|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2023
21.7.2023 15:51:16   
Čvekačica
U potem smo vse tam okoli praznikov! user posted image sigurno se potem tudi pri vas vsi začudijo nad datumom?user posted image

Joj tudi mene je začela mučit zaprtostuser posted image Sploh ker tega nisem navajena mi je res nadležno user posted image Pri meni če ne drugega delujejo suhe slive. Drugače pa verjetno klasika- vlaknine.

Koliko kg ste kaj nabrale decemberke? user posted image Jaz sem +4kg pa se mi zdi kar prevečuser posted image . Je pa zanimivo- eni rečejo da se mi ful pozna, drugi pa da niso nič opazili.

(odgovor članu Kasas)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Decemberke 2023
24.7.2023 16:58:04   
Kasas
Ja vsi so še bolj veseli ko slišijo datum 😜 Evo jaz sem danes iz pregleda. Morfologijo imam čez 14 dni. Zaprtost zdej nekak rešujem z donatom in suhimi slivami in vsakič sem vesela ko grem 🙈🤣Pridobila sem pa 1,8 kg imam malo težav s hrano nič mi ne diši vse se moram nekako prisiliti, ampak je rekla da je teža zaenkrat ok. Pravijo pa vsi da se mi že zelo pozna trebušček 🥰


(odgovor članu Čvekačica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Decemberke 2023
15.8.2023 13:01:29   
Anonimen
Zdravo! kako se kaj počutite? A je kateri v 20t in že tudi prej otrdeval trebuh? In pa seveda, malo pomoči mogoče kakšne ideje imena za fantka? Nikakor ne najdem 😔

(odgovor članu Kasas)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Decemberke 2023
15.8.2023 21:22:46   
Pikafna
Hej!
Jaz sem sicer iz novemberk, ampak glede na to, da imam rok 28.11., mogoče pristanem med vami haha :D
Sicer pa, meni je trebuh začel otrdevati tam nekje v 17./18. tednu, sem potem omenila ginekologinji na pregledu, ker se mi v prvi nosečnosti to ni dogajalo, pa se ji ni zdelo nič zaskrbljujoče. Mi je rekla, da naj samo vsak dan vzamem magnezij, sedaj ga kakšen dan vzamem, kakšen tudi ne, ampak otrdevanje se mi je pa bolj kot ne umirilo. :) a se ti pogosto v dnevu dogaja to? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Decemberke 2023
15.8.2023 21:23:37   
Pikafna
Uh, glede imen pa težko pomagam 🙈 midva se tudi kar ne moreva odločit 😅 upam da nama rata do poroda haha

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Decemberke 2023
15.8.2023 23:18:38   
Anonimen
Glede otrdevanja ja mi otrdi kar po parkrat na dan, ni pa zdaj prepogosto, bom res poskusila z magnezijem ce bo kaj boljse. Ja glede imen se mi zdi da bi se za deklico veliko lazje odlocila, vec izbire 🙈

(odgovor članu Pikafna)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 8:22:42   
Čvekačica
Midva sva pa že vnaprej imela nek izbor imen in takoj ko sva dobila rezultate Niftyja sva se odločila in tudi poveva če naju kdo vpraša (čeprav večina predvideva da ne veva ali pa nočeva povedat)user posted image . Zdaj sva celo že za drugega otroka odločila. Čeprav jaz vedno pravim da najprej vidim kako bo z enimuser posted image

Meni še nič ne otrdeva trebuh. Včasih me med sprehodi tišči spodnji del trebuha- tudi pravijo da je normalno. V nosečnosti je vse normalno nam govorijouser posted image .

Mene pa zanima glede brcik v tem času- kako pogosto jih čutite? Meni se je prvič nekaj zazdelo v 18 tednu, malo bolj zares pa okoli 20. Ampak vseeno dostikrat nisem prepričana če je prebava, brca... Predvsem se mi zdi zvečer /čez noč kaj, čez dan pa ne čutim. Je vsak dan, ampak ni konsistentno.

