|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2022
31.3.2022 10:28:42   
pikapokiiiica25
Jaz se tudi jemljem folno. Že cca 6 mesecev, 3 mesece pred nosečnostjo oktobra, ampak potem po splavu v novembru sem jo dalje jemala. Zdaj se nekje do nuhalne, potem pa verjetno malo pred in po porodu. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: November 2022
31.3.2022 10:57:56   
rakunka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!!Sem prav vesela za vse, ki ste uspešno dale pregled skozi, čestitke 🥰
Jaz še jemljem folno, ampak ne vem, koliko je ostane v meni zaradi bruhanja.No, bruhanje je tudi razlog, da se grem danes pokazat v bolnico 😔 ne morem več nič pojest in popiti, sem čisto brez moči, včeraj pa sem dobila še vročino. Držite pesti, da bo vse ok 🤞
Anonimna2



Joj tole ti nisem pa čist nič fouš. Meni je slabo cel dan - vmes malo ne, ampak zvečer pa grem kar spat ob 8 ali 9...
Bom še naprej jedla :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: November 2022
31.3.2022 11:16:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: maska1982

Živjo, evo pa da se še jaz javim. Do prejšnjega tedna itak ni nobeden vedel za mojo nosečnost, razen dobre prijateljice, ki mi je vedno stala ob strani, ob vseh preteklih nesrečah. Stara sem 39 let, imam že sinčka, starega 7 let in to je moja 5. nosečnost. Torej lahko iz tega sklepate, da so za mano trije splavi (6., 8. in 10. teden). Tokrat pa je nuhalna potrdila, da je končno vse uredu in da bo verjetno vse uredu. Malo mi je DHT zbil rezultat zaradi let, baje. Ampak bo že. Da ne govorim koliko sem bila vseh 14. tednov živčna, ampak tahujše je za mano, smo čez riziko, končno in sedaj že večina ljudi tudi ve. Razen v službi še ne. Še zbiram pogum, namreč vmes sem ravno menjala službo, saj kdo je pa vedel, da bo le uspelo. In sem v novi službi ravno toliko časa kot sem noseča. Kakšna ironija, kajne. Očitno je bila velik krivec moja prejšnja služba, saj je bilo ogromno mobinga, pa psiha. Sedaj pa sem sproščena, super je, zato mi je pa malo bad kakšen bo odziv, ker bi tu res rada ostala. Toliko zaenkrat. Bodite vse fajn. Aja, PDP imam pa 2.10. user posted image


Dobrodošla user posted image user posted image user posted image

Prvo vprašanje, ali si novembrka ali oktobrka? Z veseljem si naša user posted image user posted image
Predvidevam, da imaš pdp 2.11. in boš prva med nami, za katero bomo stiskale pesti, in čakale novico o novorojenčku.
Me veseli, da nisem edina toliko stara, tudi jaz sem 39, jeseni bom 40 in to je bila moja meja za rodit zadnjega otroka. Tudi jaz imam slabi dve leti za sabo in upam, da bo tokrat vse OK in pridemo do konca in jeseni dobimo v roke najino srečo veselje in ljubezen. user posted image user posted image

Ali boš delala še kakšne ekstra preglede, ali nam zaradi starosti kaj brezplačno pripada? Imaš kaj informacij, jaz še nič? user posted image

(odgovor članu maska1982)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: November 2022
31.3.2022 11:35:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!!Sem prav vesela za vse, ki ste uspešno dale pregled skozi, čestitke 🥰
Jaz še jemljem folno, ampak ne vem, koliko je ostane v meni zaradi bruhanja.No, bruhanje je tudi razlog, da se grem danes pokazat v bolnico 😔 ne morem več nič pojest in popiti, sem čisto brez moči, včeraj pa sem dobila še vročino. Držite pesti, da bo vse ok 🤞
Anonimna2

e pesti, da bo vse o


user posted image user posted image
Boga, držim pesti da bo vse OK. Vročina je lahko tudi zaradi same utrujenosti telesa ali pa si kakšno dodatno virozo dobila. Naj hitro mine in da boš čimprej OK. Poročaj, kaj bodo rekli.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: November 2022
31.3.2022 11:37:45   
Anonimen
Čisto informativno a se vam že kaj pozna, je skočil buši kaj ven?
In kako ste s kg?

