|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembercki 2023
16.1.2023 15:10:38   
Atena*
Hej,

danes sem pa čist švoh, sam ne vem al ob bolezni al od nosečnosti user posted image Pol družine je na kavču z vročino, eh pa te zimske viroze.

Jaz upam, da zdržim do nuhalne ubistvu, da me prej ne pogruntajo, ker se mi že kar vidi, v 4. se prec razleze zgleda user posted image

(odgovor članu pipi13)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembercki 2023
17.1.2023 19:49:48   
Anonimna a
Atena upam, da bos cim hitreje boljeJs pa zaenkrat kar uredu. Slabo mi je samo zjutraj, ce ne jem takoj ko ustanem, se vedno imam zelo bolece prsi in custvenost je na cisto drugi ravni.. Kako ste ostale? 🙂

(odgovor članu Atena*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembercki 2023
18.1.2023 14:11:46   
Ninci*
Hej hej! Ja slabosti so prisotne, tudi tekom dneva, hitro sem utrujena, brez energije. Saj na začetku je to menda kar ok, čeprav prejšnjo nosecnost sem bruhala do konca. 🤷‍♀️ vsak otrok je zgodba zase, prav je tako 🙂 Pipi13 si imela pregled?  

(odgovor članu Anonimna a)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembercki 2023
18.1.2023 18:35:37   
Anchy99
Zdravo, še ena septembrovka na novo tu 😃 danes sem zagledala + in srečna sem do neba 😁 zaenkrat od simptomov imam boleče prsi, rahle krče v maternici in voh kot lovski pes 🤣 sem pa stara 24 let in prvič noseča tako da mi je vse novo 😁 jutri pokličem za pregled, po mojih izračunih pa bo pdp konec septembra 😁Imam pa dilemo kdaj povedat staršem in najbližjim...v soboto imam namreč zabavo za rojstni dan kjer me bodo sigurno silili z alkoholom in bi po eni strani kar povedala, saj bodo res samo starši od obeh s partnerjem in sorojenci...kaj mislite? 

(odgovor članu Anonimna a)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembercki 2023
19.1.2023 9:55:16   
Atena*
Hejla,

hvala, Anonimna a, sem že boljše, smo se pozdravili.

Jaz pa en dan ful pojem, drugi dan mi nič ne paše, pa pazit moram, kako se oblečem, ker se malo že vidi.

Anchy dobrodošla user posted image Joj si me vrnila v čas moje 1. nosečnosti, takrat sem bila tudi jaz 24 stara user posted image Jaz bi morda res povedala, ker gre za tvoje sorodnike, ki ti bodo v oporo ne glede na to, kar se zgodi tekom N, čeprav to siljenje z alkoholom mi ne gre v račun. Če pa ne želiš še povedati, magari rečeš, da ti ne paše.

(odgovor članu Anchy99)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembercki 2023
19.1.2023 12:58:48   
Anchy99
Heej, hvala Atena 😁 hvala za mnenje, po mojem bova res povedala da se razbremeniva te "skrivnosti"...ah siljenje z alkoholom je bolj v smislu ker jaz praznujem in naj bi nazdravila z vsakim...vem neumno ampak kaj naj rečem štajerska pač...Drugače pa ja, čakam da bo ura 15h da pokličem ginekologinjo 😆 komaj čakam in da povem in prvi pregled in vse 😁

(odgovor članu Atena*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembercki 2023
19.1.2023 15:53:24   
Anonimna a
Živjo Anchy99 in cestitke! Js imam pa 25 let. Sicer je to moja druga nosecnost (prva se je slabo koncala), tako da upam da bom septembra postala mami🥰 prvi pregled imam cez en teden, 26.1. in moram priznat, da me je zelo strah, da se ne bo ponovilo vse iz prve nosecnosti. Tako da drzim pesti za vse, da vam/nam uspe! 

(odgovor članu Anchy99)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembercki 2023
19.1.2023 18:31:04   
Anchy99
Hvala Anonimna a 😁 čestitke tudi tebi in res držim pesti da se tokrat lepo izide 😃 meni, tebi in vsem nam 😁 jaz imam prvi pregled 21.2. tako da me čaka še dolg mesec čakanja predenj bom prvič videla mojo malo pikico 😆 imam pa eno vprašanje za vse bolj izkušene...gre mož lahko zraven na prvi pregled? Res si ga želim imeti ob sebi ker ne maram najbolj zdravnikov in zdravstvenih ustanov pa mislim da bi bila z njim ob strani bolj mirna... 

(odgovor članu Anonimna a)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembercki 2023
19.1.2023 18:55:54   
Anonimna a
Hvala🙂 Prvi pregled je ponavadi vaginalni in pri nas ne sme biti partner zraven..

(odgovor članu Anchy99)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembercki 2023
20.1.2023 6:40:25   
Anchy99
Hvala Anonimna a...ja nič bo šel pa samo zraven pa počakal v čakalnici če ne bo smel notr 😆

(odgovor članu Anonimna a)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembercki 2023
20.1.2023 7:35:34   
Atena*
Anchy, aha razumem, za nazdravit gre, pol pa res boljše, da poveš, sem tudi jaz pol Štajerka in vem kako to gre user posted image

Pri moji prejšnji G je lahko šel moj zraven že na prvem pregledu, češ, saj ne bo nič novega videl ;) Nova pa tudi ne pusti, ne vem zakaj.

