|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarcki 2022
18.6.2021 14:24:43   
Bibsyy
Hej hej, se kaksna februarka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarcki 2022
18.6.2021 23:45:17   
Nesyka
Hej. Še ena nosečka 😊 prejšnji teden sem zagledala plusek in po mojih izračunih je pdp 26.2.2022. 

(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarcki 2022
19.6.2021 17:54:59   
Bibsyy
Koncno se nekdo! 😊 jaz sem vceraj bila pri ginekologinji in moj PDP je 12.02. Sem imela tudi UZ, ampak je blo sele 5w5d in se itak se nic ne vidi (razen kar se za ta cas pac more vidt). Sem pa malo zadrzana, ker sem 2 meseca nazaj imela zamujeni splav tako, da me je naslednjega pregleda na smrt strah. 
Kaksni simptomi? 😃 

(odgovor članu Nesyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarcki 2022
19.6.2021 19:57:03   
Nesyka
Mi je žal za tvojo izgubo in držim pesti da bo tokrat vse ok 🙂 No meni je ginekologinja rekla, da je prvi pregled okrog 9.tedna, tako da ga imam šele 20.7. Simptomov razen malo občutljivih prsi nimam. Ti? Sva se pa midva trudila skor 1 leto in sploh še ne dojamem, da je res uspelo.


(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarcki 2022
20.6.2021 6:05:04   
Bibsyy
V tem primeru pa se posebi cestitke! ♥️In hvala, res upam, da bo tokrat vse ok oz.vrjamem 🙏🏻
Men je tko slabo (ne bruham, ampak slabost po cel dan skor).  Groza. Prsi me pa nc ne bolijo posebi, mal mam sam obcutljive. Vrjetno tud zato, ker mam 10-mesecnico doma in so baje prsi v drugo ze prilagojene hahaha😂 

(odgovor članu Nesyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarcki 2022
20.6.2021 7:52:55   
Nizile
Oj! Še ena februarka tukaj. Po mojih izračunih naj bi bil pdp 19.2.22. Doma imamo že 2 leti starega fantka, tako da počitki odpadejo in je kar pestro😀. Drugače pa razen bolečih in potemnelih bradavic, nimam drugih simptomov. Srčno upam🙏, da bo vse ok. Prvi pregled imam 21.7. Zdravo in mirno nosečnost želim tudi vsem ostalim🥰.


(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarcki 2022
20.6.2021 10:07:26   
Sisii
Ravnokar izvedela, da pricakujemo februarja. Nardila sem pa po moje ene 15 testov, ker ze kaksne 14 dni vem/cutim, da sem noseca. Danes mi je pa slabo postalo, kot pri prvi nosecnosti in sem speeet sla delat test (2x) in je pozitiven 🤩🤩🤩

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarcki 2022
20.6.2021 17:37:44   
Nely85
Pozdravljene punce, se vam pridružujem v klubu 🤗 Moj pdp je 1.2.2022.Prejšni teden sem imela potrditveni ultrazvok.Čez 14 dni imam krvne preiskave in pregled in šele takrat dobim materinsko knjižico.Verjetno je od ginekologa odvisno kdaj da MK a ne.Upam da bo vse vredu, glede nato, da je nosečnost po IVF.Sem pa vesela da je odprta tema za februarčke in, da se nas čim več nabere 🙂🍀




(odgovor članu Sisii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarcki 2022
21.6.2021 10:27:57   
Sisii

Zdravo. MK sem jaz v prejsnji nosecnosto dobila sele pri prvem pregledu pri ginekologu, tam okoli 8 tedna. Jaz imam prvi pregled “sele” 2. avgusta 🤯😂Drzim pesti da bo vse ok ❤️  Moja sodelavka je tudi po IVF in je vse ok 😊

