razmislila....Sicer pa je na nuhalni napovedal spol - 90% za puncko 😍, ampak zdej pa skos tuhtam o unih 10% 😅 in o tem, da se ne morm nic kupovat za oblect 🙈 kaksne imate druge izkusnje s pravilnostjo napovedi spola na nuhalni?


2x pri nuhalni (LJ_Dravlje) in oboje pravilno napovedano. Slike (in video) sem dobila in tudi sama doma primerjala "obmocje med nogicami" s slikami online, ter videla, da bi znala napoved biti točna in res je bilo.

(odgovor članu Miu123)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Decemberčki 2021
26.5.2021 12:06:52   
Miu123
Super, a pa smem vprasat, a je slo za puncko ali fantka? Ker pravijo, da ce enkrat vidijo fantka je tezko  potem puncka, pri puncki se pa lahko se kaj pokaze :))))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Decemberčki 2021
26.5.2021 14:59:10   
mojcy1
Punce.. Tudi za mano NS... Kaze zelo dobro (svetlina 1,33 mm, kar je na mojo starost 28 let super)... Vidne rokice, nogice, zelodec.. Srecna in pomirjena zelo ❤️❤️❤️


(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Decemberčki 2021
26.5.2021 15:01:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Miu123

Super, a pa smem vprasat, a je slo za puncko ali fantka? Ker pravijo, da ce enkrat vidijo fantka je tezko  potem puncka, pri puncki se pa lahko se kaj pokaze :))))


Prvič punčka pri nuhalni napovedana in res je bila.
Drugič fantek enako pri nuhalni in res je bil.

In to so 10 let nazaj pravilno napovedali. Jaz bi jim zdaj še bolj verjela, da vedo kaj gledajo.
Slike k jih dobimo, če so lepe (ali pa video pause), se da mal namatrat in pogledat, kakšn zoom-in in primerjat z online slikami. Čim jih zdaj dobim, bom spet tud sama analizirala in primerjala user posted image user posted image

(odgovor članu Miu123)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Decemberčki 2021
26.5.2021 18:12:12   
Porcelan
Meni so tudi prvič pravilno napovedali punčko. Je pa že nekaj let od tega in sem pozabila, kako dolgo traja ta pregled nuhalne, je treba čakat na izvide? 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Decemberčki 2021
26.5.2021 22:19:52   
DuraceLL
Oo končno tudi jaz danes dočakala nuhalno :) srček bije ❤.. Teža in velikost vredu, nuhalna tudi vredu in s povezavo DHT je tudi vredu :) za spol sem jo vprašala in je rekla, da ne rada komentira pri nuhalni, ker se ne vidi še dobro in potem ni nujno 100%. Ampak vseeno sem rekla, naj pove mišljenje, in tako pravi da bo punčka iii :) ampak jaz itak ne bom raziskovala v globine, mene briga, da je otrok zdrav.. Niti v prve, nisem do konca 100% verjela, da je fantek 🤭, ker so recimo mojega necaka (zdaj 6let) do konca imeli za punčko!

Aja za kupti, pa me bolj zanimajo pas za med voznjo nosecnice, pa kaki dremavcek za naprej ipd. :) 
Srečno vsem

(odgovor članu Porcelan)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Decemberčki 2021
26.5.2021 23:15:28   
Sonchyyyy
Vesela za vaše lepe novice. Zdaj res lahko uživate biti nosečke 😍😍 eno vprašanje, partnerji so zdaj že lahko zraven pri nuhalni oz pregledih ali še vedno ne?

(odgovor članu DuraceLL)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Decemberčki 2021
27.5.2021 10:52:56   
Čebelica_
Živjo punce, evo da se še jst javim, danes sem imela prvi pregled in je bilo vse super, srček se je lepo videlo in malo je tudi že migal 😊 je pa zračunan pdp 30.12 😊 jutri še pokličem za laboratorijske izvide. Mi je pa povedala da dve zdravnici ena v Domžalah in ena v Kranju sprejemata na nuhalni tudi partnerje. Upam da ste tudi ve vse vredu 😊

(odgovor članu Sonchyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Decemberčki 2021
27.5.2021 19:38:15   
Boxy
Pozdravljene punce..jaz sem se uspela naročiti na nuhalno - 3.6. Drugače kamorkoli sem pisala za termin (ker sem se morala zaradi službe dogovarjati na več mestih) so mi povsod odgovorili, da je prisotnost partnerja možna, seveda ob pogoju, da sva oba zdrava in ob uporabi maske. Tako da sklepam, da s tem ne komplicirajo več toliko, svetujem pa, da vseeno raje same preverite, ko se naročate.

Vidim da so vse pikice zdrave in pridno rastejo..sem vesela za vsako posebej od vas. Sama se javim po opravljeni nuhalni, ko izvem kaj več. Evo držim pesti, da bo vse okej user posted image

(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Decemberčki 2021
29.5.2021 7:50:03   
hanna10
Ooo kako lepo sem vesela za vas use 🥰🥰❤️!Drugace pa jaz sem mila na nuhalni v Domžalah-diagnostični center Strah in je bil lahko partner zraven tako da sva oba videla dojenčka🥰tudi zdravnica in sestra sta zelo prijazni!

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Decemberčki 2021
30.5.2021 16:54:38   
Čebelica_
Punce, ima katera nosečniško sladkorno? 

