|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.12.2022 10:13:19   
Bonbonnie
Crtica napreduje pocasi, danes je kar vidna 😍

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.12.2022 14:09:10   
Alsa3
Bonbonie kako si? Imas se kaksne druge znake n 😊 jst se trudim dati glavo na off pa itak ne gre cisto 😆 sploh te dezevne/snezne dni ko smo vecino casa doma. No v torek naj bi imela O, potem pa cakanje, ki mislim da bo ta mesec hitro mimo 😆

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.12.2022 15:31:51   
Bonbonnie
Zaenkrat samo krci in spikanja. Delam teste vsak dan ker se vedno je prezgodaj M uradno ne zamuja se, in me je strah da se ne bo prehitro koncalo se predn grem na pregled😔🤞. Crtica je se vedno in bolj vidna😊Jutri bom poklicala G.Drugace pa tak, malo se mi zdi da sem utrujena in da komaj diham 😅 zjutraj se mi je zdelo kot da mi je mal slabo ampak mogoce si domisljam 😂 Verjamem da se ti vlece. Meni se je zdaj tudi tako fejst vse vleklo sploh s temi bolecinami…Upam da bo zdaj se ostalim ratalo v casu carobnega decembra in da se bo ta skupina zakljucila z veliko veselja 💞

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.12.2022 15:33:23   
Bonbonnie
Aha krce danes niti nimam tolko kot sem mela prejsne dneve.. Je to normalno ali ..?

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.12.2022 16:04:25   
Alsa3
Jst mislim da je normalno, ene niti ne vedo da so nosece, nimajo nobenih znakov,... tako mislim da ni nobene panike

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.12.2022 16:20:59   
Bonbonnie
Upam da mas prav te 😊 mam drugace tudi rahlo bolece bradavice ampak to je tak-tak ni nekaj izrazito. Kot pred M.

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.12.2022 4:18:22   
Pikcapokca
Bonbonnie ne prevec skrbet in studirat o znakih. Pri vsaki nosecnici je drugace. Ene bojo vsak dan skos mele slabost. Enim ne bo nic.. tud simptomi pridejo in grejo. Meni je kaki dan slabo pol pa 2/3 dni nic pa opet slabo.  Ni vsak dan isto. Krci tudi, kaki dan bos bolj cutila kaki manj. Drgac pa je to tud pr men bil prvi znak. Krci so bli kar pogosti, sem mela se vec kot 2 tedna skos obcutek da bo menstra prisla 😅 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.12.2022 8:55:46   
Brincyka
Evo moja O naj bi bila tudi mimo. Test je bil + 9.12. SO sva imela 8. in 9.12., zdaj pa 2 tedna čakanja 🙄. Jaz sem zelo obremenjena glede pogostosti SO ampak ta mesec sem bolj mirna, predvsem zato ker mi je G rekla da ni sile če nimaš SO vsak dan ali vsak drugi dan, da itak semenčice preživijo do 5 dni. 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.12.2022 9:11:26   
Brincyka


IZVIRNO SPOROČILO: Brincyka

Evo moja O naj bi bila tudi mimo. Test je bil + 9.12. SO sva imela 8. in 9.12., zdaj pa 2 tedna čakanja 🙄. Jaz sem zelo obremenjena glede pogostosti SO ampak ta mesec sem bolj mirna, predvsem zato ker mi je G rekla da ni sile če nimaš SO vsak dan ali vsak drugi dan, da itak semenčice preživijo do 5 dni. 



Me je pa 9.12. precej špikalo v jajčnikih in na sredini, prav tako 10.12. tako da upam da je to znak O. Nikoli me še ni tako špikalo in kakor žgečkalo. 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 9:31:58   
Bonbonnie
Mene je isto tak par ur za tem ko sem dobila pozitivnega O testa, zacelo tako hudo spikat v desnem jajcniku.. Upam da bo pri tebi teden cakanja imel istega konca kot je pri meni ✌🏼❤️ Jaz sem se narocila drugi teden na pregled, se ne bo ultrazvok je prehitro, verejetno kri, al kaj pac drugega... Nimam izkusnje ne vem kaj me caka haha. Menstra pa bi naceloma mogla bit danes/jutri, crta na testu danes pa kar mocna, upam da vse gre vredu in da se bo otrocek razvijal lepo in pridno.

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 9:46:49   
Brincyka
Jaz tudi upam da bo ta mesec več sreče 🤗. Itak imam vsak mesec 1000 znakov pa na koncu ni nič. 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 10:01:30   
Brincyka
Bonbonnie a si mela prej kakšne posebne znake? Razen krčev 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 10:03:39   
Pikafna
Bonbonnie iskrene čestitkeee, želim ti čim bolj mirno nosečnost user posted image
Vsakič ko katera tukaj objavi to, da je noseča, sem res tako vesela <3 zase in vse ostale pa še držimo pesti <3

