|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2023
22.3.2023 9:59:47   
Mo_nika
Srečno vsem, ki imate v tem tednu pregled🍀❤️Stiskam pesti da vse vidite svoje bebice in ❤️.

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrke 2023
22.3.2023 21:06:08   
M*a*n*c*a
Hvala Monika. Ste pri vas že zdravi? Jaz imam jutri pregled in sem čisto nestrpna. Tako malo znakov čutim, da bo zame pravi čudež, če bo jutri srček. Katera je imela že danes pregled? Upam, da je vse ok. 

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrke 2023
23.3.2023 6:43:34   
fracek
@manca, srecno danes 🍀 jaz sem imela vceraj, zaenkrat vse ok, srcek se je slisal 🥰 
@katkicaa, vceraj sem imela uz pri 7t4d. Se kmalu kaj vec javim, vceraj je bilo prevec za en dan 😊

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrke 2023
23.3.2023 6:47:25   
Mo_nika
Pri nas smo še vedno bolni. No sicer malček je dosti boljše, gre jutri nazaj v varstvo. Jaz sem pa čisto povožena. Če danes pop ne bo boljše bom mogla do zdravnika.Ker sumim da me bo ujela angina kljub vsem domačim pripravkom in bombonov za grlo 😅Pa še precej utrujeno ker je bil malček en teden doma tako da moje zaloge z energijo so zelo nizke 🥴🤢🤧

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrke 2023
23.3.2023 6:48:05   
Mo_nika


IZVIRNO SPOROČILO: M*a*n*c*a

Hvala Monika. Ste pri vas že zdravi? Jaz imam jutri pregled in sem čisto nestrpna. Tako malo znakov čutim, da bo zame pravi čudež, če bo jutri srček. Katera je imela že danes pregled? Upam, da je vse ok. 



Srečno danes na pregledu vse bo ok❤️

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 0:26:12   
M*a*n*c*a
Super fracek, čestitke za srčka!!!Pri meni ga danes ni bilo zaznati. Naj bi bilo še prehitro. Danes je 6t. GV je velika 13mm in je v maternici. Viden rumenjakov mehurček. Tednom primerno. Mi je odleglo, da je znotraj maternice. Čez 2 tedna imam ponovni pregled. Nosečniški znaki pri meni so bolj šibki. Če se otroček normalno razvija, nimam nič proti, da je tako. Me je pa pregled vseeno pomiril. Monika na začetku 3. nosečnosti sem imela tudi jaz angino in sem morala po antibiotike, pa je bilo vse ok.Če sem si prav zapomnila zdaj obe čakava 4.4.😀

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 9:43:06   
Pikafna
O fracek in manca super novice iz pregledov user posted image

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 14:50:58   
Pikafna
Jaz sem imela pa tudi danes že pregled, sicer je reees zgodaj še, ampak se je vidla vrečka in zaenkrat velikost ustreza tednom. Sem tudi kar malo pomirjena, čeprav je pot še dolga

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 17:56:59   
katkica_
Pikafna v katerem tednu pa si, če smem vprašat?

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 19:24:51   
Pikafna
Ubistvu še polnih 5 nisem 🙈 danes mi kaže 4 tedne in 4 dni. Mi je bilo ful zanimivo, da me je sestra tako naročila 😅 ampak samo zato, da že pred 8 tedni malo preverimo, če tokrat vse ok kažeTako da se danes pikice niti ni vidlo, ker je prezgodaj,  samo vrečka, ki ustreza petim tednom

(odgovor članu katkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 19:52:21   
katkica_
Hvala za odgovor, mene je naročila prihodnjo sredo pri 6t2d, ker sem po 2 splavih in je rekla, da bi rada prej spremljala.
Imam pa že zdaj živčno vojno, ker me je strah, da se ne bo še nič videlo, tudi če bo zdaj vse ok,kar si res želim. Tudi leta me že lovijo :(