Anonimna a, žal mi je za tvojo izkušnjo. Naj bo tokrat za vse nas vse super!

(odgovor članu Anchy99)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembercki 2023
20.1.2023 7:49:12   
Hana08
Hej, hej, moj izracun pa je 02.09.2023

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembercki 2023
20.1.2023 8:31:07   
Anchy99
Atena ja tako je, sem se že odločila da bom povedala 100%...zdaj edino še razmišljam kako, mogoče bi kako foro naštimala 😆Saj to a ne, meni res ni logično da ne bi smel zraven glede na to da je otroka naredil je pač že vse videl 🤣 no bom videla sproti, včeraj ko sem klicala sem namreč pozabila vprašati če lahko pride ali ne... 

(odgovor članu Atena*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembercki 2023
20.1.2023 13:01:54   
Bincaa
Pozdravljene,
Imela sem prvi pregled 18.1 pa je bilo vse bp, danes sem pa zagledala krvav izcedek tako da sem vsaj teden dni v bolniski in strogim mirovanjem s tabletami 😔

(odgovor članu Anchy99)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembercki 2023
20.1.2023 21:45:55   
Anonimna a
Ajoj Binca.. upam in drzim pesti da bo vse uredu.. ti samo počivaj ta teden, bos videla da se bo vse lepo resilo🙂

(odgovor članu Bincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembercki 2023
22.1.2023 21:42:50   
pipi13
Pozdravljene, moj prvi pregled je mimo. Imela sem vaginalni pregled zaenkrat je vse b.p. 31.1. Imam naslednji pregled, da mi odpre materinsko knjižico. Sem pa zbolela cel teden preležala…. Zdaj je že boljse ampak se vedno kašlam. Imam pa danes kar bolečine  maternici. Zdaj počivam, in upam, da bolečina mine. Ginekolog mi je predlagal se Nifty test. Je že bila katera na tem testu? 
Lp A

(odgovor članu Anonimna a)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembercki 2023
22.1.2023 21:48:05   
Anonimna a
Super pipi13, da je vse bp. Upam da kmalu tudi kaselj mine😀 kar se pa tice nifty testa-js ga bom sla vrjetno delat, ce bom do tam prisla z nosecnostjo, tako da upam da ja☺️

(odgovor članu pipi13)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 7:31:01   
Atena*
hej,

ojej Bincaa, verjamem, da te je prestrašilo, upam, da bo vse ok user posted image

Pozdravljena, Hana user posted image

Pipi, super za pregled! A že kar je Nifty omenjal? Jaz ga bom šla najbrž tudi delat zaradi let, ampak najprej nuhalno, seveda pa mora bit do takrat vse v redu, kot je Anonimna a napisala.

Se mi pa začenjajo taprave slabosti, bljek, tako, da sem na ingverju. Pa še letet bom mogla ta teden, slabost in letalo je pa nekaj boljšega user posted image

No, pa da bolj pozitivno zaključim, en lep delovni teden vsem!

(odgovor članu Anonimna a)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 13:26:43   
Anchy99
Oj punce, no praznovanje je za mano in sem povedala veselo novico 😁 so bili vsi zelo veseli...Danes pa imam rahel rjav izcedek, ki je opazen samo ko grem na wc in se obrišem...sem malo zapaničarila in klicala h ginekologu pa so me naročili v laboratorij da sploh potrdijo nosečnost, ker naj bi bil tak protokol in da šele potem lahko ugotavljajo ali gre za izcedek ki je nevaren ali običajen... Ker pa je snega že skoraj pol metra sama ne upam nikamor, mož pa je v službi tako da danes zamudim laboratorij...je imela katera podobne težave? Kaj naj naredim oz. si mislim? Me mora biti strah? 

(odgovor članu Atena*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 13:43:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anchy99

Danes pa imam rahel rjav izcedek, ki je opazen samo ko grem na wc in se obrišem...sem malo zapaničarila in klicala h ginekologu pa so me naročili v laboratorij da sploh potrdijo nosečnost, ker naj bi bil tak protokol in da šele potem lahko ugotavljajo ali gre za izcedek ki je nevaren ali običajen... Ker pa je snega že skoraj pol metra sama ne upam nikamor, mož pa je v službi tako da danes zamudim laboratorij...je imela katera podobne težave? Kaj naj naredim oz. si mislim? Me mora biti strah? 


