|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.11.2022 19:43:15   
Bonbonnie
Okej cb je res dragi. Glede zanesljivosti ne vem, odvisno koga vprasas pa kje beres. Eni pravijo da je cb tudi en sh*t.. glede posode, jaz sem si dala v kopalnici en piknik kozarec pa ga mam samo za to 😅 v sluzbi pa si v zep dam eno mini posodico pa tudi na hitro opravim, operem in grem nazaj delat .. do zdaj se noben ni opazil 😂

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.11.2022 19:46:17   
Bonbonnie
Alsa ne vem rekla bi da je za moj cikel to se bilo prehitro..  drugace pa kolko sem gledala po spletu so bili kar zadovoljni ostali.. ma kaj jaz vem ucitno kak je uspjeno tak bo ne glede na to kolko testov bom naredila 😅

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.11.2022 20:02:32   
Alsa3
Ja res je, testi so bolj zaradi tega da ves kdaj naj bi M prisla, ce seksas na dva dni O ne mores faliti 😆 drugace pa ce te bodo ti teste nervirali je mogoce bolje da jih ne delas 🤔 ta mesec delaj potem bos pa videla kaj ti je bolje in lazje za naprej 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.11.2022 20:07:57   
Bonbonnie
Ja glej pa to sreco, prejsni mesec dokler nisem vnetje mehirja dobila sma na dva dni. Pol pa nisma 3 dni, pa sma na 4. Dnevu in sma za en dan zamudila O. Vsaj tako je M prisla. Kot da nama ni usojeno 🤦‍♀️😅

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.11.2022 12:00:13   
Alsa3
Pravijo da otrok izbere pravi cas za prihod v druzino 🤷‍♀️😊 pri meni je bil zjutraj spet neki rjavi izcedek, sedaj pa spet nic 🤦‍♀️ tako da pocasi najavlja svoj prihod 😒 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 8:28:24   
Bonbonnie
Alsa kako kaze se je ulila? Jaz sem vceraj zacela opazat porast LH. Vceraj zjutraj ni bilo nic, potem enkrat popoldan je crtica bila ze kar mocna, pa sem sprva mislila mogoce ker nisem celi dan nic prav vode pila ker sem pozabila flasko doma. Pol popoldne sem ze spila 1,5L in cez tri ure sem ponovno naredila test. Crtica je bila se mocnejsa ze skoraj identicna kot kontrolno. Cez kaksno urco-dve bom spet naredila in da vidim, ce ni crtice te je verjetno vrh bil nekje ponoci. Sem ze obupno mislila da sma ga zamudila oz da ga sploh ne bo in da je nekaj zmano narobe 😳. Zdaj pa upam samo da bo to to in da bo Bozicek letos malo prej prisel! 😊

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 10:39:09   
Alsa3
Super upam da je to to in ujameta O 😊 ne pri meni se ni se ulila 😁 znaki se vedno so ali je psiha ali pa sem noseca pa se ne vem 😆 ce jo do jutri zjutraj ne bo naredim test 😊

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 10:55:29   
Bonbonnie
Jaa komaj cakam da vidim kak se bo izslo zdaj to 😊Uhhh ajde upam da bos jutri pluseka zagledala 🤞🍀😊

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 12:36:16   
Alsa3
Bomo videli, jst sploh ne upam prevec upati da je uspelo, ker mam filing da bom razocarana 😒 je pa v vsem nekaj dobrega, ce ne drugega se mi je nazaj zamaknila da jo drugi mesec ne bom imela v toplicah 😆

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 12:46:00   
Bonbonnie
Seeej bo sej bo, ne bos razocarana 😊Jaz sem opazila se da se je sluz povecala in je tocno taksna kot bi moga bit zdaj. Zaenkrat kaze vse dobro 😄

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 13:18:22   
Alsa3
Super, potem je to to 💪 mah donc sm sigurno ze 10_x_ sla na wc pa gledam ce je spet kj izcedka, a kj laze na to da se bo ulila,..... 🙄 naj hitro mine ta dan 🤣

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 13:18:50   
Alsa3
Kaže*

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 13:25:07   
Bonbonnie
Kdaj si rekla da je ne pricakujes kateri dan tocno?

