|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke2024
8.12.2023 5:44:59   
Angelpandas1

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živijo punce. Tudi pri nas ze kar nekaj časa plusek 😊Pregled imam v petek, samo se mi zdi, kot , da ne bom zdržala. Doma imamo že mavrično punčko, pred tem 3xSS,en kup pregledov, poseg... Smo mislili, da je sedaj vse v redu, vendar sok v juniju je bil zopet SS. Tako, da sem sedaj zelo na trnih, ker ne vem kaj pricakovati na pregledu. Ves čas me spremlja slabost, kar je verjetno posledica tablet dobrostan. Upam, ds ste ostale v redu in drzim pesti za nase male pikice ❤️

Ojoj, razumem, da mora biti za teboj zelo stresno obdobje. Držim pesti, da bo pregled v petek prinesel dobre novice in da bo vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke2024
8.12.2023 5:59:43   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: MacB



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako ste punce? Jaz sem bila danes v laboratoriju. Med drugim dala kei tudi za dvojni hormonski test ker imam že 41 let. Kok ste ve kaj stare? Počutite se ok? Jaz sem ok, razen obcasnih taahlih slabosti
Moja bo ob rojstvu otroka stara 36. Pri prvem otroku ji je pri slabosti pomagal kozarec coca cole (ne mrzle ampak sobna temperatura). Pa se to hvala bogu ni rabila veliko piti, ker ni bilo toliko slabosti.
Nekam hitro imate nekatere nuhalne. Mi imamo 19.12 sele prvi pregled. 




Prvi preglef sem imela jaz zelo hitro, ker sem imela napovedanega že prej zaradi drugih razlogov. Nuhalno imam pa res (pre)hitro ja..dela se menda od 11ga tedna dalje, jaz bom 10t 🤷‍♀️

(odgovor članu MacB)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke2024
11.12.2023 5:58:37   
Anonimen
Hej. Da se javim. V petek na pregledu je bilo vse v redu, plodek primerno velik. PDP 15.7. ❤️Sva pa obe z ginekologinjo bili v strahu kaj bo, mi je rekla pri vas nikoli ne vem kaj pričakovati 🤷‍♀️Tako, da upam, da tudi naprej ostane tako. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke2024
11.12.2023 6:13:45   
Anonimen
Aninimna, čestitke za uspešen pregled ❤️ naj gre tako naprej 🤗

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke2024
11.12.2023 21:21:23   
nosecka30*
Lepo prebrati, da je pri vseh vse vredu :)Sem pa kar malo zmedena, katera kaj piše, ker imate vse enak “vzdevek”. Jaz imam 34 let, doma ima ze super zivahnega 3 letnika🙂Sem imela tudi pregled, videti je bilo srcek, tako da sem pomirjena. Naslednii pregled - nuhalno imam 5.1. zaenkrat mi je pdp dolocila 12.7.Ste ze komu ali v sluzbi ze povedale? Jaz zelim pocakati do nuhalne, vendar nevem ce bo slo, sploh popoldne se mi ze kar malo pozna trebuscek, cisto drugace kot v prvi nosecnosti.Drugih hudih simptomov nimam, razen bolecih prsi in utrujenosti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke2024
11.12.2023 22:41:48   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: nosecka30*

Lepo prebrati, da je pri vseh vse vredu :)Sem pa kar malo zmedena, katera kaj piše, ker imate vse enak “vzdevek”. Jaz imam 34 let, doma ima ze super zivahnega 3 letnika🙂Sem imela tudi pregled, videti je bilo srcek, tako da sem pomirjena. Naslednii pregled - nuhalno imam 5.1. zaenkrat mi je pdp dolocila 12.7.Ste ze komu ali v sluzbi ze povedale? Jaz zelim pocakati do nuhalne, vendar nevem ce bo slo, sploh popoldne se mi ze kar malo pozna trebuscek, cisto drugace kot v prvi nosecnosti.Drugih hudih simptomov nimam, razen bolecih prsi in utrujenosti.



