|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.10.2022 11:27:48   
Pikcapokca
8 mesecev. Sj vem da se ni tolko… ampak po eni strani sm pa vseeno upala da bo prej 😅

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.10.2022 13:55:26   
Bonbonnie
Hojla, jaz pa sem privc tukaj na forumu kot clan, do zdaj sem vedno samo brala user posted image . Midva pa sva zacela delat na user posted image prejsnega meseca. Cikluse nimam redne, je pa res da zadnja dva sta bila 28d. Danes je 31d, test negativen, mene trebuh boli kot nikoli do zdaj, prsi so bolece, cutim kar slabost (to pa je novi simptom pred user posted image ). Nimm pojma kdaj je bila ovulacija, sodec sluzi bi rekla da je bila tam 13-14 dan ko sma tudi bila pridna ampak ovulacijski testi med 12d in 15d so bili negativni oz crtica je bila bolj bleda kot kontrolna. Pol pa tam 17d sem cutila nenormalno spikanje v jajcniku in sem mislila aha to pa bo ovulacija. Pa glih takrat sem mogla na poslovno potovanje pa sem si upala da mogoce bo prijelo od 15d, saj takrat so se velike moznosti kao. No evo danes je 14d in ne vidim ne user posted image ne user posted image . Prav jezna sem ker ni vsaj user posted image , da bi lahko zacela znova delat. Pa se nekaj, kako se ve zamotite v teh 2 tednih cakanja vmes? Men se zdi da sem zdaj bila dobesedno obsedena s tem da cakam da mi zamudi in da naredim test. Zato me zdaj user posted image zafrkava.

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.10.2022 15:08:34   
Brincyka
Za mene se zdaj začne spet dolgih 14 dni 🙄. O test je bil pozitiven v ponedeljek zjutraj, popoldne negativen in zvečer spet pozitiven, tako da tu nekje je bil vrh, če ne bi imela CB testov bi smatrala vse 3 za +, ker razlika med črticami je bila reeeees minimalna. SO je bil prejšnji teden v soboto in včeraj, tako da upam da sva kaj zadela 💪. 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.10.2022 15:48:36   
Bonbonnie
Drzim pesti! Pri meni je ravno danes prisla Muser posted image . Sem dejansko vesela da je prisla in da me ni se bolj dugo mucila. Cez 1 teden pa boma ze lahko znova poskusila user posted image

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.10.2022 20:45:11   
Alsa3
Ja teh 14 dni je ponavadi kar precej mucnih, kako bo tokrat se ne vem za enkrat dnevi kar sibajo, O naj bi imela jutri, ceprav so me danes jajcniki ze boleli kot me obicajno na O dan, vseeno upam da bo sele jutri in da se mi cikel ne spremeni 🤷‍♀️ je pa ponavadi tako da ko zacnes delati na otroku ze sama psiha vse spremeni, 👹 pride kasneje,... da smo ja se bolj zivcne in v pricakovanju 🙈

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.10.2022 21:03:10   
Alsa3
Je pa moj ful optimisticen 😆 prvo sva delala cca. pol leta, drugega 2 meseca, sedaj pa pravi da bo uspelo v 1 mesecu 🙈 jst sm pa bolj skepticna 😬 ampak ful navdusena nad vsem ☺️ ne vem ali je zato ker vem da bo zadnji otrok, ampak res komaj cakam in se res veselim vseh obdobij ki prihajajo, od zacetnih slabosti, do tega ko bom komaj cakala da grem roditi ker sem bom pocutila kot nasedli kit 🤣🤣🤣 ko pa dobimo malo strucko v narocje je pa itak neprecenljivo 🥰

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.10.2022 8:26:08   
Bonbonnie
Joj ce si ti tak "zivcna" pri tretjem, si lahko predstavljas kak sem jaz zdaj pri prvem user posted image ... Ma sej bo, meni je zdaj nekako malo hitreje minil cas s tem potovanjem pa to, zdaj bo ta mesec tudi hitreje minilo ker sma pol leta nazaj hiso kupila in zdaj je selitev pa urejanje na vrsti.. Pol pa bo ze Bozic, tako da, do konca leta imam naceloma kaj za delat in se zamotit, pol pa ne vem kaj bom user posted image .

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.10.2022 12:12:21   
Alsa3
Pri prvem se najbolj vlecejo dnevi 😅 pa jst sploh nism nic zivcna, samo navdusena, ker imam ze kaksne 3 leta zeljo po se enem otroku in sem mislila da bova pri dveh ostala 😆 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.10.2022 9:54:43   
Bonbonnie
Jaaa verjamem da je pri prvem najbolj tezko docakat pluseka. Danes je pri meni 3 dan user posted image , malo se pa se bo zacela druga runda poskusanja user posted image

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.10.2022 11:47:32   
Pikcapokca
Kak se zamotim? 🤔😂 poskusam da ne gledam na aplikacije kdaj je sploh ovulacija in kdaj naj bi prisla menstra 😅 probam ne razmisljat sploh o otroku ker ce se prepustim potem razmisljam se sam o tem in se sekiram ko pride menstra.. dnevi mi pa itak tak hit minejo da se sama ne dohitevam.. na 2 dni probava bit pridna, da se niti ne obremenjujem kdaj je ovulcija ampak samo lepo redno in ko bo moj cas prisel bom zelo vesela 😊

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.10.2022 12:05:03   
Bonbonnie
Midva sma zdaj tudi rekla da ne boma gledala ta mesec na ovulacijo in ne bom delala teste. Bova pac zacela po user posted image na vsakih 2 dni pa enkrat bova ze zadela. user posted image Mislim, nama ni problem to da ne moreva user posted image ponavadi vsak dan ali vsak drugi dan user posted image , razen ce en gre kam za dalj casauser posted image