Jaz bom malo huda nate. user posted image Brez zamere ampak 18.1. si zagledala prvič +, da si noseča in si že takoj povedala naprej? Zakaj in kam se ti mudi??user posted image user posted image
In sedaj še rjav izcedek. Lahko ni nič in je samo kakšna kapilarica počila zaradi širjenja maternice (ali sta imela spolne odnose?), lahko pa je slabo in se bo začel spontani splav, lahko pa gre za izvenmaternično nosečnost (ko je nosečnost v jajcevodu in ne v maternici), ki se začne z rjavim izcedkom, bolečine so prisotne v trebuhu - bolj na eni strani odvisno v katerem jajcevodu se je zataknil, nadaljuje z zelo gostim rjavi izcedkom (kor kavni zoc) in je treba hitro ukrepati, preden ti poči jajcevod in ga izgubiš. No, ta tretji je redek ampak vseeno možen pojav. Ja te bom prestrašila, ker pri 24ih letih ste vse še premlade in bi že kupovale oblekce ali pa si mogoče že vozičke gledala, a noseča 3 dni?

No, zdaj pa lepo zadihat, in it na pregled! Čimprej.
Naj z UZ preverijo ali je plod že viden, ali je v maternici, ali mu bije srček ali se sploh lepo normalno razvija. Če če če če če je veliko in me, ki smo jih izgubile že več, naslednjič, ko bomo noseče, ne bomo takoj ob + povedale ampak čakale minimalno do Nuhalnega pregleda, ta pa je šele pri +12 tednih.

Srečno, mirno in počasi naprej.

Prvo je treba nosečnost sploh potrdit in zaštartat, ne prehitevat in vozička nakupovat, ko pa zdravnik ni niti potrdil, da si res noseča. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anchy99)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 14:34:32   
Atena*
Dajmo punce druga drugo bodrit, ne pa pameti solit. Sploh na račun let, ki niso nujno pokazatelj zrelosti.

Anchy je napisala zakaj je že povedala in tudi sicer ji ni treba polagat računov tule na forumu in sama ne vidim nič slabega v tem, da zgodaj poveš, sploh družini, ki se veseli s tabo.
Nikjer pa še niti omenile nismo oblekic in vozičkov?!

Anchy, probaj se ne sekirat, meni se je enako zgodilo v 2. nosečnosti, imela sem vnetje in sem zakrvavela. Super si naredila, da si poklicala, šla boš v laboratorij in nato na pregled. Držim pesti, da se vse v redu konča user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 14:39:44   
Anonimen
Joj, najprej bi rekla anonimni zgoraj, da so odločitve kdaj povedat za nosečnost res naše osebne odločitve. Nekateri povejo takoj, drugi čakamo. Nekaterim je lažje, da najbližji vejo, da se lahko o tem pogovorijo, drugim nam je lažje, če vemo samo mi in povemo, ko je najhujše obdobje mimo. Pa sem tudi sama žal med temi nesrečnicami, ki smo otroka izgubile, ampak se mi zdi obsojanje nekoga na tak način res neprimerno.

Sicer pa Anchy99 - žal so naše izkušnje verjetno res čisto različne glede rjavih izcedkov, sem pa tudi jaz v prvi nosečnosti imela na začetku rjav izcedek, sem dobila tablete Dabroston (upam, da sem pravilno napisala) in je na srečo bilo vse okej. Ti svetujem, da greš res čimprej do laboratorija in potem nadaljuješ po navodilih ginekologa. Držim pesti, da je samo lažen preplah in je z malo pikico vse ok <3




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 14:47:08   
Ninci*
Kaj pa tisti, ki moramo cimprej povedati za nosecnost zaradi narave dela? Ne obsojati, vsaka zase najbolje ve in se pozna. Veselih novic pa ni nikoli prevec 😊Anchy ne skrbi drzim pesti da bo vse ok, meni je prejsnjo nosecnost samo zilca pocla pa je bila rahla krvavitev. Veliko pocivaj in misli pozitivno! Vsem posiljam veliko srece in vse dobro na prvih pregledih *** naj lepo bijejo naši mali srcki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 14:49:49   
Anchy99
Atena hvala za podporo in da si napisala točno to kar sem hotela sama...moja odločitev je kdaj in komu povem, sploh pa sem imela za to razlog in nisem nikomur dolžna polagati računov...mislila sem, da je to forum kjer si pomagamo med sabo predvsem pa smo pozitivne ne pa da druga drugo napadamo brez razloga...kdo je omenjal vozičke in oblekice?... razen tebe Anonimna, ki si me tako grdo napadla, pa sem želela le mnenje oz. če je katera imela podobno izkušnjo...res ne razumem? Me poznaš da veš koliko zrela sem? Pomojem da ne pa tudi če bi me to res ne bi bila tvoja stvar, sploh ker nisi ne moja mama, ne moj mož in nihče, ki bi mi v življenju kaj pomenil...Če si jih izgubila že več in se zato rabiš stresat na nas, ki pričakujemo prvič in smo pač navdušene pa se vprašaj o svoji zrelosti in vedenju, ker mislim, da je ravno tvoj odgovor med vsemi v tej skupini najmanj zrel, predvsem pa je zelo neprijazen in celo žaljiv. Pomoč si poišči drugje, jaz ti namreč ne dovolim, da s svojo negativo udrihaš po meni ali mojih odločitvah...Samo v razmislek...

(odgovor članu Atena*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembercki 2023
23.1.2023 14:50:31   
Ninci*
Ups... pomesala se opravicujem!! Prehitro prebrala! Binca vse dobro***  prav tako vsem ostalim!

(odgovor članu Ninci*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?