Zdravo. Čestitke. Tudi mi imamo doma navihanega 3letnika. No, rojen je v začetku julija, naš drugi bo verjetno imel pdp konec julija (19.12. imamo šele prvi pregled). Naša ima nekaj malega slabosti, pa hitreje je utrujena oz. zaspana. Je pa že pri prvi nosečnosti imela nekaj slabosti in veliko prespala, vsaj na začetku. Nekje od 11-12 tedna dalje pa je bila najlepša in najbolj srečna nosečka ever. In ko bo ta prvi pregled za nami, bo povedala v službi. Ali pa najkasneje po praznikih. Medtem, ko pri meni že veliko ljudi v službi ve. Je pa res smotano tole brati ja, ker tak skrivajo vzdevke kot da se da ugotoviti kdo so te osebe v realnem življenju.

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke2024
12.12.2023 20:19:04   
darkside
Tudi midva sva danes izvedela, da spadava v to skupino user posted image PDP zaenkrat je 6.7., je nekaj slabosti in utrujenosti. Bomo videli kako bo kaj napredovanje.

< Sporočilo je popravil darkside -- 12.12.2023 20:27:20 >

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke2024
13.12.2023 2:41:36   
Anonimen
Čestitke darkside 🤗

(odgovor članu darkside)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke2024
13.12.2023 15:20:46   
darkside
Hvala user posted image sedaj iščeva pregled za nuhalno. vse je zasedeno user posted image greva četudi samoplačniško če je treba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke2024
13.12.2023 16:10:46   
MamiSara
Kakor vem je zdaj nuhalna zastonj? Meni jo bo moja naredila 🤷‍♀️ ce bi morala pa samoplačniško bi sla pa h dr.Strah v Domžale 😊

(odgovor članu darkside)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke2024
13.12.2023 16:13:33   
darkside
je zastonj ja. samo vse zasedeno kar se je povprašalo user posted image čakava še par odgovorov ker so na dopustu in zaključujejo pa bomo še tam videli.

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke2024
13.12.2023 16:16:04   
MamiSara
Držim pesti da najdeta čimprej 🤞🤞🤞

(odgovor članu darkside)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke2024
13.12.2023 22:32:53   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: MamiSara

Kakor vem je zdaj nuhalna zastonj? Meni jo bo moja naredila 🤷‍♀️ ce bi morala pa samoplačniško bi sla pa h dr.Strah v Domžale 😊

Mi smo bili pri dr. Strah leta 2020 pa se ni baš potrudila. V 40min nas je 5 parov zrihtala. Smo se počutili kot na tekočem traku user posted image Pove in razloži ampak res na hitro. Saj nuhalna niti ni tak draga za samoplačniško. Hvala za info o brezplačni nuhalni. Nisem vedel, da je zdaj to zastonj. A imaš slučajno tvojo v ZD Domžale? Če ja, kako dolgo se čaka na nuhalno, ker mi smo v tem ZD.

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke2024
14.12.2023 6:07:56   
MamiSara
Jaz sem bila pri njej 2017. Midva sva bila zadovoljna..sicer sva bila takrat sama v čakalnici,  očitno je odvisno od tega 😆 se je res potrudila in pregledala vse kar je potrebno. Toliko časa je gledala, dokler tudi ni videla spola. Sicer pa sem jaz v zd Kamnik, tako da žal ne poznam. A vaša ne dela nuhalne? Je rekla da se naročita kje? Ker kot sem jaz sestro razumela delajo zdaj osebni ginekologi nuhalno..edino če sem jo narobe razumela. Meni jo bo moja delala. Je pa res, da je moja delala to prej tudi samoplačniško. Sicer pa so me včeraj klicali zaradi izvida krvi. Sladkor sem imela 5.4 in moram jutri na diabetifni posvet 🙄🙄🙄 če bo to najhuje super no, ampak vseeno 🤨

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke2024
14.12.2023 11:16:43   
Angelpandas1
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka30*

Lepo prebrati, da je pri vseh vse vredu :)Sem pa kar malo zmedena, katera kaj piše, ker imate vse enak “vzdevek”. Jaz imam 34 let, doma ima ze super zivahnega 3 https://www.shopsy.si/Blog/program_za_izdajanje_racunov/ letnika🙂Sem imela tudi pregled, videti je bilo srcek, tako da sem pomirjena. Naslednii pregled - nuhalno imam 5.1. zaenkrat mi je pdp dolocila 12.7.Ste ze komu ali v sluzbi ze povedale? https://www.rcl-group.com/erp-sistem/ Jaz zelim pocakati do nuhalne, vendar nevem ce bo slo, sploh popoldne se mi ze kar malo pozna trebuscek, cisto drugace kot v prvi nosecnosti.Drugih hudih simptomov nimam, razen bolecih prsi in utrujenosti.