Morfologija je že za vami? Vse ok? Jaz imam drug teden in se že veselim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 9:46:28   
Anonimen
Ja to je tudi res, v nosečnosti je kar vse normalno, meni je tako ali tako že v prvi nosečnosti trebuh otrdeval, zdaj se je pa začelo še prej🙁 Glede brcanj pa pri prvi nosečnosti sem prvič začutila tako kot opisujete- ne veš točno, kot neki mehurčki ki potem s tednom postajajo brce, v 2. pa sem začutila v 18t zdaj v 20. tednu že kar dobro čutim vse🙈🙈 Morfologijo imam pa danes 

(odgovor članu Čvekačica)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 9:48:59   
Anonimen
Aja čutim pa tako, v prvi nosečnosti na začetku kot nekakšno rahlo pretakanje, mehurčki vendar neredno, včasih kakšen dan nič, ponavadi ko sem se umirila, ulegla. Nad 21. tednom pa že vsakodneve brce ki so se videle tudi čez trebuh, čokolada je res pospešila to ali pa kaj sladkega. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 9:49:02   
Anonimen
Aja čutim pa tako, v prvi nosečnosti na začetku kot nekakšno rahlo pretakanje, mehurčki vendar neredno, včasih kakšen dan nič, ponavadi ko sem se umirila, ulegla. Nad 21. tednom pa že vsakodneve brce ki so se videle tudi čez trebuh, čokolada je res pospešila to ali pa kaj sladkega. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 10:33:35   
Litlekitty
Zivjo,
Jaz se pa kar vam pridruzujem, saj januarke nimamo skupine na fb pa tut nihce ne sprejema🙈. 
Rok imam 10.1.2024
😊😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 19:48:38   
Čvekačica
Dobrodošla Little Kitty 🙂 jaz, Kasas in Nerodka smo itak praznične, tako da se hitro kateri zavleče bi januar 😁 izgleda da bomo decembrsko -januarske tukaj. Kakšno je stanje pri tebi?
@anonimna najprej ni me treba vikat 😅 se počutim kot stara gospa potem. Drugače pa hvala za opis - me je kar pomirilo. Iskreno sem si govorila da je to prebava, ker me je bilo kar strah priznati da so to brce - ker potem overthinkam zakaj ne čutim danes če sem včeraj itd 🤣 ampak glede na to da se stopnjuje počasi je verjetno to to. Kdaj imaš ti PDP?

Še za izkušene - se pri morfologiji izmeri maternični vrat ali kdaj to pogledajo? 

(odgovor članu Litlekitty)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 21:28:44   
Anonimen
Haha, dogovorjeno. Ja ni panike glede premikov važni so najbrž potem nad 23 tednom, ko gre že boli zares ampak seveda se vse sekiramo, mame pač😄 No ja tudi jaz najbrž bom praznična ker imam rok 31.12. ampak prvi porod je bil 38t tako da mislim da januarček ravno ne bo, mogoče bo božično darilo❤️

(odgovor članu Čvekačica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 21:59:31   
Pikafna
Jaz bi se vam tudi kar pridružila, ker so novembrke bolj v zatišju 🙈 bom pa sicer novembrka, ali p zgodaj decembra upam haha
Sicer se pa strinjam z vsem tem.. v nosečnosti je res vse normalno in zdaj v drugo se mi zdi, da imam skoz več teh stvari, ki so malo smotane, pa za nosečnost normalne, tako da sem že kar malo naveličana vseh teh stvari 😅😂
In tudi glede brcik je pri meni enako. V prvi nosečnosti sem tam nekje v 23. tednu zares bila prepričana, da so to brcike, prej mi ni bilo čisto jasno, tokrat pa sem bila tam od 16. tedna dalje že prepričana, da je to to. 
Anonimna, kako je bilo na morfologiji? Za mano je sicer ze morfologija, je bilo lepo se malo nagledat pikice 🥰
Za prvič se ne spomnim kdaj mi je prvič izmeril maternični vrat, ampak tokrat mi ga do sedaj še niso, pa sem sedaj v 26. tednu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Decemberke 2023
16.8.2023 22:33:50   
Anonimen
Na morfologiji je izgledalo vse super, je bila natančna in res pogledala vse, edino kar se mi zdi da sem dobivala lepše slikice v 1. nosečnosti, tokrat se pa ne želi preveč pokazati in posledično so težje ujele kakšno 3D slikico obraza ampak nič zato, za spol so napisali na kuverto ampak sem sama res prepričana da nosim dečka- tudi danes so takoj prepoznale spol, mislite da deklico težje prepoznajo ? Točno bomo pa izvedeli naslednji teden ko bo gender reveal😄 Je pa pri meni bolj ponoči/zvečer aktiven in res kadar se vsedem in umirim je pa res šele 20. teden ampak se res čuti vsak teden močneje, sicer sem tako veliko v pogonu in mogoče zato takrat ne čutim toliko,  v službi imam veliko hoje po stopnicah in hitenja in me malo skrbi da nebo kaj škodovalo, upam da ne. Ostale še hodite v službe?

