|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.1.2023 9:37:56   
Brincyka
Bonbonnie pa sta vidva pokrila tudi dan O in en dan potem? Ali samo dan ko je bil O test +? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.1.2023 12:10:23   
Alsa3
Dobrodosla Adikaa :) drzim pesti da kmalu zagledas plusek. Kako vama kaze ta mesec? Kdaj ne pricakukes M?

(odgovor članu Adikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.1.2023 14:40:08   
Pikafna
Hej Adikaa, dobrodošla in stiskam pesti tudi zate :)
Jaz sem ravno po O, sem prvič uporabila O teste in imam ubistvu kakšen dan prej O, kot pa recimo predvidevajo aplikacije glede na cikel. Tako da fajn, da sem sprobala tole :) zdej pa upam, da ta mesec ne pride 🤞🤞

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.1.2023 19:05:18   
Bonbonnie
Midva sma takrat glih 5 dni zaporedoma pokrila 😂 prakticno 2 dni pred pozitivnim testom, dan pozitivnega testa in dva dni za tem.Sem nekje prebrala da prakticno ko dobis pozitivnega O testa je ze kao malo prepozno, baje se takrat neha izlocat O sluz in je potem vsak dan tezje prit do jajcece. Kolko to drzi pa res nimam pojma, nama 3 mesece na slepo ni ratalo, pol pa s temi testi pa v prvo, ne vem ali je bila cista sreca ali kaj… 

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.1.2023 23:03:43   
Adikaa
Jaz pricakujem za 2 dni M.  imam tudi obcutek da bo sigurno prisla.  Sem pa sedaj narocila tele O teste in bom poskusala ta mesec z njimi. Sicer pijem tudi tale cajcek od listov maline.  Sem prebrala da je dober.  Njega sicer pijem ze dva meseca redno.  

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: II pričakujemo v letu 2022
12.1.2023 8:08:52   
Brincyka
Midva sva pokrila 2 dni pred pozitivnim testom, dan pozitivnega testa in dan po pozitivnem testu..zdaj pa upam da je to to 💪

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: II pričakujemo v letu 2022
13.1.2023 13:45:44   
Alsa3
Brincyka drzim pesti da tokrat bo 💪 pri meni verjetno ta mesec nic ne bo :/ sem precej prehlajena tako da nisva nic kaj aktivna 🙄 O naj bi imela sicer v ponedeljek, sem racunala na to da bova za vikend ker sem danes ze malo bolje, me pa sedaj jajcniki bolijo in sluz je taprava kot pri O, tako da bova verjetno zamudila 😒

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.1.2023 19:01:44   
Alsa3
Kako ste punce? Pri kateri kaj novega? Mene danes spet jajcnik boli (bolj kot v petek) tako da mozna da le nisva zamudila O in da je danes🤷‍♀️ ceprav beli tok ni tak "vlecljiv" kot naj bi bil pri O, res mi ni nic vec jasno od mojega cilka,  tako da najbolje da neham razmjsljati o tem in cakam 😆

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.1.2023 19:15:06   
Brincyka
Jaz sem ene 4-5 dan po O..čutim neko ščemenje v spodnjem deli trebuha na sredi ampak nočem se s tem ukvarjat ker sem pol vsak mesec razočarana 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.1.2023 19:34:21   
Alsa3
Brincyka sj jst se tud nocem z tem ukvarjat oz. probam odmislit 😅 samo ce me pa zacne boleti jajcnik me pa takoj spomni da imam verjetno O ☺️😆 no stiskam pesti da bo zacetek leta super za nas 💪

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.1.2023 19:50:34   
Brincyka
Ja sj vem, jz sm ista 😂 pol pa travmiram če me zaboli izven plodnih dni 🙈😂 pol pa pravijo da moraš odmislit, ampak jz ne morm če lovim tiste dni 🤷‍♀️🙈

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.1.2023 19:59:10   
Alsa3
Ja sj to, jst mam tisti datum ko naj bi imela O v mislih 🤣 pogledam kateri dan pride, pomislim kako moj dela, kdaj bova imela cas,... 🤭 potem ko me jajcnik boli, preverjam kaksen je beli tok 🤦‍♀️ danes ni tak kot bi moral biti 🙄 v petek je bil, ampak me danes veliko bolj boli, v petek me je cisto malo 🤣 in pol sm cela zbegana pa sama sebe "kregam" zakaj ne dam iz glave vse skupaj in upam da je O danes, ker ce je bil v petek sva ga zamudila 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.1.2023 22:16:59   
Pikafna
Oh, sem kar malo vesela, da sem tole od vaju brala, ker imam čis iste misli 🙈😅 glede na O teste naj bi mela O skoraj teden dni nazaj, ampak me je od takrat že parkrat zabolel jajčnik (pa še zaradi vmesnega pregleda točno vem iz katerega jajčnika bo ta mesec) in sem se kar malo napsihirala, da nisva zdaj zamudila, ker te dni pa nisva bila ful aktivna 😅

