|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2022
8.7.2021 16:14:53   
claud
Moj trebuh bi tudi lahko konkuriral 4mesečni nosečnici....so me že injekcije napihnile, oz.podarile dodatno maščobo, ampak glede na to, da sem zagledala user posted image , jim oprostimuser posted image .
Kar se jošk tiče imam pa zdaj končno spet tako lepo polneuser posted image , niso pa nič bolečeuser posted image .
Aja...pa vsaj do krvnega testa imava prepovedano user posted image user posted image ....že 3 tedne... počasi se mi spet dviga libido, tako da bi bil že čas za zeleno lučuser posted image .

Datum PDP sem si naračunala 16.3. Nekje sem zasledila, da se pri IVF ne šteje od zadnje menstruacije, ampak od punkcije...pa da vidimo če sem zadela.user posted image

Imate že kakšne posebne želje po kakšni hrani?user posted image

< Sporočilo je popravil claud -- 8.7.2021 16:21:34 >

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2022
8.7.2021 19:29:11   
Mala vila
Hrana jaaaaa.... sirove štručke pa čokoladno mleko.... pa rdeče meso, pršut, salama, tatarc.... vse kar ne smemo 😂😂😂


Mene je že doletela utrujenost, zdej ko dam tamauga čez dan spat, grem še js mal spat 😂😂 kako se ostale držite? 

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2022
8.7.2021 20:57:48   
Frkla
Hjoj ja, utrujenost. Ko pridem s službe, se samo malo na sedežno dam preden skuham kosilo. No, včasih je kuhani šele ob šestih 🤷🏽‍♀️ Napihnjena pa lih nisem. Zaenkrat. Je pa za mene prvič, tak da mi je vse na novo pa tak ne vem al je to krivo al kaj drugega 😄 Včasih kar malo podvomim, če sem res vidla obe črtici al bi rajši še en test za ziher al je dejansko vse res 🙈 Drugače pa do pregleda preguramo, marca se bomo pa vse cartale z našimi srčki ♥️ Vse bo ok! 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2022
8.7.2021 21:34:50   
claud
Jaz grem tudi popoldne vsak dan mal zakinkat🙈.


Pri hrani pa trzam na paradižnik pa ementaler🤣.
Danes sem zavrgla vse kar mi je pomagalo priti do teh dveh črtic...☺🙃user posted image

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2022
8.7.2021 22:36:29   
Mala vila
Frkla lahko da boš med tistimi, ki imajo mini trebušček. Jaz sem bla že v prvo ko dvojni avtobus, se mi je ful hitro poznalo, v 3. mesecu nisem zapela nobenih hlač več niti približno, zdej v drugo je pa še bolj izrazito... jutri gremo z družbo na morje... kako jim bom razložila trebuh in to da ne pijem še nisem ugotovila 🙈🙈 moj me sam gleda, sploh mu ni jasno kako je to možno. Zjutri je še kr ok, sam zvečer 😲😲


Claud o vau to pa je zbirka, ampak važno, da je uspelo ❤
Jaz verjamem, da bomo vse imele lepo in mirno nosečnost, da se pripravimo na to kar nas potem čaka 😅

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2022
8.7.2021 23:17:38   
rozakamela

Joj mene matra junk food. Cokolada, cips… ravno sem pojedla precej tega. 🤦🏼‍♀️ ampak kaj pa naj. Se tolazim da menda itak ni problem, ce to jes sem in tja, problem je, ce bi SAMO to jedla ves cas. 😬


Waw, claud, tole pa je bila res prava borba! Tale tvoja pikica je pa pravi bojevnik. 🤗


Mala vila - Midva sva bila danes tudi v druzbi. Itak takoj ko ne pijes, te cudno gledajo. Jaz sem vseeno rekla naj mi nalijejo, potem pa je moj vmes spil, ko ni bilo ocitno 🤣 je pa problem, ce boste dlje casa, pa kopalke ja… 🤦🏼‍♀️




(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2022
9.7.2021 6:29:04   
Frkla
Wau claud, to pa mora bit dober občutek, ko vržeš stran 👏Mala vila, lahko rečeš, da si na antibiotikih zaradi zoba al pa si mela klopa ;) Pa greš vsak dan ob isti uri stran od družbe folno pojest :p

