|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ 2022
25.9.2021 20:45:22   
Hope90
Dobrodošla. 🙂 


Mene pa je danes malo prestrašil rjav izcedek. Sicer ni sveža kri in ni bilo veliko, pa vseeno. Ginek. mi je takrat, ko sem se naročila na prvi pregled, rekla, da naj grem v primeru hujših krčev, bolečin ali sveže krvi na urgenco. Tole sicer ziher ni za urgenco, samo mi ni vseeno... A ima katera izkušnje s tem? 

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MAJ 2022
26.9.2021 15:21:27   
Lupka29
Tudi mi imamo doma majcico, letnik 2019, letos je sla tudi v vrtec in tako se tudi mene prime vsak virus preko nje. Je zoprno, trenutno sem sicer boljsa, vendar me je 10 dni matralo tako grlo kot nos. Tudi sama sem v precepu glede cepljenja, vendar sem se odlocila, da pocakam 1.pregled ter se o tem pomenim z ginekoginjo. Drugace pa je tudi mene v petek presenetila kri, sicer malo, ampak me je precej prestrasilo, ker v 1.nosecnosti teh tezav ni bilo. In ker je bilo popoldne, se se sla pokazat v urgentno ginekolosko. So mi naredili uz, ampak ker sem 6.teden, dr.ni mogel potrditi, ali srcek bije al ne, ker lahko se ni razvit. Tako da sem zdaj kar malo nervozna in se bom do 7.10., ko imam pregled. Nic prijetna situacija😑

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MAJ 2022
26.9.2021 17:31:57   
Hope90
Lupka, držim pesti, da je vse ok! 🍀 Drugače se cca 35. dan nosečnosti srce šele začne razvijati, tako da ni nič čudnega, če še niso zaznali utripa... Ne glede na to, pa mora biti zelo neprijeten občutek, ja. 😐Meni obarvan izcedek še traja, danes ga je celo malo več... Se mi je pa danes, ravno, ko sem dopolnila 6. teden, pojavila močna slabost in res grozna utrujenost. Tako da upam, da če so znaki "močnejši", da je vse ok. 🤞 Če se bo pa stopnjevalo, bom šla pa tudi sama do zdravnika...

(odgovor članu Lupka29)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MAJ 2022
30.9.2021 17:00:15   
bimbolica
Če boste ustanovile svojo FB skupinico mi le javite da se ji pridružim. Tiste z ''Strokovnjaki'' se mi ne zdijo prave zame ker verjetno niso tako osebne

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MAJ 2022
1.10.2021 12:22:25   
bimbolica
Evo spet jaz.V sredo sem imela UZ in baje dete meri 8+5, medtem ko po mojem ciklu je 8. Sicer mi pdp ne bodo spreminjali do 12ga tedna, ker se lahko do takrat se vse ''poravna''. Nama je pa vsaj za kak dan odleglo, ko sva zagledala srček biti. Popoldan je prišla še babca na obisk da sva se zmenile za najprej, sedaj pa čakati 4tedne do naslednjega ultrazvoka, nihalno in preostale teste. 
Upam, da ste ve vse ok in deteta pridno rastejo. 

(odgovor članu bimbolica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MAJ 2022
1.10.2021 12:42:58   
Frkla
Js sem tudi bila v sredo na pregledu. Pdp oziroma dan zmage, kot pravi moja G, je 9.5. :) Je pa mali fižolček hecno obrnjen, tako da se je ful lepše vidlo preko trebuha kot pa vaginalno. Mi pa po novem grozno vse smrdi. Predvsem kakšna zelenjava, ki mi je prej ful dišala. Zdaj niti pomislit ne smem na zéleno, rukolo, redkvico… 🤢 Pa po določeni hrani, nisem še porajtala kaj vse, dobim grozno ogaben okus v ustih, ki se ga nikakor ne znebim. Vam se kaj posebnega lušta? Meni še najbolj pašejo jogurti, banane, maslo in med… pa ne da bi se mi luštalo, samo to vsaj ne smrdi 😄O nipt ste že kaj razmišljale? 