Res je lepo slišati, da je z vami vse v redu! Vsaka nosečnost je unikatna, zato je normalno, da so simptomi različni. Če se počutite dobro, je to super.

< Sporočilo je popravil Angelpandas1 -- 14.12.2023 11:17:38 >

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke2024
16.12.2023 5:59:32   
MamiSara
JutroVe ste že dale prvo kri za preglede kajne? Ko ti vzamejo miljon epruvetk krvi 🤣 no, moji izvidi so ok, razen sladkor je bil povečan.  Tako da sem imela včeraj že prvo posvetovalnico za diabetes 🙄 kak je to zoprno... mislim da malo pretiravajo, ampak okej. Če bo to najhuje v nosečnosti,  podpišem  😆 je pa kar kruta ta dieta.  Mialim hrana okej, ampak količine pa take kot poje 2letnik 🙈

(odgovor članu Angelpandas1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke2024
19.12.2023 12:39:41   
MamiSara
Kje ste vsi 🤣Jaz imam danes nuhalno..kak me je strah 🙈

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke2024
19.12.2023 15:17:53   
Anonimen
Upam da si uspešno opravila nuhalno🤗Jaz sem mela vceraj kontrolo krvi in urina. Vse ok. Nuhalna pa v januarju. 

(odgovor članu MamiSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke2024
19.12.2023 15:43:23   
MamiSara
Aninimna, imam komaj ob 18:45...vleče se mi ta cajt danes nenormalno. Še malo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke2024
19.12.2023 17:16:44   
Anonimen
Oh vrjamem da se ti vleče. Jaz sem bila že pred pregledom 2 dni prej vsa prestrasena😩 kako si drugače? Jaz imam slabost vedno manjšo mi je rekla da je po 10 tednu to normalno. Ponoci hodim na vodo in potem ne morem zaspati, seveda sem čez dan kot cunja. Ampak samo da je vse ok tudi ce imam **** znakov. 

(odgovor članu MamiSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke2024
19.12.2023 17:33:20   
MamiSara
Pa drugače kar okej no...slabosti skoraj ni več. Na dieto sem se že navadila, tak da super. Še dans dam nuhalno čez pa sem zmagala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke2024
19.12.2023 18:31:26   
darkside
Tudi pri nama je malo manj slabosti, nuhalna je pa v četrtek. Končno se je dobil termin, malo je bil problem ker je bila večina odgovorov, da so na dopustu.

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke2024
19.12.2023 20:07:44   
MamiSara
Darkside super, da sta dobila termin za nuhalno.
No, pri meni se je pa.izkazalo, da se je sestra malo uštela. Ko mi je dala datum za nuhalno ga je dala 2 tedna prezgodaj 🤣 tako,da noram jutri še enkrat dati kri za dht, nuhalno imam pa potem 3.1. Sem pa videla bejbija in videla srčka, tako da sem vsaj malo pomirjena

(odgovor članu darkside)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke2024
20.12.2023 12:20:28   
Anonimen
No tko ja si pa vsaj vidla da je okej 😀Kdaj pa imaš ti rok? Kako je s tem dht... A to vzamejo že takrat ko ti tudi vse ostalo, se pravi prvi pregled?

(odgovor članu MamiSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke2024
20.12.2023 12:37:04   
MamiSara
Pdp imam 18.7.24 😁Kri za dht se vzame pred nuhalno svetlino.  Kok tocno prej ne vem,vem pa da rabi en cajt da pride izvid. Se pravi danes sem dala kri in bo cez dva tedna izvid ko imam nuhalno svetlino Sicer pa ja, sem ga vsaj videla..kako lepo je migal 🥰🥰🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?