Meni zvečer ven skoči, je prou š**** piramida, ampak res samo spodaj pod popkom, čez dan ni vidno. N bom začela z 51kg, bom videla, koliko jih bomo pridelali do konca user posted image user posted image Tam do 70kg grem, več pa upam, da ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: November 2022
31.3.2022 12:49:05   
rakunka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čisto informativno a se vam že kaj pozna, je skočil buši kaj ven?
In kako ste s kg?

Meni zvečer ven skoči, je prou š**** piramida, ampak res samo spodaj pod popkom, čez dan ni vidno. N bom začela z 51kg, bom videla, koliko jih bomo pridelali do konca user posted image user posted image Tam do 70kg grem, več pa upam, da ne.


Meni se ne pozna nič. Me pa hlače tiščijo, ampak bolj občutek in ne fizično, zato sem kar v pajkicah. Pri prvi nosečnosti se mi je šele v 5 mesecu poznalo, pa še to mi je malokdo verjel da sem noseča. :D V 40. t ko sem šla rodit, mi je pa v čakalnici ena rekla, o kje ste pa vi? 5., 6. mesec? Am ne... Sprejem za rodit. user posted image Takrat sem štartala na 71 in prišla na 81kg. Zdaj pa sem štartala na 78kg (pri G merjeno) in me je groza kaka bom... Res me je strah tega. Ker pri mojih 168 cm je to kr zalogaj, da bi šla na 88kg. Sploh k mi grejo zelo zelo zelo težko potem dol :( Še po 5 letih nisem prišla na začetno 71. Zato sm pa tut srečna, da je sam en user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: November 2022
1.4.2022 13:41:12   
Anonimen
Jaz pa prau upam, da mi po porodu ostane kakšna kilca več, ampak na pravih mestih. user posted image
Ker res teh 50kg je premalo in se bo hitro vidno, da se mi pod popkom dela hribček.

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: November 2022
1.4.2022 18:49:22   
Anonimen
Zdravo, seena nova tukaj 😊 prvi ultrazvok imam 5.4. in komaj cakam in upam da bo vse ok 🥰 je pa to moja 3.nosecnost 🥰  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: November 2022
2.4.2022 11:50:29   
Elfika
Moja zgodba v skupini novembrckov se na zalost zakljucuje. 🙁 Zal je prislo do krvavitve in na zalost se je koncalo. Vsem zelim lepe, mirne nosecnosti in vse dobro! 🍀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: November 2022
2.4.2022 12:57:51   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Elfika

Moja zgodba v skupini novembrckov se na zalost zakljucuje. 🙁 Zal je prislo do krvavitve in na zalost se je koncalo. Vsem zelim lepe, mirne nosecnosti in vse dobro! 🍀


Ne noooo. Žal mi je. Tako se veselim ko vidim novo sproocilo v skupini in potem tako zalostna novica. To je zdaj ze druga, ki nas je zapustila, prosim prosim, da zadnja in da ne bomo vec sporocale in brale podobnih sporocil. Cuvajte pikce in imejte lep vikend.
Pri nas nas je zjutraj presenetil sneg. Otroc ga niti niso bili veseli, nihce ni ze pred zajtrkom iskal kombinezone in rokavice ampak so se kr vsi v pizamah in valda igrce igrajo. Sneg aprila, ehhh ni zanimivo. 

(odgovor članu Elfika)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: November 2022
3.4.2022 8:44:32   
D67a
Dobrodošla 👏💮🤗

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: November 2022
3.4.2022 8:45:43   
D67a
😔🥴🥺 Zelo mi je žal, te izkušnje ne privoščim nikomur.Pošiljam velik objem 💖

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: November 2022
3.4.2022 8:49:35   
D67a
Jaz sem začela nosečnost z 59kg, bomo videli kako bo na koncu.Pri prvi nosečnosti sem začela tudi s 59 in prišla na 77 😭
Trebušček se mi vidi zvečer, čez dan še ne... Je pa res da mi ni prijetno nosit kaj kar zateguje okoli trebuha, tako da sem bolj v pajkicah. 
Tudi jaz sem v novi službi, sicer prek sp, tako da se me lahko hitro rešijo 🤷‍♀️ ampak bomo videli kako bo. Zaenkrat zaradi slabosti, utrujenosti in vrtoglavice težko delam. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: November 2022
3.4.2022 9:22:47   
rakunka
Oh Elfika, kako mi je žal... V tem trenutku vem, da ni besed, ki bi našle svoje pravo mesto...

