|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBER 2022
4.2.2022 8:06:15   
maca51
Dobrodošla Ele3 😊 imava na isti dan PDP 🤰🏼, vendar jaz se nisem mela pregleda, tako, da pri meni to še ni fiksen datum, temelji zgolj na mojih izračunih🙂

Lepo je slišati lepe novičke iz pregledov 🥰 Jaz ga imam čez dva tedna. 😊

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: SEPTEMBER 2022
5.2.2022 8:49:49   
Anonimen
Jaz imam pa nuhalno 16.2, komaj čakam 😊


(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: SEPTEMBER 2022
5.2.2022 9:45:57   
Ele3
Maca51, super je lepo slišat da imava na isti dan PDP😊 jaz grem z jutrišnjim dnem v 7 teden😊 kam boste šle na nuhalno? Jaz sem bila do zdaj dvakrat pri Strahovi pa je bilo vredu, tako da bom šla še tretjič, pa tudi spol otroka je do zdaj še vedno zadela😊

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: SEPTEMBER 2022
5.2.2022 10:47:53   
Mat3
Jaz bom šla na nuhalno v velenje k Levakovi...Zanima me če je katera močnejše postave... Kje dobiti oblačila?

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: SEPTEMBER 2022
5.2.2022 11:27:57   
Anonimen
Jaz grem v Dravlje. 


(odgovor članu Mat3)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: SEPTEMBER 2022
6.2.2022 14:41:29   
maca51
Jaz pojma nimam kam naj grem. 🤷🏼‍♀️ Verjetno bom šla nekam v lj, pa si bova z mojim naredila en lušten izlet. 🥰 Nagibam se k MCCZ, baje tam delata dr. Pišenjak in dr. Tul Mandic, ki sta res strokovnjaka. 😊

Ste bljižnjim že sporočili veselo novičko ali še čakate nuhalno? Pri nama še noben ne ve 😊 Malo že razmišljam o tem, kako bi sporočila bližnjim. Kakšne ideje? 🤔

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: SEPTEMBER 2022
6.2.2022 15:12:57   
Mat3
Midva sva domačim že sporočila... Ubistvu so me tak imeli na sumu že. In tudi če bi šlo kaj narobe bi mi bili res v oporo... Sva pa nardila takšne kartončke v smislu "edino kar je boljše od tega, da si moja mami je to... Pol pa pod praskanko skrit napis: da boš kmalu postala babi... Solzice zagotovljene🥰

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: SEPTEMBER 2022
6.2.2022 18:42:34   
Anonimen
Midva bova ta teden sva čakala na prvi pregled , da sva res sigurna da je vse ok 😊


(odgovor članu Mat3)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: SEPTEMBER 2022
6.2.2022 19:03:58   
Mat3
Ja midva sva po prvem pregledu. Kdaj imas pdp?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: SEPTEMBER 2022
7.2.2022 11:03:05   
Ele3
Midva sva domačim že povedala, sem pa v službi povedala eni sodelavki pa pravi, da me imajo druge že na sumu😕😀 me je ravnokar klicala ginekologinja, da sem imela KS 5.4, pa sem jo prosila če lahko ponovim, tako da grem v četrtek še enkrat..Res mi ni jasno s tem sladkorjam, pač še predno sem bila noseča sem imela take vrednosti, tko da res ne vem kako it pod 5.1..Še enkrat probam, če ne pa pol h diabetologu..😕

(odgovor članu Mat3)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: SEPTEMBER 2022
8.2.2022 21:07:17   
Nina05
Zdravo punce,Pridruzujem se se jaz.Na kratko, 37 let, 2. otrok, trenutno 10 tednov, PDP 5.9., Ptuj.Slabosti z bruhanjem od 6. tedna naprej 24/7, pa se bacile pridno pobiram od otroka vsake par tednov (trenutno prebolevam 3. ali 4. virozo odkar vem za nosecnost). Komaj cakam, da se na koledarju enkrat ali dvakrat obrne mesec, da bo malo lazje.Jutri me caka pregled + Nifty, potem bova pa pocasi povedala bliznjim, ce bo vse ok.Tudi jaz upam, da ostane vsaj manjsa skupina aktivna tudi na forumu.
Lp, Nina

