|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.11.2022 11:28:05   
Alsa3
Pa si naredila se kaksen test? Ja ponavadi jo vsak mesec cutim tako da tocno vem :) bomo videli kako bo sedaj 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.11.2022 12:21:37   
Bonbonnie
Sem, predvceraj in se je nama obema zdelo da je zelo rahla crtica (samo pri tega babychecka se to kar pogosto dogaja, pa se nisma niti veselila) Sem vceraj ponovila in ni bilo nic. Izgleda je ovulacija bila se pozneje kot sem mislila. Edino upanje se mi ostaja, da je bila tako pozno, da sma jo zadela potem ko mi je vnetje minilo haha. Ceprav, zeeelo dvomim v tem in se ze pripravljam na M. Ce ne bo cez vikend prisla, bom takrat spet naredila test, zdaj mi je brez veze nekako. Aha pa izgleda, ta mesec bom z izcedki jaz na vrsti haha.. Danes ni niti kapljice te rozave kri, cist prozoren izcedek..

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.11.2022 20:02:56   
Alsa3
Kaj pa ce poskusis btt izmerit 🤔 sicer se ne spovnim tocno ampak ko sva delala na drugem otroku sem si merila btt in sem po tem takoj vedela da se nekaj dogaja, mislim da je bilo tako da je v primeru zanositve bila cez 37 in da en dan pred 👹 pade nazaj na normalno, nisem cisto sigurno je od tega minilo ze vec kot 6 let 🙈 tako da si malo preberi in probaj 🤷‍♀️

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.11.2022 20:04:53   
Alsa3
Tudi pred O se spremeni, tako da ze po tem ves kdaj bo :)

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.11.2022 10:59:53   
Bonbonnie
Ja zdaj mi nic ne bo pomagalo to ker nimam evidence kako se mi giba ta btt skozi celotnega ciklusa. Ne vem kaj morem pricakovati zdaj. Bom pa zagotovo od prvega dne naslednje menstruacije zacela merit. No se da povem, 32d. M se ni prisla, zadnja dva dni pa sma midva bila enih 3x v akciji 😅 pa ni bilo vec nic te sveze kri, sluz je cisto prozorna tak kot bi naceloma mogla bit med O.Ne vem kaj je to bilo par dni nazaj, sem mislila da bom res dobila M..,to se je ze zgodilo tak da po spolnem odnosu sem opazila malo tega, potem cez 1-2 dni se je ulilo, vmes pa itak da se je bil izcedek.. me full zanima kako se bo to koncalo 😂

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.11.2022 14:18:33   
Alsa3
Drzim pesti da zagledas II 😊 sporoci ko bo kaj novega 😁

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.11.2022 8:37:40   
Pikafna
Držimo pesti Bonbonnie, tole se kar obetavno sliši 😁😁

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.11.2022 9:28:40   
Bonbonnie
Hvala obema za podporo. M se ni, jaz pa sem sanjala danes || 😅 in ker sem to jaz, seeveda sem sla naredit testa. Seveda negativen 😤Zdaj ze res upam naj samo dobim cimprej pa je to to. Pocutim se katastrofalno ze ker ni ne M ne pluseka…Vnetje mi je ucitno res vse zmrdalo 😤

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.11.2022 18:23:32   
Pikafna
Ohhh, to je pa res smotano 😥 ne veš pri čem si
Jaz imam pa ravno prvo ovulacijo po splavu, saj še nisva sigurna a bova šla takoj v akcijo ali bova malo počakala, ampak danes ko sem opazila znake, mi je bilo pa kar malo žal. Ampak  tudi ne vem kako je to po splavu, še nisem imela pregleda pri ginekologu, tako da zaenkrat tudi še čakam na zeleno luč. 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.11.2022 18:59:48   
Bonbonnie
Hja. Ucitno univerzum kaznuje mojo neucakano rit. No vsaj ta mesec nisem imela “vse nosecniske simptome kot sem imela prejsnega”.Drugace glede tvoje situacije pa hmm.. moja sestra je imela ss nekje 8-9 tedna, se ne spomnim tocno, je ze nekaj casa nazaj. Potem je g rekla de je treba vmes pocakati da vsaj 2-3x pride M, potem pa se lahko ponovno poskusi… mogoce boljse da se prvo posvetujes z g. Bi lahko na pr dobila nasvet ce samo poklices?

