|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2022
20.5.2022 14:06:44   
rakunka
Vsake toliko pogledam in se nič ne dogaja tukaj, potem pa firbcam po oktobru, septembru in decembru 😁 
Pri meni je rit še vedno večja od trebuha 🙂 ampak se veča tudi trebuh.  V ponedeljek pa imam spet pregled v APN. Prehlajena sem, ker mi je sin nekaj iz vrtca prinesel 😡 in komaj diham, že tako pa sem vsa zadihana 🙄 Malo me je strah, da se mi vnamejo sinusi, ker Nasonexa naj ne bi baje uporabljala v nosečnosti. Slabosti ni več, mogoče imam sem in tja kak slab dan, ampak sladoleda pa bi lahko pojedla na tone. Kaj šele bo poleti ☺️Datuma za morfologijo pa se nimam, sicer ima pa moja G tak UZ, kot bi s kalkulatorjem gledala. Človek ne ve, a res vidi kaj, ali se dela da vidi 🤣 malo za šalo 🙂 


(odgovor članu Rižek22)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: November 2022
20.5.2022 14:52:33   
JackieO
Zivjo rakunka, se se js malo vmesam v vaso skupino, sicer sem avgustovka. Glede Nasonexa, sama imam zelo mocno alergijo na cvetni prah in ker mi zdravnik ni upal nic napisat, me je poslal k pulmologu, ki mi je predpisal Nasonex.  In sem ga po potrebi normalno uporabljala. Takrat sem bila nekje v 4. mesecu nosecnosti. Toliko za info, ce ti kaj pomaga. 😉 Mirno nosecnost se naprej.  💛

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: November 2022
23.5.2022 10:58:37   
rakunka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Zivjo rakunka, se se js malo vmesam v vaso skupino, sicer sem avgustovka. Glede Nasonexa, sama imam zelo mocno alergijo na cvetni prah in ker mi zdravnik ni upal nic napisat, me je poslal k pulmologu, ki mi je predpisal Nasonex.  In sem ga po potrebi normalno uporabljala. Takrat sem bila nekje v 4. mesecu nosecnosti. Toliko za info, ce ti kaj pomaga. 😉 Mirno nosecnost se naprej.  💛



Hvala za informacijo :) sem šla malo pobrskat včeraj, pa sem našla tudi od dr. Pušenjka mnenje in sem kar uporabila Nasonex. Bolje kot pa potem antibiotik, če se zakomplicira 🙂 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: November 2022
1.6.2022 13:30:05   
rakunka
No pa sem tut na antibiotiku pristala :( zoprni sinusi...

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: November 2022
1.6.2022 19:15:45   
D67a
Rakunka upam da se ti stanje hitro umiri 🙏🤞
Kako si drugače, vse poteka kot mora? 
Ne vem kje so ostale punce, ste sle vse na fb? 

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: November 2022
2.6.2022 8:43:15   
rakunka
Na FB je sedaj vidna skupina, in jih je cca 24 notri, ampak je tiha, nekatere se niti ne predstavijo kljub pozivu in ene in iste se oglašamo, da ni mrtvo. :) Tako, da mi je tukaj ljubše, če kdaj katera kaj pove :)
Ja zaenkrat je tako kot mora. Cerklaže mi ne bodo delali, ker ima poleg enega možnega plusa, kar nekaj možnih minusov in ni izrazite indikacije. Bom pa do konca (cca 37t) na Utrogestanu. Sem pa imela "zgodnji morfološki pregled" pri svoji G v 16t 6/7 pa pravi, da je vse ok, razen malo mi je čudno, da se je zadržala dlje pri možgančkih. Ampak če pravi, da je ok.. Bo že ok :) Pa zvedela sem spol :) Sin ni najbolj navdušen, je pa že izbral ime iz nabora 10, ki sem jih napisala in je izbral enakega kot je moj favorit :) kar me pa tudi veseli. Oči pa ni neki navdušen nad mojimi predlogi, ampak če svojega predloga nima, pravi naj bo tko kot želim :)
Konec junija imam pa pravo morfologijo v porodnišnici :)
Aja, pa zdi se mi, da sem včeraj zvečer čutila gibe :)

Kako pa je pri tebi D67a?

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: November 2022
3.6.2022 21:06:49   
D67a
Sem tudi v tisti skupini pa ja, ni nekaj aktivnosti.

Super, držim pesti da bo bp vse do konca. So te že dosti namatrali s temi dodatnimi pregledi.

Mene morfologija čaka šele 27.6, se mi zdi kar dolga od zadnjega pregleda user posted image itak sem vsakič vesela ko vidim, da je vse tako kot mora biti. user posted image za spol pa midva ne bova vprašala, čeprav me res matra kaj je.
Tokrat tudi nisem pridna z izbiro imen, tako da nimava še nič pripravljeno user posted image

uuu gibi a ni to najlepši občutek?
user posted image user posted image user posted image
Tudi meni se kakšen večer zdi, da ga/jo čutim...komaj čakam, da bodo tiste konkretne brce.