(odgovor članu Pikafna)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Decemberke 2023
18.8.2023 9:34:11   
Litlekitty
Oj,
Meni se tudi pocasi zdi, da kaj cutim ampak tako reeees nezno pa samo obcasno kot nevem neki pok pok sploh ne znam opisat. Sem pa sedaj 19/2. 
Morfologijo imam 4.9. v porodnisnici, ker imam ginekologinjo iz Leonisca. seveda bova prasala za spol. Aha je pa moja prva uspesna nosecnost (lani neuspesna). Sem pa stara trenutno se 27 let (naslednji teden 28). 
😊😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Decemberke 2023
18.8.2023 13:22:42   
Kasas
Ooo dobrodošle še ostale 🥰 Midva se tud še nisva odlocila za ime za fantka, tudi nimam nobene pametne ideje. 
Morfologija je za mano in so mi zmerili tudi materični vrat. Sem pa že 22/5 in vsak dan čutim premikanje oz brcanje. Cez dan res vec ali manj ko pojem kaj sladkega, drugace pa zvecer in ponoci. Zaenkrat se delam normalno in nameravam do konca oz dokler bo slo 🤷🏻‍♀️  Se pa pocutm ze kot slon komaj vstnem iz postelje ceprav sem se do zdej zredila samo za 3-4 kg. 

(odgovor članu Čvekačica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Decemberke 2023
18.8.2023 14:50:29   
Litlekitty
Jaz sem se pa za 5kg zredila. Ampak se mi zdi, da samo v trebuh/prsi:))

(odgovor članu Kasas)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Decemberke 2023
18.8.2023 14:55:01   
Pikafna
Oo anonimna bos imela gender reveal, tud ful zanimivo 😁 kdo pa bo izvedel prej spol? 😁 midva bova cakala do rojstva, ampak se tud bolj nagibam k temu, da je fantek 😁 sicer pa ne vem, a deklico težje prepoznajo? Mi je pa rekla na morfologiji, da je vidla kaj pričakujeva haha 
Jaz tudi še hodim v službo in mislim, da bom do konca hodila, če se bom vsaj približno ok počutila Se pa tud jaz obupno počutim 🙈 zredila sem se do sedaj za 4,5 kg, sem v 26. tednu, ampak se res počutim kot slon 😅

(odgovor članu Kasas)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Decemberke 2023
18.8.2023 19:52:37   
Anonimen
Ja, tokrat bo gender reveal ker lahko da je res zadnja nosecnost in sem se odločila da naredim nekaj za spomin, tudi zdaj pri 20. tednih je najbrž pri spolu bila sigurna, prej rajši nebi delala gender reveala da nebi bil potem zamenjan spol razen če se res dela takšna preiskava ki res točno določi. Izvedel pa v bistvu ni nihče razen tisti v trgovini ki bo uredil balon kar je super ker vem da nihče ne ve in ne more izdati. Bomo videli kaj pričakujemo in če me občutek vara. Tudi jaz imam namen delati dokler se dobro počutim, v službi tudi malo odmislim skrbi in tudi hitreje mine čas, samo da se dobro počutimo in da se bomo čimdlje🙈 

(odgovor članu Pikafna)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Decemberke 2023
22.8.2023 13:26:04   
Čvekačica
O se nas je nabralo, superuser posted image

Jaz sem imela tudi morfologijo- vse okuser posted image Priznam da sem vedno malo živčna, sploh ker imam tisti slab Paap a v glavi, ampak mi ginekolginja govori naj neham brat o tem, ker je ultrazvokih vse ok in se samo po nepotrebnem sekiram user posted image . Se je pa moj fant že na glavo obrnil! user posted image Mi je izmerila maternični vrat in je dolg, tako da dve skrbi manjuser posted image

Jaz se počutim kot debeluška med nosečkami - 21 teden in +7kguser posted image . Ampak ne zatekam, niti se mi ne zdi da gre v roke/noge, tako da je verjetno res samo nosečnost.