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Decemberčki 2021
31.5.2021 7:49:59   
Bibika36
Pozdravljene,

kako ste? Jaz imam nuhalno 7.6. , PDP pa 26.12. Meni so po prvem odvzemu krvi rekli, da imam rahlo povišan sladkor, tako da čakam napotnico za diabetologa in me kar skrbi.

(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Decemberčki 2021
31.5.2021 7:57:21   
Boxy


IZVIRNO SPOROČILO: Čebelica_

Punce, ima katera nosečniško sladkorno? 


Jaz še čakam na rezultate izvidov, ki mi jih bodo povedali na drugem pregledu (15.6) ampak koliko sem brala o gestacijskem diabetesu.. Nevem..se mi zdi, da so vrednosti nastavljene tako, da hitro ''padeš not'' 😒

(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Decemberčki 2021
31.5.2021 8:21:40   
Čebelica_


IZVIRNO SPOROČILO: Boxy



IZVIRNO SPOROČILO: Čebelica_

Punce, ima katera nosečniško sladkorno? 


Jaz še čakam na rezultate izvidov, ki mi jih bodo povedali na drugem pregledu (15.6) ampak koliko sem brala o gestacijskem diabetesu.. Nevem..se mi zdi, da so vrednosti nastavljene tako, da hitro ''''padeš not'''' 😒





Ja res je, meja je 5.1, sama sem v krvi imela 5.2 in se moram danes naročiti na pregled.

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Decemberčki 2021
1.6.2021 20:05:59   
ljub3zen
Danes sem bila tudi jaz na nuhalni oziroma oba z mojim pri Pušenjaku in je vse super 😊 Sicer mi je predlagal še dvojni hormonski test (nisem sicer zihr, zakaj, ker je rekel, da so dobre vrednosti, ampak da bi za DS vseeno priporočal še to - trenutni adjusted risk za DS je 1:3048), tako da sem dala kri še za to in izvem rezultat čez dober teden. Sicer pa je baby velik že 6 cm😲, glava, okončine, nosna kost, želodec, mehur, hrbtenica in srčni utrip so vsi v redu. Sem zelo vesela. 🥰 Ni nama pa nič rekel glede spola, nisem pa niti vprašala, ne vem, zakaj🙆‍♀️ Predvidevam sicer, da bi sam povedal, če bi se videlo. No, upam, da naslednjič pri svoji ginekologinji😊


(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Decemberčki 2021
1.6.2021 20:09:42   
hanna10
Ooo čestitke ljubezen sem zelo vesela za nas in vsako posebej🙂🥰jaz sem tudi vceraj izvedela še nifty rezultate imam vse tako kot je treba tako da sm prav vesela sem pa izvedela tudi spol ampak bo skrivnost do decembra🥰🙂

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Decemberčki 2021
2.6.2021 9:41:54   
Porcelan
Hej srečke. Tudi jaz sem imela v pon nuhalno (ker sem 36, sem jo imela v porodnišnici Lj, nekaj dni prej so mi vzeli tudi kri za dvojni hormonski test) in sem se počutila kot da grem na izpit na faksu, res nervozna. Tam pa so bili tako mirni in prijazni, da sem se pomirila takoj, ko sem zagledala migetajoči plodek na ekranu. Tudi vrednosti so bile ok, tako da ne bom šla na nifty. Je pa tako velik, da so mi prestavli PDP iz 14.12. na 6.12. No in še presenečenje sem doživela vmes, ko mi je kazala levo in desno stegnenicouser posted image

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Decemberčki 2021
2.6.2021 13:04:37   
Miu123
Hannah10, koliko casa si pa cakala na rezultate od niftyja?

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Decemberčki 2021
2.6.2021 13:13:15   
Bibika36
Tudi jaz čestitam vsem za dobre rezultate. Porcelan tudi jaz sem 36, nuhalno imam v ponedeljek, pa me zanima kakšne vrednosti si imela na nuhalni, če ni skrivnost? user posted image
Punce ali imate vse še vedno nosečniške znake? Pri meni se je vse umirilo, sem pa danes 10 tednov in 3 dni.

(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Decemberčki 2021
3.6.2021 7:51:37   
Katytea
Lep pozdrav tudi pri nas bomo 24.12 dobili novega člana seveda pa komaj čakam na nuhalno ki pa jo imam 16.6 v Kranju. Trenutno smo v 10 tednu. 


(odgovor članu Bibika36)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Decemberčki 2021
3.6.2021 15:01:11   
Cali90
Živjo punce, da se še jaz malo oglasim. V ponedeljek sem imela NS in je vse OK, srček veselo utripa, otroček se premika, G pravi, da naj bi bil fantič. Sedaj sem opravila še Nifty test, tako, da čez nekaj dni dobim še malenkost bolj zagotovljene zadeve.  Edino kar me skrbi je to, da je bil plod namerjen za 5 dni manj kot naj bi bila noseča. G ni bil zaskrbljen in tudi jaz nisem bila, do včeraj, zdaj pa mi ne da miru. Sicer je bil vedno prej namerjen 2 dni manj in Dr.Lomšek mi je na prvem UZju rekla da to ni problem, da ima UZ odstopanje +-3 dni, ampak me še vedno precej skrbi. Zanositev je bila po IVF, tako, da se točno ve kdaj je bila ovulacija. Je katera imela podobne izkušnje?

(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?