Jaz sem bila pa v petek popoldne v urgentni G amb. Sem zakrvavela in začele so se bolečine. G pravi, da zgleda z bibo vse ok, razen en hematom je ob GV, ki naj ne bi ogrožal. Ko mi je rekel, da srček bije sem se kar zjokala tam - seveda od sreče. Komaj čakam, da bo to negotovo obdobje mimo, da lahko začnemo uživati v nosečnosti, ker tole me ubija.

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: November 2022
3.4.2022 16:12:56   
Anonimen
Jaz pa danes ne cutim nic, nic od nic. Kot da bi nosecnost s pritiskom na gumb nekdo ugasnil in to me zelo ampak resno zelo strasi. 
Prejsnjic se je koncalo z zapoznelim splavom, torej smo tik pred Nuhalno, v 11 tednu ugotovili, da srcek vec ne bije, da se je vse koncalo v 9 tednu. Tudi takrat pred pregledom sem ginekologinji rekla da se pocutim presenetljivo nenoseco, in seveda z razlogom sem se. Telo ni reagiralo na zakljucek, nic ni kazalo da bi se samo zacelo cistiti, nobenih krcev ali kapljice krvi nic. In potem sem se nekaj dni okol hodila s plodom brez srcka, cakala da grem notr sprozit splav s tabletkami. Grozni spomini in sedaj me ze panika daje, ker se res pocutim cisto normalno, sploh ne noseco. Prou umirili so se mi vsi znaki. Upam da se cimprej spet kj pokaze in da se pomirim, da je vse ok. 
A ve imate skoz znake? Nevem pritisk v prsih ali pa spodaj ali slabosti oz imate kdaj dan ko ni nic, kot da je navaden dan? 

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: November 2022
3.4.2022 18:06:10   
Anonimen
Bolj k berem, slabš se počutim. 
Znaki spontanega splava so krvavitev iz nožnice, krči v spodnjem delu trebuha, bolečine v trebuhu ali prenehanje občutka napetosti in občutljivosti dojk. 

Imam zadnji znak, prenehanje občutka napetosti in občutljivosti dojk. Res me je strah najhujšega. :( :( :( 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: November 2022
3.4.2022 18:23:39   
pikapokiiiica25


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bolj k berem, slabš se počutim. 
Znaki spontanega splava so krvavitev iz nožnice, krči v spodnjem delu trebuha, bolečine v trebuhu ali prenehanje občutka napetosti in občutljivosti dojk. 

Imam zadnji znak, prenehanje občutka napetosti in občutljivosti dojk. Res me je strah najhujšega. :( :( :( 



Čimmanj brati te razne forume, ker čisto napsihirajo.. Vsaka ženska je drugačna. En dan so znaki blažji, verjetno se bodo znaki kmalu vrnili. Držim pesti, da je vse ok. Mogoče pa kontaktiras jutri gin. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: November 2022
4.4.2022 9:21:14   
Anonimen
Ti znaki so bolj tak ja, ne jih jemat resno. Jaz sem in krvavela in imela močne krče, pa je dojenček še vedno na toplem. Slabosti lahko en dan ponehajo pa se čez par dni vrnejo. isto občutljive prsi.

Lahko pa doživiš zamujeni splav - 0 znakov, samo srček neha biti in na naslednjem pregledu se to vidi.

Tak da brezveze se je na zalogo sekirat. Nosečnost je že tako stresna. Iskanje znakov ali neznakov ne pomaga. Nekatere nimajo 1 znaka pa rodijo zdrave otroke. Lepo skrbet za sebe in svoje zdravje, pa čimbolj se zamotit zdaj na začetku da čas hitreje mine pa bo vse ok.