IZVIRNO SPOROČILO: Nely85

Pozdravljene punce, se vam pridružujem v klubu 🤗 Moj pdp je 1.2.2022.Prejšni teden sem imela potrditveni ultrazvok.Čez 14 dni imam krvne preiskave in pregled in šele takrat dobim materinsko knjižico.Verjetno je od ginekologa odvisno kdaj da MK a ne.Upam da bo vse vredu, glede nato, da je nosečnost po IVF.Sem pa vesela da je odprta tema za februarčke in, da se nas čim več nabere 🙂🍀







(odgovor članu Nely85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarcki 2022
21.6.2021 10:28:45   
Sisii
A je ze katera zasledila skupino na FB za februarcke? 🤩

(odgovor članu Sisii)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarcki 2022
21.6.2021 10:37:35   
Anonimen
Hej! Tudi jaz sem prejsni teden zagledala plusek😍 za pregled bom poklicala ta teden. Po izracunih imam rok 21.2.2022. Doma imam ze 16mesecnega fantka. Trenutno sem noro utrujena od vsega, od te vrocine.. Od sluzbe, ki je kar fizicno zahtevna.. Vcasih imam res polno glavo vsega, da nevem ali se mi ze blede. 🤦 


(odgovor članu Sisii)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarcki 2022
21.6.2021 11:44:49   
Bibsyy
Hej,sem naredila skrito skupino (vsaj zaenkrat), da ostanemo kolkr tolk skrite. Ce hocete, da vas dodam, mi prosim samo napiste na privat ime profila na fb + okvirno kaksno sliko profila imate, da ne bom dodala koga napacnega 😂. 

(odgovor članu Sisii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarcki 2022
22.6.2021 15:55:25   
SeEna123


IZVIRNO SPOROČILO: Bibsyy

Hej,sem naredila skrito skupino (vsaj zaenkrat), da ostanemo kolkr tolk skrite. Ce hocete, da vas dodam, mi prosim samo napiste na privat ime profila na fb + okvirno kaksno sliko profila imate, da ne bom dodala koga napacnega 😂. 



Sem ti pisala ampak nevem ce je uspelo, ker mi ne kaze d bi poslalo. Veckrat probala😏 javi mi prosim...

(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarcki 2022
22.6.2021 20:03:23   
Bibsyy
Hej ej nisem nic dobila, tud kliknt te ne morem.

Lahko tud tko nardimo, da odprem skupino? In v primeru, da zelite ostat anonimne se vclanite kasneje...ali vam je boljse, da ostane skrita in vas dodajam?
Odlocite se same :)

(odgovor članu SeEna123)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarcki 2022
22.6.2021 20:13:05   
Bibsyy
www.facebook.com/groups/340596407446858/

Takole punce, tole je link do skupine pa se pridruzite :)

(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarcki 2022
23.6.2021 15:55:32   
SeEna123
Hmm meni je boljse d je zaenkrt se skrita...ker jih vecina se nic neve...ali je sedaj ze odprta? Ker sem ze v skupini pa ne bi rada da vsi vidijo..


(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarcki 2022
24.6.2021 10:30:48   
Sisii

Smo jo skirli
IZVIRNO SPOROČILO: SeEna123

Hmm meni je boljse d je zaenkrt se skrita...ker jih vecina se nic neve...ali je sedaj ze odprta? Ker sem ze v skupini pa ne bi rada da vsi vidijo..





(odgovor članu SeEna123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarcki 2022
28.6.2021 16:40:20   
Goricanka
Pozdravljene, se ena nosecka 😊 sicer je za mano kar pester tedn ker sem mela v casu vgnezditve po mojih racunih krvavitev in sem bila spremljana glede rasti bthcg saj so mi rekli da gre za splav... Ampak danes po drugem izvidu sem dobila lepo novicko da detece raste jutri me caka se pregled ce se bo videlo da je na pravem mestu... Po mojih izracunih bi pa mogu bit pdp 25.2....glede skupince smo si pa v prejsni nosecnosti naredile skupinco za ceu cas zaprto in samo mail na katerega smo punce iz foruma dale svoj link do fb profila in nas je admin noter spustiu 😊


(odgovor članu Sisii)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarcki 2022
29.6.2021 18:12:48   
Sisii

