|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 12:03:58   
Pikapoka886
Punce, potrebujem pomoč. Danes naredila test. Bil negativen. Po pol ure ga ponovno vzela iz mentor in je zelo rahlo pozitivna črtica. Problem je da imam neprestano se v 4. in 5. tednu. Pride do oploditve, vgnezditve in potem kmalu propade, zakaj tako se nimava diagnoze. Kar sva bila na pregledih je z nama ok.Glede ciklusa pa 23.1. se je začel in 21.2. Po teh podatkih sem v 7. tednu ali ravno po ovulaciji.Se mi zdi da se bom morala sprijazniti, da nama mi usojeno. Jst imam sicer 2 otroka že od prej.
user posted image

(odgovor članu RobidaB)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 13:35:24   
Anonimen
Jaz mislim da CB ni najbolj zanesljiv razen digitalen. To so moji testi, ki so bili ocitno lazno pozitivni. Sem pa nekaj dni po teh testih imela roza izcedek 3-4 dni zadnji dan sicer z prozorno sluzjo. En teden je zdaj bilo brez, danes pa se je spet pojavil. Opazi se pa samo ko se obrisem.  🙄 user posted image

(odgovor članu Pikapoka886)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 14:45:08   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka886

Punce, potrebujem pomoč. Danes naredila test. Bil negativen. Po pol ure ga ponovno vzela iz mentor in je zelo rahlo pozitivna črtica. Problem je da imam neprestano se v 4. in 5. tednu. Pride do oploditve, vgnezditve in potem kmalu propade, zakaj tako se nimava diagnoze. Kar sva bila na pregledih je z nama ok.Glede ciklusa pa 23.1. se je začel in 21.2. Po teh podatkih sem v 7. tednu ali ravno po ovulaciji.Se mi zdi da se bom morala sprijazniti, da nama mi usojeno. Jst imam sicer 2 otroka že od prej.
user posted image




Mislim da v navodilih pise, da se pravi rezultat pokaze v 10ih minutah, vse kar je ostalo ni relavantno. Sicer pa, ce se vgnezdi in potem propade je vejetno tezava v kvaliteti zarodka, odvisno kolikorat se je ze to zgodilo in je treba preveriti v tej smeri. 

(odgovor članu Pikapoka886)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 14:48:15   
JackieO
Anonimen js bi za tvoje teste rekla, da so pozitivni. Kdaj pa se je pojavil tak plusek? M se vedno ni?


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 15:08:08   
Pikapoka886
Imate znake?
Meni se 4 dni nazaj pojavila sluz, slabosti, kriči,.. znake imam vse. Bil mož na genskem testiranju pa je vse ok.Zakaj tako hitro zarodek propade ne bodo ugotovili, žal. Velika večina ginekologov ne sploh ni jemala resno, ko sem omenila da bili znaki, test kdaj pozitiven, pa da se kao zmišljujem. Pri vseh simptomih nimam pojma ja..To najbolj boli, ko nobeden ne verjame. Edino potem dr. Merlo v Postojni nam je.Meni je ostalo edino upanje.. če bodo čez teden se znaki bom spet naredila test, če jih ne bo je spet propadlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 15:13:01   
Pikapoka886
Do zdaj ko sem delala CB mi je pokazalo točno. Ko je bilo je pokazalo, ko ni bilo je bil minus..V tokratnem primeru bi moralo biti ali močan plus ali minus. Ne pa nekaj vmes.. Pač po treh minutah ni bilo videne te druge črtice.. delala pa to z jutranjim urinom. Tako da nekako je bilo, ampak je spet propadlo.
Katere druge teste ste delale da res zanesljivi?

(odgovor članu Pikapoka886)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 15:51:18   
Anonimen
JackieO  M se vedno ni, samo roza izcedek se je pojavil spet.  Testi so tudi meni izgledali pozitivni, sicer za izrazito in zelo vidno crto je minilo vec kot 20-30 min. Tako da dvomim da je takrat bilo kaj, pa tudi ko sem teste ponovila cez nekaj dni so bili neg.  Tako da sem kasneje imela upanje da je bila tista krvavitev ovulacijska glede na prozorno sluz. 

(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 16:53:21   
rosemarie
Ekola. Jaz sem bila pri ginekologinji. Kljub krvavitvi mi je naredila UZ in omenila, da izgleda (glede na debelino sluznice) kot da imam normalen cikel. Jajcniki delujejo ok, brez cist. Maternica prav tako deluje v redu. 
Predpisala mi je Clomid, svetovala spermiogram za mojega. In mi celo pripravila napotnico za laparo in histeroskopijo. Predlagala je, da se naročim, saj bom verjetno čakala več mesecev, in če nama medtem uspe s Clomidom, lahko odpovem op.
😬 Priznam, da mi je vse skupaj malo scary, sem pa vesela, da se je zavzela zame in mi dala kar precej opcij in navodil za naprej.
Drzim pesti tudi za ostale!! 🌸🙏🏻

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 18:35:58   
Mimi88
Super, zdaj pa v boj.

Jaz sem se odločila da grem ta ciklus dati kri, da pregledajo hormone, kri, drug teden še na UZ, potem pa bova verjetno zaključila to z možem. Preprosto preveč boli.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 18:43:28   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Mimi88

Super, zdaj pa v boj.

Jaz sem se odločila da grem ta ciklus dati kri, da pregledajo hormone, kri, drug teden še na UZ, potem pa bova verjetno zaključila to z možem. Preprosto preveč boli.


Ne obupat Mimi. 