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 20:24:18   
Pikafna
Katkica, bomo držale pesti, da bojo dobre novice naslednji teden! 🐞 še malo!  se mi zdi pa ful lepo od ginekologov, da na tak način malo zavzamejo, da malo  prej spremljajo, da ni res strogo, da šele po 3 splavih začnejo kaj ugotavljat
Bi ti privoščila, da bi malo lahko odmislila vse to, ampak vem, da ne gre 😔 meni se tokrat zdi, kot da se sploh ne upam veselit, razmišljat o tem

(odgovor članu katkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrke 2023
24.3.2023 22:00:06   
M*a*n*c*a
Pikafna mene pa zanima, koko velika je bila GV pri tebi. Pri meni je bila G kar malo nejevoljna, češ kaj hočem tako hitro pregled, saj ni možno še nič videt. Je zelo na hitro pogledala in ni želela nič komentirat... No upam, da bo naslednjič bolj prijazna. Nadomešča mojo G, ki je na porodniški. 

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrke 2023
25.3.2023 11:39:29   
Pikafna
Joj, a ves da si nisem zapomnila, pa mi je povedala. Ampak karkol bi zdaj rekla, bi ugibala 😕
Oh mi je žal, da imaš tako izkušnjo. 😕 Jaz imam zdaj približno eno leto drugo ginekologinjo in res opazim kako drugače se počutim, ker je res strokovna, realna, ampk hkrati tudi prijazna

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrke 2023
27.3.2023 9:35:25   
katkica_
Kako ste kaj? Ima še katera prregled ta teden?
Mene že pošteno stiska, tako, da upam, da bo kmalu sreda in da vidim kako bo.
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrke 2023
27.3.2023 10:51:10   
Mo_nika
Jaz sem še vedno doma na bolniški (zaradi neke viroze,ki jo je malček prinesel domov) ampak mi je pa že dva dni nenormalno slabo. Danes se mi sploh noče umirit slabost 😒
Komaj pa čakam 4.4 da vidim kje smo in kako bo na pregledu… 🍀 ampak je še cela večnost do tja

(odgovor članu katkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrke 2023
28.3.2023 6:31:44   
fracek
@katkica, samo se danes, pa ze pregled 🍀 res se vlece cas do prvega UZ, potem pa teden kar zdrvi in spet cakas 😊
Jaz sem kar ok, narocila sem se na nuhalno in sedaj odstevam naslednje 3 tedne ter upam, da biba ostane z mano. Se prej sem narocena v diabetolosko, ker so mi namerili sladkor na tesce 5,3. Slabosti so blage in v valovih, obcasno me tisci v maternici, kaksen dan tudi malo zaspika, pa prebava se mi je kar obrnila na glavo. O neki hudi utrujenosti pa skoraj ne morem govorit. Kaksen dan me sicer zdela, ampak se tudi vreme tako spreminja, da bi me verjetno tudi sicer kaj "metalo". 
Kako ste ostale? Se vam znaki kaj stopnjujejo? Katkica, srecno jutri in porocaj. 🤞🤗

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrke 2023
29.3.2023 10:44:48   
Pikafna
katkica kdaj imaš danes, je že mimo? 🤗
jaz sem tudi ok, malo sem pomirjena po pregledu, čeprav znakov pa zaenkrat še nimam veliko. še vedno boleče prsi in občasno slabost, je pa zares tudi še zgodaj, me vse še lahko doleti user posted image

fracek, pa si v prejšni nosečnosti tudi imela nosečniško sladkorno sicer, ali je to prvič?

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrke 2023
29.3.2023 13:43:11   
katkica_
Danes sem na pregledu videla user posted image , srček bije, zaenkrat izgleda vse tednom primerno. Dala mi je Dabroston v podporo, poleg Aspirina.
Ponoven pregled čez 14 dni in upam, da bo tudi takrat vse ok. Lahko se tudi vrnem v službo, je rekla, da ni nič v naših rokah, kar bo, pa bo.

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrke 2023
29.3.2023 16:15:26   
fracek
@katkica, cestitke za ❤ in naj tako ostane 🍀 res ni druge, kot da gremo s pozitivo naprej in kar bo bo, prevec sekirat se za naprej, nima smisla. 
@pikafna, v prejsnji N sem imela potrditveni uz komaj v 9t1d, plodek je bil brez utripa, tako da sem sla direktno na splav in mi niso merili sladkorja, in nimam izkusenj s tem. 