(odgovor članu bimbolica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MAJ 2022
1.10.2021 17:30:55   
Hope90
Čestitke obema za pozitivne novice. 🙂Jaz pa sicer nisem še imela uradnega pregleda, sem pa vseeno dobila potrditev nosečnosti na urgenci (nič hujšega), kjer so mi zaradi bolečin preventivno naredili še uz. Prvo sicer niso videli ploda, je bilo malce tišine... Potem pa so ga lepo našli in videli tudi bitje srca. 🙂 Po velikosti ploda naj bi bi imela 6t+1, po zadnji m. pa bi morala biti že 6t+6. Sicer so rekli, da naj ne skrbim, ker so ti milimetri na začetku lahko zavajajoči... Ampak komaj čakam redni pregled pri osebni gin., da potrdi vse "za ziher". Glede na starost in prvo nosečnost se bom kar naročila tudi na Nipty. Ve? 

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MAJ 2022
5.10.2021 9:40:45   
lotty23

IZVIRNO SPOROČILO: bimbolica

Če boste ustanovile svojo FB skupinico mi le javite da se ji pridružim. Tiste z ''Strokovnjaki'' se mi ne zdijo prave zame ker verjetno niso tako osebne


V bistvu so. Pač samo ti strokovnjaki so notri, pa potem vske toliko se objavi kak prispevek, ostalo pa mamice normalno klepetajo. user posted image

(odgovor članu bimbolica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MAJ 2022
5.10.2021 16:39:29   
bimbolica
Ni to zame. 🤷Le skupine z sami mamicami so mi ok. 

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MAJ 2022
5.10.2021 22:25:29   
Didi38
Pozdravljena Hope 90....mi imamo PDP 2.5.

Včeraj smo imeli prvi pregled, točno 10 tednov....18.10.imamo nuhalno in Nifty test. Drugače pa imamo eno malo zdravo punčko doma, ki bo novembra dopolnila 1 leto. 

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MAJ 2022
7.10.2021 13:08:21   
dasha_9
Živijo! 
Pa se tudi jaz oglašam… ravno danes sem prišla iz prvega pregleda :) sem v 9 tednu in rok imam 14.5. 
Jaz sem tudi bolj za drugo novo skupino na fbju, ce bo kdo ustanovil :) 


(odgovor članu Didi38)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MAJ 2022
7.10.2021 15:22:18   
Hope90
Zdravo in čestitke ob potrditvi Didi38 in dasha_9. 😊❤️


Jaz se bom grupi na facebooku pridružila šele po nuhalni. Tisti, ki bo na voljo.. 🙂 
Lupka, upam, da bo/je vse ok na pregledu. Javi se, ko utegneš. 🙂 

(odgovor članu dasha_9)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MAJ 2022
7.10.2021 17:53:26   
bimbolica
Ja Lupka, upad da je bilo vse ok danes. 

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MAJ 2022
8.10.2021 12:24:39   
Lupka29
Pozdravljene punce, pri meni se zal ni izslo po zeljah, v torek sem splavila. Zacela sem obilno krvaveti v sluzbi, zato me je ginekologinja pod nujno sprejela in potrdila spontani splav. Ceprav sem imela zadnje dni slab obcutek, ker moje pocutje ni bilo najboljse, sem vseeno upala do zadnjega da bo vse ok...ampak tokrat se zal ni izslo.   

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MAJ 2022
9.10.2021 7:52:05   
Hope90
Oh, Lupka, žal mi je. 😟 
Človek sploh ne ve kaj naj reče v taki situaciji, da ne izpade vse skupaj pokroviteljsko... Upam in držim pesti da bo naslednjič, ko pride +, to zdrava in uspešna nosečnost. Do takrat pa upam, da boli čim manj...

(odgovor članu Lupka29)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MAJ 2022
9.10.2021 9:33:38   
Frkla
Lupka, žal mi je :( Drži se, upam da se kmalu pridružiš novi skupinici. Vse dobro! 🍀

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MAJ 2022
9.10.2021 17:02:31   
bimbolica
Lupka, žal mi je. Sranje je včasih tole življenje. Z partnerjem se pocrkljata, vzamita si čas zase pa z banjico sladoleda na kavč. 
Nič kar bomo rekle ne bo pomagalo, ker so nekatere stvari take kot so in bolečine se ne da preprečiti in niti olajšati. 
Xx želim ti vse najlepše ❤️

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: MAJ 2022
9.10.2021 17:08:43   
bimbolica
Punce, jaz sem kar naredila skupinico za aprilčke in majčke skupaj. Sem bila prejšnjic v zelo majhni skupinici cca 60 mamic in smo se zelo povezale. In ker vidim da so večinoma skupinice z ''strokovnjaki'' ali pa so skupinice zelo polne (okoli 200) sem kar načela manjšo če si še katera želi kaj manjšega in bolj povezanega. 