(odgovor članu Mimi88)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 20:36:16   
Elfika
Rosemarie mas pa res super ginekologinjo, da se je tako zavzela in zacela kar ukrepati! Jaz imam pa naslednji teden prvi pregled/posvet v neplodnostni. Po eni strani kar komaj cakam, da mi zacnejo s preiskavami, da koncno vidim na cem sem. Bom pa do pregleda najbrz ze dobila M in upam, da ne bo kaj narobe, da bom kljub temu kar sla...

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 22:02:20   
rosemarie
Jaz sem tudi mislila prestaviti pregled, pa sem zdaj vesela, da ga nisem, ker ce mi uspe jutri ali v četrtek priti do Clomida, lahko začnem že v petek, ko imam 5. dan ciklusa.
Meni je G omenila, da naj grem v Avstrijo s tem belim receptom (sem blizu meje, tako da ni problem), ampak a tega res ni v naših lekarnah? Ima katera izkušnjo s Clomidom?

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 22:27:53   
sončektvoj
Jaz sem jemala Clomid in se dobi pri nas. Ti bo z uz tudi spremljala ciklus?

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.3.2022 22:28:48   
sončektvoj
Pa ne vem zakaj ti je dala beli recept, jaz sem ga dobila pri nas normalno zastonj na zavarovanje.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.3.2022 8:28:50   
RobidaB


user posted image Babe. Tole se je zgodilo včeraj 😳Danes sem ponovila s prvim urinom in je črtica še bolj vidna. Nisem bila pridna in sem testirala pred izostankom M (naj bi prišla jutri). Nisem mogla več čakat, ker sem se zadnjih nekaj dni počutila tko, kot da bi me tovornjak povozil — utrujena, grozno boleče prsi (res ekstremno boleče, še tuširanje me je nerviralo). Sem kar malo v šoku in se še ne upam prehitro veselit, ampak mogoče pa je to to in nama je uspelo! 🥳
Kar malo s težkim srcem to objavljam, po tem, ko sem prebrala vaš pogovor. Rosemarie, sem vesela, da je ginekologinja hitro urgirala. Zdaj pa dalje v bitko 💕 Tudi Mimi! Prosim, ne obupat! 🐞

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.3.2022 8:43:04   
Elfika
RobidaB, BRAVO!!!! 🥳 Cestitke!  😄 Saj je bil ze cas, da imamo spet eno odlicno novico! 🤩

(odgovor članu RobidaB)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.3.2022 14:26:40   
Anonimen
RobidaB čestitke!!😍

(odgovor članu Elfika)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.3.2022 16:47:07   
Pikapoka886
Punce, povejte mi nekaj. Teoretično je zanima.
7. teden.. je normalo da: neprestano blažji krči, neprestano blage slabosti, 6 dni povečan izcedek, 2 dni več stvari drugačen vonj, pritisk 104/77 (drugače okrog 125/85), če se noge malo razširi, je kot bi se razprl, nek čuden občutek, občutljive dojke,..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.3.2022 16:48:54   
Pikapoka886
Aja, še nekaj. Malo vidna črta od popka do tam spodaj oz Linea Negra oz kar pač je..

(odgovor članu Pikapoka886)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.3.2022 17:23:21   
JackieO
Linea negra ni vidna ze v 7. tednu. Js mislim da je najboljse da opravis krvni test in bo najbolj jasno kako je na stvari. Krvni oz. beta ne lazeta oz. ne kazeta pozitivno. 


Robida, ce je to to, potem pa iskrene cestitke in mirno do konca N!
Rosemarie, zelo dobro si se odlocila, da si sla k G. Mogoce rabita samo malo vzpodbude in bo s Clomidom uspelo. Drzim pesti!

(odgovor članu Pikapoka886)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.3.2022 18:37:01   
Pikapoka886
Je možno, ampak zelo zelo redko.  Je ena že objavila na netu, kopiram:

Nosečniški dnevnik 2: nosečnost do 14. tedna

Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.3.2022 6:17:39   
rosemarie
RobidaB, čestitke!!! Res lepo, da je tudi v tej skupini vsake toliko ena uspešna! 🙏🏻🎉🎈

(odgovor članu Pikapoka886)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.3.2022 12:02:10   
Anonimen
Punce, ali so katero v casu ko je zanosila  boleli jajcniki, ko ste naredile kaksen cuden gib ali kaj podobnega?

(odgovor članu rosemarie)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.3.2022 15:39:47   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce, ali so katero v casu ko je zanosila  boleli jajcniki, ko ste naredile kaksen cuden gib ali kaj podobnega?


Jajcniki so v N neaktivni tako da te jajcniki ne morejo bolet, znajo pa bolet vezi maternice pa se cutijo gor do jajcnikov ker se maternica siri

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.3.2022 18:09:14   
RobidaB
Hvala punce 💕
V ponedeljek bom poklicala h ginekologu, da se dogovorimo za naprej. Nisem kar takoj skočila in klicarila, si dovolim malo bit v svojem blaženem mehurčku. Pregleda najbrž še tko ne bo kmalu, hkrati pa kar ne morem dočakat, ker bi se res rada prepričala, da je vse okej. Zgleda, da se bom še malo načakala, prezgodaj tko ne naročujejo na preglede, bi pa res rada, da ko grem, jasno in glasno slišimo/vidimo srček💗
Simptomov pa še nobenih, itak je prezgodaj po mojem. No, boleče prsi, pa zdi se mi, da sem hitro zadihana (ampak ne vedno! Tako da mogoče samo preveč hitim po stopnicah) :D


P.S. Malo se še javljam v tem kotičku foruma, ker mi je postal zelo domač in ga pogosto prečekiram čisto iz navade.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?