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2022
9.7.2021 10:09:22   
Mala vila
Ne znam se zlagat, če se mi gre za življenje 😂😂😂 pol bom pa pozabla, kaj sem si zmisla pa bom naslednič rekla neki drugega pa bo hudič... glede na to, da se bo pil gin tonic bom jaz skrbela za pijačo pa sebi mešala samo tonik... glede trebuha pa mislim, da noben nima poguma uprašat... ugibajo pa kar naj če jim paše 😂😂😂 


(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2022
9.7.2021 16:00:54   
Anonimen
👋😊 se ena marčevka. Držimo pesti da bo vse ok. 🤞💓


(odgovor članu Mala vila)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2022
10.7.2021 12:53:00   
Anonimna53
Danes sem zagledala crtici. Sumila sem ze prej. Malo sem v skrbeh, ker imam doma zelo razigrana dvoletnika in enoletnika, mož pa je sezonski delavec. K sreci obstaja ta forum, da malo anonimno "pojamram". :) trenutno mi je malo slabo, vonjam vse sorte vonjave, in grozno zaspana sem. Nic ne morem pocivat, ker sta maladva skos v pogonu, tudi ponoci ni nic bolje. :/ upam, da mi ne bo tako slabo kot v prejsnjih dveh nosecnostih. Mozu za pozitiven test se nisem povedala, saj upa, da trenutno se nisem noseca, ker sva v zeeelo premajhnem stanovanju, gradnja hise pa je se v fazi zbiranja papirjev. :/ Sicer se veselim novega clana ampak sem res v skrbeh ... lepo pricakovanje vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2022
10.7.2021 16:37:40   
claud
Dobrodošle nove punce🤗.


Anonimna53- vse se bo uredilo.❤ Važno, da bodo vsi otročki zdravi. Midva morava tudi še povečat stanovanje s prizidkom, kar bo dober poseg v denarnico in živce s papirji, ampak bo, počasi.😉

Kar se pijače tiče...jaz skoraj nikoli ne pijem.Je pa moja hči (12 let), enkrat letos, ko je s sošolkami hodila iz šole, jim potožila, da se ji zdi, da je mami noseča (to sem izvedela od ene sošolkine mamice). In jo punce sprašujejo po čem to sklepa in on gladko izjavi, da zato, ker nič alkohola ne pijem.😂😂😂Na rit me je vrglo, ker res kak kozarec vina spijem 1x na leto pa sem že dobro potrjena.🤪🤣

(odgovor članu Anonimna53)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2022
12.7.2021 7:08:16   
Mala vila
Punce upam, da ste imele lep vikend.


Mi smo se imeli super, sicer so me mal čudno gledal, pa drug večer so skapiral, da ne pijem, ampak noben ni nič komentiral 😊
Mi je pa kar ornk slabo na trenutke, se moram kr nadihat, da lahko funkcioniram. Pa pozabila sem že kako te vsaka najmanjša malenkost zmatra 🙈🙈 
Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2022
12.7.2021 12:20:56   
claud
Utrujena za umret.

Ponoči na 1-2h lulat. 
Sicer pa sem šla danes v MB dat kri, da dobim še krvni izvid, da bo uradno😆. Čakam klic😌.
Študiram kako naši pubertetnici povedat, ker ona si pa zdaj ne želi imet še enega bratca/sestrice..🙄

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2022
12.7.2021 14:57:07   
lashia
Uf mene že lovijo valovi slabosti, ko še vedno pomislim, kaj sem spet napačnega jedla, se spomnim, da pa mogoč ni hrana kriva. :D
Drugače pa odštevam minute, ker imam v sredo pregled. Se vleče, da groza...