(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: November 2022
4.6.2022 12:32:35   
maja\
Lepo pozdravljene! Moj PDP je 19.11, peta nosečnosti, 4otroček če bo vse potekalo ok...😊

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: November 2022
4.6.2022 22:28:33   
D67a


IZVIRNO SPOROČILO: maja\

Lepo pozdravljene! Moj PDP je 19.11, peta nosečnosti, 4otroček če bo vse potekalo ok...😊



Dobrodošla maja\ 🤗
Držimo pesti, da bo vse vredi z vsemi nami 💪😜 
Kako gre nosečnost do sedaj? 

(odgovor članu maja\)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: November 2022
4.6.2022 22:36:23   
D67a


IZVIRNO SPOROČILO: maja\

Lepo pozdravljene! Moj PDP je 19.11, peta nosečnosti, 4otroček če bo vse potekalo ok...😊



(odgovor članu maja\)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: November 2022
5.6.2022 8:51:12   
maja\
Zaenkrat vredu smo v 17tednu,po počutju pa se pozna da nisem več stara 20let😅. Ve ste vse vredu? Že kaj nestrpne? 😊

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: November 2022
5.6.2022 9:13:38   
Rižek22
Pozdravljena Maja, morem rect da jaz sem kar že nestrpna sploh ker je to moj prvi otrok 😅.Kolko pa ste sploh kaj stare? Pa iz katerega dela Slovenije ste? Jaz sem stara 29, par dni pred PDP bom 30. Prihajam pa iz Maribora 😊. Drugače pa komaj čakam morfologijo imam jo 16.6 skoraj da odstevam že dneve. Ker nazadnje sem mela uz, na nuhalni. Od takrat nisem imela nobenega več. Se mi zdi da sem še tolko bolj na trnih zaradi tega :D

(odgovor članu maja\)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: November 2022
5.6.2022 10:00:05   
maja\
Js sm bila stara 30,smo v fazi selitve v Velenje , še 14dni,je pa za partnerja prvi otrok in ker so se z mojimi tremi tok povezali že od začetka je ta ne planirana nosečnost res veselje. Morfologijo imam pa 1.7 in se že na dnevni bazi pojavljajo vprašanja če bodo dobili brateca ali sestrico😁

(odgovor članu Rižek22)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: November 2022
6.6.2022 15:37:53   
D67a
Hej,

meni se tudi vleče do morfologije, ki jo imam 27.6. Čeprav me zdaj malo tolažijo brcike in premiki ki jih zvečer čutim, če se res umirimČez dan je preveč drugih stvari, tako da ne opazim. Pa ve?

Jaz sem stara 31, preden rodim bom 32, je pa to moj drugi otroček. Prihajam pa iz okolice Kranja.

Čez 1 teden gremo na morje, komaj čakam!

(odgovor članu maja\)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: November 2022
7.6.2022 14:37:45   
Anonimen
Ojla, se vam po dolgem času še jaz malo oglasim. Moja nosečnost je zaradi grozečega splava postala rizična. Tako da sedaj res veliko počivam, ampak otročič se ma prav fino, tudi jaz že čutim gibe. Trebuh mi pa še kar ne zraste. Drugače sem pa super, edino trebušne mišice full čutim, na splošno mam neprestano neke bolečine (ne neki hude, samo toliko da čutim) v trebušni votlini. Čakam no, da mi še trebuh začne malo bolj rast :))))

(odgovor članu D67a)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: November 2022
7.6.2022 18:34:34   
maja\


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla, se vam po dolgem času še jaz malo oglasim. Moja nosečnost je zaradi grozečega splava postala rizična. Tako da sedaj res veliko počivam, ampak otročič se ma prav fino, tudi jaz že čutim gibe. Trebuh mi pa še kar ne zraste. Drugače sem pa super, edino trebušne mišice full čutim, na splošno mam neprestano neke bolečine (ne neki hude, samo toliko da čutim) v trebušni votlini. Čakam no, da mi še trebuh začne malo bolj rast :))))


Drim pesti, da se bolečine čimprej pomirijo! Važno, da je otročičku top. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: November 2022
7.6.2022 19:12:39   
rakunka
Hej hoj :) Prvega sem imela pri 25, zdaj pa bom 31 in moram priznati da je razlika... Težje je bilo prve tri mesece, zadaj je nekako isto, ampak se mi zdi da me vročina ubija :) Aja, sem iz Zasavja.
Tolaži me, da grem lahko kadarkoli na bolniško, če bo težko postalo. Am, gibe pa zdej kar dobro že čutim, predvsem ko sem na stolu nagnjena naprej, je očitno gužva v trebuhu in me požoka, da se vzravnam :D
D67a - jaz jo imam dan za tabo :) 28.6. :)

Anonimna, zakaj imaš grozeč splav? Kratek MV, odlepljena posteljica ali kaj drugega? Naj bo bibi še naprej fino pri tebi.

