|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.7.2022 10:23:46   
Anonimen
Punce živjo 🙋‍♀️ prosila bi za nasvet 😊. V ponedeljek bi morala dobiti M. Imam krče že od nedelje zvečer, sicer bolj blage kot ponavadi. V ponedeljek, ko bi morala dobiti M sem naredila test, ki je bil -. Do danes M še nisem dobila, pokaže se kapljica ali 2 čez cel dan. Danes se je pojavilo špikanje v desnem jajčniku. Ali je možno, da sem noseča in sem prehitro naredila test? Bi bil že počasi čas 😁. Najdaljši cikel sem imela 34 dni, načeloma imam na 27-30 dni, danes pa je 32 dan. O ta mesec nisem spremljala s testi, ker jih nisem imela. 

(odgovor članu LuckyRija)
  Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.7.2022 13:02:42   
Ele3
Najbolj zanesljiv je clearblue test, ki takoj pokaže😊 pri meni je že na prvi dan menstruacije pokazal + v vseh treh nosečnostih😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.7.2022 15:42:21   
sončektvoj
Se strinjam z Ele3, clearblue je zakon. Meni je tudi prav pokazal, sploh ta digitalni je zakon ker ne rabiš ugibat a je ali ni.

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.8.2022 10:33:20   
Anonimen
Hej punce 😊. Imam malo zmede. Ta mesec sem delala digitalne ovulacijske teste, ki so napovedali ovulacijo okoli 9.8.. Potem pa sem za šalo preizkusila še test s slino Maybe Baby, ki pa je pokazal praprot 13.8. in ravno okoli tega datuma so se začeli krči, včeraj so bili najbolj močni, tako da predvidevam, da je bil test s slino bolj točen in očitno sem vse mesece dejansko prehitro odnehala z rednimi SO 🤦‍♀️. Se je kateri kdaj zgodilo kaj podobnega s temi testi? 

(odgovor članu sončektvoj)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.8.2022 16:42:08   
Elfika
Jaz imam izkusnje le z digitalnimi O testi (CB), tistih na slino nisem nikoli poskusila. Mislim pa, da mi kar tocno napovejo O, ki sledi cca. 24-36 ur po pozitivnem testu. Prisoten imam tudi O izcedek in pa rahlo bolece prsi po O, pa tudi M pri meni vedno pride 12-14 dni po O (M bi naj nastopila cca. 14 dni po O). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: II pričakujemo v letu 2022
17.8.2022 17:14:34   
Anonimen
Tudi jaz načeloma, me je pa presenetilo, da mi je ta cikel prvič pokazalo 2 smeškota v roku 48 ur. In potem še ta test s slino praprot čez par dni. Zato že malo dvomim v te teste, ki seveda tudi niso tako poceni. 

(odgovor članu Elfika)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: II pričakujemo v letu 2022
18.8.2022 7:49:03   
Elfika
To je res nenavadno, da je O test bil pozitiven kar 48 ur, ker bi LH vrh naj trajal nekje do 24 ur. Meni se je zgodilo, da sem ga zamudila, ko sem testirala na 24 ur in ni bilo nikoli smeskota. Ko sem testirala na 12 ur pa sta bila najvec 2 zaporedna pozitivna. Kolikor sem brala se lahko zgodi, da je lahko O test pozitiven tudi se zaradi kaksnega drugega hormona. Pri meni je bil recimo O test pozitiven, ko sem zanosila (sam iz firbca poskusila istocasno kot nosecniskega). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: II pričakujemo v letu 2022
18.8.2022 13:22:37   
Anonimen
Ubistvu je bil zjutraj pozitiven, zvečer negativen, drug dan dopoldne pa spet pozitiven. Tale s slino mi pa vedno pokaže praprot kar en drug dan, ko so digitalni negativni. Cela zmeda 🤷‍♀️. Sicer sem slišala za pojav dveh ovulacij ampak to naj bi bilo zeloooo redko. 

(odgovor članu Elfika)
  Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: II pričakujemo v letu 2022
18.8.2022 19:56:13   
Anonimen
Priporočam spremljanje sluzi. Najbolj zanesljiva metoda, po mojem mnenju. Vsi te O testi so tudi meni dali več vprašanj, kot odgovorov. 🤷🏼‍♀️

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.8.2022 14:26:42   
JackieO
Punce, tiste, ki se me spomnete se iz prejsnjih tem... hotela sem vam samo sporociti, da sva 16.8. dobila cudovitega sincka, ki nama sedaj krajsa noci. 💙  Ves trud, cakanje, odstevanje je bilo poplacano.  Dolgo sem se borila z vami, na koncu je le ratalo z IVF. Vso sreco vam zelim, upam da se je kateri ze nasmehnila sreca vmes. 💛

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.8.2022 18:22:12   
Nizile
Čestitke JackieO za sinčka. Sem zelo vesela zate. Jaz sem imela lani splav v 7. tednu, zdaj sem po enem letu spet zanosila, sem še čisto na začetku in še čakam prvi pregled. Srčno upam, da se tokrat dobro izteče. Doma pa imamo tudi že 3 letnega fantiča. V glavnem lepo se cartajte!