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2022
12.7.2021 17:11:17   
Frkla
Js pa včeraj zakrvavela, danes bila na pregledu, nikjer ničesar več za videt. Tako da upam, da se kmalu pridružim kakšni drugi skupinici… recimo majnice 2022 ;)Vam pa vsem srečno do konca in naprej! 💕

(odgovor članu lashia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2022
12.7.2021 19:22:16   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Js pa včeraj zakrvavela, danes bila na pregledu, nikjer ničesar več za videt. Tako da upam, da se kmalu pridružim kakšni drugi skupinici… recimo majnice 2022 ;)Vam pa vsem srečno do konca in naprej! 💕



Ojoj😔💔Naj se ti kmalu spet sreča nasmehne. Srečno🤗

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2022
13.7.2021 18:16:58   
Anonimen
Claud, kako je slo na pregledu krvi? 


(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2022
13.7.2021 21:21:46   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Claud, kako je slo na pregledu krvi? 





Pozitivno, itak😆.Beta 450 (nimam pojma kaj to pomeni, baje da je dobro).
Sem pa tudi klicala svojo G in imam prvi pregled 9.8.
Jaz v glavnem ne bom morala prav dolgo skrivat, ker sem že zdaj s trebuhom za 3. mesec in ni šanse da ga not potegnem😂.
Slabosti nimam, čutim pa rahlo žpikanje v spodnjem delu, tako da se očitno kar dogaja.🥰🤗
Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2022
14.7.2021 8:37:06   
Mala vila
Joj ta trebuh, meni se ful pozna. Je očitno res, da v drugo se hitreje napihne. Pomoje niti do prvega pregleda ne bom mogla skrivat 🙈🙈 


Jaz sem drugače kar ok, malenkost mi je slabo, vse smrdi, hrana ima čuden okus.... pa moja najljubša kombinacija je tunina pašteta, sirova štručka in kakav, pa še kaka oliva zraven 😂😂😂 danes celo nisem neskončno zaspana, bova z malim lahko šla kej ven... moram priznat, da komi čakam, da gre v vrtec, jaz pa verjetno ne bom šla nazaj v službo do porodniške, tako da se bom lahko u miru pripravila na vse kar me čaka.... al pa če mi slučajno kdo da službo, ki jo bom lahko delala noseča... optimist ja 😂😂😂 ampak po vsem kar me je doletelo v prvo, upam, da bo zdaj bolj normalno in sproščeno 😊
Res komaj čakam prvi pregled, sej je samo še dober mesec do takrat 🙈😅

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2022
14.7.2021 11:41:04   
rozakamela
Jaz pa se tako kot Frkla poslavljam od vas, sem zakrvavela in vse se je končalo. Držite se in pošiljam vam pozitivne misli! ❤️

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2022
14.7.2021 12:21:03   
Mala vila
Joj, tako mi je žal za obe ❤ držita se in verjamem, da bosta kmalu spet zagledali plusek na testu ❤


(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2022
15.7.2021 12:40:54   
lili88
Pozdravljeeeeneeee! 

Danes se vam pa se jaaaaz pridruzujem 🙂 stara sem 33 let in pricakujem svojega 5. Otroka 🙈💗 ce bo vse po nacrtu KAR BO 🙏 bo clan/clanica prisla 24.3. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2022
15.7.2021 12:59:11   
erised
Živjo nosečke,
jaz upam, da se vam tudi pridružim. Včeraj sem bila grozno neučakana in naredila test in videla čisto rahlo rahlo črtico. user posted image Čez par dni ponovim, ampak dejansko ne morem počakati.
Po izračunih bi morala pričakovati dete konec meseca. Doma že imam enega dvoletnika. Letos sem se pa pridružila klubu 30.

Od ovulacije naprej občutim slabost in utrujenost, ki se začne enkrat sredi dneva. Ne paše mi jesti, pila bi samo radensko ali radensko zmešano s pomarančnim sokom.

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 6:36:02   
lili88
Ste ze vse pobegnile na fb? 😉 Se lahko se vkljucimo? Ste skrite? 


(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 7:41:03   
Mala vila
Nimam pojma če fb skupina sploh obstaja 🤷‍♀️ jaz bom počakala do 1. pregleda preden se vključim kam s pravim imenom... Tko za ziher, čeprav ne da se glih strašno trudim skrivat. 


Sem pa vesela vsake nove članice naše mini skupnosti. Bistveno lažje je, če imaš koga, ki gre čez iste stvari in se lahko pogovarjaš o tem 😊 

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?