(odgovor članu maja\)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: November 2022
7.6.2022 20:27:59   
Anonimen
Hvala za lepe želje:) Že dokaj na začetku se mi je del posteljice malo odluščil, sedaj je vse ok, se pa to rado kasneje v nosečnosti ponovi, zato moram sedaj več ali manj bolj mirovati. Ampak ja, samo da bo vse dobro.  Ja ta vročina je pa res grozna. Jaz jo prav tako res slabo prenašam.

IZVIRNO SPOROČILO: rakunka

Hej hoj :) Prvega sem imela pri 25, zdaj pa bom 31 in moram priznati da je razlika... Težje je bilo prve tri mesece, zadaj je nekako isto, ampak se mi zdi da me vročina ubija :) Aja, sem iz Zasavja.
Tolaži me, da grem lahko kadarkoli na bolniško, če bo težko postalo. Am, gibe pa zdej kar dobro že čutim, predvsem ko sem na stolu nagnjena naprej, je očitno gužva v trebuhu in me požoka, da se vzravnam :D
D67a - jaz jo imam dan za tabo :) 28.6. :)

Anonimna, zakaj imaš grozeč splav? Kratek MV, odlepljena posteljica ali kaj drugega? Naj bo bibi še naprej fino pri tebi.



(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: November 2022
8.6.2022 7:52:43   
rakunka
No tako kot praviš, naj miruje tako kot je :) Tudi tebi bo prišel prav počitek ;) Pazi nase :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: November 2022
9.6.2022 12:25:58   
Anonimen
Hvala :) kako ste ve? Imaste kakšne znake ali se je vse sedaj umirilo? :))

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: November 2022
9.6.2022 15:05:47   
maja\
Hej! Js razen trebuha in bolečin v križu, že od začetka nimam neki znakov. Mogoče rahlo večja utrujenost. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: November 2022
9.6.2022 23:08:47   
D67a
Hej hej,

jaz sem zelo odvisno od dneva. Včasih imam občutek, kot da nisem noseča in imam polno energije (ampak taki dnevi so bolj redki), včasih se pa že utrujena zbudim (boleč križ), pojavljajo se krči, vrtoglavica.
Še vedno moram pazit da redno jem (večkrat po malo), če ne mi je slabo. Ampak definitivno veliko bolje kot na začetku.

Pa ve?

(odgovor članu maja\)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: November 2022
10.6.2022 7:20:22   
rakunka
Nekih posebnih znakov nimam... Slabosti so minile. Sem edino zadihana hitro, torej moja kondicija je bolj slaba in na koncu dneva sem res utrujena. Lahko že ob 8/9 zaspim. Znam bit pa tečna še malo bolj kot ponavadi :D
Bolečin načeloma nimam, me pa vsake toliko ob kakšnem nerodnem gibu zaboli od križa proti ritnici in naprej v nogo, kar mi daje vedeti, da bo slej ko prej problem z išiasom (že v prvi N).

Pravijo, da naj bi blo zdej v 2 tromesečju najbolj fajn :D

Aja, pa brca me kar večkrat na dan :) To je najbolj očiten znak :D

< Sporočilo je popravil rakunka -- 10.6.2022 7:21:44 >

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: November 2022
10.6.2022 17:59:57   
Anonimen
Jaz sem zaradi počivanja tudi postala ful brez kondicije. Obenem se pa vedno bolj pocutim kot pred nosecnostjo. Nenadoma nisem vec lacna, sem manj utrujena,… me pa ob vsem tudi pomirjajo trenutno se bolj metuljckasti gibi otrocicka. Pa AngelSound. Ga katera uporablja? Meni je res top, je pa res da ne pretiravam pri uporabi. Trenutno se res veselim morfologije, da koncno izvem spol. Jo je katera ze imela? Kako je bilo? Ker je to moja prva (uspesna) nosecnost, me vse res ultra skrbi in zanima :)))

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: November 2022
10.6.2022 19:43:51   
Rižek22
Anonimna pazi nase, vse bo dobro 🤗.Moj največji znak je ogromen trebuh, ki je zrasto čez noč se mi zdi 😂. Brcike tud že čutim, drugače pa katerih drugih znakov res več nimam. Energije mam trenutno ogromno, tak da zdaj v zadnjem tednu pa pol sem res začela uživat v nosečnosti 😊. 
Jaz mam naslednji teden v četrtek morfologijo, se ful že veselim. Upam da se bo videl spol 😁. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?