(odgovor članu pikapokiiiica25)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: November 2022
5.4.2022 10:26:12   
Anonimen
Zdravo punce 🙂 danes sem iz prvega pregleda, noseca 8tednov 2dni, srcek lepo bije 🥰 upam da bo vse ok do konca, 5.5. Imam nuhalno 🥰 a mate mogoce na fb skupinico novembrcki 2022? Pozdravcke vsem 😘

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: November 2022
5.4.2022 10:41:18   
pikapokiiiica25
Je skupina novembercki 2022, sem poslala prošnjo že pred časom, pa se niso sprejemali.Vidim, da je ena in ista oskrbnica čisto vseh skupin in očitno nima časa sprejemati. Sem se pa vclanila v skupino mamice 2022 in tam našla skupino novembercki. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: November 2022
5.4.2022 11:09:11   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: pikapokiiiica25

Je skupina novembercki 2022, sem poslala prošnjo že pred časom, pa se niso sprejemali.Vidim, da je ena in ista oskrbnica čisto vseh skupin in očitno nima časa sprejemati. Sem se pa vclanila v skupino mamice 2022 in tam našla skupino novembercki. 



Kako to misliš, da je ena in ista oskrbnica čisto vseh skupin? Ideja, da nas berejo osebe, ki niso “čistokrvne novembrke22” mi ni všeč. Naj pustijo pravim novembrkam, da same ustanobimo svojo zasebno skupino v kateri se bomo počutile varne in si delile vse naše intimne zadeve. 
Nevem možn da me hormoni dajejo, ponavadi mi dol visi, tokrat se pa počutim, k da nekdo hoče imet kontrolo nad vsemi skupinami, sam da ima “naziv administrator”? Kr neki. 
Jst se pridružim kasneje, ko bomo 100% ziher, da je vse OK in da me sodelavci ne odkrijejo še preden poveva domačim. 
A obstaja link oz a moramo prvo v “mamice 2022” in se šele tam dobi novembrke2022? Kakšn je točen naziv oz ali bomo naredile svojo skupino? 
Prosiiiiiiiim punce povejte svoje mnenje. 

(odgovor članu pikapokiiiica25)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: November 2022
5.4.2022 11:14:01   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdravo punce 🙂 danes sem iz prvega pregleda, noseca 8tednov 2dni, srcek lepo bije 🥰 upam da bo vse ok do konca, 5.5. Imam nuhalno 🥰 a mate mogoce na fb skupinico novembrcki 2022? Pozdravcke vsem 😘



Super super vesela. Še ena nova. 🥰 Zdaj nas je več anonimnih, da niti ne moremo slediti, katera je kaj napisala in bomo kasneje s skupnimi močmi naredile seznam :) Sem vesela, da je vse Ok. 🙏🤗
Kdaj pa imaš PDP? Se bomo najlažje ločile po teh datumih. Jst sem danes 7w5d, torej si par dni pred mano. Moj je 16.11.2022, neuradno. Čakam naslednji pregled, ko bo moja G potrdila oz dala zeleno luč, da gremo naprej v laboratorij itd (saj imava za sabo zalostne izkusnje) in bo uradno določila PDP. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: November 2022
5.4.2022 11:26:33   
pikapokiiiica25
Lastnica trgovine all4kids, Teja klavs ima vse te skupine preko. Lahko preverite same.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: November 2022
5.4.2022 11:43:46   
Anonimen
Sem pozabila napisat 13.11. Imam pdp 🙂 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: November 2022
5.4.2022 12:00:20   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: pikapokiiiica25

Lastnica trgovine all4kids, Teja klavs ima vse te skupine preko. Lahko preverite same.




S kaksnim razlogom pa? Tko resno “kdo misli da je?” 🙄 A je vsak mesec noseca al v cem je fora da mora vse nase zasebne pogovore brat in ona odlocat kdo pride notr in kdo ne? Tko ze iz psihiloskega vidika razmisljanja take osebe me zanima v cem je fora takega nadzora nad nosecimi mamicami? 
Sem pa brala da so si oktobrke al septembrke naredile svojo samo iz RR foruma, ker jih je v klasicni FB prevec in nepreverjeni clani. 

(odgovor članu pikapokiiiica25)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?