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.11.2022 19:17:12   
Alsa3
Pikafna ce se jst kaj prov spomnim si moral pocakati toliko kot si bil nosec, jst sem imela ss predno sem imela prvega otroka v 6 tednu in sva potem takoj poskusala ponovno. Sem pa bila vmes pri gin. da je preveril ce se je vse samo scistilo.Bonbonnie a je mozno da imas sedaj sele O? Glede na to da si napisala da je taka sluz kot pri O, roza izcedki so menda tudi lahko med O 🤔 je mozno da bi se ti cikel toliko zamaknil?


(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.11.2022 19:37:55   
Bonbonnie
Ali pa je celo tako ja, jaz iskreno ne vem tocno.Drugace, ja se je ze zgodilo da mi je tako fejst zamujalo, na pr ko sem prebolela korono, sem dobila komaj na 53. D. Se je ze zgodilo da se mi je zamaknila O na 25-30-35. D. Ne bom na smrt zatrjevala da ni mozno, samo pac res ni navadno za mojega ciklusa.. Zdaj me vec niti prsa ne bolijo. Sicer zabelezim vsakic kdaj sma imela so, tolko da vem priblizno kdaj bi mogla testa naredit ce vmes ne pride M. Do 40-45. D cakam, potem pa bom zagotovo klicala g. Sem sept. bila na pregled preden sma zacela, vse je bilo super. Ne vem kaj zdaj hoce res ne 😅

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: II pričakujemo v letu 2022
15.11.2022 16:00:39   
Alsa3
Bonbonnie kateri datum potem cakas? Jst mislim da je pri meni O mimo, 11. 11. sem sigurno da se ni bila, tako da je bila 12. ali 13. sedaj pa 14 dni cakanja :)

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: II pričakujemo v letu 2022
15.11.2022 19:24:45   
Bonbonnie
Alsa3, ravno danes dobila. Koncno!Sem pa narocila ze onih ovulacijskih testov, kar 60 komadov takda tokrat pa grem pripravljena v akcijo 😂No zdaj pa drzimo pesti da bo tebi ratalo ❤️

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.11.2022 2:45:22   
Pikafna
Hvala obema za izkušnje! Definitivno čakam še na ta pregled preden ponovno poskusiva, ampak sem v času O samo razmišljala, da bi bilo fajn kar takoj začet 🙈 ampak raje počakava na vse informacije na tem pregledu :)
Bonbonnie, sem vesela, da vsaj nisi več v negotovosti! Sedaj pa dobro opremljena naprej 💪😁 Alsa3, zate pa tudi jaz ze drzim pesti ❤️


(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.11.2022 23:25:50   
Brincyka
Jaz je ne pričakujem čez približno 10 dni. Pri G so mi naredili vaginalni UZ in je baje vse ok 😁. Predpisala mi je tudi Fluomizin (vnetje) in potem Gynophilus. A morda katera to jemlje? Jaz sem ga že večkrat vstavila ampak zdaj pa opažam oranžkast izcedek? To mi je malo čudno 🤔