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 10:06:49   
Bonbonnie
Jaz sem imela te vgnezditevene bolecine, zato sem tudi tako hitro naredila test, sem takoj vedla da je drugace.. prvic v zivljenju sem vedla kdaj morem pricakovat O, vem tudi da jo nisma zgresila ker sma 5 dni zaporedoma okoli ovulacije. Pac prej sma vedno bila za 2-3 dni prehitra ali 1 dan prepozna tako da lahko recem, da pri nama tole ni drzalo da semencice prezivijo 5 dni in jajcece 1 dan. Druagce pa vgnezditvene bolecine so se meni razlikovale od tipicne menstrualne bolecine za 100%. Taka cudna bolecina v spodnjem delu hrbta in tako bolece boke v zivljenju nisem imela, kot da mi je zgornji del telesa tehtal 200kg in boki niso mogli tega zdrzat. Zraven pa se bolecina kot med ovulacijo in bolecina kot menstrualna, trajalo je 3 dni 24h na dan, vcasih malo manj vcasih kar mocno je bolelo, je pa ves cas bila prisotna ta bolecina. Bolece prsi so se pojavili mogoce zadnja dva dni ampak niti ne tako mocno, dejansko , zaenkrat bolijo dosti manj kot pred M. Pa v teh treh dneh ko je bila bolecina.. ajoj kako sem pa bila utrujena, komaj sem dihala. Zacelo se je meni se zdi da ponedeljek(tu sem mela se mi zdi bolecino podobno kot med ovulacijo) in torek zelo zelo rahlo, potem pa sredo me je v enem trenutku tak hudo, cele 3 minute je trajal taki krc v hrbtu da sem mislila da me bo pobralo, kot da bi me nekdo z hamerom v ledvicah. Sem cetrtek naredila testa, negativen, petek pa je ze bilo kot je bilo..

Pozabila sem se dodat, pozitivnega O testa sem mela 29.11 in tudi O bolecino. Pozitivnega N testa pa 09.12. Te digitalne Clear Blue Ultra Early lahko dobite na maybebaby.si po zelo ugodni ceni 2 staneta 18 eur, drugace v lekarni jih sploh ni, v avstriji v lekarno pa je 1 stal okoli 15 ko sem jaz gledala. Pa tudi te ovulacijske One Step, 60 kosov za 28eur pa se 7 N testov gratis zraven, so meni bili res vredu in mi niso lagali, ucitno delujejo vredu. Imam pa se nekaj teh O doma in bi jih rada podarila, ce katera rabi, mogoce bodo tudi njej prinesli sreco, tako kot meni 😊 Samo da se malo da se prepricam da jih ne bom v kratkem spet rabila haha.

< Sporočilo je popravil Bonbonnie -- 13.12.2022 10:17:09 >

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 10:10:56   
Bonbonnie
Pikafna hvala ti! Upam da se vse ostale tukaj doleti ta sreca! Res je taki posebni obcutek.. Vcasih si samo pomislim na tega da v meni bo sedaj bil se en mali srcek, in mi prav na jok gre 🥺

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 10:17:51   
Brincyka
Tebi so se dost hitro začeli te vgnezditveni krči ane? 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 10:25:57   
Bonbonnie
Pa ja recimo tam nekje 5/6 dpo. Od petka dalje se mi zdi da teh konstantnih bolecin sploh nimam, potem je bilo samo spikanje, zdaj zadnja dva dnji mogoce pa tako kot pred M tu pa tam, pa nic kaj hudo mocno al pa kaj fejst pogosto..
Cudno res, eni jih sploh ne cutijo, eni jih cutijo sele pri 11-12 dnevu...Drugi pa tak kot jaz, zelo hitro... Me prav zanima kak se bo na UZ vidlo, velikost v primerjavi s tedne. Samo do takrat izgleda bo se nekaj cakanja 😏

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 10:32:41   
Bonbonnie
Pa se to.. Ker sem jaz manijak za teste, se vedno jih delam, da se prepricam da HCG narasca in crta postaja bolj temna in vidna vsak drugi dan.. V soboto zjutraj sem naredila onega ko kaze tedne (od oploditve) in mi je kazalo 1-2 tedna. Jutri bom ponovila in upam da bo ustrezno kazalo 2-3, da se je HCG toliko ze povecal..
Pisem vam pa vse v podrobnosti, mogoce bo vam koristilo ko boste v podobni situaciji. Ali pa zato da bo ostalo tu in naslednjic ko bom rabila da se bom lahko spomnila, kaj sem vse imela 😅

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.12.2022 20:53:34   
Alsa3
Danes moram pa malo pojamrati 😬 toliko o tem, da vsak mesec cutim O, vedno tocno vem kdaj naj bi prisla M,... Ja vse lepo in prav dokler nisva zacela delati na otrocku, danes naj bi imela O, no cutila je nisem 🙄 tudi sluz ni tista tipicna kot pri O, je mozno da sem jo imela ponoci oz. proti jutru, ko me je zbudila neka bolecina v jajcniki🤷‍♀️ je pa mozno da O se pride in se mi je cikel zamaknil 🤦‍♀️ pojma nimam 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.12.2022 10:39:24   
Brincyka
Pomoje bolj to da še pride. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.12.2022 15:42:21   
Alsa3
Ja mozno je da jo imam danes, jajcniki me cisto malo bolijo 🤷‍♀️ se bom mogla navadit da je sedaj vsak mesec kaksen dan gor/dol O in potem tudi M, zgleda sem se prevec razvadila z na dan tocnim ciklom 😆

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.12.2022 18:34:03   
Bonbonnie
Alsa3, pa kak to vutis da te jajcniki bolijo? Mene samo en boli, ponavadi cutim samo desnega. Levega ne. Zato tudi verjetno bolecino cutim vsakega drugega meseca, ker bi se naj izmenjrvala, en mesec sprozi desni, drugi mesec levi.. baje to tak gre.

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.12.2022 18:52:04   
Alsa3
Ja kakor kdaj, vcasih me en boli, drugic drug, kdaj je taka topa bolecina na sredini oz. cez cel predel, kdaj me pa oba 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.12.2022 18:55:44   
Alsa3
Drugace pa se lahko v enem ciklu razvijeta dva folikla, dvojna ovulacija, drugace dvojajcna dvojcka nebi obstajala 🤔

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo v letu 2022
14.12.2022 19:07:46   
Alsa3


user posted image

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?