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.8.2022 19:24:49   
beba92
Tudi mi smo dobili puncko in sicer je ze stara dva meseca ☺️ trudila sva se skoraj dve leti in nisva obupala. Ratalo je pa ravno takrat ko sem se narocla na pregled gin zakaj ne rata 😁 punce pogumno, za vse vas drzim pesti in vem da vam bo uspelo 👍🏻👍🏻

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.8.2022 9:46:43   
Elfika
Jackie, iskrene cestitke! 💙🤗 Lepo se cartajte! Mi2 zacneva z naslednjo M z IVF in upam, da se bo tudi nama kmalu nasmehnila sreca. ☺️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.8.2022 14:25:58   
Pikcapokca
Oooo Jackie cestitke! Naj bo pob zdrav in vesel 😍 take dobre novice pa je cudovito slisat. Uzivajte druzinica 😊


(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.8.2022 15:41:31   
Nizile
beba92...tudi tebi čestitke za punčko...uživaj v materinstvu🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.8.2022 20:53:18   
JackieO
Hvala punce! 💜 Naj se vam cimprej nasmenhe sreca! 🥰 Beba tebi pa cestitke za puziko. 😍

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.8.2022 20:34:10   
Pikcapokca
Kak ste kaj drugace pupe? Me zanima kak ste kaj zdaj ko pridno baby-dancate - Kak ste z alkoholom/kavo, ste kaj zmanjsale? Js drugace ne pijem alkohola skoraj nic ampak ta 2 tedna pa na dopustu se mi pa zdi da sm skor vsak dan 1 ali 2 piva/koktejla spila.. kavo pa max 1 na dan, se to ne vsak dan..

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: II pričakujemo v letu 2022
31.8.2022 10:39:47   
Brincyka
Hej, mi gremo v nov krog. Prejšnji mesec sva se res držala na 2-3 dni in sem itak dobila vnetje 🤦‍♀️. Ali uporabljate intimno milo in katero? Jaz sem si kupila Vidermina CLX ampak sem videla, da vsebuje nekatere sestavine, ki naj bi uničevale spermo, baje da glicerol. Oziroma kako si zdravite glivična vnetja? Canestena imam že čez glavo. Najbolj mi je pomagalo olje od Luxury Intimate pa sem potem brala Pušenjaka, da naj ne bi bilo ok. Kakšni predlogi? 😊

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: II pričakujemo v letu 2022
31.8.2022 17:01:31   
Elfika
Hej. Cca. pred tremi leti so se mi kar naenkrat pojavila glivicna vnetja, ki so se mi potem konstantno ponavljala vec kot eno leto. Canesten mi je sicer vedno pomagal, ampak se mi je potem vnetje cez mesec ali dva spet ponovilo. Potem pa sem zacela uporabljati Gynophilus kapsule. Mislim, da sem 2 meseca zapored naredila 14 dnevno kuro, z vsakodnevno uporabo, 2 na dan (eno zjutraj, eno zvecer). Malo je sicer v tistem casu nadlezno, ker je skozi prisoten izcedek, ampak z dnevnim vlozkom gre. Potem pa se je stanje izboljsalo. Vnetja od takrat vec nisem imela. Kapsule pa obcasno uporabljam se sedaj, vcasih po SO ali pa ce imam obcutek, da me hoce kaj srbet 😆.  Niso pa nic skodljive, ne vsebujejo nobenih skodljivih snovi in se lahko uporabljajo kadarkoli po potrebi oz. za vzdrzevanje vaginalne flore, tudi v nosecnosti. 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.9.2022 15:20:50   
Pikcapokca
Js mam rada intimno milo od sen-shop.si. Prej sm veckrat mela kako srbecico al pa rdecico odkar pa uporabljam to milo nisem niti enkrat vec mela tega.. pa 3 leta zdej ze uporabljam.

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: II pričakujemo v letu 2022
5.9.2022 12:52:38   
Brincyka
Mislim, da sem se uspešno rešila vnetja 😁. Danes sem prvič opazila raztegljivo sluz, čeprav je bil O test zjutraj -. Koliko dni imam potem še čas? Samo še danes ali kako? Sem bolj nova v tem spremljanju 🤷‍♀️

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: II pričakujemo v letu 2022
5.9.2022 20:50:07   
Elfika
S to raztegljivo sluzjo bi jaz rekla, da je od zenske do zenske razlicno. Odvisno je od tega kako dolgo v casu plodnih dni je prisotna. Pri nekaterih je samo kaksen dan pri drugih vec dni, nekatere pa je niti nikoli ne opazijo. Jaz sem kar nekaj ciklov rabila, da sem jo nastudirala 😆. Pri meni je sluz prisotna nekje 4 ali 5 dni. O test pa imam obicajno pozitiven tretji dan sluzi. V vsakem primeru si v plodnih dneh in je cas za akcijo 🙊. Vso sreco zelim!🍀

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.9.2022 13:18:39   
Brincyka
Ali je potem O konec, ko sluz postane bolj belkasta in zgoščena kot neke male kepice vmes? Čeprav O test še vedno ni pokazal +. Doktorirala bom 😂

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.9.2022 14:29:02   
Brincyka


IZVIRNO SPOROČILO: Brincyka

Ali je potem O konec, ko sluz postane bolj belkasta in zgoščena kot neke male kepice vmes? Čeprav O test še vedno ni pokazal +. Doktorirala bom 😂



Aja imam pa šele danes oz od včeraj zvečer neke rahle bolečine občasno v spodnjem delu trebuha ob strani 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.9.2022 16:13:01   
Elfika
Pri meni je tako, ja. Ta vlecljiva sluz izgine in zamenja ga rahel gost beli izcedek (je cisto drugacen po strukturi). Mozno, da si samo zgresila LH vrh, ce si testirala na 24 ur. Bos pa okvirno vedela kdaj je bila O, ko bos dobila menstruacijo (no, ce bo sreca ze ta mesec potem ne 😉). Ce pa dobic M, odstejes 14 dni in tu okrog je potem O.  Vem kako se pocutis, sem tudi sama pred casom doktorat na to temo delala 😆. Ce okvirno ves kdaj imas O, poskrbita, da imata v tem obdobju SO vsaj na dva dni in s tem bosta naredila najvec kar lahko.

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?