(odgovor članu bimbolica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: MAJ 2022
9.10.2021 17:42:43   
Hope90
Bimbolica, top! 🙂👍 Se pridružim, samo da dam čez prvi pregled oz. tam nekje... 
A so se vam znaki kaj zmanjšali? Meni ni več slabo, tudi utrujena več nisem toliko... Kar malo čudno. Tako da komaj čakam pregled, da zares potrdimo tole piko. 🤞

(odgovor članu bimbolica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: MAJ 2022
9.10.2021 17:46:15   
NajaRaja
Lupka drzi se, velik objem zate in malega angelcka ❤️ Jaz sem imela v cetrtek drugi pregled, pika je velika nekaj cez 4cm, pdp se mi je premaknil na konec aprila. Sem pa ginekologu omenila moje strahove glede zgodnjega jemanja antibiotika (v 6t), pa je rekel da gre v tako zgodnjem odbobju na vse ali nic, da zaenkrat kaze da je vse ok 🙏 Bimbolica, lahko delis link do fb skupine? 

(odgovor članu bimbolica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: MAJ 2022
13.10.2021 19:02:06   
Frkla
O super za skupinico, se pridružim po nuhalni.
NajaRaja, superca! Zelo vesela, da je vse ok :)
Hope90, kdaj imaš pregled?
Jaz sem še vedno brez apetita. Meso in zelenjava smrdita že samo če pomislim. Jedla bi samo med in maslo, jogurte, sirov burek, francoske rogljičke, puding, pa tople sendviče še spravim vase. Ni lih da bi mi blo slabo ali pa da bi bruhala, samo ne paše mi jest. Upam da se to kaj neha, pa da dobim apetit nazaj. Ker grem že sama sebi na živce. Pa tisti nagravžen okus v ustih se mi še vedno pojavlja tu pa tam. Moram pa zdaj v enem tednu še tiste brošure od nipt testov pregledat. Naslednji teden imam nuhalno, pa bi bilo verjetno fino vedet, če se bom še za kaj odločila zraven. Do nedavnega sem itak mislila da obstaja nifty in je to to. Hah, malo morgen! :D

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: MAJ 2022
14.10.2021 9:33:57   
bimbolica
Živjo,
Sorry, sem bolj počasna. Ta teden je težek teden zame. 
Evo, upam da sem pravo zadevo prilepila:
https://m.facebook.com/groups/286782876452906/?tsid=0.8730802631950849&source=result

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: MAJ 2022
14.10.2021 11:43:54   
Hope90
Heej, evo, danes. Fižolček ima 8 tednov in 2 dni, pdp so vseeno pustili kar na 21.5.2022. Srček dela, izgleda vse bp. 🙂🧡 So mi pa že javili iz laboratorija, da imam zelo malo železa, ko pridem čez prvo trimesečje bom najbrž dobila tiste tbl. za nadomeščanje železa. Do takrat pa kakšen sirup iz lekarne. Ima katera izkušnje s tem?Naslednji teden se prijavim na nuhalno in DHT, do takrat pa si moram tudi sama razjasniti oz. se izobraziti glede teh NIPT testov... Če ima katera kakšno preglednico že pripravljeno, se priporočam. 😉🤓

(odgovor članu bimbolica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: MAJ 2022
14.10.2021 12:31:37   
NajaRaja
Hope90 tudi jaz imam premalo železa. Pa mi je rekel da moram samo jemati prenatalne tablete ki imajo notri železo (do zdaj sem jemala samo folno).
Mi smo imeli pa včeraj nuhalno in nifty :) se je ravno zbudil takrat in delal prevale, kolcal, kazal jezik...res luškano :D kar ne morem verjet kako gre tokrat hitro vse skupaj!

< Sporočilo je popravil NajaRaja -- 14.10.2021 12:32:19 >

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: MAJ 2022
14.10.2021 12:43:46   
Hope90
NajaRaja, hvala za informacije. 🙂👍 

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?