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.10.2022 13:08:21   
Alsa3
Jst ovulacije ful cutim, tko da vem kdaj jo imam, sva pa ta mesec bolj malkrat tko da dvomim da bo kaj, mogoce bova sedaj vikend izkoristila, ker naj bi bili se vedno plodni dnevi ceprav sem ze po O

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.10.2022 13:46:58   
Brincyka
Meni se spet dogaja nekaj čudnega 🙈. Po O testih od CB in MaybeBaby sem imela O v ponedeljek ali torek, v ponedeljek me je tudi bolelo na desni strani. Danes pa imam ogromno sluzi in me špika na levi strani 🙈. Ne razumem več tega 🙈. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.10.2022 14:02:09   
Bonbonnie
Mislim da O testi delujejo tako da ti pokazejo kdaj priblizno bo nastopila O in ne tocno dan O. Kar pomeni ce je ponedeljek-torek bil vrh na testih O lahko nastopi enkrat v naslednjih 12-72h, odvisno od tega kako mocna je T crtica, ce je T mocnejsa od C potem zelo verjetno da bo nastopila v naslednjih 12-48h. Ce je T enaka ali malenkost bolj bleda od C potem O lahko nastopi v naslednjih 24-72h. Druga stvar pa je tudi to, da ce imas PCOS, kot ga imam jaz, O testi niso zanesljivi, saj pri PCOS se lahko zgodi da je LH visok tudi ce ni cas za O in posledicno testi lahko pokazejo vrh 3-4 na mesec kar je dejansko nemogoce. Glede sluzi pa je odvisno, jaz ta mesec sem O sluz imela verjetno 4-5d pred O. Eni sploh niti ne opazijo sluzi. Tako kot jaz zdaj, ker sem dobila na 32d, pomeni da je O bila 17-18d, ko sluz vec ni bila prisotna, oz je bila zelo malo, sploh v primerjavi z dnevi pred O.
Ce si se ze odlocila uporabljati teste, je verjetno smiselno preverjati tudi BT, vsaj tako vidim da pocnejo ostali.. Jaz sem se odlocila da tokrat grem "na izi".

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.10.2022 19:23:26   
Alsa3
Jst tud ne vem kako tocno vse to je, sicer testev za o ne delam, mi pa myperiod traker kaze naj bi imela O 13.10. mene so jajcniki boleli ze dva dni prej, sluz je pa sedaj taka kot naj bi bila pri O 😆 ma se niti ne obremenjujem, M vedno dobim takrat kot mi kaze na aplikaciji tko da racunam da bo ta mesec isto 😁

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: II pričakujemo v letu 2022
17.10.2022 18:03:46   
Alsa3
Kako ste punce? Jo katera kaj kmalu ne pricakuje? Jst imam se cca. teden in pol do 👹 in me ze vse okoli jajcnikov in v krizu boli 🤦‍♀️ do sedaj me nikoli ni nic matralo, tko da zgleda psiha dela svoje cetudi se sama ne zavedam tega in se mi zdi da niti ne razmiljam prav veliko o tem. Se katera taka?

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: II pričakujemo v letu 2022
17.10.2022 21:09:05   
Brincyka
Jaz imam še 10 dni, ko je ne pričakujem 💪 ta mesec se ne sekiram veliko, mogoče tudi zato, ker me čaka pregled pri ginekologu konec meseca da malo pogledamo če je kaj narobe

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: II pričakujemo v letu 2022
18.10.2022 14:54:54   
Alsa3
Super, upam da ugotovi da je vse ok, tvoj miz je ze sel na kotrolo?

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: II pričakujemo v letu 2022
18.10.2022 15:35:23   
Alsa3
Mož*

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: II pričakujemo v letu 2022
18.10.2022 16:37:13   
Brincyka
Ne še, ker ubistvu aktivno delava na tem šele ene 3 mesece pa nisva bla usak mesec tko dosledna pr teh O testih pa to..imam pa jaz pač un redni pregled pa bom omenila 😊

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: II pričakujemo v letu 2022
18.10.2022 17:35:23   
Alsa3
Aha, ja po enem letu delanja ce se nic ni gres naprej v postopek, jst imam tudi redni pregled na sredini naslednjega meseca :) ampak mi bo verjetno samo bris vzela, dvomim da bo delala kar tako uz

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: II pričakujemo v letu 2022
19.10.2022 9:46:17   
Brincyka
Ja meni je rekla, da po pol leta, tko da če ne bo zdaj pogledala še to, bo pa takrat..če ne bom šla umes samoplačniško 🙈 sicer nevem po kateri starosti je to, jaz sem 31.

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: II pričakujemo v letu 2022
19.10.2022 14:46:26   
Alsa3
Bomo videli kaj bo meni povedala, jst nisem bila pri gin. ze cca. 5 let (od kontrole po porodu 🙈) sem pa se 2 leti starejsa od tebe 😅 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: II pričakujemo v letu 2022
24.10.2022 16:23:15   
Alsa3
Grem na wc pa sveza kri 🤦‍♀️ glede na to da bi mogla 👹 dobiti sele v soboto upam da je ne bo veliko je vgnezditvena, ker imam drugace res redne in vsak mesec pride tocno in upam da se mi ne bo cel cikel zmedl 🙄

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: II pričakujemo v letu 2022
24.10.2022 16:35:03   
Alsa3
A je za vgnezditveno se mal hitr 🤔 a naj nebi bla v casu 👹 z tem pa res nimam izkusenj 😆

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?