(odgovor članu katkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrke 2023
29.3.2023 20:24:11   
Pikafna
Joj, oprosti fracek 😔  sozalje, mi je usla ta informacija med sporocili 😔

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrke 2023
29.3.2023 21:36:30   
M*a*n*c*a
Čestitke vsem, ki ste videle ❤️Koliko ste noseče oziroma kdaj imate pdp? Monika kako si ti? Si se pozdravila? 
Moji nosečniški znaki zelo nihajo. Včeraj sem bila na smrt utrujena. Komaj sem se zvlekla čez dan. Pa slabo mi je bilo in nasploh sem bila čisto brez volje. Zjutraj služba, popoldne otroci, mož je bil v tujini... Ne želim jamrat; zelo imam rada svoje otroke, družino in službo, a v nosečnosti se včasih vse obrne na glavo. Res je to neko drugo stanje.No danes je vse drugače. Za mano je en lep dan, brez utrujenosti in slabosti. Tako, da meni znaki zelo nohajo. Trenutno sem po mojih iztačunih 6t5d. Naslednji torek imam prvi "pravi" pregled, kjer se bo videlo, kako je naš plodek. Komaj čakam. 

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrke 2023
30.3.2023 10:28:47   
katkica_
Jaz sem danes 6t3d, PDP mi je rekla včeraj, da je 20.11.
Ali še katero tako "špika" oz ima krčke? Mene je grozno strah, da bo kaj narobe, čeprav sem včeraj videla srčka.
Danes ponoči me je tako zabolelo na desni strani zgoraj, da groza. Pregled imam šele čez 14 dni, se bo vleklo.

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrke 2023
30.3.2023 18:55:16   
Mo_nika


IZVIRNO SPOROČILO: M*a*n*c*a

Čestitke vsem, ki ste videle ❤️Koliko ste noseče oziroma kdaj imate pdp? Monika kako si ti? Si se pozdravila? 
Moji nosečniški znaki zelo nihajo. Včeraj sem bila na smrt utrujena. Komaj sem se zvlekla čez dan. Pa slabo mi je bilo in nasploh sem bila čisto brez volje. Zjutraj služba, popoldne otroci, mož je bil v tujini... Ne želim jamrat; zelo imam rada svoje otroke, družino in službo, a v nosečnosti se včasih vse obrne na glavo. Res je to neko drugo stanje.No danes je vse drugače. Za mano je en lep dan, brez utrujenosti in slabosti. Tako, da meni znaki zelo nohajo. Trenutno sem po mojih iztačunih 6t5d. Naslednji torek imam prvi "pravi" pregled, kjer se bo videlo, kako je naš plodek. Komaj čakam. 



Jaz sem boljše. Sem že nazaj v službi. Je pa pestro, sem ravno v menjavi sluzbe, tece mi odpovedni rok. Naslednji teden se zagovarjam diplomo. Tko da nimam casa niti razmisljati. In doma malčka povnega energije. Ampak komaj čakam 4.4 da vidim kje sm.Nisem zdrzala in sem sla vmes na pregled. Ampak se je na zalost videla samo Gestacijska vrecka primerna tednom velika 14,9mm ampak se pa ni videlo se ploda. (6t3d)Tako da res komaj cakam prvi pravi pregled. Je pa rekel ginekolog da verjetno je kasneje prislo do zanositve da zaenkrat zgleda vse ok. Ampak nocem se prehitro veselit da ne bo prevelikega razocaranja ce bo kaj narobe.

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrke 2023
30.3.2023 22:09:21   
M*a*n*c*a
Monika potem pa skupaj nestrpno čakava na torek. Očitno sva obe tudi podobno s pdp. Držim pesti, da najina plodka lepo rasteta. Uspešno na zagovoru. Držim pesti. Tudi jaz semoram nujno učiti za en izpit... Pa ne neham prelagat. 

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?