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 9:10:03   
Mat3

Oo js imam pa pdp 6.9. :)
IZVIRNO SPOROČILO: Nina05

Zdravo punce,Pridruzujem se se jaz.Na kratko, 37 let, 2. otrok, trenutno 10 tednov, PDP 5.9., Ptuj.Slabosti z bruhanjem od 6. tedna naprej 24/7, pa se bacile pridno pobiram od otroka vsake par tednov (trenutno prebolevam 3. ali 4. virozo odkar vem za nosecnost). Komaj cakam, da se na koledarju enkrat ali dvakrat obrne mesec, da bo malo lazje.Jutri me caka pregled + Nifty, potem bova pa pocasi povedala bliznjim, ce bo vse ok.Tudi jaz upam, da ostane vsaj manjsa skupina aktivna tudi na forumu.
Lp, Nina



(odgovor članu Nina05)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 10:27:42   
Maja2022
Se vas je pa kar dosti nabralo user posted image

Me veseli, da boste nekatere tukaj ostale user posted image

Jaz imam prvi pregled čez šest dni; takrat bom že 10 tednov noseča....do pred nekaj dnevi mi je bilo slabo (bruham sicer ne), zdaj je že bolje. Pomagajo mi grisini in tistio bio sadni sok od Dane. Sem pa tudi jaz fajn napihnjena; modrčki mi skorajda več niso prav user posted image Drugače pa vse ok...nihanja razpoloženja, utrujenost.

Naredim seznamček, če ste za? Torej; zaporedno ševilo nosečnosti, št. otrok, starost, pa morda tudi kraj bivanja, se morda lahko še povežemo tako? user posted image

(odgovor članu Mat3)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 10:29:46   
Maja2022

IZVIRNO SPOROČILO: Mat3

Jaz bom šla na nuhalno v velenje k Levakovi...Zanima me če je katera močnejše postave... Kje dobiti oblačila?


H&M morda?

(odgovor članu Mat3)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 10:33:15   
Maja2022
Glede nuhalne...jaz sem bila v zadnji nosečnosti pri dr. Urši Reš. Čeprav slišim veliko pritožb glede nje, jaz ne morem nič slabega....

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 10:35:20   
Maja2022
Glede sladkorne pa....od prve nosečnosti pa do trenutne, torej četrte, se vrednosti stalno spreminjajo. In vsakič mi je bilo pri ginekologu rečeno da v kolikor sicer nimam težav, ni potrebno hoditi v diab. ambulanto. In tudi nisem šla.

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 17:26:20   
vesna91
Midva sva najbljižnim že povedala tako, da nisem več anonimna 😃

Stara bom 31let, 3 otročki, 1x splav, to bo zdej 4 otroček. Nuhalno imam 16.2. Pdp po ZM je 3.9 po UZju 27.8Sem pa iz okolice Ljubljane.

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 17:58:52   
Nina05


IZVIRNO SPOROČILO: Mat3


Oo js imam pa pdp 6.9. :)



Tudi jaz sem si naracunala 6.9. glede na ovulacijo :) me je pa prejsnja nosecnost naucila, da ni ravno za racunat na PDP, ker sem sla v porodnisnico popolnoma nepripravljena 1 mesec prej 🙈

(odgovor članu Mat3)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 18:02:03   
Nina05


IZVIRNO SPOROČILO: Maja2022

Se vas je pa kar dosti nabralo user posted image

Me veseli, da boste nekatere tukaj ostale user posted image

Jaz imam prvi pregled čez šest dni; takrat bom že 10 tednov noseča....do pred nekaj dnevi mi je bilo slabo (bruham sicer ne), zdaj je že bolje. Pomagajo mi grisini in tistio bio sadni sok od Dane. Sem pa tudi jaz fajn napihnjena; modrčki mi skorajda več niso prav user posted image Drugače pa vse ok...nihanja razpoloženja, utrujenost.

Naredim seznamček, če ste za? Torej; zaporedno ševilo nosečnosti, št. otrok, starost, pa morda tudi kraj bivanja, se morda lahko še povežemo tako? user posted image



Lahko seznamcek, predlagam morda predviden kraj poroda namesto kraja bivanja.

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 18:15:56   
vesna91
Nina05 jaz pa 2 tedna prej sredi noči 🙈 se je tamalček odloču pokakat. 