Kje pa delate da boste vse delale do konca?user posted image No saj jaz imam tudi pisarniško delo in mislim delat. Trenutno mi bolj paše bit pod klimo v pisarniuser posted image

Ste napotene na obremenilni test z glukozo? Jaz moram it pa se nič kaj ne veselimuser posted image . A si ostale za take dni vzamete bolniško? Meni so rekli da si jo lahko pa nevem. Po eni strani se mi zdi brezveze, po drugi ti gre pa res cel dopoldan.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Decemberke 2023
22.8.2023 14:48:27   
Pikafna
Super za še eno morfologijo z lepimi novičkami user posted image user posted image

Js mam tudi pisarniško delo, pa še kombiniram lahko z delom od doma, tako da je super za nosečnost tole user posted image

Sem pa bila tudi na obremenilnem testu za glukozo in je bilo vse ok. Priporočam pa, da si sabo vzameš stisnjeno limono user posted image sem nekje prej to prebrala in res vzela sabo in se mi je zdelo, da mi je blo mal lažje spit to sladko vodo user posted image sicer pa glede bolniške vsakič mal kalkuliram koliko časa me res ne bo v službi, pa potem vidim.

A ima katera namen obiskati/zakupiti še kakšno drugo šolo za starše poleg te v zdravstvenih domovih? :) ubistvu me najbolj zanima, ali je katera že kaj slišala o tej šoli za starše - https://www.solazastarse.com/sola-za-starse?fbclid=IwAR3Ut7SjzAUIO9leNZ68m4UHAmBMbGi7eAJSxxvb_OyYp72oDPhCP4wj2mc ?

(odgovor članu Čvekačica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Decemberke 2023
23.8.2023 9:41:20   
Litlekitty
Oj,
Jaz tudi delam v pisarni. Zaenkrat je kar ok, malo mi otekajo gleznji, pa trtica me boli. A ve ze imate kaj pripravljeno za novo bebico?

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Decemberke 2023
23.8.2023 9:42:18   
Litlekitty


IZVIRNO SPOROČILO: Pikafna

Super za še eno morfologijo z lepimi novičkami user posted image user posted image

Js mam tudi pisarniško delo, pa še kombiniram lahko z delom od doma, tako da je super za nosečnost tole user posted image

Sem pa bila tudi na obremenilnem testu za glukozo in je bilo vse ok. Priporočam pa, da si sabo vzameš stisnjeno limono user posted image sem nekje prej to prebrala in res vzela sabo in se mi je zdelo, da mi je blo mal lažje spit to sladko vodo user posted image sicer pa glede bolniške vsakič mal kalkuliram koliko časa me res ne bo v službi, pa potem vidim.

A ima katera namen obiskati/zakupiti še kakšno drugo šolo za starše poleg te v zdravstvenih domovih? :) ubistvu me najbolj zanima, ali je katera že kaj slišala o tej šoli za starše - https://www.solazastarse.com/sola-za-starse?fbclid=IwAR3Ut7SjzAUIO9leNZ68m4UHAmBMbGi7eAJSxxvb_OyYp72oDPhCP4wj2mc ?




Midva biva mogice tudi poleg sole se to internetno solo, ker se gre za prvo bebico pa nimava nic izkusenj🙈

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Decemberke 2023
24.8.2023 13:37:51   
Čvekačica
Jaz bom verjetno ostala pri klasični šoli za staršeuser posted image . Je že zdaj in še bo kar precej finančni zalogaj. Verjetno če pa bi bila ena tistih ki imajo zdravstvene težave pa bi kaj takega user posted image Sodelavka se je prijavila potem pa ležala v bolnici in zamudila vseuser posted image Pa pravi da se je ravno tako znašla user posted image

(odgovor članu Litlekitty)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?