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: II pričakujemo v letu 2022
19.1.2023 11:38:48   
Brincyka
Punce kako vam kaže? Jaz imam približno 8 dni do 😈..upam seveda da je ne bo..prejšnji cikel sem imela milijon enih znakov..ta mesec bolj nič, razen občasno zelo rahlih krčev, morda občutek da me nekaj ščipa in danes imam čuden občutek v spodnjem delu trebuha, seveda je lahko tudi prebava kot je očitno bila tudi prejšnji mesec 🙈 sploh ne vem več na kaj se lahko zanesem 😂

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: II pričakujemo v letu 2022
19.1.2023 15:21:18   
Alsa3
Jst ta mesec nimam nekaj veliko upanja in niti ne vem kdaj sem imela O 🤷‍♀️ v petek 13.1. so me cisto malo jajcniki boleli in beli tok je bil tak kot mora biti pri O (prozoren, vlecljiv), koledarcek mi je kazal da naj bi jo imela pa 16. 1. in takrat me je zvecer ful jajcnik bolel ampak beli tok ni bil vec kot bi moral biti 🤷‍♀️ SO sva imela samo 15. in 16.1 tako da sva verjetno zamudila, M pa naj bi dobila 1.2. 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: II pričakujemo v letu 2022
19.1.2023 15:37:22   
Alsa3
Sem pa potem malo goglala od belega toka in ovulacije in sem nekje prebrala da je mozno da je vlecljiva prozorna sluz lahko kaksen dan pred O, da ni nujno da je tocno tisti dan, tako da malo upanja pa vseeno imam 🤣 ker 16ga me je pa res ful jakcnik bolel nisem vedela kako naj se vlezem

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: II pričakujemo v letu 2022
19.1.2023 20:35:35   
Pikafna
Jaz sem na podobnem kot ti Brincyka - imam 9 dni do M in tudi upam, da je ne bo 😁 me je tudi že kar nekajkrat kaj špiknilo pri jajčnikih, ampk ne vem čemu lahko to pripisujem, se nočem nič veselit za brezveze 


Alsa3 zate pa upam, da je res to kar si guglala pa da imata vseeno šanse, da sta zadela prave dneve :D

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.1.2023 13:18:30   
Brincyka
Drugače glede sluzi, jaz sem jo imela največ ene 4-3 dni pred pozitivnim O testom, pol je pa kar zginla, ampak sem ravno prebolevala gripo. Ko sem brala Pušenjaka je napisal, da če je O test bil pozitiven kasneje kot sluz, da O še ni bilo.

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.1.2023 16:21:41   
Alsa3
Brincyka se pravi je mozno da sem imela O 16ga, sluz pa 13 in 14ga 🤔

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.1.2023 16:32:31   
Brincyka
A si delala teste? Drugače pomoje da ja. Enkrat je tudi pisal da ni nujno da sluz zaznamo, pač da jo je tok da teče ven. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.1.2023 16:35:34   
Brincyka
Drugače jaz sem se lotila tega že od začetka ful use strokovno pa delat teste pa nevem kaj vse..in se mi zdi da mi to vse bolj škodi kot pomaga..še posebej ker naj bi vsem poznanim z 2 izjemama ratalo prec.in to me res muči 😢

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.1.2023 16:42:18   
Alsa3
Ne jst ne delam nobenih testov, niti jih ne mislim 🤷‍♀️ kot sem ze enkrat rekla, ce nama ne uspe nama je ze ocitno tako usojeno sicer pa upam da bova dobila se enega, ampak ce nama ne bo dolgo uspelo in da bom skoz zivcna zaradi tega bom verjetno obupala 😒 ja enim uspe prej enim kasneje, prvo sva delala pol leta, drugi je pa uspel v drugem mesecu, sedaj ke 4 mesec od kar delava 🤷‍♀️ bi lahko uspelo je ravno sredina prvega in drugega 🤣🤣🤣

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: II pričakujemo v letu 2022
23.1.2023 17:35:35   
Alsa3
Brincyka kako ti kaze? Imas se par dni do M? Kaksni znaki nosecnosti? Se kaj novega dogaja 😄

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: II pričakujemo v letu 2022
23.1.2023 18:26:54   
Brincyka
Ja 4 dni še do M. Pa nič posebnega, včeraj sm imela rahle krče (zjutraj podobno kot pred M, potem pa tako zbadanje) , danes podobno zbadanje samo manj..upam da to kaj pomeni 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: II pričakujemo v letu 2022
23.1.2023 18:32:16   
Brincyka


IZVIRNO SPOROČILO: Brincyka

Ja 4 dni še do M. Pa nič posebnega, včeraj sm imela rahle krče (zjutraj podobno kot pred M, potem pa tako zbadanje) , danes podobno zbadanje samo manj..upam da to kaj pomeni 🤷‍♀️ 


Aja pa mogoče danes občutim rahle slabosti..ampak to je lahko tudi pms

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?