(odgovor članu Nina05)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 18:42:12   
Ama1
Zivjo punce. Se po dolgem casu javljam, sem bila prepricana da bom zelo aktivna tukaj, ampak dnevi kar bezijo. Super, da se nas je kar nekaj nabralo, cestitam vsem!Meni se je pa zgodilo nekaj cudnega namrec prejsnji teden sem imela pregled (sem malo krvavela in sem sla samoplacnisko preverit ce je vse okej) in mi je ginekologinja povedala, da naj bi bila noseca 10tednov  in dva dni glede na velikost babya, in ne tocno 7tednov kot sem izracunala glede na zadnjo menstruacijo. Se je kateri ze zgodilo kdaj kaj podobnega? 
Mojo decembersko menstruacijo je oznacila za “vgnezditveno krvavitev” 🤷‍♀️ (ceprav je trajala 6dni in bila mocna - si belezim cikle). In teh 10tednov 2 dni se potem ne sklada niti z mojo prejsnjo menstruacijo 🤷‍♀️
Jutri imam se prvi pregled pri svojem ginekologu ampak res mi ni jasno kako bi lahko bila toliko dlje noseca zdej me je ze strah da je kaj narobe...
Lep vecer vsem 

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 19:30:14   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Ama1

Zivjo punce. Se po dolgem casu javljam, sem bila prepricana da bom zelo aktivna tukaj, ampak dnevi kar bezijo. Super, da se nas je kar nekaj nabralo, cestitam vsem!Meni se je pa zgodilo nekaj cudnega namrec prejsnji teden sem imela pregled (sem malo krvavela in sem sla samoplacnisko preverit ce je vse okej) in mi je ginekologinja povedala, da naj bi bila noseca 10tednov  in dva dni glede na velikost babya, in ne tocno 7tednov kot sem izracunala glede na zadnjo menstruacijo. Se je kateri ze zgodilo kdaj kaj podobnega? 
Mojo decembersko menstruacijo je oznacila za “vgnezditveno krvavitev” 🤷‍♀️ (ceprav je trajala 6dni in bila mocna - si belezim cikle). In teh 10tednov 2 dni se potem ne sklada niti z mojo prejsnjo menstruacijo 🤷‍♀️
Jutri imam se prvi pregled pri svojem ginekologu ampak res mi ni jasno kako bi lahko bila toliko dlje noseca zdej me je ze strah da je kaj narobe...
Lep vecer vsem 




Zdravo Ama1!😊V prejšnjih dveh nosečnostih sem krvavela v tem tednu 9 in 10 teden, res je da sem imela dvakrat punce, tudi prijateljica je krvavela pri punčki v tem tednu, lahko da je res, lahko da ni...sama sem pa v tej nosečnosti krvavela že prej, zaenkrat je ok... te čisto razumem, da te je strah, ne skrbi samo pozitivno razmišljaj😊 imela si že pregled, ginekologinja ni nič rekla, da bi bilo kaj narobe, samo pozitivno razmišljaj😊

(odgovor članu Ama1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: SEPTEMBER 2022
9.2.2022 20:28:14   
Srečnadoneba90
Po dolgem času se spet oglašam, čas kar beži. Dobrodošle in čestitke vsem novim 😊 danes sem končno imela prvi pregled, sem 8t3d, pdp 20.9. Prav odleglo mi je. Sicer ne vem zakaj ampak sem bila zadnje dni prav živčna in imela tak čuden filing, da je kaj narobe. Kako ste? Slabosti, utrujenost, napihnjenost? Meni so se slabosti umirile, tu pa tam se še kdaj pojavi, ampak ni hudega. Tudi utrujena se mi zdi da nisem več toliko. Kar se pa tiče napihnjenosti, sm pa ful. Sem oblekla že kar nosečniške hlače, ker me ostalo že vse tišči.

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: SEPTEMBER 2022
10.2.2022 9:42:14   
Mat3
Naceloma imam namen it v celjsko porodnišnico... Kam druge?
Drugace pa ja... Napihnienost, in takoj mi gre na bruhanje ko zavoham kuhanje hrane... Sploh meso, salame... Naceloma en teden zjle jem samo navaden kruh, juho, sadje, solato zeleno, pa kj sladkega se gre.... Ostalo mi sploh ne pase okus.

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: SEPTEMBER 2022
10.2.2022 9:52:35   
Ele3
Jaz pa bom šla v Trbovlje😊 do zdaj sem bila zelo zadovoljna, sestre so zelo prijazne, skratka celotno osebje😊Men je pa slabo tam od popoldne pa do večera, še bolj mi je slabo če sem lačna..trenutno mi kar neki stvari ne paše npr.zelje pa kumarice imam ponavadi zelo rada ampak zdej sm pa komi komi jedla, večina hrane mi tudi smrdi...no saj bo vrjetno kmalu mimo😊

(odgovor članu Mat3)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?