Sem naredil mailfebruar2022@gmail.comPa sem posljite link od fb profila pa vas dodam 😀
IZVIRNO SPOROČILO: Goricanka

Pozdravljene, se ena nosecka 😊 sicer je za mano kar pester tedn ker sem mela v casu vgnezditve po mojih racunih krvavitev in sem bila spremljana glede rasti bthcg saj so mi rekli da gre za splav... Ampak danes po drugem izvidu sem dobila lepo novicko da detece raste jutri me caka se pregled ce se bo videlo da je na pravem mestu... Po mojih izracunih bi pa mogu bit pdp 25.2....glede skupince smo si pa v prejsni nosecnosti naredile skupinco za ceu cas zaprto in samo mail na katerega smo punce iz foruma dale svoj link do fb profila in nas je admin noter spustiu 😊





(odgovor članu Goricanka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarcki 2022
29.6.2021 20:32:21   
Nesyka
Super za skupinico. Jaz se vam pridružim po prvem pregledu, do takrat pa želim ostat še malo anonimna 😊


(odgovor članu Sisii)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarcki 2022
1.7.2021 10:04:35   
Sisii

Popravit moram naslov, sele zdaj vidim da je vse skupaj pisano 🙈🤦🏼‍♀️ Mail je:
februar2022@gmail.com
IZVIRNO SPOROČILO: Sisii


Sem naredil mailfebruar2022@gmail.comPa sem posljite link od fb profila pa vas dodam 😀
IZVIRNO SPOROČILO: Goricanka

Pozdravljene, se ena nosecka 😊 sicer je za mano kar pester tedn ker sem mela v casu vgnezditve po mojih racunih krvavitev in sem bila spremljana glede rasti bthcg saj so mi rekli da gre za splav... Ampak danes po drugem izvidu sem dobila lepo novicko da detece raste jutri me caka se pregled ce se bo videlo da je na pravem mestu... Po mojih izracunih bi pa mogu bit pdp 25.2....glede skupince smo si pa v prejsni nosecnosti naredile skupinco za ceu cas zaprto in samo mail na katerega smo punce iz foruma dale svoj link do fb profila in nas je admin noter spustiu 😊








(odgovor članu Sisii)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarcki 2022
11.10.2022 11:29:48   
superedan68
Odlična objava, hvala lepa! V tej digitalni dobi je pomembno raziskati metode, da ostanete obveščeni in povezani. basketbros

(odgovor članu Sisii)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarcki 2022
15.4.2023 9:21:49   
shara12
Čestitam nosečnosti! Glede na podatke, ki ste jih navedli, bi moral biti datum predvidenega poroda (PDP) 26. februar 2022. Seveda je to le približen datum in se lahko spremeni glede na različne dejavnike med nosečnostjo. Priporočam, da se čim prej posvetujete z ginekologom in sledite vsem subway surfers navodilom za zdravo nosečnost. Srečno!

(odgovor članu superedan68)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarcki 2022
30.5.2023 9:40:42   
andree23

IZVIRNO SPOROČILO: Nely85

Pozdravljene punce, se vam pridružujem v klubu 🤗 Moj pdp je 1.2.2022.Prejšni teden sem imela potrditveni ultrazvok.Čez 14 dni imam shell shockers krvne preiskave in pregled in šele takrat dobim materinsko knjižico.Verjetno je od ginekologa odvisno kdaj da MK a ne.Upam da bo vse vredu, glede nato, da je nosečnost po IVF.Sem pa vesela da je odprta tema za februarčke in, da se nas čim več nabere 🙂🍀





Prav tako je super, da imaš pregled in krvne preiskave čez 14 dni. To je pomemben del spremljanja nosečnosti, ki ti bo omogočil boljše razumevanje napredka tvojega otroka in tvojega zdravja. Želimo ti vse najboljše v nosečnosti in upamo, da bo vse potekalo brez težav. Veselimo se, da te spremljamo na tvoji nosečniški poti! 🌸

(odgovor članu Nely85)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?