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 14:26:54   
Alsa3
Vceraj ali danes :) koledarcek mi je pa pokazal da naj bi prisla v nedeljo, ker sem jo imela prejsni mesec samo 3 dni in mi je zamaknilo. Vedno se mi zacne tako da imam zjutraj malo izcedka potem pa se zvecer ali pa ponoci ulije. No izcedek sem imela vceraj zjutraj, tako da sem bila sigurna da se bo do danes zjutraj ulila, pa se ni 🤷‍♀️

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 18:36:39   
Alsa3
Je ze prisla 🙄 tako da gremo v nov krog 💪

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 18:49:19   
Bonbonnie
Oh skoda 😒 ampak vsaj je bila tocna a ne?Meni pa O testi kazejo zdaj se mocnejse crtice tako da je O zrlo blizu. Sma pa ze pokrila prejsna dva dni, boma tudi naslednja dva se za vsak slucaj. Moj pravi da sem ga unicila ta mesec 😂🤦‍♀️

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo v letu 2022
29.11.2022 18:54:28   
Alsa3
Ja tocna je kot vedno 😆 no super, sedaj tud ves kdaj jo ne pricakujes :)

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 8:51:17   
Bonbonnie
Vsaj imas ot sreco, ne pa tak kot jaz jo po 1 teden cakas, testi negativni... Katastrofa.
No vceraj zvecer sem zacela ctit spikanje v desnem jajcniku. Vcasih se zgodi da imam spikanja ko je ovulacija, ni pa nujno.. Pol med odnosom sem isto cutila in sredi noci je bolecina ze bila konkretno mocna da me je zbudila. Pol pa se je kr samo po sebi umirilo. Sem probala poiskat na spletu kdaj tocno se pojavi bolecina, oz kolko casa pred dejansko ovulacijo, guess what, noben ne ve tocno haha 😂

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 11:49:56   
Brincyka
Zdaj samo akcija 💪..jaz imam pa danes končno zadnji dan, tole je bila res kratka, niti za vložek ni več, slabe 5 dni, če štejem še soboto ko se je ponoči vlila, od tega samo 2 dni malo več. Zdja pa O testi akcija 😁

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 11:55:40   
Bonbonnie
Brincyka vzami si neke poceni O teste delaj jih kar pogosto 2-3x na dan in jih delaj dokler ne zacne crtica postajat mocnejsa. Potem pa ce jim ne zaupas dovol si potrdi z CB-je. Tako bos pomoje malo vec prisparala na teste. Meni ze bledi crta pocasi, boma se za vsak slucaj pokrila danes in jutri verjetno, pol pa se zacne ono dolgocasno obdobje....

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 12:34:30   
Alsa3
Ja glede tega imam res sreco, vedno jo imam na 30 dni (z izjemo kaksnega meseca, ponavadi poleti na morju zamuja 1-2 dni na kar sem pa tudi pripravljena 😆) pa tudi ovulacije ponavadi kar mocno cutim 😊 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 12:45:04   
Bonbonnie
Kak tocno ti cutis ovulacije? Mogoce imam kaksne podobne "simptome" pa da se nikoli nisem zavzela? Jaz vcasih cutim bolecino, ampak ne vedno zato ne morem tej bolecini popolnoma zaupat ahaha.

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 14:32:15   
Brincyka
Mene ponavadi boli desni jajčnik ampak to kar par dni..mi je pa zanimivo, da se mi je M že skoraj končala, res so samo še kapljice oz samo na papirju, krče imam pa še vedno 🤷‍♀️

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 14:45:56   
Bonbonnie
Kaj pa se ti pozitiven test ujema z bolecino ? Ker pri meni se je vceraj zgodilo tak, da je vceraj zvecer ob pol sedmih bil vrh, ob enih 8 me je rahlo zacelo spikat, pol med odnosom mocneje in sredi noci se me je zbudila bolecina... Zdaj je LH ze padel. Pa ne vem ali je ovulacija ze bila danes ponoci ali sele bo... Pojma nimam. Sluz je pa tudi bila ze dva dni prisotna. Danes mislim da je malo manj.

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.11.2022 16:41:13   
Alsa3
Bonbonie ja bolecine v jajcniku, kaksen mesec v enem kaksen mesec v drugem in pa prozorna vlecjiva sliz. Ponavadi je to en dan in res izrazito, ta mesec je bilo 2 dni in nisem bila cisto sigurna (od kar delava na otroku je tko vse drugace 😆), vedela sem pa da ni bila tisti dan kot mi je koledarcke kazal. 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




prvič v vrtec
Lelly28 RR

koliko je bil star vaš otrok, ko je šel prvič v vrtec?

11 mesecev (40%)

1- 2 leti (53%)

3 leta (3%)

ni hodil v vrtec do šole (3%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!