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: II pričakujemo v letu 2022
17.11.2022 13:56:44   
Bonbonnie
Brincyka, jaz ko sem dobila fluomizina se je tako zacel pojavljat rozav, oranzkast izcedek. 3-4 dni pozneje sem dobila M. Gynophilus pa se nisem jemala, tako da ne vem. Upam da je pri tebi kaj drugega, pa da ne bo M.
Alsa3, kako kaze tebi?
Pikafna, ja, sigurno je to najbolje, da se ne hiti.
Jaz sem danes dobila paket ovulacijskih testov. Narocila sem preko maybebaby.si. Zdaj samo da se M konca in zacnem takoj s testiranjem. Upam da jih potem vec ne bom rabila hehe. Je katera uporabljala te One Step drugace? Jaz sem dva meseca nazaj imela Ovul-test aampak tam jih je samo 5 v skatli, stanejo pa 15eur. Hitro sem porabila in pol vec se mi ni dalo it v trgovino haha. Zdaj pa te sem dobila 60 za 28 eur, pa se zraven 6 testov za nosecnosti gratis. Kolko sem brala mnenja na spletu, so cisto vredu glede na to kak poceni so, v primerjavi z clearblue ali ovul test.

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: II pričakujemo v letu 2022
17.11.2022 14:51:28   
Brincyka
Ok potem nisem edina 🙈 včeraj sem potem našla en nemški forum, kjer so pisale za Gynophilus, da je to oranžkasto baje ostanek kapsule in da je normalno 🤷‍♀️. Jah mislim, da ta mesec ne bo nič, sicer sem bila pri G ravno 2 dni pred O, kakor je ocenila, vendar potem zaradi vnetja ni bilo več SO. Sicer so bili 3 dni pred O ampak glede na to da sem šele kasneje oz dan prej in na dan O opazila plodno sluz (prej je ni bilo, G je rekla, da je to lahko povezano s to vaginozo). Vsaj tega sem se zdaj znebila 🙏. 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: II pričakujemo v letu 2022
17.11.2022 18:04:10   
Alsa3
Bonbonnie pri meni ni nic novega, M ne pricakujem okol 28-29ga tako da cakam 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: II pričakujemo v letu 2022
17.11.2022 18:30:35   
Elfika
Brincyka, jaz obcasno (preventivno) uporabljam Gynophilus. Tudi jaz imam po njem rahlo rumenkast izcedek. Kot si ze napisala so to ostanki kapsule. Vsem nam, ki cakamo magicni plusek drzim pesti, da ga cim prej tudi docakamo! ☺️🤞☘️

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.11.2022 18:52:01   
Alsa3
Hej punce kako ste? Je pri kateri kaj novega? Jst imam dober teden do M, "napadli" so me mezolji in napihnjena sem 🤷‍♀️ sedaj pa samo cakam in upam da ne bo tako kot prejsni mesec ko sem imela 5 dni prej izcedke 🙄🤦‍♀️

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.11.2022 21:00:43   
Bonbonnie
Jaz iskreno sem super, vceraj sem zakljucila z M, jutri zacnem ovulacijske teste delat in upam da kaj vec srece :)

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: II pričakujemo v letu 2022
21.11.2022 12:21:19   
Brincyka
Jaz čakam na M, baje da v soboto pride, če nismo kaj pridelali umes 😁 je pa ta mesec prvič da sem dobila rahle krče šele predvčerajšnjim in včeraj, ponavadi jih že hitro po O in trajajo vse do M. G mi je dala MyCycle prašek, ga katera jemlje? 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: II pričakujemo v letu 2022
22.11.2022 19:55:31   
Bonbonnie
Jaz pa pridno delam O teste, zaenkrat zgleda ok, vsaj rahla crtica je tako da se kaksni teden pa bo mocnejsa crtica 😊Nisem se nikoli jemala tega. Tvoja g pa je tebi dala dosti stvari 😁 no da vsaj pomagajo 😁Jemlete drugace folno kislino? Jaz jemlem Novalac, g mi je rekla da je treba zacet jemat, pa da si naj sama izberem katero bom. Sem ze pri 3. Skatlico.

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: II pričakujemo v letu 2022
23.11.2022 7:00:18   
Alsa3
Kst ne jemljem nic, ko bom zagledala II bom pa zacela 🤷‍♀️ bom pa samo folno kislino, kot sem tudi v prvi in drugi N, ker pri drugih zadevah (kot je elevit) znajo biti kar slabosti 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?